Teisipäev, 6. august 2013
19:24
Raul Ojassaar: Tere õhtust, jalgpallihuvilised! Vaid loetud minutite pärast on algamas tänaõhtune ainus Premium liiga kohtumine, kus Tamme staadionil lähevad vastamisi Tartu Tammeka ja FC Levadia.
19:24
Raul Ojassaar:  Tammeka: 1-Koppel, 3-Sillaots, 15-Prempeh, 41-Anderson, 13-Lorenz, 32-Tamm, 11-Tomson, 7-Siim Tenno, 6-Tekko, 23-Tiirik, 14-Ivanov.

Varus: 98-Kütt, 18-Paju, 16-Naggel, 17-Philips, 9-Valtna, 8-Tauts, 92-Simo Tenno.

Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 3-Artjunin, 2-Volchkov, 22-Pikk, 33-Kruglov, 15-Dmitrijev, 6-Antonov, 27-Raudsepp, 11-Teever, 28-Hunt.
Varus: 30-Pikker, 17-Podholjuzin, 21-Jahhimovitš, 20-Pebre, 25-Jakovlev, 9-Rättel, 23-Kaljumäe.

19:26
Raul Ojassaar:  Siin on tänased koosseisud. Esmapilgul tundub, et suuri üllatusi pole, kuid Tammekal ei kuulu koosseisu näiteks värskelt liitunud brasiillane Alleoni.
19:28
Raul Ojassaar:  Meeskonnad on platsil ning kõlab EJL-i hümn.
19:29
Raul Ojassaar:  Tammeka Facebooki lehelt selgub, et nii Alleoni kui ka teine koosseisust puuduv välismaalane Mboungou on vigastatud.
19:31
Külastaja keemiainsener kommentaar
kõige kehvema heliga striim, mida ma elu sees näinud-kuulnud olen..
19:32
Raul Ojassaar:  Publikut on Tamme staadionil mitmesaja ringis ja pall on juba minuti-paari jagu mängus olnud.
19:32
Raul Ojassaar:  Lisaks sellele, et striimi (http://www.jktammeka.ee/klubi/livetv) heli on kehv, on see ka minuti jagu tegelikkusest maas. Aga pildi saavad huvilised kätte.
19:32
Külastaja huviline kommentaar
jep. närib kõrva ! :)
19:33
Raul Ojassaar: Levadia saab nurgalöögi.
19:35
Raul Ojassaar:  Esimese nurgalöögi saavad ka tartlased.
19:37
Raul Ojassaar: Oi-oi! Esimene hea võimalus avaneb Levadial - vasakult äärelt tulnud tsenderduse järel saab Teever mõnelt meetrilt löögile, kuid saadab palli üle värava!
19:40
Raul Ojassaar:  LATT! Milline eksimus Tammekalt ja milline võimalus Levadiale!
19:40
Raul Ojassaar:  Koppel üritas Tennole vabalööki lahti mängida, kuid saatis palli otse Teeveri jalale, kes 25 meetrilt palli latipõrkega üle värava saatis! Taaskord väga hea võimalus!
19:44
Raul Ojassaar:  Mängu algus on seni möödunud Levadia kontrolli all. Tammeka eriti ohtralt rünnakule pääsenud pole.
19:46
Raul Ojassaar:  Tomson lööb selgelt pärast vilet palli eemale, kuid kohtunik mehele hoiatust andma ei hakka.
19:48
Raul Ojassaar:  Värav 1:0 LEVADIALE! 17. Ingemar TEEVER!
19:48
Raul Ojassaar:  Raudsepp pääses paremale äärele täiesti üksi tsenderdama. Tema madala palli suutis Koppel küll pareerida, kuid seda otse Teeveri jalale, kes oma kolmanda võimaluse viimaks ära kasutas.
19:51
Raul Ojassaar:  Kui striimi heli täidavad enamjaolt Tammeka fännid, siis aeg-ajalt on kuulda olnud ka Levadia poolehoidjaid.
19:51
Külastaja asd kommentaar
viljandi 1:1 flora poolaeg
19:52
Raul Ojassaar:  Tõepoolest - samal ajal käivas karikavõistluste mängus on avapoolaja järel Viljandi Tulevik FC Flora enda vastu viigiseisu hoidmas. Karl-Eerik Luigendi viienda minuti väravale vastas 36. minutil Martin Normann.
19:53
Raul Ojassaar:  Hea võimalus taas Teeveril - Hunt pikendas kõrge palli otse oma partneri jooksuteele, kuid viimane kaitsja suutis meest niipalju takistada, et löögile avavärava autor siiski ei jõudnud.
19:55
Raul Ojassaar:  Tammeka on kohati hädas palli oma värava alt minema saamisega.
19:57
Raul Ojassaar:  Taas mängiti kenasti vabaks Teever, kuid mees jääb suluseisu.
19:57
Raul Ojassaar:  Hunt võtab kaks kaitsjat ette ning teenib ilusate liigutuste järel korneri.
19:58
Raul Ojassaar:  Kaks ohtlikku nurgalööki järjest - esimese järel päästis Tammeka Tenno tõrje joonelt, teise puhul lõi Hunt palli väravast mööda.
19:59
Raul Ojassaar: Jälle mängitakse läbisööt Tammeka kaitseliini taha, kuid seekord jõuab Koppel päästma.
20:01
Külastaja ka kommentaar
paide m2ngust on mingit infot?
20:01
Raul Ojassaar:  On ikka - Paide on 25. minutil Jaan Leimanni väravast juhtima asunud. Mängivad nemadki karikamängu ja seda Rummu Dünamo vastu.
20:02
Raul Ojassaar:  Hea võimalus Tammekal! Vahelduseks käib pall ohtlikult ka teise värava all ning kombinatsiooni lõpetuseks saab löögile Tiirik, kelle vaba üritus aga väravast mööda lendab.
20:02
Raul Ojassaar:  Kohe on pall aga teisel pool väljakut ning Teever teenib seal Levadiale nurgalöögi.
20:03
Raul Ojassaar:  Rohelised üritavad täna palju tsenderduste ja läbisöötude kaudu. Koppel on täna püüdnud juba päris korralikul hulgal tsenderdusi.
20:04
Raul Ojassaar: Hoiatus  Kulinitš saab esimese kaardi - võtab vasakul äärel Tiiriku maha.
20:05
Raul Ojassaar:  Tammekal on seejärel ka heast kohast korner.
20:05
Raul Ojassaar:  Smiško pareerib rusikatega.
20:06
Raul Ojassaar: Värav  1:1! TAMMEKA VIIGISTAB! 35. Kristjan TIIRIK!
20:06
Raul Ojassaar: Mees saab karistusala joonelt löögile ning saadab palli ülitäpselt posti kõrvale! Üks-üks!
20:07
Raul Ojassaar:  Jah, minu viga - mõtlesin ikka karistuslööki, aga näpud käitusid teistmoodi.
20:09
Raul Ojassaar: Hoiatus Tenno annab keskväljal Antonovile kossi.
20:11
Külastaja VETERANMÄNGIJA kommentaar
Tahaks et Tammeka saaks viigi kätte, sest tahaks huvitavat heitlust seal tabeli eesotsas-kui Levadia väga ette läheb siis on igav.
20:11
Raul Ojassaar: Nurgalöök Levadiale, Kruglov siirdub seda andma.
20:12
Raul Ojassaar:  Korner mängitakse lahti ning Kruglov üritab ise lüüa, aga saadab palli küljeauti (!).
20:13
Külastaja Janek kommentaar
Tammeka võiks siit viigi küll teenida, võidust on raske rääkida aga pall on ümmargune ja väravad üle 7 meetri nii et võimalus siiski
20:14
Raul Ojassaar:  Tiirik võetakse Tammeka vasturünnakul maha ning tartlased teenivad trahvilöögi.
20:19
Raul Ojassaar:  Muide, Tuleviku ja Flora karikamäng, kus on eeldatavasti mängitud pisut üle tunni aja, on endiselt viigis.
20:26
Külastaja x kommentaar
ei tea mis seadmetega striimi tehakse, aga tundub et kusagil etapis on voluumi liiga palju ja sellest moonutab. Kui mõni striimiga seotud inimene siia vaatab, siis võiks proovida kruttida ja vaadata, kas saab moonutusest lahti. Praegu heli liiga vaikne küll ei ole, nii et ses mõttes võib vabalt enne striimiks keevitamist maha keerata.
20:28
Külastaja mel kommentaar
73. minut käib ja 1:1, Tulevik-Tulevik!
20:28
Raul Ojassaar:  Samal ajal on Paide ja Rummu mängus samuti poolaeg ja seda seisul 2:1.
20:29
Raul Ojassaar:  Teine poolaeg algas!
20:30
Raul Ojassaar: Levadia tegi poolajal ka kaks vahetust:

Vahetus Kulinitš ja Teever välja, Podholjuzin ja Rättel sisse.
20:31
Raul Ojassaar:  Ametlikuks publikuarvuk on 442.
20:33
Raul Ojassaar:  Tammekal oli hea võimalus, kui Ivanov võitles palli endale ning tsenderdas Tomsoni suunas, kelle löök aga nõrgaks jäi ning Smiško jalga tabas.
20:38
Raul Ojassaar:  Tammeka teeb nüüd kohati päris kõrgelt pressi ning Levadia kaitsjate elu tehakse raskeks.
20:39
Raul Ojassaar:  Värav 2:1 TAMMEKALE! 53. JÜRGEN LORENZ!
20:41
Raul Ojassaar:  Kaks supervõimalust järjest - keegi Levadiast eksis tagasisööduga, Ivanov pääses läbi ning Smiško põrkega väravasse suunduva palli jõudis Artjunin klaarida. Järgmisel rünnakul murdis Lorenz kasti ning söötis Ivanovile, kelle löök rikošetiga uuest Lorenzini jõudis, kes väga lähedalt palli väravasse lõi! Tammeka on ees!
20:41
Raul Ojassaar:  Heiko Tamm sai kohe taas hea võimaluse, kuid saatis palli mööda.
20:42
Raul Ojassaar:  Samal ajal on aga Tulevik murdunud - Flora on Rauno Alliku 87. minuti väravast 2:1 juhtima läinud.
20:42
Raul Ojassaar:  Hoiatus Tauno Tekko teenib hoiatuse.
20:42
Külastaja Tamm kommentaar
Tammekal jääb kohati jaksust ja tehnikast puudust, aga tundub, et vähemalt tarkust on sakslane meestele jagamas.
20:43
Raul Ojassaar:  Levadia saab nurgalöögi.
20:44
Raul Ojassaar:  Tartu publik elab kõvasti valjemini kaasa, kuid Levadia ründab üha innukamalt.
20:45
Raul Ojassaar:  Paide on Rummu vastu 3:1 juhtima asunud.
20:45
Raul Ojassaar:  Tammeka saab aga nüüd päris heast kohast trahvilöögi.
20:46
Raul Ojassaar:  See üritati kavalalt lahti mängida, kuid levadialased hammustasid olukorra läbi.
20:47
Raul Ojassaar:  Tenno mängib Tiiriku karistusala joonelt löögile, kuid viimane saadab palli pilvede juurde. Tammeka on teisel poolajal saanud tunduvalt enam rünnata.
20:47
Raul Ojassaar:  Mäng Viljandis on läbi - Tulevik 1, Flora 2.
20:48
Raul Ojassaar:  Kruglov pääseb löögile, kuid pall maandub kindlalt Koppeli kätes.
20:48
Raul Ojassaar:  Nurgalöök Tammekale.
20:49
Raul Ojassaar:  Smiško pillab palli, kuid keegi tartlastest ei suuda palli seepeale värava peale suunata. Vilistati ka viga.
20:49
Külastaja rait kommentaar
kaua mängida?
20:49
Raul Ojassaar:  Pisut vähem kui pool tundi (koos lisaminutitega).
20:51
Raul Ojassaar:  Tenno teenib omadele nurgalipu juures audiviske.
20:52
Külastaja irw kommentaar
selle ülekande põhjal võiks küll öelda,et mäng toimub türgi katlas :D selline andmine käib
20:52
Raul Ojassaar:  Huvitav on ka see, et mikrofonid paiknevad niimoodi, et hästi on kuulda, mida mõlemad treenerid omadele räägivad.
20:52
Raul Ojassaar:  Nurgalöök tuleb nüüd aga Tammekale.
20:53
Raul Ojassaar:  Oi! Pall on päris pikalt värava all lahti, kuid värava peale keegi palli suunata ei suuda.
20:53
Raul Ojassaar:  Levadia on sel hooajal rasketest olukordadest välja tulnud küll ja küll. Kas ka seekord?
20:54
Külastaja eisaakurta kommentaar
Väga hea et üldse sellist asja tehakse. Soovitus, lisada sinna see mängukell. Oleks ideaal
20:56
Külastaja asdf kommentaar
Palju lõpuni on?
20:56
Raul Ojassaar:  20 minuti ringis.
20:56
Raul Ojassaar:  Levadia on nüüd pikemalt rünnakut ehitanud.
20:57
Raul Ojassaar:  Suurepärane võimalus Tammekale! Vasturünnaku lõpetuseks mängiti Tamm karistusalasse löögile, kuid kaitsjad jõudsid lööki segama. Tammeka on teisel poolajal olnud ohtlikumaks pooleks.
20:57
Raul Ojassaar:  Hundil on krambid.
20:59
Raul Ojassaar:  Mäng on nüüd pauside tõttu pisut rahunenud.
20:59
Külastaja Timur kommentaar
Huvitav, mis Kruglov nüüd meistriliiga tasemest arvab?
21:00
Raul Ojassaar: Minulgi tekkis vahepeal see mõte. Infonetist võidi ju kodus üle olla, aga et tabeli teise poole meeskond niimoodi Levadia olukorra raskeks teeb...
21:01
Raul Ojassaar:  Tammeka oli taas vasturünnakul terav, kuid Ivanovi tsenderdusele ei jõudnud keegi vastu minna.
21:02
Raul Ojassaar:  Kohtunik jääb Levadia väga ohtlikule läbisöödule ette.

Raul Ojassaar:  Levadia vahetab samuti:

Vahetus Raudsepp välja, Jahhimovitš sisse.

21:05
Raul Ojassaar:  Tammeka vahetab veel:

Vahetus Valtna sisse, Ivanov välja.
21:05
Raul Ojassaar:  Tundus, et Anderson tegi liiga oma kubemelihasele, sellest ka vahetus.
21:06
Raul Ojassaar:  Paides on mõlemad tiimid veel korra skoorinud ning seis on seal 4:2.
21:07
Raul Ojassaar:  Hunt põrkab Koppeliga kokku ning väravavaht kasutab seda võimalusena end pikali visata.
21:09
Raul Ojassaar:  Tammeka mehed kukuvad üksteise järel pikali nagu kärbsed.
21:11
Külastaja Villu kommentaar
Palju mängitud ka on võiksite ajad ka märkida, aitäh
21:11
Raul Ojassaar:  Alla kümne minuti ja seda koos lisaminutitega.
21:11
Raul Ojassaar:  Levadial on võidu saamiseks vaja ühte väravat juba päris kiiresti.
21:12
Külastaja Andrus kommentaar
väga ebameeldivalt käituvad nüüd tammeka mehed!!!!
21:13
Raul Ojassaar:  Keegi Levadia meestest lööb väga kaugelt peale ning Koppel lükkab palli igaks juhuks nurgalöögiks.
21:14
Raul Ojassaar:  Koppel suudab järgmises olukorras Kruglovi tsenderduse küll hetkeks pillata, kuid jõuab sellele koheselt ise peale viskuda.
21:14
Külastaja 4 kommentaar
Kas esikolmikul on motivatsioonipuudus või tahetakse tõesti Sillamäe juba reedel medalikohale tuua?

21:17
Raul Ojassaar: Saarlased suutsid avapoolaja keskel ikka oma kätte saada - Sander Lahti 33. minuti värav viib Kuressaare Piraaja vastu vaheajale eduseisus.
21:20
Raul Ojassaar: Nurgalöögi järel oli pall väga ohtlikult Tammeka värava all lahti, kuid pall saadi minema.
21:20
Raul Ojassaar:   MÄNG LÄBI! Tammeka saab siit ehk oma hooaja säravaima võidu, hammustades tabeliliidrilt Levadialt kõik kolm punkti!
21:21
Raul Ojassaar:  See võit tõstab tartlased tabelis kohe kaks kohta kõrgemale - mööda nii Narva Transist kui ka FC Infonetist, korraga kuuendale kohale.
21:21
soovin Tammeka pooldajatele õnne, teenitud võit.
21:22
Raul Ojassaar:  Minu poolt siit aga praeguseks kõik, õnnesoovid kõigile Tammeka fännidele. Samuti läks põnevamaks liga tipp - enam ei ole Levadia nii pikalt juhtimas ning kõik on endiselt veel võimalik.