19:26
Kasper Elissaar: Tere õhtust, jalgpallisõbrad!
19:28
Külastaja Mihhail kommentaar
Nõmme Kalju jaoks oleks parim tulemus Flora ja Levadia viik ja Sillamäe punktikaotus
19:29
Kasper Elissaar: FC Flora: 1-Pedõk, 16-Jürgenson, 6-Mets, 24-Palatu, 22-Baranov, 13-Laabus, 25-Frolov, 8-van de Streek, 9-Alliku, 99-Prosa, 18-Logua.
Varus: 12-Toom, 4-Aloe, 3-Õunap, 10-Lepistu, 11-Sappinen, 31-Post, 17-Adou.

FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 17-Podholjuzin, 2-Volchkov, 21-Jahhimovitš, 15-Dmitrijev, 33-Kruglov, 27-Raudsepp, 28-Hunt, 6-Antonov, 11-Teever.
Varus: 30-Pikker, 23-Kaljumäe, 9-Rättel, 7-Koliaev, 20-Pebre, 3-Artjunin, 22-Pikk.
19:29
Kasper Elissaar: JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 15-Vunk, 10-Ratnikov, 9-Zahovaiko, 94-Aidara, 99-Kabaev, 22-Tjapkin, 3-Dudarev, 17-Vihrov, 2-Cinikas, 26-Bagužis.
Varus: 16-Kolesnikov, 27-Aleksejev, 18-Rando Leokin, 33-Usami, 13-Kulbis, 14-Novikov.

FC Kuressaare: 12-Reiman, 6-Pohlak, 21-Indermitte, 8-Sinilaid, 3-Pajunurm, 19-Reinike, 29-Klemmer, 9-M. Pukk, 33-Mööl, 17-Mütt, 26-Laht.
Varus: 11-Karpov, 5-Reinsalu.
19:30
Kasper Elissaar: JK Tammeka: 1-Koppel, 18-Paju, 15-Prempeh, 41-Anderson, 13-Lorenz, 32-Tamm, 11-Tomson, 7-Siim Tenno, 5-Mboungou, 23-Tiirik, 27-Carvalho.
Varus: 98-Kütt, 3-Sillaots, 16-Naggel, 17-Philips, 92-Simo Tenno, 8-Tauts, 14-Ivanov.

Paide LM: 1-Lavrentjev, 28-Holst, 3-Tubarik, 13-Mägi, 5-Lomp, 25-Reinsoo, 8-Kõll, 26-Voolaid, 14-Rõivassepp, 23-Leimann, 17-Varendi.
Varus: 6-Puhke, 18-Tutk, 16-Peitre, 7-Veis, 22-Eteria, 10-Tikenberg.
19:30
Kasper Elissaar: Tallinnas on pall mängus!
19:32
Kasper Elissaar: Tartus ka!
19:35
Kasper Elissaar: Olgu öeldud, et Sillamäel meil täna reporterit ei ole.
19:35
Kasper Elissaar: Senise viie minuti jooksul ei ole kummaski mängus midagi eriti teravat toimunud.
19:35
Kasper Elissaar: Praegu Flora andis pika audi kasti ja oli teravus tekkimas, aga Smiško (Levadia) püüdis kindlalt palli.
19:37
Kasper Elissaar: Flora kahjuks vilistatakse suluseis, mida tegelikult ei olnud. Van de Streek oli väga ohtlikult kasti pääsenud!
19:37
Kasper Elissaar: Pedõk (Flora) saab kaheksandal minutil esimest korda palli püüda.
19:39
Kasper Elissaar: Tartus on seni rahulik olnud. Paide on seni kaks pealelöögi teinud, millest üks läks Koppelile sülle ja teine üle värava.
19:39
Külastaja 4 kommentaar
Flora kaotus ja Sillamäe võit oleks superr!
19:40
Kasper Elissaar: 10. minut. Dmitri Kruglov (Levadia) saatis oma 35 meetri pealt palli karistuslöögist väga üle ja mööda.
19:42
Kasper Elissaar: Levadia proovib paremalt äärelt rünnata, kuid Andreas Raudsepa tsenderdus lendas üle otsajoone.
19:43
Külastaja Olari kommentaar
Loodan, et Nõmmiste ikka omade poolt täna vilistab!
19:43
Kasper Elissaar: Flora fännidel püro täies hoos.
19:43
Kasper Elissaar: 14. minut. Ingemar Teever (Levadia) sooritab pöördelt ohtliku pealelöögi, mille Stanislav Pedõk (Flora) püüab.
19:45
Kasper Elissaar: Värav 16. minut. Rauno Alliku (Flora) saadab palli ristnurka!
19:46
Kasper Elissaar: Alliku sai Albert Prosalt hea söödu ja pääses täiesti vabana karistusalas löögile. Podholjuzin läks küll niitma veel, kuid Alliku saatis palli väga magusa kaarega raamide vahele!
19:48
Kasper Elissaar: Hoiatus18. minut. Siim Tenno (Tammeka) teeb keskväljal vea, saab kollase ja peab järgmise kohtumise vahele jätma.
19:49
Kasper Elissaar: Levadia pallur mängib kaitses käega ja Florale nende paremalt äärelt karistuslöök.
19:50
Kasper Elissaar: Levadia klaaris olukorra.
19:50
Kasper Elissaar: Sillamäele penalti!
19:50
Kasper Elissaar: Värav Sillamäe juhib 1:0!
19:53
Kasper Elissaar: Hoiatus23. Aleksei Jahhimovits (Levadia) ja Markus Holst (Paide) rikuvad mõlemad keskväljal määrusi ja saavad karistada.
19:55
Kasper Elissaar: Sillamäe penalti realiseeris Martin Vunk!
19:57
Kasper Elissaar: Flora hetkel veeretab vastaste väljakupoolel.
19:57
Külastaja fän kommentaar
tundun, et Flora Leva mängul lausa kuni 1000 inimest. Vb veidi vähem.
19:58
Kasper Elissaar: Levadia saab oma esimese nurgalöögi.
19:58
Kasper Elissaar: Uus nurgalöök.
19:59
Kasper Elissaar: Veel üks. Kruglov jookseb teisele poole andma.
19:59
Külastaja Kaspar kommentaar
Püro on vist lubatud isegi Liidu poolt, kuulsin fännidelt.
19:59
Kasper Elissaar: Kui luba on võetud, siis tohib teha jah.
20:00
Kasper Elissaar: Andreas Raudsepalt (Levadia) terav tsenderdus, kuid Pedõk püüdis palli.
20:00
Kasper Elissaar: Raudsepp (Levadia) rikub Irakli Logua vastu määrusi ja Florale üsna hea koha pealt karistuslöök.
20:01
Kasper Elissaar: Andre Frolov (Flora) saadab palli müüri.
20:02
Kasper Elissaar: HoiatusEemaldamine31. minut! Markus Holst saab punase! Mboungou (Tammeka) üritas äärest läbi murda, aga Holst paneb õla vastu ja saab teise kollase.
20:03
Kasper Elissaar: Florale teine nurgalöök!
20:04
Kasper Elissaar: Seni Tartus aga mäng selline olnud, et Paidel rohkem nii-öelda poolvõimalusi olnud. Korra prooviti karistuslöögist ja korra niisama, aga Koppel on seni tasemel olnud.
20:05
Kasper Elissaar: Vahetus33. minut. Jaan Leimann (Paide) välja, Rauno Tutk sisse. Tutk läheb oma endise koduklubi vastu keskkaitsja kohale ning Mägi liigub äärekaitsesse paremale.
20:06
Kasper Elissaar: Tutk pole Paides veel omanimelist särki saanud ja esineb täna Rannamaa nime alt.
20:07
Kasper Elissaar: Levadia üritab järjest rohkem kontratega, aga praegu suluseis.
20:07
Kasper Elissaar: Flora saab oma kolmanda nurgalöögi.
20:08
Kasper Elissaar: Levadia lööb palli kastist välja, aga mänguvahend jääb Flora kätte. Markus Jürgenson (Flora) üritas kaugelt, aga sooritus oli ebatäpne.
20:09
Kasper Elissaar: 39. minut. Rimo Hunt (Levadia) otsib ristnurka, aga pall lendab üle.
20:12
Kasper Elissaar: Tammeka on pärast Paide vähemusse jäämist juhtohjad haaranud. 40. minutil sai Paju (Tammeka) karistusala löögilt joonele, aga lõi sinna, kus oli Lavrentjev.
20:13
Kasper Elissaar: Tallinnas käib mäng ühe värava alt teise alla - on terve kohtumise nii käinud.
20:14
Kasper Elissaar: Viimased rünnakud Tallinnas on mõlemal meeskonnal ebatäpse viimase söödu taha takerdanud.
20:15
Kasper Elissaar: Tallinnas üks üleminut avapoolajale.
20:16
Kasper Elissaar: Viimased minutid pall Levadia käes püsinud.
20:16
Kasper Elissaar: Dmitrijev (Levadia) rikub keskväljal määrusi. Ta peab ettevaatlik olema, sest kollane kaart on tal juba varasemast all.
20:17
Kasper Elissaar: TARTUS POOLAEG LÄBI!
20:17
Kasper Elissaar: Poolajastatistika Tartust: Pealelöögid 5:6, raamide vahele 2:3, latid/postid 0:0, nurgalöögid 1:1, vead 6:7, suluseisud 1:0.
20:18
Kasper Elissaar: AVAPOOLAEG TALLINNAS KA LÕPPENUD!
20:18
Külastaja reigz kommentaar
Palju Flora mängul publikut on? Nägin täna nende telereklaami TV6s ja olin üllatunud, et Eesti klubid teles reklaami teevad.
20:18
Kasper Elissaar: Mõnisada tundub silma järgi.
20:20
Kasper Elissaar: Poolajaks seisud siis sellised, et Flora juhib Levadia vastu 1:0, Sillamäe 1:0 Kure vastu ja Tammeka ning Paide vahel pole väravaid löödud. Samas on Paide vähemuses.
20:20
Kasper Elissaar: Siit lühike paus, oleme peagi tagasi.
20:25
Külastaja FLORAKAS kommentaar
Ikka päris korralikult on Flora - Levadia mängul publikut. 700 raames äkki?
20:32
Kasper Elissaar: Tartus, Tallinnas ja Sillamäel pall mängus!
20:33
Kasper Elissaar: VahetusTammeka vahetas poolajal ründajat: Alleoni välja, Ivanov sisse.
20:33
Kasper Elissaar: VahetusFlora vahetas kaitsjat: Baranov välja, Aloe sisse.
20:35
Külastaja Martin kommentaar
Kas Flora püsib veel või Levadia pressib ära?
20:35
Kasper Elissaar: Teisel poolajal on hetkel Levadia rohkem palli vallanud, aga Flora on seni mängu jooksul üle olnud.
20:35
Külastaja R kommentaar
Kuidas Paidel peale vähemusse jäämist läheb?
20:35
Kasper Elissaar: Raskemalt, aga seni veel midagi hullu ei ole.
20:35
Külastaja sds kommentaar
kui palju tartus publikut on?
20:36
Kasper Elissaar: EemaldamineKuressaare vähemuses!
20:38
Kasper Elissaar: Irakli Logua (Flora) murdis keskele ja läks löögile, aga Smiško püüdis.
20:38
Kasper Elissaar: Tartus publikut kuskil 500 äkki. Täitus nendel 40 000 pealtvaatajat läbi ajaloo.
20:39
Kasper Elissaar: 50. minutil oli Paidel üks teravam rünnak, aga Koppel püüdis.
20:40
Kasper Elissaar: Dmitrijev (Levadia) virutas kaugelt enda ette põrganud palli värava suunas, aga tugevalt üle.
20:40
Külastaja paide fänn kommentaar
Tammeka tv ei tööta
20:40
Kasper Elissaar: Kure punase sai Märten Pajunurm.
20:41
Külastaja tammeka fänn kommentaar
mul ka mitte
20:42
Kasper Elissaar: Vahetus56. minut. Andreas Raudsepp (Levadia) tuleb välja, Artur Pikk sisse.
20:45
Kasper Elissaar: Värav1:1! Rimo Hunt (Levadia) viigistab 59. minutil seisu!
20:46
Kasper Elissaar: Peaga Dmitri Kruglovi nurgalöögist!
20:48
Kasper Elissaar: VahetusTammeka vahetab: Tomson välja, Philips sisse.
20:48
Kasper Elissaar: Tartus on mäng võrdne ja võimalustevaene.
20:49
Külastaja thisisit kommentaar
jess, 1:1 sobib väga hästi kutid!
20:49
Kasper Elissaar: Hoiatus 62. minut. Artur Pikk (Levadia) sõidab tagant Frolovile jalgadesse ja saab kollase kaardi.
20:50
Külastaja ohjah kommentaar
tammeka kull pettumus
20:50
Külastaja asd kommentaar
Kui täna Levadia ja Tammeka võidule oleks panustanud siis oleks raha tagasi saanud lausa 8,3 kordselt.
20:50
Külastaja Nik kommentaar
Me usume Florasse!!!
20:50
Kasper Elissaar: Flora teenib nurgalöögi.
20:51
Kasper Elissaar: Ei tulnud siit midagi.
20:53
Külastaja sd kommentaar
tartus pilt tagsi
20:54
Kasper Elissaar: Artur Pikk (Levadia) virutas ohtlikult 23 meetri pealt väravale! Napilt mööda.
20:54
Kasper Elissaar: Levadia on end teisel poolajal selgelt kokku võtnud. Mäng on hea!
20:55
Kasper Elissaar: PEDÕK! MILLINE REAKTSIOONITÕRJE!
20:55
Kasper Elissaar: Rimo Hunt pääses viie meetri pealt vasakust äärest tulnud tsenderdusest jalaga löögile, aga Pedõki keha jäi ette.
20:56
Kasper Elissaar: HoiatusAnderson (Tammeka) tõmbas Reinsoo maha karistusala lähistel. Järgnes heast kohast Kõlli (Paide) karistuslöök, kuid Koppel sai jaole.
20:57
Kasper Elissaar: Hoiatus71. minut. Reio Laabus (Flora) jääb hiljaks.
20:59
Kasper Elissaar: Dmitrijevi (Levadia) löök lendas väravast mööda.
21:00
Kasper Elissaar: Rauno Alliku jättis karistusalas löömata. Väga hea koht oli...
21:00
Kasper Elissaar: Tartu publiku ametlik number 427.
21:00
Külastaja j@ko kommentaar
Huvitav, et Dmirtijev täna nii palju peale lööb. Ei ole muidu nagu värava lööja mees.
21:01
Kasper Elissaar: Talle on pallid ette tulnud. Keegi peab lööma.
21:01
Kasper Elissaar: Logua (Flora) krampides.
21:01
Kasper Elissaar: Saab hetkel mängu jätkata.
21:02
Kasper Elissaar: Flora esimene poolaeg vs teine poolaeg on nii totaalselt erinevad, et täiesti uskumatu. Samad sõnad Levadia kohta.
21:03
Kasper Elissaar: Vahetus 77. minut. Logua (Flora) välja, tornründaja Sander Post sisse.
21:04
Kasper Elissaar: VahetusPaide vahetab: Rõivassepp välja, Tikenberg sisse.
21:05
Kasper Elissaar: VäravINGEMAR TEEEVER VIIB LEVADIA JUHTIMA!
21:05
Kasper Elissaar: Pedõk lasi tsenderduse külje alt läbi ja Teever lükkab tühja.
21:05
Kasper Elissaar: Uskumatu eksimus Pedõki poolt!