Laupäev, 10. august 2013
19:24
Raul Ojassaar: Tere õhtust jalgpallisõpradele! Vähem kui kümne minuti pärast on algamas Premium liiga 22. vooru viimane kohtumine FC Infoneti ja Tallinna Kalevi vahel, mille peagi tekstilaivi näol teieni toon.
19:24
Raul Ojassaar: Tänased koosseisud:

Infonet
: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Kovtunovitš, 9-Harin, 11-Kouadio, 14-Martõnov, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk, 77-Malinin.

Varus: 69-Kassjantšuk, 7-Bebikh, 10-Gurtšioglujants, 15-Golovljov, 16-Mones, 17-Smirnov.

Kalev: 1-Niinepuu, 15-M. Sillaste, 12-Tšegodajev, 7-Evuy, 2-Ingermann, 11-Kukebal, 17-Koger, 13-Välja, 8-Paponov, 23-A. Sillaste, 9-Tripkovic.
Varus: 5-Whalen, 20-Heintare, 14-Hansberg.

19:31
Raul Ojassaar:  Mäng läks käima!
19:33
Raul Ojassaar:  Esimesed minutid on möödunud pigem Kalevi taktikepi järgi. Väga ohtlikke võimalusi veel pole olnud, kuid esimene šanss tekkis Kalevi mehel Tšegodajevil, kes väravast välja tulnud Igoneni ära tahtis karistada.
19:33
Külastaja mitt kommentaar
palju rahvast?
19:34
Raul Ojassaar:  Ehk 100-150 ringis. Muuhulgas on tribüünil ka Tammeka peatreener Uwe Erkenbrecher, kes nosib küüslauguleivakesi.
19:35
Raul Ojassaar:  Kalevlased jätkavad palli valdamist.
19:38
Raul Ojassaar:  Infoneti rünnakuüritused on seni jäänud võrdlemisi hambututeks.
19:38
Raul Ojassaar:  Hoiatus 11. minutil saab esimese kollase kaardi Infoneti mees Vladimir Malinin.
19:40
Raul Ojassaar:  Elhi läheb kaugelt väga optimistlikult löögile, kuid see üritus väravale ohtlik ei ole - nõrk ja ebatäpne.
19:41
Raul Ojassaar: Hoiatus  Evuy teeb äärel vea, protesteerib kohtuniku suunas ning lööb palli vile järel minema. Kindel kaart.
19:42
Raul Ojassaar:  Nahk palli taga.
19:42
Raul Ojassaar:  Pall tulebki ohtlikult värava alla, kuid Niinepuu saab selle raskustega kätte.
19:44
Raul Ojassaar:  Muidu võrdlemisi vaiksel staadionil kõlab üksik lapsehääl - "In-fo-net, In-fo-net".
19:45
Raul Ojassaar:  Mõlemad meeskonnad veeretavad kordamööda palli keskväljal ja kaitsetsoonis. Ründeliinis kummalgi tiimil pall eriti ei püsi.
19:46
Raul Ojassaar:  Paponov teenib hea liigutuse järel vea.
19:46
Raul Ojassaar:  Hoiatus 19. minutil saab selle vea eest kaardi ka Jevgeni Harin.
19:47
Raul Ojassaar:  Ei saaks öelda, et tegu oleks toore mänguga, kuid esimese paarikümne minutiga on näidatud juba kolme kollast kaarti.
19:47
Raul Ojassaar:  Paponov üritas karistuslöögist ise peale lüüa, kuid palli teekonna lõppsadamaks oli küljevõrk.
19:48
Raul Ojassaar:  Sillaste üritas korraga ette võtta kahte-kolme infonetlast, kuid ebaõnnestus esimese liigutuse järel.
19:50
Raul Ojassaar:  Nahk röövis Paponovilt palli ning algatas kiiremat sorti rünnaku, kuid sellest midagi väga ohtlikku ei sündinud. Vastupidiselt avaminutitele on nüüd pisut aktiivsemaks pooleks Infonet.
19:51
Raul Ojassaar: Nurgalöök Infonetile.
19:52
Raul Ojassaar:  Lipin tsenderdab pika soolo järel, kuid ebatäpselt.
19:52
Raul Ojassaar:  Teisel pool väljakut saab Kalev karistuslöögi, päris korralikust kohast.
19:53
Raul Ojassaar:  Igonen tõrjub! Karistuslöök tuleb värava peale, kuid noor puurivaht pareerib selle küljeauti.
19:53
Raul Ojassaar:  Korner Kalevile.
19:56
Raul Ojassaar: Uudisi ka mujalt - Pärnu naised said Meistrite Liiga turniiri teises mängus soomlannade Vantaalt 0:0 viigi ning omab enne viimast mängu endiselt häid edasipääsuvõimalusi.
19:58
Raul Ojassaar:  Viimases kohtumises lähevad pärnakad vastamisi autsaideri, Makedoonia klubi Biljanini Izvoriga, kes sai näiteks Vantaa käest 1:13 paki.
19:58
Raul Ojassaar: Infoneti ja Kalevi mängus on aga täitunud pool tundi. Infonetil on endiselt kerge initsiatiiv, kuid surveks see üle kasvanud pole.
20:00
Raul Ojassaar:  Infonet teenib pika palli järel nurgalöögi.
20:00
Raul Ojassaar:  Häid võimalusi pole juba tükk aega olnud - äkki nüüd?
20:00
Raul Ojassaar:  Ei - Niinepuu püüab korneri.
20:02
Raul Ojassaar:  Infonet teeb juba vahetuse:

Vahetus Martõnov välja, Bebihh sisse.
20:03
Raul Ojassaar:  Taas teenivad infonetlased nurgalöögi.
20:04
Raul Ojassaar:  Hoiatus 36. minutil teenib ka Lipin endale kaardi. Ei saanudki täpselt aru, mille eest.
20:04
Raul Ojassaar:  Järgnenud olukorras põrkas pall väga ohtlikult värava alla, kuid Niinepuu suudab viimaks palli enda rüppe haarata.
20:05
Raul Ojassaar:  Välja lööb 22 meetrilt peale, kuid napilt mööda. Ei olnud sugugi halb üritus.
20:09
Raul Ojassaar:  Avapoolaeg tiksub tasapisi lõpu poole. Võimalusi ja olukordi väga vähe, kaarte aga palju.
20:10
Raul Ojassaar:  Hoiatus 42. minutil võtab Avilov kiirrünnaku maha ning teenib ka endale kaardi.
20:14
Raul Ojassaar: HoiatusEemaldamine Vladimir Malinin saab täiesti mõttetus olukorras oma teise kollase kaardi ning Infonet on vähemuses!
20:14
Raul Ojassaar:  Esimene poolaeg on lõppenud!
20:29
Raul Ojassaar:  Teine poolaeg algas!
20:30
Raul Ojassaar:  Infonet alustab kohe aktiivselt rünnates.
20:34
Raul Ojassaar:  Oi-oi! Ohtlik olukord Kalevi värava all, kui kaitsjad ja Niinepuu ei suutnud ära jagada, kes kuidas pallile läheb, Manucho sai oma jala vahele, kuid järgnenud pealöök lendas värava taha. Teise poolaja parim võimalus!
20:36
Raul Ojassaar: Hoiatus 52. minutil saab Maksim Paponov järjekordse kaardi. Elhi on kunstmurul valudes.
20:37
Raul Ojassaar:  186 pealtvaatajat on ametlik publikunumber.
20:38
Raul Ojassaar:  Nahk saadab karistuslöögi Manucho suunas, kuid Niinepuu nopib selle nagu küpse õuna otse aafriklase peanupu kohalt.
20:38
Külastaja Mihhail kommentaar
Mis Savitskiga on? Miks Niinepuu nüüd väravas on?
20:39
Raul Ojassaar:  Daniil Savitskit vaevab vigastus, seetõttu on täna postide vahel Niinepuu ja pingil teist puurivahti kalevlastel pole.
20:40
Raul Ojassaar:  Hoiatus 56. minutil on Ats Sillaste järgmine nimi kohtuniku märkmikus.
20:42
Raul Ojassaar:  Sillaste! Värskelt hoiatuse saanud mees saadab terava kauglöögi napilt üle värava! Kalevlaste seni ehk isegi parim võimalus.
20:42
Raul Ojassaar: Sellele võimalusele eelnes Johannes Kukebali hea töö ründetsoonis palli võitmisel.
20:44
Raul Ojassaar:  Eeldan, et jutt käib Kalevi "kihlveotäiendustest" - ei saa öelda, et nad ansamblist välja langeksid, kuigi midagi väga erilist nad loomulikult samuti pole.
20:44
Raul Ojassaar:  Hea võimalus Infonetile! Kovtunovitši tsenderdus paremalt äärelt leiab kastis adressaadi, kuid pealöök lendab üle värava.
20:45
Külastaja lohh kommentaar
raul kuidas kommeńteerid suviste täienduste mängu???
20:45
Raul Ojassaar:  See oli see kommentaar, millele paar lõiku tagasi vastasin. Jäi see kogemata üles laskmata.
20:46
Raul Ojassaar:  Bebihh lööb pealtnäha ohutust kohast peale, kuid pall ei lenda sugugi palju mööda.
20:46
Raul Ojassaar:  Viimastel minutitel on nüüd lõpuks mäng pisut avanenud ning võimalusi on rohkem olnud. Nii jätkata!
20:48
Raul Ojassaar:  Nüüd on ründavamaks pooleks kalevlased.
20:50
Raul Ojassaar: Lipin saab Harini eeltöö järel 20 meetrilt löögile, kuid saadab palli üle värava. Väravaraamidesse tulnud pealelööke võib tänases mängus kokku lugeda ühe käe sõrmedel.
20:50
Raul Ojassaar:  Värav 0:1! KALEV JUHIB!
20:51
Raul Ojassaar: 67. Maksim PAPONOV!
20:51
Raul Ojassaar: Mees saab aga ise väravat lüües viga ning kutsub arstid väljakule.
20:52
Raul Ojassaar:  Oh ei - kordusest tundus, et mees sai hoopis väravat tähistades viga. Paremat jalga Paponov igatahes lonkab.
20:53
Raul Ojassaar:  Nurgalöök Infonetile. Paponov pole endiselt väljakule naasnud.
20:54
Raul Ojassaar: Bebihh kukub karistusalas, kuid kohtunik penaltit ei anna!
20:54
Raul Ojassaar:  Sama mees üritas nüüd löögile mängida Lipinit, kuid viimane jätab löögile mineku hilja peale ning kaotab palli.
20:55
Raul Ojassaar: Tripkovic teeb oma esimese ilusa liigutuse selles mängus, kuid madal tsenderdus ei leia ühtegi oma meest.
20:56
Raul Ojassaar: Vahetus  Paponov ei saagi mängu jätkata, Sean Whalen tuleb sisse.
20:58
Raul Ojassaar: Infonet vahetab:

Vahetus Avilov välja, Smirnov sisse. Infonet läheb ründama!
20:59
Raul Ojassaar:  Smirnov teenib kohe ka nurgalöögi.
20:59
Raul Ojassaar:  Pall teeb Kalevi värava all tükk aega nalja ning põrkab kõigi ja kõige vastu, kuid lõpuks saavad kalevlased selle puhtaks löödud.
21:00
Raul Ojassaar:  Tripkovic üritab karistusala joonelt käärlööki, kuid pall väravani ei jõua.
21:01
Raul Ojassaar: Infoneti viimane vahetus:

Vahetus Harin välja, Gurtšioglujants sisse
21:02
Raul Ojassaar:  Sellega on Infoneti vahetused tehtud - Kalevil on neid veel varuks kaks, täpselt sama palju kui ka pingil olevaid vahetusmehi.
21:04
Raul Ojassaar: Kalevi värava all tekib taas ärev situatsioon, kuid pall lõpetab siiski Niinepuu käes. Mängida veel kümme minutit pluss lisaminutid.
21:06
Raul Ojassaar: Hoiatus  Manucho saab totrast olukorrast taas kaardi. Viskas palliga vastasele vastu pead.
21:06
Raul Ojassaar:  Infonetil jääb punktide saamise jaoks aega üha vähemaks.
21:07
Raul Ojassaar:  Kalevil oli võimalus, kuid Igonen tõrjus sisuliselt üks-ühele olukorra.
21:08
Raul Ojassaar:  Kohe on šanss ka teise värava all, kuid Niinepuu tõrje järel lendab löök teisest lainest väravast mööda.
21:10
Raul Ojassaar:  Whalen kingib palli väga rahvaliigalikult ära ning Infonet teenib nurgalöögi.
21:13
Raul Ojassaar: Aega on Infonetil veel viie minuti jagu - ja seda koos lisaminutitega.
21:13
Raul Ojassaar:  Kalev vahetab:

Vahetus Koger välja, Egert Heintare sisse.
21:14
Raul Ojassaar:  Viimasel paaril aastal FC Puuma värve esindanud SC Reali kasvandiku Heintare jaoks on tegu sealjuures meistriliiga debüüdiga.
21:15
Raul Ojassaar: 90 minutit on täis. Kolm lisaminutit.
21:17
Raul Ojassaar:  Manucho ja Niinepuu põrkasid kokku ning mõlemad mehed on pikali. Kas Manucho saab oma teise kollase?
21:17
Raul Ojassaar: Hoiatus Eemaldamine Ja nii on! Infonet on üheksakesi!
21:19
Raul Ojassaar:  Infonetil on veel karistuslöök. Tripkovici tohterdavad arstid.
21:21
Raul Ojassaar:  Karistuslöök klaaritakse, kuid Infoneti rünnak jätkub.
21:21
Raul Ojassaar:  Suluseis! Käib juba seitsmes lisaminut.
21:21
Raul Ojassaar:  Ja nii ongi! Mäng on lõppenud!
21:21
Raul Ojassaar:  Kalev saab sellest mängust väga tähtsad kolm punkti ning võidab sel aastal Infonetti esmakordselt.
21:24
Raul Ojassaar:  Minu poolt siit aga kõik. Hilisõhtul ilmub portaali ka järelkaja, esimesi pilte saate aga juba praegu nautida SIIT.