Ivar Lepik: Tere õhtust, jalgpallihuvilised! Tänasele voorule tõmbab joone allaFC Infoneti ja Tartu Tammeka heitlusega.
Ivar Lepik:  Algrivistused: Infonet: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Kovtunovitš, 9-Harin, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk, 77-Malinin.

Varus: 1-Igonen, 5-Aristov, 7-Bebikh, 14-Martõnov, 16-Mones, 18-Ogorodnik, 19-Kharlanau.

Tammeka: 1-Koppel, 18-Paju, 13-Lorenz, 3-Sillaots, 16-Naggel, 32-Tamm, 23-Tiirik, 7-Siim Tenno, 6-Tekko, 12-Tauts, 27-Carvalho.
Varus: 98-Kütt, 41-Anderson, 15-Hurt, 92-Simo Tenno, 17-Philips, 8-Šabanov.

19:29
Ivar Lepik:  Üllatusi on päris mitmeid. Infoneti puuri kaitseb Matvei Igoneni asemel Ilja Kassjantšuk, Tammekal teeb (algrivistuses!) kõrgliigadebüüdi 1997. aastal sündinud Rasmus Tauts.
19:30
Ivar Lepik: Pall on ka mängu pandud.
19:31
Ivar Lepik:  Pealtvaatajaid on reporteri hinnangul umbes 80.
19:31
Külastaja küsimus kommentaar
Miks Pato ei mängi?
19:31
Ivar Lepik:  Pato läks mingi aeg Ungarisse testimisele ja rohkem ei ole temast midagi kuulda olnud.
19:33
Ivar Lepik:  Esimene võimaluse moodi asi! Avilov saab paarilt meetrilt peaga suunata, aga otse Koppeli kätte.
19:34
Ivar Lepik:  Alleoni lööb üle! Karistusala servas saab brasiillane päris healt kohalt löögile, aga üritab jõuga panna ja lööb üle.
19:34
Külastaja tauts kommentaar
See Rasmus Tauts mingi tõsine tulevikutegija või nsma muidumees ?
19:35
Ivar Lepik:  Ei ole teda isiklikult mängimas näinud. Esiliigasse pääses mees alles sellel hooajal ja on seni kahel korral põhirivistuse pingil istuda saanud, aga nüüd otsustas Uwe Erkenbrecher noore mehe kohe mängu saata.
19:36
Ivar Lepik: Ehk tänane näitab midagi, aga vanust on veel vähevõitu - võib-olla on täna ka pinged peal või midagi sellist.
19:37
Ivar Lepik:  Vasakul äärel tundub mängivat.
19:37
Külastaja Igonen kommentaar
Igonen vigastatud ?? Ta ju kindel põhivend olnud siiani
19:38
Ivar Lepik:  Ei ole vigastatud, pingil istub. Teatud jutud räägivad, et Infonetis ei olda Igoneniga noorusest hoolimata ka päris rahul. On teda varemgi ootamatult üheks-kaheks mänguks pingile võetud.
19:39
Ivar Lepik:  Tammeka teeb üpris kõrgelt pressi. Esimesed kümme minutit on olnud küllaltki võrdsete mäng.
19:41
Ivar Lepik: Konstantin Nahk on sündinud 1975, Rasmus Tauts 1997. Arvutage ise. Nahk võitis 1997/98 hooajal meistriliigas juba hõbemedalid.
19:42
Külastaja kalle kommentaar
ma ise betin infonetile, tartu mehed olla eile laulupeol õlletops peos jõmisenud
19:43
Ivar Lepik:  Alleonil on pika mehe kohta päris osav tehnika. Brasiillane, muidugi.
19:44
Ivar Lepik:  Mäng hargneb seni keskväljal, aga arvata võib, et väsides läheb asi lahtisemaks.
19:45
kumb tiim see alleon on ma teda nimekirjast ei leia?
19:45
Ivar Lepik:  Alleoni on Tammeka tipuründaja, protokollis kui Carvalho.
19:47
ma arvasin, et see on kaitsja ricardo carvalho
19:47
Külastaja S5 ähvj to kalle kommentaar
Mõõdukates mõõtmetes õlletopsike peos meeldival a.k.a. rahvaüritusel viibimine ei ole probleem. Probleemiks on Sinu ülbe sõnastus!
19:48
Ivar Lepik:  Infoneti rünnakuplaan näeb ette taga veeretamist ja siis kiiret palli ette Manucho/äärte suunas. Seni pole edu toonud.
19:50
Ivar Lepik:  Tautsi äärele satub nüüd esimest korda pall rohkem ja noormees näitab ennast päris heast küljest, aga pika omavahelise veeretamise peale teeb lõpuks pallikaotuse.
19:51
Ivar Lepik:  Tammeka teenib nurgalöögi, aga see ebaõnnestub täielikult.
19:52
Külastaja mjaasa kommentaar
Tauts on duubli eest päris head mängu näitanud, seega päris muidumees pole.
19:55
Ivar Lepik:  Hoiatus25. Dmitri Kovtunovitš ja Tammekale heast kohast karistuslöök.
19:55
Ivar Lepik:  Õpitud kokkumäng! Aga Infonet jagas lahti.
19:57
Ivar Lepik:  Tauts nüüd võitleb julgelt kehavõitluses Manucholt palli ja viib Tammeka rünnakule. Igati hea näha.
19:58
Külastaja svxc kommentaar
Kas mingi valgustus ka on väljakul? Hämaravõitu tundub juba...
19:59
Ivar Lepik:  Sportland Arenal on valgustus loomulikult. Praegu pole veel viga, aga teiseks poolajaks oleks ehk vaja tööle panna jah.
20:00
Ivar Lepik:  Pool tundi täis. Seni väga vaikne mäng.
20:02
Ivar Lepik:  Manucholt hea löök! Koppelil oli vist küll ka kontrolli all.
20:02
Ivar Lepik: Värav Harin viib 33. minutil Infoneti ette!
20:02
Ivar Lepik:  Sillaots ja Koppel kinkisid Harinile värava...
20:03
Ivar Lepik:  Sillaotsa tagasisööt jäi nõrgaks, Harin jõuab pallini enne Koppelit ja väravas pole küsimust.
20:03
oh jumal, jumal... :(
20:06
Ivar Lepik: Sillaots ja Harin on muide eakaaslased. Võiks aga öelda, et üks näitas kogemusi, teine nende puudumist.
20:09
Ivar Lepik:  Mõlemat meeskonda iseloomustabki üldiselt noorus. Lisaks üksikud vanemad pead (Tiirik, Nahk, Kalimullin).
20:10
Ivar Lepik:  Kui suudetakse mängijaid meeskonna juures hoida, võiks nende kahe aeg tulla mõne aasta pärast. Tammeka varasemad "kuldsed" põlvkonnad on suuresti ära vajunud või laiali läinud, Infonetil on alles esimene katse.
20:10
Külastaja Meelis kommentaar
Õnnetu värav,sillaotsa ja tauno tekko uisapäisus on väljakul näha.
20:11
Ivar Lepik:  Lorenz väänab võitluses Manuchoga veidi hüppeliigest.
20:13
Ivar Lepik:  Kassjantšuk mängib palli päris julgelt Tamme jalge eest läbi.
20:14
Ivar Lepik:  Hoiatus44. Tauno Tekko. Võttis Harini maha.
20:15
Ivar Lepik:  Sarnaselt poolaja algusele saab Avilov paarilt meetrilt peaga löögile, aga taas pehme ja otse Koppelile sülle. Poolaeg!
20:16
Ivar Lepik:  Teeme väikese pausi.
20:29
Ivar Lepik:  Tagasi. Meie portaali veel mitte jõudnud uudis: Glasgow Celtic kaotas Meistrite liiga kvalifikatsiooniringi esimeses kohtumises Kasahstani üllatuspaketile võõrsil 0:2. Üllataja on siis Karagandõ Šahtjor.
20:29
Ivar Lepik:  Aga nüüd algas ka Infoneti ja Tammeka teine poolaeg.
20:30
Ivar Lepik:  Poolajal vahetusi tehtud ei ole.
20:30
Ivar Lepik:  Posti! Tiirik!
20:31
Ivar Lepik:  Värav47. minutil Heiko Tamm viigistab!
20:31
Ivar Lepik:  Infonet pole šokist toibuda jõudnud, kui Tamm seisu viigistab!
20:31
Ivar Lepik: Kas mitte Rasmus Tauts ei saa kirja resultatiivset söötu?
20:32
Ivar Lepik:  Ei, ei olnud Tauts siiski, kes vasakult äärelt keskele lükkas. Tamm pöörab kasti joonel end värava poole ja põrutab Kassjantšukile püüdmatult lati alla.
20:33
Ivar Lepik:  Lorenz sai nüüd veel ühe paugu kirja, aga on värava taga arstimisel. Ehk jätkab.
20:33
Ivar Lepik: Hoiatus Manuchole kollane ka.
20:34
Külastaja RR kommentaar
Tubli Tammeka jeeee!
20:35
Ivar Lepik:  Esimesed viis minutit on olnud väga lubavad. Ennustan, et seisuga 1:1 mäng ei lõppe.
20:36
Ivar Lepik:  120 on ametlik pealtvaatajanumber.
20:38
Ivar Lepik:  Ja valgustus on ka tööle pandud Sportland Arenal teiseks poolajaks.
20:38
Ivar Lepik: Vahetus Aristov sisse, Kovtunovitš sisse.
20:42
Külastaja etk kommentaar
Kas kellegil on aimu, kes see seal Postimehes kommenteerib?
20:42
Ivar Lepik:  Kristjan Jaak Kangur, Postimehe ajakirjanik.
20:43
Ivar Lepik:  Oi, Koppel! Tuleb ja tõrjub karistusala joonelt rusikatega ära, aga otse Lipini jalale. Koppeli õnneks ei ole Lipin Nahk ja natukene mööda.
20:44
Ivar Lepik: Infonet teenib päris mitmenda karistuslöögi. Kohad on seni tsenderdamiseks sobilikumad.
20:45
Ivar Lepik:  Koppel taas rusikatega puhtaks ja pall klaaritakse.
20:46
Ivar Lepik: VahetusTammeka vahetab: 62. minutil välja Rasmus Tauts, sisse Philips.
20:48
Külastaja 4 kommentaar
miks Meistriliigas(eelkõige telemängudes) neid elektroonilisi tabloid ei kasutata enam vahetuste ja lisaminutite näitamisel?
20:48
Ivar Lepik:  Kasutatakse küll, kui ma su mõttest õigesti aru saan.
20:48
Ivar Lepik: Vahetus  Sillaots välja, Hurt sisse.
20:49
Ivar Lepik:  Loomulikult mitte Flora peatreener Norbert, vaid Martin Hurt.
20:52
Ivar Lepik:  Tiirik saab päris mitmendat korda tagant jalgadesse ja näitab ülesse pahameelt.
20:53
Ivar Lepik:  Manucho lööb tühjast väravast üle!
20:53
Ivar Lepik:  Lipini tsenderdus tekitab karistusalas segadust, kaitsjate vahel kerkib kõige kõrgemale Manucho, kuid mees ei saa paarilt meetrilt palli allapoole suunatud ja lükkab peaga üle värava!
20:54
Ivar Lepik:  Hüppelt maandus mees värava kõrval. Nii lähedal oli...
20:55
Ivar Lepik:  Koppel on täna suhteliselt kehv olnud. Mitu eksimust juba.
20:56
Külastaja karli ? kommentaar
Kütt väravasse ?
20:57
Ivar Lepik:  Kütt oli Koppeli puudumisel paaris kohtumises päris hästi hakkama saanud. Aga on ju Lukjanov ka küllaltki samal tasemel väravavaht.
20:59
Ivar Lepik:  Tammekale hea koha pealt karistuslöök. Tiirik või juba ühe keerutanud Tamm?
20:59
Ivar Lepik:  Mängitakse hoopis Lorenzile, aga see ebaõnnestub täielikult.
21:01
Ivar Lepik: VahetusÜks vahetus jäi märkamata kuidagi: Gurtšioglujants tuli välja, Martõnov sisse.
21:02
Ivar Lepik: Hoiatus 78. minutil saab Nahk korduvate väikeste vigade eest oma kaardi kätte.
21:02
Ivar Lepik:  Tiirik ja Tamm taas palli taga.
21:02
Ivar Lepik:  Tiirik lööb nüüd, aga üle. Järgmisena Tamme kord?
21:03
Ivar Lepik: Värav 79. minutil läheb hoopis Infonet 2:1 ette! Manucho kord!
21:03
Ivar Lepik:  Kassjantšuk paneb pika ette, paar söötu, Manucho jääb Koppeliga silmitsi ja ei eksi!
Külastaja Hmm kommentaar
Külastaja 4 küsimuse jätkuks, et kas eestis mitte ainult üks tabloo pole (see vahetuste ja lisaaja oma)? Kusagil uudistes käis nagu läbi. Kui vastab tõele see, siis peaks tabloo hetkel Narvast kodu poole sõitma :)
21:04
Ivar Lepik:  Ei, tundub ikka, et rohkem :)
21:07
Ivar Lepik:  Hetkel ei paista Tammekal erilist jõudu olema, et suruma hakata.
21:09
Ivar Lepik: Tammeka kaitseliin eksib taas, Manucho pääseb Koppeliga silmitsi ja... mulle tundus, et tõmmati käest ikka üsna selgelt pikali. See, et löögi ära tegi veel, ei puutu asja.
21:10
Ivar Lepik: Värav 3:1! Elhi! Olemas!
21:10
Ivar Lepik:  Mis jäi andmata ja tegemata, tuleb nüüd ära. Manucho tõmbab tähelepanu ja kuskilt tuleb välja Elhi, kes võrku sahistab.
21:10
Külastaja ... kommentaar
Tundub, et lamba ohverdamisest oli kasu kah ikka. :D Kalju peab nüüd kah käbe kellegi ohvriks tooma! ;)
21:10
Ivar Lepik: Vahetus Tekko välja, Simo Tenno sisse.
21:12
Ivar Lepik:  Kassjantšuk saab haiget ja arstid on väljakul.
21:12
Ivar Lepik:  Alleoni kukkus vist varba peale. Igonen sisse?
21:14
Ivar Lepik:  Päris hämaraks on läinud. Ilus, valge õhtu Sportland Arenal.
21:14
või kui nüüd arvutama hakata, siis võib see tabloo juba ka narvast tagasi olla :D
21:17
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Manucho saab veel varakult duši alla!
21:17
Ivar Lepik:  90+3. võtab Manucho rumalalt Hurdi maha ja saab taas mängukeelu...
21:18
Ivar Lepik:  Nüüd on ka Andre Paju veel pikali. Lõpuvile venib, kuigi kõik on niigi selge.
21:20
Ivar Lepik:  Karistuslöök. Nüüd saab Tamm! Tsenderdab, aga ei tule midagi. Ja kõik!
21:20
Ivar Lepik:  Infonet võtab 3:1 võidu ja tõuseb kaks kohta, kuuendaks!
21:23
Ivar Lepik:  Elhi: "Peab võiduga rahul olema. Oleme palju järjest kaotanud, pole väravaid löönud. Täna olime natukene vihasemad ja agressiivsemad. Ründaja sai jälle punase ja peame tugevate vastu mingi teise taktikaga mängima.
21:26
mitu punkti võidu eest saab""""
21:26
Ivar Lepik:  Kolm punkti ikka. Tammekast tõustakse väravate vahe abil mööda.
21:27
Ivar Lepik:  Tiirik: "Otseselt midagi valesti ei läinud, mängupilt oli väga hea, eriti esimene poolaeg. Olime pigem domineerivam pool, hoidsime palli, üritasime luua. Infonet mängis ainult pikka. Vaadates meie tänast koosseisu ja mängijate vanust, tuleb paratamatult üks-kaks väikest viga sisse. Mis teha. Positiivne pool on see, et näitasime head jalgpalli ja suutsime kombineerida küll. Peale viigiväravat oleks pigem pidanud ise initsiatiivi haarama."
21:28
Ivar Lepik:  Siitpoolt kõik. Meistriliiga jätkub juba reedel kui taas on platsil Tammeka (vastaseks Tallinna Kalev) ja Infonet (vastaseks Tallinna Flora)!
21:29
Ivar Lepik:  Enne seda, neljapäeval, ootab aga ees Nõmme Kalju euromäng. Kõike head ja taaskohtumiseni!