Laupäev, 24. august 2013
13:53
Enn Mäeorg: Tere, jalgpallisõbrad!
13:53
Enn Mäeorg: Eesti meistriliiga jätkub 25. vooru kohtumistega. Tänases esimeses vastaseisus võtavad mõõtu Levadia ja Trans.
13:54
Enn Mäeorg: Koosseisud ka:
13:54
Enn Mäeorg:

Levadia: 1-Smiško, 17-Podholjuzin, 21-Jahhimovitš, 2-Volškov, 19-Kulinitš, 15-Dmitrijev, 6-Antonov, 33-Kruglov, 27-Raudsepp, 11-Teever, 28-Hunt.
Varus: 30-Pikker, 3-Artjunin, 4-K. Kaldoja, 20-Pebre, 10-Subbotin, 25-Jakovlev, 23-Kaljumäe.

Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 3-Nesterovski, 11-Šesterkov, 10-Muhametdinov, 5-Kazakov, 19-Irie, 15-Kitto, 16-Taar, 8-Andrejev, 20-Belov.
Varus: 9-Lvov, 21-Kutuzov, 18-Kulikov, 17-Ševiakov, 14-Lihhatšov.

13:55
Enn Mäeorg: Üllatusi väga pole. Transil on tagasi platsil Stanislav Kitto.
13:55
Enn Mäeorg: Levadia koosseisust puudub aga Artur Rättel.
13:58
Enn Mäeorg: Meeskonnad on väljakul ja iga hetk on kohtumine ka algamas.
13:59
Enn Mäeorg: Avavile!
14:00
Enn Mäeorg: Trans alustab paremal äärel aktiivselt. Irie saab ka lõpuks lööki proovida, kuid pall läheb nurgalöögiks.
14:01
Enn Mäeorg: Pall jääb ohtlikult karistusalasse, Trans saab jälle lüüa proovida, kuid jällegi nurk.
14:01
Enn Mäeorg: Värav 1:0!! Trans!
14:02
Enn Mäeorg: Juba teisel minutil paneb nurgalöögi järel Tamberg karistusala keskel pallile jala vastu ja Smiško ei suutnud tõrjuda.
14:04
Enn Mäeorg: Hunt murrab karistusalasse ja saab terva nurga alt ka lüüa, kuid küljevõrku.
14:06
Enn Mäeorg: Hea tsenderdus Levadia kasti, kuid tallinlaste õnneks ei jõudnud Narva ründajad pallini.
14:08
Enn Mäeorg: Kazakov tõmbab Antonovi maha, korralikust kohast karistuslöök Levadiale.
14:09
Enn Mäeorg: Oioi! Väga ohtlikult jääb see karistuslöök sinna kasti pidama. Segaduse järel sai Hunt lüüa, kuid kaitsja segas piisavalt, et löök üle läheks.
14:10
Enn Mäeorg: Kohtumise algus on olnud väga aktiivne mõlemalt poolt. Käimas on 11. minut ja mõlemal poolel on olnud rohkem kui üks hea võimalus.
14:11
Enn Mäeorg: Kruglov saav karistusala joone lähistelt parema jalaga proovida, kuid löök nõrgema jalaga jääb pehmeks.
14:13
Enn Mäeorg: Kruglov võitleb vasakul äärel kahe Transi mängijaga ja lõpuks võidab karistuslöögi.
14:15
Enn Mäeorg: Mõlemal poolel on standardolukord olnud küllaltki ohtlikud. Viimased korrad on pall jäänud päris pikalt Transi karistusalasse vabalt.
14:15
Enn Mäeorg: Kruglov üritab väga terava nurga alt lööki, kuid veidi üle värava.
14:17
Enn Mäeorg: Hoiatus Kruglov lõi pikali olles Muhametdinovit jalgadesse ja teenis selle eest kaardi.
14:18
Enn Mäeorg: Oi! 2:0 ei olnud kaugel.
14:19
Enn Mäeorg: Väga vabalt sai Andrejev lüüa, kuid Smiško tõrjus.
14:21
Enn Mäeorg: Irie tundub, et sai üsna süütus olukorras viga ja lamab nüüd üsna pikalt murul.
14:21
Enn Mäeorg: Tundub, et on hüppeliigesele viga teinud.
14:23
Enn Mäeorg: Ühel jalal ta küljejoone taha hüppas, kuid tundub, et on valmis jälle mängu tulema.
14:24
Enn Mäeorg: Irie on jälle pikali maas. Tundub, et ta ikkagi ei saa mängu jätkata.
14:25
Enn Mäeorg: VahetusŠeviakov tuleb Irie asemel mängu.
14:26
Enn Mäeorg: Levadia on vaikselt väravašokist üle saanud ja hakanud vaikselt mängu kontrollima.
14:28
Enn Mäeorg: Mängu tempo on selgelt alla käinud võrreldes esimese veerandtunniga.
14:30
Enn Mäeorg: Kruglovilt korralik karistuslöök kasti, Levadia saab ka palli jätkata, kuid Dzelmele otse sülle.
14:31
Enn Mäeorg: Hunt mängib suurepäraselt Transi karistusalas! Mitu meest oli tal turjal, kuid suutis rünnaku iikka löögiga lõpetada.
14:32
Enn Mäeorg: Jällegi väga ohtlik karistuslöök Levadiale. Seni on nad kõik olnud teravad ja õigesse tsooni, kuid veel ei ole keegi Levadia mängijatest korralikult löögile saanud.
14:33
Enn Mäeorg: Oioio! Post!
14:34
Enn Mäeorg: Rimo Hunt kütab otse õhust palli Dzelme kaitstava värava suunas, kuid tema õnnetuseks tabab pall posti.
14:34
Enn Mäeorg: Löök tuli umbes 22 meetri pealt.
14:35
Enn Mäeorg: HoiatusTaar (Trans)
14:38
Enn Mäeorg: HoiatusAndrejev. Üsna ohtlikult tald ees üritas libistades palli tabada.
14:41
Enn Mäeorg: 3 minutit veel poolaja lõpuni.
14:42
Enn Mäeorg: Kruglov üritab jälle kaugelt ja terava nurga alt lüüa, tugev löök, kuid Dzelme püüab.
14:43
Enn Mäeorg: Hunt nüüd saab vasaku jalaga lüüa! Väga napilt veereb pall parema posti kõrvalt mööda.
14:44
Enn Mäeorg: Hunt on täna olnud väga ohtlik ja kui ta teine poolaeg samamoodi jätkab, siis läheb Transil raskeks eduseisu hoida.
14:45
Enn Mäeorg: Kolm minutit lisas kohtunik esimesele poolajale.
14:47
Külastaja ... kommentaar
Trans täna võidab, sest trinüünil sama tüüp aeg-ajalt lõugamas, kes eile sama asja Flora kodumängul tegi, kuid siis "kuulutas" prohvet just Infoneti võitu. :)
14:48
Enn Mäeorg: Poolaeg!
14:50
Enn Mäeorg: Trans esimese poolaja võitis 1:0. Kas suudavad nad teisel poolajal edu hoida? Meenutagem, et korra on Trans sel hooajal Levadiat juba võitnud - juunis, sama skooriga, mis hetkel tablool.
14:50
Külastaja To ... kommentaar
Kes too tüüp on? Mingi välismaalane? Ja mida ta siis hüüab, ?
14:55
Külastaja cp kommentaar
karjub siin mu kõrval koguaeg. tüüpilisemad väljendid on trans suru levadia vastu muru ja kurikuulus ikka võidame! muideks kuradima külm on siin kadriorus varjus istuda, jube tuul.
15:02
Enn Mäeorg: Meeskonnad jalutavad jällegi väljakule, kohe-kohe on teine poolaeg algamas.
15:02
Enn Mäeorg: Läks!
15:04
Enn Mäeorg: Rimo Hunt jälle aktsioonis. Seekord paremalt terava nurga alt püüab kohe lüüa, kuid veidi mööda.
15:05
Enn Mäeorg: Belov teisel pool saab vabalt lüüa. Kulinitš jõudis aga viimasel hetkel pallile ette - nurgalöök.
15:05
Enn Mäeorg: Sellest midagi väha ohtlikku ei sündinud, kuid nüüd on võimalus paremalt poolt karistuslöök kasti anda.
15:06
Enn Mäeorg: Lendab pall taha posti, kust Smiško selle korjab.
15:07
Enn Mäeorg: Uuh! Kruglov tsenderdab täpselt kasti, kuid Teeveri pealöök ei olnud piisavalt täpne.
15:08
Enn Mäeorg: Veidi on Levadia ründajate täpsus neid alt vedanud. Seniseid võimalusi vaadates peaks seis vähemalt viigis olema.
15:09
Enn Mäeorg: Kruglovi pikk aut leiab viiekastist Hundi ja Teeveri, kuid kumbki löögile ei pääse ja Dzelme püüab.
15:10
Enn Mäeorg: Oh! Levadia ei suuda kuidagi võrku leida. Kruglovilt jällegi täpne tsenderdus tahaposti, kuid Rimo Hundi peaga sööt ei leia Teeverit.
15:10
Enn Mäeorg: Nurgalöök.
15:11
Enn Mäeorg: Kolmas nurgalöök järjest. Seni on need olnud üsna ohtlikud.
15:11
Enn Mäeorg: Seekord Dzelme püüab.
15:12
Enn Mäeorg: Raudsepp nüüd tsenderdab paremalt äärelt, kuid Kruglov ei taba hästi palli.
15:13
Enn Mäeorg: VahetusRaudsepp tuleb ka välja ja tema asemel sisse Subbotin. (Levadia)
15:18
Enn Mäeorg: Rättelist tuntakse huvi piiritagant ja vahepeal on ta testimisel käinud. Hetkel ei oskaga aga öelda, miks ta koosseisust puudub.
15:19
Enn Mäeorg: Jällegi võimalus Levadiale, kuid Teever ei ulatunud pallini, et peaga mänguvahendit tabada.
15:21
Enn Mäeorg: Hea rünnak Levadial. Hunt saab palli, söödab selle ette Subbotinile, kuid terav löök läheb nurgalöögiks.
15:22
Enn Mäeorg: Peab ütlema, et Levadia mäng on täna tõesti õnnetu olnud. Kuidagi ei suudeta neid palle raamidesse suunata.
15:24
Enn Mäeorg: Minu sõnade illustreerimiseks lükkab Rimo Hunt palli paari meetri pealt tühjast väravast mööda.
15:24
Enn Mäeorg: HoiatusTamberg (Trans)
15:25
Külastaja raika kommentaar
See oli küll nüüd aasta feil :D
15:27
Enn Mäeorg: VahetusTrans teeb vahetuse: väravaautor Tamberg lahkub ja Kulikov tuleb asemele.
15:28
Enn Mäeorg: Teever lööb 18 meetri pealt õhust palli, kuid Dzelme tõrjub.
15:28
Enn Mäeorg: Üks väheseid, mis raamidesse on näinud.
15:30
Enn Mäeorg: Viskasin pilgu ka statistikasse. Levadia on kokku teinud 29 lööki(!) ja 17 on neist mööda läinud.
15:31
Enn Mäeorg: VahetusAndrejev välja, Lvov sisse (Trans)
15:32
Enn Mäeorg: Vastukaaluks Levadiale, Trans on teinud 8 lööki, 4 väravale.
15:34
Enn Mäeorg: Kruglovi tsenderdused on täna olnud täpsed, kuid tema õnnetuseks on Teever ja eriti Hunt olnud liimist lahti.
15:36
Enn Mäeorg: Hoiatus Kitto teeb Hundile vea ja korjab kaardi
15:39
Enn Mäeorg: VahetusKulinitš saab nüüd puhkama ja Artjunin tuleb tema asemele. (Levadia)
15:41
Enn Mäeorg: 84. minut käimas.
15:42
Enn Mäeorg: Levadia jätkab küll rünnakuid, kuid mida aeg edasi seda vähem ohtlikumad nad on.
15:43
Külastaja Uno kommentaar
Miks nii halva tasemega kohtunik vilistab kõrgliigas?
15:43
Enn Mäeorg: VahetusKristal vahetab Antonivi välja, Kaljumäe tuleb sisse.
15:43
Enn Mäeorg: Värav 1:1!!
15:45
Enn Mäeorg: Vahetusmängijad mängivad kokku. Kaljumäe söödab palli tagasi Artjuninile, kes selle 18-20 meerti pealt parema posti kõrvale lööb.
15:45
Enn Mäeorg: 88. minuti käimas. Veel on aega liiga liidritel 3 punkti võtta.
15:47
Enn Mäeorg: Ohtliku koha pealt karistuslöök Levadiale!
15:47
Enn Mäeorg: Post!
15:47
Enn Mäeorg: Pall läheb läbi meestesumma ja tabab posti.
15:48
Enn Mäeorg: Kolm lisaminutit.
15:49
Enn Mäeorg: Kiirrünnak Transile, kuid Podholjuzin võtab hästi Muhamedtinovilt palli.
15:50
Enn Mäeorg: Pikalt Levadia ründab, kuid seni tulutult.

15:52
Enn Mäeorg: Subbotin võtab karistusalas palli, liigub sellega veidi enda värava poole, siis pöörde pealt tõstab mänguvahendi üle Dzelme taha posti.
15:52
Kas tundus ainult mulle, et viimase pooltunni vile oli ikka väga Leva kasuks?
15:53
Külastaja asdas kommentaar
Transi noore ründaja sissetoomine on minumeelest mõttetu ta ei suutnud palli üle 3 sekundi enda käes hoida
15:54
Enn Mäeorg: Meeskonnad pakkusid suurepärase mängu täna. Transil ei jäänud palju puudu, et Levadialt punkte röövida, kuid kahe vahetusmehe, Subbotini ja Artjunini väravad tõid liidritele 3 punkti.
15:55
Enn Mäeorg: Minu poolt täna kõik. Varsti algab ka Kuressaare ja Paide vaheline mäng ning oodata on ka järelkaja sellele kohtumisele.