Raul Ojassaar:  Meeskondade koosseisud on küll uudises olemas, aga toome need ka siin ära -

Kuressaare: 12-Reiman, 3-Pajunurm, 25-Viira, 21-Indermitte, 4-Kluge, 8-Sinilaid, 23-Luup, 33-Mööl, 39-Valmas, 17-Mütt, 26-Laht.
Varus: 1-Lonn, 9-M. Pukk, 11-Karpov, 19-Reinike.
Paide: 1-Uusküla, 13-Mägi, 3-Tubarik, 19-Tutk, 5-Lomp, 8-Kõll, 25-Reinsoo, 22-Eteria, 14-Rõivassepp, 24-Leimann, 16-Peitre.
Varus: 6-Puhke, 29-Veis, 28-Holst, 18-Ustaal, 11-Vassiljev.
17:04
Külastaja karl54 kommentaar
Kui suured on Paide võiduvõimalused ? Paberil ollakse peakõrguselt üle, aga mis on reaalsus?
17:05
Raul Ojassaar:  Kas just mäekõrguselt, aga paberil on Paide kindlasti soosik. Reaalsuses... eks järgneva paari tunni jooksul näeme.
17:07
Külastaja 123 paie kommentaar
pilti ei näe kusagilt ?
17:08
Raul Ojassaar:  Ei näe. Täna pole tegemist telemänguga ning ka ükski interneti vahendusel pilti pakkuv lehekülg oma tehnikat Saaremaale heast peast ei vea.
17:09
Raul Ojassaar:  Koosseisude koha pealt niipalju, et miskipärast puudub Paide meeskonnast täna väravavaht Mihhail Lavrentjev, keda asendab põhikoosseisus Rauno Uusküla.
17:09
ja mis kohta peitre mängib ?
17:10
Raul Ojassaar: Sajaprotsendiliselt veel ei julge öelda, aga suure tõenäosusega vasakpoolkaitsjat.
17:12
Raul Ojassaar:  Eemaldamine KURESSAARE KÜMNEKESI!
17:13
Raul Ojassaar:  Paide ründaja pääseb kaitseliini seljataha ning Märten Pajunurmel ei jää muud üle, kui ta viimase mehena maha võtta!
17:17
Raul Ojassaar: Ühesõnaga - saarlaste olukord läks ühekorraga veelgi raskemaks. Mängida on veel oi-oi kui palju...
17:19
Raul Ojassaar:  Ilm on Sõrve poolsaarel muidu jalgpalli jaoks mõnus - küll tuuline, kuid soojakraade on kakskümmend ning päike sirab taevas.
17:20
Raul Ojassaar:  Mees, kelle Pajunurm maha võttis, oli Meelis Peitre. Karistuslöögist Paide saarlasi ära karistada ei suutnud.
17:26
Raul Ojassaar: Rahvast on Salme staadionil täna viiekümne ringis.
17:32
Raul Ojassaar:  Paide valdab rohkem palli ja ründab, Kuressaarel on probleeme isegi üle poole platsi saamisega. Viimase kümne minuti jooksul aga ühtegi võimalust kummalgi poolel olnud pole.
17:33
Raul Ojassaar:  Värav 1:0 PAIDELE! Markus HOLST!
17:34
Raul Ojassaar: Vabandust - tundub, et värava autoriks on siiski Jaan Leimann. Staadioni diktor väitis vähemalt nii.
17:34
Raul Ojassaar:  Igatahes - üks neist kahest suunas tsenderduse järel viiekasti nurgast palli võrku ning viis Paide juhtima.
17:35
Raul Ojassaar:  Jaan Leimann on ikkagi värava autoriks. Kui vaatan meeskondade koosseise, siis Holst on täna üldsegi pingil :)
17:41
Raul Ojassaar: LATT! Elari Valmase löök karistusala joonelt tabab värava põikpuud!
17:42
Raul Ojassaar:  Värava järel on saarlased pisut aktiviseerunud, kuid peale selle lattilöögi pole neil ohtlikke võimalusi olnud.
17:43
Raul Ojassaar:  Paide on samal ajal endiselt mängu kontrollimas. Juhtima minemise järel on küll rünnakute intensiivsus pisut lahtunud ning pigem üritatakse kauglöökidega.
17:48
Raul Ojassaar:  Poolaeg! Kuressaare 0, Paide 1.
17:49
Raul Ojassaar:  Poolaja viimased minutid möödusid suhteliselt rahulikult - justkui oleksid mõlemad meeskonnad kannatamatult juba vaheaega oodanud.
17:49
Raul Ojassaar:  Teeme ka meie siit väikese pausi ning oleme tagasi juba teiseks kolmveerandtunniks.
18:02
Raul Ojassaar:  Teine poolaeg algas!
18:03
Raul Ojassaar: Kure teeb poolaja alguses kohe kaks vahetust:

Vahetus välja tulevad Sander Laht ja Marten Mütt, sisse Raiko Karpov ja Martti Pukk.
18:05
Raul Ojassaar:  Martti Puki jaoks on sealjuures tegemist suure juubeliga - nimelt teeb ta täna Kuressaare särgis oma 250. liigamängu.
18:06
Külastaja Vasja kommentaar
Miks ei mängi Premium liiga väärtuslikum mängija Varendi?
18:06
Raul Ojassaar:  Minul praegu info puudub.
18:09
Raul Ojassaar:  Teise poolaja algus on seni olnud võrdlemisi võimalustevaene - peamiselt käib suur keskväljaheitlus.
18:09
Raul Ojassaar:  Hoiatus Mängu esimese hoiatuse saab enda nimele Elari Valmas, kes teeb ühele Paide mängijale keskväljal vea.
18:16
Raul Ojassaar: Raiko Karpov tõstis palli üle Uusküla, aga Paide kaitsja päästis löögi väravajoonelt!
18:17
Raul Ojassaar:  Mängupilt on suures plaanis aga endine - võrdlemisi näotu keskväljapuramine.
18:24
Raul Ojassaar: Mõned minutid tagasi eksis Paide väravavaht Uusküla sööduga, saates palli otse Möölile jala peale. Viimase löök aga lendas napilt väravast mööda.
18:25
Raul Ojassaar: Üldiselt on teisel poolajal mänguohjad tasapisi Kuressaare kätte kandumas. Paide osaks on jäänud vaid üksikud nurgalöögid, saarlased mängivad natuke isukamalt. Ja peavadki mängima, sest aeg töötab hetkel nende kahjuks.
18:25
Külastaja Mikk kommentaar
Sooviks igaks juhuks täpsustada, et Puki puhul on tegemist kõikide liigadega ja mitte 250. ML mänguga...
18:26
Raul Ojassaar: Täpselt nii.
18:27
Raul Ojassaar:  Kuressaare teeb oma viimase vahetuse:

Vahetus Valmas välja, Ott Reinike sisse.
18:27
Raul Ojassaar:  Vahetab ka Paide:

Vahetus Kõll välja, Ustaal sisse.
18:30
Külastaja Angelo kommentaar
Forza Martti! Wishing him to celebrate the 250 caps with a goal!Forza Kure!
18:31
Raul Ojassaar:  Tänane ametlik publikuarv on 77.
18:32
Raul Ojassaar:  Värav 1:1! KURESSAARE VIIGISTAB! Martti PUKK!
18:32
Raul Ojassaar:  Paide kaitsjad eksisid sööduga, Pukk lõikas selle vahelt ning saatis kindlalt väravasse!
18:32
Külastaja Saarlane kommentaar
PUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
18:33
Raul Ojassaar: Ühesõnaga - saarlaste üha kasvanud surve kandis vilja. Suurepärane töö muidugi ka vanameistrilt, kes oma juubelimängu pauguga tähistab.
18:34
kure võidab ka veel nii
18:34
MARTTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! What did I just write???? 'Wishing him to celebrate the 250 caps with a goal!Forza Kure!' GRANDE!!!!
18:35
Raul Ojassaar:  Mängida on jäänud koos lisaminutitega kümmekond minutit. Kas Paide suudab veel vastata või on hoopis saarlased need, kes siit kõik kolm punkti endale napsavad?
18:35
Raul Ojassaar:  Ühte väga hilist võiduväravat oleme täna juba Igor Subbotini esituses näinud. Kas tuleb ka teine?
18:35
Külastaja Jass kommentaar
Tere! Siinmail õiglus võimutseb. Lugupeetud Angelo soovis juubilarile väravat tõsisemaks tähistamiseks. Ja see värav tuligi. Palju õnne!
18:37
Külastaja camron kommentaar
Angelo, would you be so kind and wish him this once more? :D
18:37
Thank you Jass! I believe in Martti: captain, team mean, legend! He is our Steven Gerrard, Frank Lampard or Javier Zanetti! He deserved this goal! BRAVO!
18:37
Raul Ojassaar:  Ka Paide teeb oma viimased vahetused:

Vahetus välja Rõivassepp ja Peitre, sisse Vassiljev ja Puhke.
18:40
Raul Ojassaar:  36-aastase Puki jaoks oli tegu hooaja esimese väravaga. Viimati tegi mees kõrgliigas skoori päev vähem kui aasta tagasi - siis lõi ta FC Flora eest värava Tartu Tammekale.
18:42
Raul Ojassaar:  Viigivärava järel jätkub küllaltki võrdne ja stabiilne mäng. Mõlemad meeskonnad mängivad küllaltki jõuliselt ning hakivad üksteist.
18:43
camron :D I can try, but not sure it would work...considering we got only 2 wins this season, and 3 is the perfect number, I´d say to be perfect he needs to score the 2-1 :D On a statistics side, this should be his 65th goal (64 given by wiki)...6-5 = 2, so he definetely should score another one.
18:44
Raul Ojassaar:  I have some bad news for you - 6-5 does not equal 2 :)
18:47
Raul Ojassaar: Värav 2:1 PAIDELE!
18:47
I know Raul, but according to Angelo's math applied to football, 6-5 makes 2. The same odds that say Kuressaare will save themselves from relegation. It's a matter of belief :D
18:48
Raul Ojassaar:  Milline lõpp! Pikk pall kasti, Indermittele tehakse küll vea moodi asi, kuid kohtunik seda ära ei vilista ning keegi suskab värava eest palli võrku.
18:49
Raul Ojassaar:  Mäng läbi! Tänane saldo - kaks mängu ja kaks hilist võiduväravat!
18:49
Ouch, that is not fair, Paide ruining Martti's day...