Laupäev, 31. august 2013
16:54
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust. Sillamäel sajab natuke vihma. Tribüünil on hetkel sadakond inimest, enamikus pensionärid, kes ei karda vihma, noori eriti ei ole. Väljak on heas seisukorras.
16:56
Külastaja teadja kommentaar
mida teeb see Aloe seal põhis jälle?
16:57
Kristjan Remmelkoor: Paides on alla saja inimese hetkel staadionil.
17:00
Kristjan Remmelkoor: Sillamäel mäng algas.
17:01
Kristjan Remmelkoor: Avavile kõlas nüüd ka Paides.
17:03
Kristjan Remmelkoor: Flora uus kapten Sander Post mängib täna taas keskkaitses.
17:05
Kristjan Remmelkoor: Sillamäel on mäng alanud tasavägiselt, ilma ohtlike momentideta. Kassim Aidara (S. Kalev) murdis ühel rünnakul trahvikasti ja kukkus pikali, aga ei penaltit ega kaarti ei järgnenud.
17:05
Kristjan Remmelkoor: VäravProsa viib Flora juhtima!
17:06
Kristjan Remmelkoor: Luigend ja Frolov mängisid hästi omavahel söötu ning Frolov lükkas palli tagumise posti juurde Prosale, kes vajutas selle väravasse, Lavrentjevil polnud seal midagi päästa.
17:07
Kristjan Remmelkoor: Mašitšev (S. Kalev) tegi tsenderduse paremalt äärelt, Zahovaikol oli hea võimalus peaga väravat lüüa, aga rikkus määrusi.
17:08
Külastaja Peeter kommentaar
Kus Tikenberg on?? Miks teda pole ammu rivistuses olnud?
Külastaja karma kommentaar
Flora läheb 2:0 juhtima ja kaotab 2:3...
17:12
Kristjan Remmelkoor: VäravDudarev viib Sillamäe juhtima!
17:14
Kristjan Remmelkoor: Nurgalöök oli vasakult. Kabajev ei tsenderdanud, vaid söötis tagasi ja 25-30 meetrilt lõi Dudarev kauglöögi postist sisse. Kassjantšuk valis väravas vale positsiooni.
17:17
Kristjan Remmelkoor: Vunk (S. Kalev) lõi vasakult äärelt karistuslöögist otse peale ja ebakindel Kassjantšuk pudistas, aga teist väravat seekord ei tulnud.
17:17
Külastaja :) kommentaar
võiks proovida 3:0 juhtima minna ja siis 3:4 kaotada... saaks ajalugu teha :)
17:20
Kristjan Remmelkoor: Sergei Ratnikov oli Sillamäe pingil ülivihane, et penaltit ei antud. Zahovaiko sai suurepärase söödu trahvikasti ja oli valmis lööma, aga keegi Infoneti mängijatest puudutas palli käega ja võttis sellega löögivõimaluse ära.
17:24
Kristjan Remmelkoor: Volodini (S. Kalev) karistuslöök täpselt trahvikasti nurga juurest tabas latti!
17:27
Paides mäng nii vaikne?
17:28
Kristjan Remmelkoor: Vunk (S. Kalev) söötis Volodninile, kes virutas peale, aga lõi oma teisel katsel napilt mööda.
17:29
Kristjan Remmelkoor: Flora mängis suurepäraselt kohalt karistuslöögi lahti Loguale löögile, aga Logua üritus tabas müüri.
17:30
Kristjan Remmelkoor: Manucho (Infonet) oli peaaegu üks-ühele saamas, aga kiirus polnud piisav, et enne Starodubtsevit pallini jõuda.
17:33
Kristjan Remmelkoor: Floral oli mitmeid standardolukordi järjest, aga lõppes kõik Luigendi ebaõnnestunud tsenderdusega.
17:35
Kristjan Remmelkoor: Paremalt äärelt tuli tsenderdus ja Zahovaiko (S. Kalev) lõi 9-10 meetri pealt peaga üle.
17:35
Kristjan Remmelkoor: Ka Bagužise (S. Kalev) pealöök lendas mööda, kuigi väga napilt.
17:36
Kristjan Remmelkoor: HoiatusKovtunovitš (Infonet) rikkus määrusi ja teenis mängu esimese kollase kaardi.
17:38
Kristjan Remmelkoor: Daniil Ratnikovi (S. Kalev) pealelöögi 20-25 meetrilt Kassjantšuk püüdis.
17:39
Kristjan Remmelkoor: Kabajev (S. Kalev) sai kastist peale lüüa, Kassjantšuk tõrjus jalaga.
17:42
Kristjan Remmelkoor: Sillamäe surub, Infonet mängib täna siiamaani nõrgalt. Mašitšev (S. Kalev) lõi 20 meetrilt palli üle värava.
17:43
Kristjan Remmelkoor: VäravTutk (Paide) lõi omavärava, Flora juhib 2:0! Logua andis vasakult äärelt palli värava ette, kus Tutk tegi ebaõnnestunud puute.
17:44
Kristjan Remmelkoor: HoiatusHarin (Infonet) tegi vea ja sai kollase kaardi.
17:46
Kristjan Remmelkoor: HoiatusAvilov (Infonet) sai samuti kollase kaardi.
17:47
Kristjan Remmelkoor: Avapoolajad on lõppenud.
17:50
Kristjan Remmelkoor: Poolaja viimasel minutil oli veel Paidel kiirrünnakul väga hea võimalus, aga Vassiljevi löök tabas pikali olnud Pedõkki.
17:55
Külastaja MHT kommentaar
Väga hale esitus Infonet! Kahju :(
17:56
Kristjan Remmelkoor: Infoneti hoiatuse saanud meestest peab Avilov järgmise mängu (14. septembril Kuressaare vastu) kaartide tõttu vahele jätma.
18:01
Külastaja reaser kommentaar
Baranov vasakusse kaitsess!
18:01
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg on Sillamäel alanud.
18:02
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Poolajal tegi Infonet vahetuse: Gurtšioglujants tuli sisse, välja on läinud vist Kovtunovitš.
18:03
Kristjan Remmelkoor: Nüüd algas teine poolaeg ka Paides.
18:05
Kristjan Remmelkoor: Karistuslöögist Vunk tsenderdas, Aidara (S. Kalev) lõi peaga üle.
18:07
Kristjan Remmelkoor: Alliku (Flora) keerutas karistusalas otsajoone juures palliga Tubariku vastu, Alliku sööduüritus läks Tubariku põrkest ja kergest postipuutest üle otsajoone. Nurgalöögist pääses Post peaga löögile, aga lõi üle.
18:15
Kristjan Remmelkoor: HoiatusVarendi (Paide) tõmbas Frolovi maha ja sai kohtumise esimese kaardi. Post virutas järgnenud karistuslöögi müüri.
18:17
Kristjan Remmelkoor: Infonet on teist poolaega paremini alustanud ja teeb pressingut. Ratnikov (S. Kalev) sai siiski 18-19 meetrilt kesktsoonist löögile, aga lõi otse Kassjantšukile.
18:18
Kristjan Remmelkoor: Bagušis sai peaga nurgalöögist löögile, aga lõi napilt mööda. Äikest sajab Sillamäel.
18:19
Kristjan Remmelkoor: Logua (Flora) lõpetas soolorünnaku pealelöögiga kasti joone juurest, aga lõi umbes sinna, kus seisis Lavrentjev, kes tõrjus.
18:19
Kristjan Remmelkoor: VahetusInfonet vahetab: Harin välja, Mones sisse.
18:20
Kristjan Remmelkoor: VahetusPaide vahetab: Leimann välja, Rõivassepp sisse.
18:22
Kristjan Remmelkoor: HoiatusNahk (Infonet) võttis määrustevastaselt Sillamäe kiirrünnaku maha ja sai kaardi.
18:23
Kristjan Remmelkoor: HoiatusVoolaid (Paide) sai kollase.
18:26
Kristjan Remmelkoor: VäravLogua (Flora) lööb kolmanda värava!
18:28
Kristjan Remmelkoor: Logua lõi karistusala piiri pealt pommlöögi tahanurka. Lavrentjev sai küll käed vahele, aga tõrjuda ei suutnud.
18:28
Kristjan Remmelkoor: VahetusS. Kalevi vahetus: Zahovaiko välja, Usami sisse.
18:29
Kristjan Remmelkoor: HoiatusBagušis (S. Kalev) tegi vea ja sai kollase.
18:31
Kristjan Remmelkoor: Tribüünil on Vungi vanemad oma lapse esitust toetamas. Kokku on Sillamäel publikut 160.
18:32
Kristjan Remmelkoor: Vahetus S. Kalevi vahetus: Cinikas välja, Aleksejev sisse.
18:33
Kristjan Remmelkoor: HoiatusReinsoo (Paide) sai kollase kaardi.
18:34
Kristjan Remmelkoor: Nahki nurgalöögist pääses Avilov (Infonet) trahvikastis löögile, aga lõi napilt-napilt mööda.
18:34
Kristjan Remmelkoor: Käib viimane veerandtund ja kohtumiste viimastel veerandtundidel on Infonet löönud 41,7% oma väravatest.
18:37
Kristjan Remmelkoor: Daniil Ratnikovi (S. Kalev) madal tsenderdus lõppes nurgalöögi teenimisega, kornerist ei tulnud välja midagi.
18:37
Kristjan Remmelkoor: VahetusFlora vahetus: Frolov välja, Lepistu sisse.
18:38
Külastaja indrek kommentaar
Palju Levadial sama number on?
18:39
Kristjan Remmelkoor: Umbes 10 protsendi võrra väiksem peaks olema.
18:39
Kristjan Remmelkoor: VahetusFlora vahetab Raunosid: Alliku välja, Sappinen sisse.
18:40
Kristjan Remmelkoor: VahetusPaide vahetab: Reinsoo välja, Ustaal sisse.
18:40
Kristjan Remmelkoor: Vahetus S. Kalev vahetab: Aidara puhkama, Tjapkin sisse.
18:41
Külastaja põmm kommentaar
Levadia on ka pea kaks korda rohkem väravaid löönud
18:41
Kristjan Remmelkoor: Jah, absoluutarvudes on Levadia kindlasti rohkem hiliseid väravaid löönud.
18:42
Kristjan Remmelkoor: Usami viidi kanderaamil platsilt ära ja Tjapkin vahetati siiski tema asemele sisse, mitte Aidara asemele, nagu algselt plaaniti.
18:43
Kristjan Remmelkoor: VäravDaniil Ratnikovilt 2:0!
18:44
Kristjan Remmelkoor: 7-8 meetrilt lõi madala tsenderduse järel peale ja Kassjantšuk ei liigutanud.
18:44
Kristjan Remmelkoor: Lisati kolm minutit normaalajale.
18:45
Kristjan Remmelkoor: VäravLuigend lõi Flora neljanda!
18:46
Kristjan Remmelkoor: Lavrentjev tegi jalaga ühe tõrje, aga Flora rünnakuhoog jätkus ja tagapostis vaba olnud Luigend lükkas palli sisse.
18:46
Kristjan Remmelkoor: VäravJa 5:0!
18:47
Kristjan Remmelkoor: Logua lõi posti, pall põrkas tagasi väljakule ja rünnak jätkus. Rünnaku lõpetas Prosa.
18:49
Kristjan Remmelkoor: Kabajev (S. Kalev) tabas posti!
18:49
Kristjan Remmelkoor: Mäng Sillamäel sai nüüd läbi, kodumeeskond sai 2:0 võidu.
18:50
Kristjan Remmelkoor: VahetusFlora vahetab: Van de Streek välja, Laabus sisse.
18:51
Kristjan Remmelkoor: Logua (Flora) raiskas ära üks-ühele olukorra.
18:52
Kristjan Remmelkoor: Aga Flora võitis 5:0 (kohtumine on lõppenud).
18:53
Kristjan Remmelkoor: Flora võitis Paidet 16. korda järjest, sealhulgas 7. korda järjest puhta seljatagusega.
18:54
Kristjan Remmelkoor: Ja jätkuvalt on Sillamäe ainus, kellele Infonet pole tänavu meistriliigas väravat löönud, ning Flora ainus, kellele Paide pole väravat löönud.