Esmaspäev, 2. september 2013
18:05
Kasper Elissaar: Tere õhtust, vutisõbrad!
18:05
Kasper Elissaar: Vabandan väikese viitiuse pärast, mäng on juba kuus ja pool minutit käinud.
18:06
Kasper Elissaar: Hetkel on domineerivmaks pooleks kodumeeskond Kalju. Ilm on pilvine, kohati sajab kerget uduvihma.
18:06
Kasper Elissaar: Rahvast on staadionil kuskil saja ringis.
18:06
Külastaja MIND kommentaar
18:07
Kasper Elissaar: VäravJANAR TOOMET VIIB KALJU JUHTIMA!
18:07
Kasper Elissaar: Kaheksa minutit on mängitud, kui Toomet saab kuue-seitsme meetri peale söödu, kust ta palli kindlalt raamide vahele suunab.
18:09
Kasper Elissaar: Voskoboinikov murrab kasti ja tsenderdab, aga pall lendab küljeauti.
18:12
Kasper Elissaar: 13. minut. Vitali Teleš Kalju väravasuul saab ka hekteks palli püütud, kuid midagi väga tõsist see Kure üritus endas ei sisaldanud.
18:12
Kasper Elissaar: 13. minut. Kimbaloula murrab vasakust äärest läbi ja jätab palli värava ette Damiano Quintierile, kelle löök blokeeritakse. Reboundi sai Janar Toomet, kes palli kettaheitesektorisse saatis.
18:13
Kasper Elissaar: 15. minut. Taas Kimbaloula teeb vasakust äärest joooksu, aga tsenderdus jääb pikakasvulise Voskoboinikovi jaoks liiga kõrgeks.
18:14
Kasper Elissaar: Kure jõudis viimasele kolmandikule, aga Martti Puki ja Karl Mööli koostöö ei sujunud.
18:16
Kasper Elissaar: Bert Klemmeril oli hea löögikoht, aga mees otsustas palli paremasse äärde sööta, kust tulnud tsenderdus üle otsajoone lendas.
18:17
Kasper Elissaar: Järjekordne Kure tsenderdus paremast äärest lendab üle otsajoone. SEdapuhku värava katusele. Soorituse autoriks Sander Viira.
18:19
Kasper Elissaar: 20. minut. Rait Hansen pudistab väga piinlikult Toometi tsenderduse, aga sai mänguvahendi lõpuks ikka sülle.
18:19
Kasper Elissaar: 20. minut. Quintieri tõmbab vasakul äärel Pelle Pohlaku maha ja Kure saadab oma õhujõud kasti.
18:19
Kasper Elissaar: Kure saab nurgalöögi.
18:20
Kasper Elissaar: Väga hea keriv pall värava peale. Teleš on sunnitud palli uuesti nurgalöögiks lükkama.
18:21
Kasper Elissaar: Uus nurgalöök aga ebaõnnestub. Sander Lahe sooritus jääb liialt madalaks.
18:23
Kasper Elissaar: 23. minut. Kimbaloula andis Quintierile imelise läbisöödu, aga itaallane munas olukorra täielikult ära. Ootas ja ootas ja ootas ja sooritus blokeeriti. Kimbaloula oli selgelt pahane.
18:24
Kasper Elissaar: Hoiatus 25. minut. Yankuuba Ceesay teeb keskväljal vea ja saab hoiatada.
18:25
Kasper Elissaar: Tolle selle Yankuba Ceesay veast tingitud olukorra järel käis pall päris ohtlikult Kalju värava all, ent väravavõrku mänguvahend ei jõudnud.
18:26
Kasper Elissaar: 27. minut. Kiimbaolula murrab taas vasakult läbi, aga Kure kaitsjad klaarivad olukorra.
18:26
Kasper Elissaar: 28. minut. Bert Klemmer lükkab keskväljal Voskoboinikovi pikali.
18:27
Kasper Elissaar: Klemmer kukutab Wakui, kes väga huvitav lennuga pikali end veab.
18:28
Kasper Elissaar: Igor Prins: "Paneme palli käima, kurat, mehed!"
18:29
Külastaja 4 kommentaar
Mänguolud: +12, pilves ilm, kohati sajab paduvihma. Ei tea kas need Kalju uued välismaalased novembrini vastu peavad kui siin nii külm? :)
18:29
Kasper Elissaar: Paduvihma siin praegu küll ei ole, aga 12 soojakraadi seevastu küll. Ja Kalju välismaalased on siin juba talvest saati, seega ei midagi uut.
18:30
Kasper Elissaar: 31. minut. Rait Hansen eksib taas palli tõrjumisel ning Janar Toomet pääseb üle puusa löögile, aga pall keris selgelt väravast mööda.
18:32
Kasper Elissaar: Olgu vahepeal Sergei Lepmetsa kohta öeldud nii palju, et Aleksandr Puštov kinnitas, et mees on nende treeningutel, aga võimalik liitumine tuleb jutuks alles talvel. Seejuures ei ole mehe siirdumine Infonetti sugugi mitte kindel, sest Infonetil on ees juba Matvei Igonen, kellelt loodetakse palju, lisaks on olemas ka Ilja Kassjantšuk.

Ehk hetkel mitte midagi kindlat. Lepmets võib täiesti vabalt taas välismaale naasta.
18:32
Külastaja indrek kommentaar
Palju publikut on?
18:32
Kasper Elissaar: Saja ja kahesaja vahel. Üsna vähe.
18:33
Kasper Elissaar: 35. minut. Karl Mööl teeb vasakus ääres kisa, et on vaba, kuid Märt Kluge diagonaal jääb liiga pikaks. Mees ei ole ise ka rahul.
18:34
Kasper Elissaar: Teisel pool on Quintieri äärevahetus samuti ebatäpne.
18:34
Kasper Elissaar: Kure on igatahes meeldivalt mängus sees.
18:35
Kasper Elissaar: 36. minut. Sander Laht pääseb löögile, ent Vitali Teleš püüab.
18:35
Külastaja martn26 kommentaar
mängupilt kalju poolt on võrreldes viimase euromänguga nagu öö ja päev..... eks siis ollakse pettunud, ning mehed jahtisid kõrgema tasemega mänge.... nõrgem vastane paneb kehvemalt mängima?
18:36
Kasper Elissaar: Kindlasti on meestel motivatsiooniprobleeme. Samas isu peaks olema küllaga, sest liigas on seis nadi.
18:36
Kasper Elissaar: 37. minut. Vladimir Voskoboinikov luhtab supervõimaluse! Pääseb täiesti üksinda kaitsjate selja taha, kuid lööb palli vastu Hansenit!
18:37
Kasper Elissaar: Kimbaloula jätkab hea sööduga kaitsjate selja taha, ent Voskoboinikov jääb lihtsalt seisma. Arusaamatu.
18:38
Kasper Elissaar: 39. minut. Kalju lükkab mõned söödud ja Kimbaloula pääseb löögile, aga pall lendab värava keskele.
18:39
Kasper Elissaar: Kurel keskväljalt karistuslöök kasutada. Taas on kõik jõud ette saadetud.
18:39
Kasper Elissaar: Mööl on palli taga.
18:39
Kasper Elissaar: Otsis Indermittet, aga keegi Kalju kaitsjatest sai pea vahele.
18:41
Kasper Elissaar: Raudmees Kallaste on pikali. Kosub veidi ja saab ikkagi jätkata.
18:41
Kasper Elissaar: Hoiatus42. minut. Jorge Rodrigues tõmbab keskväljal selja tagant Martti Puki maha.
18:42
Kasper Elissaar: Indermitte saab peaga küll tsenderdust jätkata, ent ei midagi.
18:42
Kasper Elissaar: Teisel pool vilistatakse Kaljule suluseis.
18:43
ikka tõsiseid motivatsiooniprobleeme.. pildist on näha ja kuulda, et longitakse väljakul ja ollakse veidi nagu vaenulikud üksteise suhtes.. kui mitte isegi ei sõimata üksteist.... tegemist peaks olema klass nõrgema vastasega kellest võiks lustiga üle sõita ja puuri täis lüüa.... aga no ma ei teaaa..
18:43
Kasper Elissaar: 44. minut. RAIT HANSEN SÖÖDAB PALLI VOSKOBOINIKOVI JALALE! Uskumatu! Vosko saadab palli üle ristnurga.
18:46
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud Kalju 1:0 võiduga!
18:46
Kasper Elissaar: HoiatusEnne vilet sai Bert Klemmer ka kollase kaardi.
18:47
Vosko juba luhanud paar head võimalust.... uskumatu, milline vahe on meeskonna mängul võrreldes kordades tugevama vastase vastu ikka oli!
18:47
Kasper Elissaar: Teeme siit aga lühikese pausi. Oleme tagasi, kui teine poolaeg hakkab!
18:58
Kasper Elissaar: Nii. Meeskonnad tulevad tagasi väljakule.
18:58
Kasper Elissaar: Vahetusi ei tundu olema.
18:59
Kasper Elissaar: LÄKS!
19:00
Kasper Elissaar: Hansen on kaks palli kinni püüdnud.
19:01
Kasper Elissaar: Kimbaloula jookseb kasti ja veab end pikali, kuid otseloomulikult penaltit ei järgne.
19:02
Kasper Elissaar: 48. minut. Kimbaloula annab tsenderduse kasti, Puri jätkab peaga Ceesayle, kuid viimase löök ebaõnnestub.
19:03
Kasper Elissaar: 50. minut. Karl Mööli superjooks ja kaitsetöö! Quintieri oli kiirrünnakule tormanud, ent Florast laenatud keskpoolik tegi kõva tagasitööd ja niitis palli ära.
19:07
Kasper Elissaar: 53. minut. Pelle Pohlak tõmbab Janar Toometi nurgalipu kõrval maha. Mõlemad mehed pikali. Toomet püsti, Kure arst platsil.
19:07
Kasper Elissaar: Amor Luup on mängu sekkumas.
19:07
Külastaja Juminda Enklaav kommentaar
Kure poisid hakivad kaljukaid korralikult. Nii hoida! :)
19:08
Kasper Elissaar: Värav2:0! Ken Kallasteni jõuab vasakult äärelt tulnud tsenderdus ja mees saadab palli kindlalt väravaraamide vahele!
19:08
Kasper Elissaar: Vahetus54. minut. Kure vahetab. Bert Klemmer lahkub aplausi saatel platsilt ja Amor Luup tema asemel sisse. Kalju fännid plaksutavad ka.
19:11
Kasper Elissaar: Voskoboinikov lööb suluseisust värava. Lipp oli enne juba püsti. Seega seis tablool püsib.
19:12
Kasper Elissaar: Rait Hansen pudistab taas, aga saab lõpuks palli ikka kätte. Väga ebakindel on täna mehe mäng.
19:14
Kasper Elissaar: 60. minut. Vladimir Voskoboinikov pääseb kaitseliini selja taha, kuid saadab palli napilt väravast mööda. Valus eksimus.
19:15
Kasper Elissaar: Karl Mööl pääseb kohe teiselt poolelt löögile, aga jäi üksinda nelja mehe vastu ja tegi kiirustatud löögi.
19:17
Kasper Elissaar: Värav63. minut. Voskoboinikov lööb lõpuks selle palli väravasse. Pääses kaitsjate selja taha ja saatis Hanseni pikali, pärast mida võrgu sahisema pani.
19:18
Kasper Elissaar: VahetusKure vahetab: Greger Könninge välja, Ott Reinike sisse.
19:19
Kasper Elissaar: Kimbaloula pääseb kaitsjate selja taha oma imelise jooksu järel, aga Indermitte viskub viimasel hetkel end palli ette.!
19:19
Külastaja Raiks kommentaar
Kalju meeskonda paberil vaadates peaksid nad Kure suguseid satse hommikuks sööma. Päriselu aga on miskit muud :)
19:23
Kasper Elissaar: Quintieri loodab penaltit saada, aga kohtuniku vile  vaikib. Kalju fännid on pahased.
19:23
Külastaja oeh kommentaar
Päris nadi, kui PL klubi väravas peab seisma duubelmeeskonna 2. väravavaht. Kurb. Samas ongi hea, et Kure välja kukub.
19:24
Kasper Elissaar: Värav4:0! Vosko lööb kasti nurgast palli Kure väravasse. Kindel sooritus!
19:25
Kasper Elissaar: Vahetus 71. minut. Martti Pukk välja, Marten Mütt ette.
19:26
Kasper Elissaar: Vosko ja Quintieri vahel lahkhelid, sööt läheb kastis tühja.
19:27
Kasper Elissaar: 74. minut. Karl Mööl virutab kaugelt peale, aga mööda.
19:27
Külastaja Anto kommentaar
Ei tea kas lastakse Jevdokimov ka mõneks minutiks platsile paari kiiremat liigutust proovima... tänane hakklihamasin pole muidugi kõige parem hetk vist.
19:28
Kasper Elissaar: Vahetus74. minut. Damiano Quintieri välja, Jefferson Soares sisse.
19:32
Kasper Elissaar: Publikunumber 125.
19:32
Kasper Elissaar: Kaljule 30 meetri pealt karistuslöök.
19:33
Kasper Elissaar: Kalju mängib karistuslöögi lahti, aga Kimbaloula tsenderdus jääb taas pikaks. Sellise kvaliteediga Roomasse ei saa.
19:33
4:0... Kalju võiks nüüd hoo maha võtta tegelt ..
19:34
Kasper Elissaar: Kalju proovib keskjoonelt peale lüüa, aga pall lendab mööda. Hansen kontrollis olukorda ka.
19:35
Kasper Elissaar: 81. minut. Hea tõrje Hansenilt!
19:36
Kasper Elissaar: Nurgalöök Kaljule.
19:36
Kasper Elissaar: Jeffersoni löök lendab väravast mööda.
19:37
Kasper Elissaar: Vahetus 83. minut. Kaks väravat löönud Voskoboinikov välja, noor Robert Kirss sisse.
19:39
Külastaja Kristo kommentaar
On teada ka kes see Kalju pallur oli, kes Alonsolikku lööki proovis. Missest et ebaõnnestunult... ?
19:39
Kasper Elissaar: Jefferson.
19:39
Kasper Elissaar: Jüri Jevdokimov on vigastuspausilt naasmas!
19:40
Kasper Elissaar: 87. minut. Kimbaloula pealelöök blokeeritakse.
19:41
Kasper Elissaar: Jevdot siiski ei tule. Tuleb Dupikov.
19:41
Kasper Elissaar: Vahetus87. minut. Kimbaloula  välja, Alo Dupikov sisse.
19:43
Kasper Elissaar: Kaljul kasutada nurgalöök.
19:43
Kasper Elissaar: Ei tule siit midagi ohtlikku.
19:44
Kasper Elissaar: Kure käis ka korra rünnakureidil, aga Kalju kaitsjad võtavad palli ära ja nii see läheb.
19:44
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit.
19:45
Kasper Elissaar: Ken Kallaste lükkas kuklaga tsenderdusest tulnud palli  värava eest minema.
19:46
Kasper Elissaar: MÄNG LÄBI!
19:46
Kasper Elissaar: Kalju sai kohustuslikuna näinud punktid kätte. 4:0 võit.
19:48
Kasper Elissaar: Mina siit Kadriorust praegu lõpetan, püsige aga lainel, sest välismaal on käimas korralik üleminekutetrall ja sellelt mängult on peagi oodata ülevaadet, järelkaja ja galeriid.
19:48
Kasper Elissaar: Klubijalgpalliga selleks nädalaks kõik. Võite end kõik rahus koondise lainele seada.
19:49
Kasper Elissaar: Kaunist sügisõhtut ja ilusat kooliaasta algust kõigile suurtele ja väikestele!