Ivar Lepik: Tervitused jalgpallihuvilistele! Meistriliiga on jälle alustamas!
Ivar Lepik:  Algkoosseisud nüüdseks ka uudises.
Ivar Lepik: Koondisepausi eel Infoneti pingile langenud noor Matvei Igonen on puhkusest maksimumi võtnud ja alustab taas Ilja Kassjantšuki ees esiväravavahina.
13:53
Ivar Lepik:  Muus osas tundub esmapilgul mõlemal poolel korralik rivistus. Infoneti värskeim täiendus Oleg Valov alustab pingilt.
13:55
Ivar Lepik:  Karikas on mees Infoneti eest juba mänginud: 29 minutiga läks kirja värav ja kollane kaart.
13:55
Ivar Lepik:  Küll jääb täna kaartide tõttu Infonetil eemale noor kaitsja Vladimir Avilov.
13:58
Ivar Lepik:  Pealtvaatajaid on hetkel vaid 30-40, ehk tilgub juurde.
13:58
Ivar Lepik:  Kunstmuru - nagu ikka - roheline.
13:58
Ivar Lepik:  Meeskonnad on väljakul, viimased energiaringid ja siis läheb juba lahti.
13:59
Ivar Lepik:  Infonet paneb palli mängu.
13:59
Ivar Lepik:  Käib!
14:00
Ivar Lepik:  Saarlaste esimesest pallipuutest sünnib Infoneti nurgalöök.
14:01
Ivar Lepik:  Ohtlik! Lühike lahtimäng, Lipin võtab üks-ühele ette ja tõstab kasti. Näpud vahel, nurgalöök teiselt poolt.
14:01
Ivar Lepik:  Aga kaitsjad klaarivad.
14:04
Ivar Lepik:  Kolmas nurgalöök Infonetile. Kuressaare kaitsjad mängisid veidi lohakalt.
14:04
Ivar Lepik:  Hansen!
14:05
Ivar Lepik:  Madal nurgalöök jõuab meestesummas Manuchoni, kuid kolmelt meetrilt tehtud puutest jõuab pall otse Hanseni kätte!
14:05
Ivar Lepik:  Neljas nurgalöök...
14:05
Ivar Lepik:  Mängitud on 5:30.
14:06
Ivar Lepik:  Ei midagi ja Kuressaarel võimalus kiirrünnakuks, kuid Mööli ja Karpovi koostöö ei ole kõige parem.
14:07
Ivar Lepik:  Infonetile karistuslöök päris huvitavast kohast.
14:08
Ivar Lepik:  Harin paneb teravalt peale ja Hansen lükkab üle lati!
14:08
Ivar Lepik:  Väga hea löök.
14:08
Ivar Lepik:  Viies ja kuues nurgalöök. Mängitud 8:30.
14:09
Ivar Lepik:  Jõuab karistusala joonel Nahkile, kuid kogenud pallur otsustab lisapuute teha ja põrutab teisega selgelt üle. Oleks võinud ehk ühega proovida.
14:10
Ivar Lepik:  Kuressaare rünnakul tõuseb küll viis meest vastaste poolele, aga kõrget survet ei tehta.
14:11
Ivar Lepik:  Pallivaldamine esimesel kümnel minutil võib olla ~85-15...
14:13
Ivar Lepik:  Martõnov! Kure kaitsjad lasevad päris rahulikult mehel palli nende pea kohal tõsta, aga löök on ebatäpne.
14:15
Ivar Lepik: Hoiatus 15. võtab Mones Kuressaare esimese rünnaku maha.
14:16
Ivar Lepik:  Igonen!!!
14:16
Ivar Lepik:  Saarnased mängivad suurepäraselt lahti ja Valmase löök tundub juba alumisse nurka suunduvat, aga Igonen sirutab välja ja lükkab ümber posti!
14:17
Ivar Lepik: Manucho tühja värava ees! Aga... Harin oli eelnenud olukorras suluseisu jõudnud.
14:20
Ivar Lepik:  Hoiatus21. Manucho lendab Klugele sise ja teenib kollase.
14:20
Ivar Lepik: Nii Mones kui Manucho jäävad nüüd teisipäevasest kohtumisest Kurega eemale.
14:21
Ivar Lepik:  Potensiaalselt on ühe kollase kaardi kaugusel eemalejäämisest veel kuus(!) pallurit Infoneti poolel.
14:23
Ivar Lepik: Kure ründaja kukutatakse näiliselt kastis selja tagant ja kohtunik vilistab, aga viga oli hoopis eelmises olukorras!
14:23
Ivar Lepik: Hoiatus 24. teeb Karpov Elhile eelnenud olukorra eest tagasi.
14:26
Ivar Lepik:  Kolme värava jagu üle! Manucho kastis ja võiks lüüa, aga otsustab veel tagasi sööta ja Harin paneb kõvasti üle
14:28
Ivar Lepik:  Peatreener Puštov on Elevandiluuranniku mehega väga rahulolematu.
14:29
Ivar Lepik:  Nüüd Manucho lööb, aga selgelt mööda.
14:30
Ivar Lepik:  Kuressaarele suurepärane võimalus!
14:30
Ivar Lepik:  Mööl leiab penaltipunktil täiesti üksi olnud Valmase ja Igonen tõrjub!
14:31
Ivar Lepik:  Ühtlasi info, et Bebikh on saadetud sooja tegema ja tõenäoliselt tuleb Manucho enne poolaega peapesu saatel puhkama.
14:31
Ivar Lepik: Hoiatus 32. Pajunurm võtab Elhi maha.
14:33
Ivar Lepik: Hoiatus Ja 34. minutil saab Sinilaid kollase.
14:33
Ivar Lepik:  HoiatusVaidlemise eest ka Aristovile.
14:34
Ivar Lepik:  Sinilaiu viga oli päris, päris halb.
14:34
Ivar Lepik:  Lihtsalt raius tagant jalgadesse.
14:36
Ivar Lepik:  Mehi langeb nagu loogu, aga vile vaikib!
14:37
Ivar Lepik:  Infonet ohustab igal võimalikul moel, aga palli võrku toimetada ei suudeta :D
14:38
Ivar Lepik: Vabandan smaili pärast. See tekkis automaatse näpureaktsiooniga.
14:38
Külastaja sten kommentaar
kes on nr21 manucho, ei näe teda infoneti nimekirjas mis oled koostanud :(
14:38
Ivar Lepik:  Manucho on protokollis kui Kouadio.
14:38
Ivar Lepik: Hoiatus 39. minutil poolaja seitsmes kollane kaart Pelle Pohlakule.
14:39
Ivar Lepik:  Või siis ei saanud ka?
14:40
Ivar Lepik:  Mäng igatahes jätkub ja peamiselt Infoneti survega.
14:41
Ivar Lepik:  Pohlak ikkagi sai kollase kaardi jah.
14:41
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine 42. minutil läheb Karpov duši alla!
14:42
Ivar Lepik:  Nahk saab jalale korgijäljed ja Karpov varajase ärasaatmise.
14:44
Ivar Lepik:  Lipin on suluseisus ja poolajavile läheneb. Kaheksa kollast, üks punane juba kirjas.
14:45
Ivar Lepik:  Üks üleminut.
14:45
Ivar Lepik:  Seni ehk silmapaistvaim nägu ehk Elhi põrutab kaugelt peale ja ei ole üldse mitte paha, kuid siiski mööda.
14:46
Ivar Lepik:  Poolaeg! Manucho saab viimasel hetkel veel maksaka. Vaatame, kas Puštov mehe teisel poolel üldse platsile saadab.
14:50
Ivar Lepik: Reporterilt: "Infoneti rünnakute lahendamisel valitseb täielik impotentsus. Selliseid momente peaksid ära lahendama ka kehvemad mehed kui Manucho ja Lipin. Ootame Bebikhi Manucho asemel."
14:51
Ivar Lepik:  "Kuressaarel tundusid jõuvarud lõppevat, lühikese ajaga mitu kollast ja punane, aga kaitstakse tublilt. Kui Infonet mängima ei hakka ja saarlased loovad veel vähemalt kaks head võimalust, võib väga vabalt 1:0 võit Saaremaale sõita."
14:52
Ivar Lepik:  Aga teen siit väikese pausi ja jätkame juba teise poolajaga.
14:54
Ivar Lepik:  Siiski: vahetus Vahetus Manucho välja, Bebikh sisse tundub kindel olevat juba.
15:02
Ivar Lepik: Vahetus Vahetused ka Kure poolel: Valmas ja Pajunurm välja, Könninge ja Laht sisse
15:02
Ivar Lepik:  Ja pall mängus ka!
15:05
Ivar Lepik:  Infoneti lahendused ei ole poolajal palju paremaks muutunud. Seni.
15:08
Ivar Lepik:  Kure mängib ründajateta. 4 kaitsjat, 3 poolkaitsjat, 2 äärt.
15:08
Ivar Lepik:  Harin lööb, aga mööda!
15:09
Ivar Lepik:  Bebikh suluseisus. Infonet ei suuda kuidagi kaitset lahti harutada.
15:10
Ivar Lepik:  Staadionilt kinnitatakse, et päris nii halb see asi ei ole ja Kure formatsiooni võiks iseloomustada ka ründajapõhiselt.
15:11
Ivar Lepik: Vahetus 55. Harin välja, Valov sisse.
15:11
Ivar Lepik:  Malinin käis väljaku ääres pükse vahetamas.
15:13
Ivar Lepik:  Mõtted on otsas. Infonet ei suuda kuidagi momente tekitada.
15:14
Ivar Lepik:  Ikka ei! Bebikh paarilt meetrilt, aga ikka mööda!
15:15
Ivar Lepik: Veel infot koha pealt: Kuret juhendab platsi servast kogenud Martti Pukk, mitte Zamogilnõi.
15:17
Ivar Lepik: Kuressaare kiirrünnakud tunduvad iga mööduva minutiga ohtlikumad.
15:17
Ivar Lepik:  POST!
15:17
Ivar Lepik: Martõnov! Hansen saab jala löögile vahele, pall veereb ja veereb ja posti!
15:18
Ivar Lepik:  Vahetus62. Martõnov kohe välja ka, Gurtšioglujants sisse.
15:18
Ivar Lepik:  Kaitsjale tundus, et läheb mööda. Kui hakkas tunduma, et läheb sisse, oli juba hilja. Lõpuks ei liha ega kala...
15:21
Ivar Lepik:  Teises mängus teine värav, taas vaevu 20 minutit mänginud!
15:24
Ivar Lepik:  Marten Mütt... loomulikult siiski.
15:25
Ivar Lepik:  Orienteeruvalt 25 minutit jäänud. Kas Kure päästab midagi?
15:26
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine 70. minutil Anton Aristov!
15:27
Ivar Lepik:  Rumal, rumal... tald ees Pohlakule sisse ja pole küsimustki.
15:28
Ivar Lepik:  Kui teise poolaja lõpp tuleb sama kaardirohke kui esimese lõpp, siis näeme veel mõnda punast.
15:32
Ivar Lepik:  Vahetus76. Marten Mütt välja, Ott Reinike sisse. Vahetused tehtud.
15:33
Ivar Lepik:  Valov mängib päris sümpaatselt, aga teised ei ole veel samal lainel.
15:33
Ivar Lepik:  Teises otsas aga Kurele nurgalöök!
15:34
Ivar Lepik:  Löök kirjas, aga Könninge ei saa suunata ja selgelt üle.
15:36
Ivar Lepik:  Valov taas aktsioonis, aga mööda!
15:37
Ivar Lepik:  80 minutit on täis tiksunud.
15:39
Ivar Lepik:  Kuigi Kuressaare katsed ei ole seni tulemust toonud, siis nüüd vähemalt üritatakse.
15:40
Ivar Lepik: Kuressaare võtab rongi möödasõitmise peale tempo maha ja teeb taga kolm-neli söötu, otsekui publikule märku andes, et võite küll pilgu korraks ära suunata.
15:40
Ivar Lepik:  Nurgalöök Kurele.
15:40
Ivar Lepik:  EI TULE ÄRA!
15:41
Ivar Lepik: Pea kõik jõud kastis, pall on mõnel meetril lahtine, kaitsjad blokeerivad, Mööl suluseisus...
15:44
Ivar Lepik:  Iga standardolukord valmistab Infoneti kastis segadust.
15:44
Ivar Lepik:  Hansen! Hoiab Kure mängus! Valov taas teravalt, aga Hansen tõrjub!
15:47
Ivar Lepik: Värav 90+1! Pelle Pohlak!
15:47
Ivar Lepik:  Ei...
15:47
Ivar Lepik: Tohver läheb abikohtunikuga nõu pidama!
15:47
Ivar Lepik:  LOEB!
15:48
Ivar Lepik:  Nurgalöögist jääb Igonen kahe suure Kure mängija vahele lõksu ja Pohlak vajutab karistusala joonelt jätkuolukorras ära!