Teisipäev, 17. september 2013
17:39
Kristjan Remmelkoor: Tere, 28. vooru varasemad mängud on varsti algamas.
17:42
Kristjan Remmelkoor: Rasmus vahendab infot Kadrioru staadionil kohapealt, mina panen kirja olulisema Kalevi keskstaadionil ja Salme staadionil toimuvast. Kalev - Flora ning Kuressaare - Infonet mänge on võimalik ka otsepildis jälgida.
17:42
Külastaja Paide fänn kommentaar
kas mõnda mängu saab vaadata????
17:42
17:43
Rasmus Raidla: Tere ka minu poolt! Meeskonnad on Kadriorus just väljakule astumas.
17:43
Kristjan Remmelkoor: Kalevi ja Flora mängus pandi juba pall mängu.
17:44
Rasmus Raidla: Lisaks mängukeeldudele on Kalju poolelt puudu näiteks Janar Toomet ja Eino Puri. Paide poolelt torkab silma Karel Voolaiu puudumine.
17:45
Rasmus Raidla: Kadriorus on pall mängus!
17:45
Külastaja 4 kommentaar
õhtul meistrite liigast tuleb live?
17:47
Rasmus Raidla:  Kalju fännitribüünil on ligi 10 inimest ning hetkel tehakse juba valjult häält.
17:49
Rasmus Raidla: Super võimalus! 3. minutil leitakse hea sööduga paidekate selja tagant Alo Dupikov, kes tõstab palli puurilukust ka peaga üle, kuid siis jõudsid Paide kaitsjad vahele.
17:49
Kristjan Remmelkoor: Flora rünnakud on lõppenud juba mitu korda suluseisuga.
17:50
Külastaja Isa kommentaar
Sillamäe 1:0 zlava
17:54
Rasmus Raidla: Kalju fännisektorisse on vahepeal viis inimest lisandunud ning hääl on veel kõvem kui enne. Mängupildilt on Kalju hetkel domineerivam, kuid Linnameeskond on hetkel suutnud organiseeritult kaitses tegutseda.
17:56
Kristjan Remmelkoor: Frolov (Flora) sooritas hea kauglöögi, mis läks meetri jagu mööda tagapostist.
17:58
Kristjan Remmelkoor: Prosa ja Sappinen (Flora) kombineerisid jästi, aga viimane lõi mööda, kaitsja oli tal seljas ka.
18:00
Kristjan Remmelkoor: Infonet pani Saaremaal palli mängu.
18:01
Rasmus Raidla: Kadriorus on mäng endiselt otsiv. Tehakse palju vigu ning Kalju proovib peamiselt rünnata kas paremalt äärelt Dupikovi kaudu või pika palliga Vosko peale.

18:02
Kalju ju ainult pikka tambibki!
18:05
Rasmus Raidla: 20. minutil tekib esimene hea võimalus ka Paidel, kui kasti äärest tulistab vasakuga Tengiz Eteria, aga pall lendab alla meetri väravast üle.
18:07
Kristjan Remmelkoor: Post (Flora) sai nurgalöögist peaga löögile, löök võttis rikošeti, kuid Niinepuu suutis uueks korneriks tõrjuda.
18:09
Kristjan Remmelkoor: Lipin (Infonet) lõi küll palli väravasse, aga oli suluseisus.
18:11
Rasmus Raidla: Kiire pilk üle tribüüni ütleb, et Kadriorus on hetkel pisut üle 100 silmapaari.
18:13
Rasmus Raidla: 27. minutil paneb Jefferson Soares ligi 30 meetrilt korraliku mürsu teele ning Lavrentjev on sunnitud nahkkera nurgalööki tõrjuma.
18:14
Narva 1:1
18:19
Külastaja Mikk kommentaar
Kujutage ette, et keegi välismaalt vaatab PM pilti praegu - vaevalt, et ta usuks, et selle staadioni puhul on tegemist ühe riigi meistriliigaga :) Tõsi, PM arvab, et mäng toimub Kuressaares, vähemalt nii nad kirjutavad.
18:19
Kristjan Remmelkoor: Harin (Infonet) lõi teist korda palli Kuressaare väravasse ja teist korda värav ei loe - eelnevalt oli käega mäng.
18:20
Sillamäel on vähemalt 20 väravavōimalust olnud, aga õnnest jääb puudu
18:21
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Kägo (T. Kalev) sai oma kollase kaardi kätte.
18:22
Rasmus Raidla: Praegune seis Kadriorus ei paku rahulolu Kalju lootsile Igor Prinsile, kes on viimastel minutitel korduvalt häält tõstnud, Sama teeb ka moekast blondist soengust loobunud abitreener Getulio.
18:25
Rasmus Raidla: Paide poolelt saadab Eerik Reinsoo 39. minutil ligi 40 meetrilt tugeva löögi teele, kuid pall lendab siiski meetri jagu väravast üle.
18:25
Kristjan Remmelkoor: Logua (Flora) lõi nurgalöögist peaga palli latti!
18:29
Kristjan Remmelkoor: HoiatusValov (Infonet) ja Kluge (Kuressaare) said mõlemad kaardi.
18:31
Kristjan Remmelkoor: Poolaeg sai Kalevi keskstaadionil läbi. Poolaeg oli võimalustevaene, üks hea võimalus oli, kui Flora tabas latti. Kalev pole ühtki tõsist pealelööki teinud.
18:33
Rasmus Raidla: Poolaeg ka Kadriorus! Vigaderohke ja üpriski tujutu kolmveerandtund lõppeski seega väravateta viigiga.
18:34
Kristjan Remmelkoor: Lipini (Infonet) maapõrkega kauge karistuslöögi Reiman püüdis.
18:34
Rasmus Raidla: Kadriorus oli esimesed 20 minutit Kalju oluliselt domineerivam, aga edaspidi mäng võrdsustus ja kumbki meeskond kindlaid väravavõimalusi ei tekitanud.
18:34
Külastaja teet kommentaar
Kuhu on kadunud Rauno Alliku ?
18:34
Külastaja priit kommentaar
salmel on terve päeva sadanud ja sellest ka väljaku olukord.
18:35
Kristjan Remmelkoor: Sillamäel on avapoolaeg lõppenud tulemusega 1:1.
18:36
Rasmus Raidla: Sillamäe-Trans poolaja statistika: pealelöögid 12:3 (neist väravale 5:2), nurgalöögid 4:3, ohtlikud rünnakud 24:15, vead 7:7, suluseisud 1:2.
18:37
Külastaja Marts kommentaar
Flora kodulehe andmetel Allikul kerge vigastus.
18:38
Kristjan Remmelkoor: Värav Valov viis Infoneti juhtima!
18:39
Kristjan Remmelkoor: Võttis endale läbisöödu hästi ette, möödus Reimanist ja veeretas palli väravasse.
18:40
Rasmus Raidla: Kalev-Flora poolaja statistika: pealelöögid 4:13 (neist väravale 1:3 ja vastu väravapuid 0:1), nurgalöögid 1:5, ohtlikud rünnakud 14:28, vead 5:5, suluseisud 4:2.
18:41
Rasmus Raidla: Kalju-Paide poolaja statistika: pealelöögid 7:6 (neist väravale 2:2), nurgalöögid 2:2, ohtlikud rünnakud 24:17, vead 12:8, suluseisud 1:0.
18:45
Kristjan Remmelkoor: Kalev - Flora teine poolaeg algas.
18:45
Rasmus Raidla: Teine poolaeg Kadriorus algas!
18:46
Rasmus Raidla:  VahetusKalju tegi poolajal ka vahetuse: Alo Dupikov välja ja Tarmo "Karu" Neemelo sisse.
18:47
Kristjan Remmelkoor: Kuressaare - Infonet avapoolaeg lõppes. Poolaja viimastel sekunditel tegi hea kauglöögi Pajunurm (Kure), mille Igonen ristnurgast tõrjus.
18:48
Rasmus Raidla: Värav  Värav Kadriorus! Allan Kimbaloula murrab vasakult äärelt sisse ja teeb madala löögi ette nurka - 1:0!
18:48
Kristjan Remmelkoor: Tripkovic (T. Kalev) pääses pärast pikka palli üks-ühele, aga lõi Pedõkile pihta!
18:50
Rasmus Raidla: Värav Kohe ka teine! Tarmo Neemelo annab söödu värava ette, kust Damiano Quinteri selle mõnelt meetrilt Lavrentjevist tühjaks jäätud väravasse suunab - 2:0!
18:52
Kristjan Remmelkoor: Värav Sappinen (Flora) lõi värava! Võttis keskväljal palli rinnaga omaks ja jooksis seejärel mitu kaitsjat üle ning lõi penaltipunkti juures palli puuri.
18:53
Kristjan Remmelkoor: Hea individuaalne sooritus.
18:56
Kristjan Remmelkoor: Tripkovic (T. Kalev) triblas Flora karistusalas, saatis kaks vastast kohvile, kolmandast jagu ei saanud, üritas penaltit meelitada, aga penaltit ei antud.
18:57
Kristjan Remmelkoor: HoiatusPaponov (T. Kalev) võttis kollase.
18:59
Kristjan Remmelkoor: Kägo (T. Kalev) saatis teele hea karistuslöögi 35 meetrilt, Pedõk tõrjus lati alt nurgalöögiks.
19:00
Rasmus Raidla: Tormilise avapoolaja alguse järel on Kadriorus taas mäng rahunenud. Kalju ilmselt enam nii innukalt rünnata ei soovi ning paaril korral on Paide edutult kaugelt täpsust proovinud.
19:00
Rasmus Raidla: Teise poolaja siiski.
19:03
Rasmus Raidla: 62. minutil oli hea võimalus oma teine lüüa Damiano Quintieril - Neemelo leidis itaallase hea sööduga ning viimane pääses Lavrentjeviga silmitsi, aga saatis palli napilt väravast mööda.
19:04
Kristjan Remmelkoor: Mütt (Kuressaare) sai tsenderdusele pea vahele, aga ebatäpselt.
19:08
Rasmus Raidla: 67. minutil annab Quintieri suurepärase söödu teisele võõrleegionärile Kimbaloulale. Prantslane sai kastist ka löögile, kuid Lavrentjev tõi palli ilusti altnurgast ära.
19:09
Kristjan Remmelkoor: VäravHarin (Infonet) kasutas ära Indermitte rämeda eksimuse ja suurendas Infoneti eduseisu 2:0-le!
19:09
Rasmus Raidla: VahetusPaide teeb kaks vahetust: Sander Rõivassepp ning Jaan Leimmann välja, nende asemel sekkuvad mängu Rene Puhke ja Aleksandr Vassiljev.
19:10
Rasmus Raidla: Vassiljevil oli Paide poolelt kohe ka suurepärane võimalus, kui ründaja oli tagapostis täitsa vaba, aga mehe pealöök läks napilt väravast mööda.
19:12
Kristjan Remmelkoor: VäravŠišic (T. Kalev) viigistas! Paremalt äärelt viis palli natuke keskele-poole ja lõi ilusti täpselt esimese posti kõrvale!
19:13
Rasmus Raidla: Kalevi värav pakub palju rõõmu ka Kalju fännidele Kadriorus.
19:14
Rasmus Raidla: Hoiatus 74. minutil võtab Meelis Peitre paremal äärel maha Tarmo Neemelo.
19:14
Kristjan Remmelkoor: VahetusInfonet vahetab: Lipin välja, Gurtšioglujants sisse.
19:16
Kristjan Remmelkoor: T. Kalev on pärast viigi saavutamist aktiviseerunud, Flora enam nii palju ei domineeri.
19:17
Külastaja Suur kommentaar
Suur Peitre vöttis väikese Neemelo maha!!!!!
19:17
19:20
Rasmus Raidla: Paide tulistab 80. minutil taaskord kaugelt ja mööda. Seepeale võtab tribüünilt sõna ligi 7-aastane tüdruk, kes soovitab Paidel rohkem sihtida.
19:21
Kristjan Remmelkoor: HoiatusMalinin (Infonet) teeb vastaste poolel vea ja saab hoiatuse.
19:21
Külastaja Jass kommentaar
Kalevi TV miskipärast minestas ... . Kalev rünnakule!
19:23
Rasmus Raidla: 82. minutil läheb Lauri Varendi tsenderdus natukene üle jala, kuid lendab värava poole nii ohtlikult, et Teleš peab nahkkera nurgalöögiks lükkama.
19:26
Kristjan Remmelkoor: VahetusKuressaare vahetus: Laht välja, Saar sisse.
19:26
Rasmus Raidla: Värav Värav Sillamäel! Martin Vunk viib sadamalinlased 80. minutil 2:1 juhtima.
19:27
Kristjan Remmelkoor: VahetusInfonet vahetab: Harin välja, Golovljov sisse.
19:27
Rasmus Raidla: Vahetus 87. minut. Kalju ja Paide vahetavad. Nõmmekate poolelt Wakui välja ja Ceesay sisse, Paide võtab välja Lauri Varendi, kelle asemel tuleb väljakule Andrei Veis.
19:27
Kristjan Remmelkoor: Sillamäe Kalev on Martin Vungi 80. minuti väravast Transi vastu juhtima läinud.
19:32
Kristjan Remmelkoor: Reinike läbisöödu järel oli Pukil (Kuressaare) suurepärane võimalus, aga vastutulnud Igonen sai tema lähilöögile käed ette.
19:33
Rasmus Raidla: Kadriorus kõlas lõpuvile! Kalju võitiski teise poolaja alguses löödud väravatest 2:0.
19:33
Rasmus Raidla: Minu poolt praegu kõik, kuid hoidke end kindlasti Soccerneti lainel, sest peatselt on tulemas ka mängude järelkajad.
19:33
Kristjan Remmelkoor: Van de Streek (Flora) pettis ühe kaitsja ära ja tulistas umbes 15 meetrilt poole meetri jagu esipostist mööda.
19:34
Kristjan Remmelkoor: Kalevi ja Flora vahel mäng lõppes 1:1 viigiga!
19:35
Kristjan Remmelkoor: Ka Ida-Virumaa derbi on lõppenud, S. Kalev sai 2:1 võidu.
19:35
Kristjan Remmelkoor: HoiatusReinike (Kuressaare) võttis Valovi maha.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Penalti Infonetile! Indermitte tõmbas Martõnovi maha.
19:37
Kristjan Remmelkoor: VäravNahk realiseerib penalti, Infonet läheb 3:0 ette!
19:37
Kristjan Remmelkoor: Reiman sai käed vahele, aga sellest oli vähe abi, löök maandus posti kõrval võrgus.
19:40
Kristjan Remmelkoor: HoiatusKovtunovitš (Infonet) sai kollase.
19:43
Kristjan Remmelkoor: Gurtšioglujantsi (Infonet) kauglöök tabab latti!
19:45
Siim Pulst: Kalev-Flora lõplik statistika: pealelöögid 9:22 (neist väravale 3:8 ja vastu väravapuid 0:1), nurgalöögid 2:11, ohtlikud rünnakud 26:60, vead 14:15, suluseisud 4:6.
Sillamäe-Trans lõplik statistika: pealelöögid 21:6 (neist väravale 6:2), nurgalöögid 10:7, ohtlikud rünnakud 50:33, vead 19:13, suluseisud 7:3.
Kalju-Paide lõplik statistika: pealelöögid 13:10 (neist väravale 5:3), nurgalöögid 5:4, ohtlikud rünnakud 53:32, vead 23:15, suluseisud 3:0.

Saaremaalt statistikat kahjuks pole.
19:47
Kristjan Remmelkoor: Lõpuvile kõlab ka neljandas mängus, Infonet võidab Kuressaaret 3:0.
19:49
Siim - üle 80 ohtliku rünnaku 90 minuti jooksul? Ma ei ütle, et midagi valesti on, aga kas ka loogiline? Ma saan aru, et oleks filosoofiline küsimus, et "mis asi on "ohtlik"? Aga iga minut ohtlik rünnak?
19:50
Kristjan Remmelkoor: Aitab kah sellest ülekandest, uus LIVE-ülekanne Tammeka - Levadia mängust juba käib, head õhtut minu poolt.