Kasper Elissaar: Publikut on Tartus ilmselt üle 300, tuleb ka juurde. Ilm on tuulevaikne, aga külm.
Kasper Elissaar: Plats on hea ja Artur Rättel sooritas vasakuga ka Levadia esimese pealelöögi, aga see läks sinna, kuhu esimene vasikas ikka: aia taha.
Kasper Elissaar: Andreas Raudsepp (Levadia) murdis paremalt äärelt kasti, aga sööt/löök ebaõnnestus täielikult.
19:37
Kasper Elissaar: Levadia üldiselt kergelt domineerib.
19:41
Kasper Elissaar: 10. minutil võttis Kulinitš (Levadia) palli hästi kastis maha, mängis kaitsja kohvile ja virutas vasakuga üle ja mööda.
19:46
Kasper Elissaar: VäravLevadia juhib 1:0!
19:47
Kasper Elissaar: Koljajev kümne meetri pealt pöördelt alla nurka!
19:50
Külastaja hei kommentaar
Koosseisud ka olemas?
19:50
Kasper Elissaar: Hetkel veel mõlema meeskonna omasid ei ole, aga esimesel võimalusel toon need teieni.
19:53
Kasper Elissaar: Tammeka: 1-Koppel, 18-Paju, 4-Prempeh, 41-Anderson, 13-Lorenz, 9-Valtna, 5-Mboungou, 7-Siim Tenno, 11-Tomson, 23-Tiirik, 27-Carvalho.
19:53
Kasper Elissaar: FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 15-Dmitrijev, 6-Antonov, 27-Raudsepp, 33-Kruglov, 7-Koljajev, 9-Rättel.
19:56
Kasper Elissaar: Värav Maksim Pudholjuzin teeb ülipika jooksu, murrab keskele ja lööb 27. minutil 18 meetri pealt seisuks 2:0!
19:56
Külastaja lol kommentaar
Pani ikka korraliku põntsu tammeka karikaturniiri mäng publikule.
19:57
Kasper Elissaar: Levadia on ka muidu täielikult üle. Korra Tiirik üritas teiselt poolt midagi luua, aga Antonov hüppas pallile ette ja ei midagi. Hetkel vastab kõik skoorile.
20:03
Külastaja Albert kommentaar
Levadia rünnakud on ohtlikud?
20:05
Kasper Elissaar: Niivõrd-kuivõrd. Õhus on ohtu, aga Koppel tõrjetööd tegema ei pea. Seni on pallid kas väravasse või mööda läinud. Teravusi tehakse, aga löögile nii palju jõutud nüüd ei ole.
20:05
Külastaja edasi!! kommentaar
Edasi Levadia!! 10-0 tuleb ära :))
20:06
Kasper Elissaar: Tammeka teenis vahepeal oma esimese nurgalöögi. Tiiriku pall tuli kastist välja, andis sinna tagasi, väike ping-pong, aga ei midagi ohtlikku.
20:06
Kasper Elissaar: Publikut 432 inimest.
20:08
Kasper Elissaar: Hoiatus37. minutil teenib Kevin Anderson (Tammeka) hoiatuse, kui Rättelile sisse lendas.
20:12
Kasper Elissaar: Tammeka parim rünnak: Tomson söötis Tiirikule ja Tiirik üritas kasti vasakust nurgast Thierry Henry lööki teha, aga sooritus jäi nõrgaks ja Smiško püüdis.
20:16
Kasper Elissaar: AVAPOOLAEG ON TARTUS LÕPPENUD!
20:16
Kasper Elissaar: Skoor peegeldab mängupilti. Levadia oli üle ja sai teenitud väravad. Tammeka palli ei suuda vallata ja eriti avapoolaja lõpus palju söödupraaki.
20:18
Külastaja Andre kommentaar
Kuressaare mängust teab keegi midagi?
20:18
20:29
Kasper Elissaar: VahetusTammeka vahetab: Tekko sisse, Mboungou puhkama.
20:30
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on alanud!
20:33
Kasper Elissaar: 49. minutil supervõimalus Levadial! Dmitri Kruglov andis vasakult superpalli värava ette, Koljajev pääses mõnelt meetrilt löögile, kuid Koppel tõrjus jalaga soorituse nurgalöögiks.
20:40
Kasper Elissaar: Vahetus58. minut. Tammeka vahetab: Hausenberg sisse, Paju välja.
20:41
Kasper Elissaar: Tammeka ehitab viimasel ajal paremini, aga väravat veel õhus ei ole.
20:44
Kasper Elissaar: 60. minutil üritas Podholjuzin vol kahte teha, aga pärast läbijooksu 25 meetrilt värava suunas teele saadetud pall lendas meetri jagu üle. Löök oli muidu korralik.
20:48
Kasper Elissaar: 65. minutil mängis Tammeka lühidalt nurgalöögi lahti ja Tenno sai 25 meetri pealt vasakuga löögile, aga Smiško püüdis.
20:49
Kasper Elissaar: Subbotin on Levadia poole pealt õige pea mängu sekkumas.
20:49
Kasper Elissaar: VahetusSubbotin välja, Raudsepp sisse.
20:50
Kasper Elissaar: Ei-ei. Vastupidi ikka. Raudsepp välja, Subbotin sisse.
20:52
Kasper Elissaar: Enne kui Raudsepp veel välja tuli, oli tal üks võimalus. Koppel hindas Kruglovi tsenderdust valesti ja sai väga õrnalt rusika pallile pihta. Pall maandus Raudsepa ette, kes sai ka peale virutada, kuid Koppel jõudis talle piisavalt lähedale ja sai keha ette.
20:52
Kasper Elissaar: Vahetus 68. minut. Tammeka vahetab: Valtna välja, Ivanov sisse.
20:53
Külastaja Madis kommentaar
Kuidas Tenno mäng muidu olnud?
20:54
Kasper Elissaar: Keskpärane. Ei midagi erilist. Ei midagi negatiivset, ei midagi positiivset. Paar kauglööki, mis pole liiga ohtlikud olnud, on sooritanud.
21:01
Kasper Elissaar: Antonov proovis 25 meetri pealt, aga mööda.
21:01
Kasper Elissaar: Hoiatus Dmitrijev (Levadia) tegi vea ja sai kollase. Tema, Kruglov ja paar Tammeka venda tõuklesid ka veidi, aga ei midagi tõsist.
21:02
Kasper Elissaar: Tiiriku karistuslöögist kasti saadetud palli lõi Smiško rusikatega välja.
21:03
Kasper Elissaar: Hoiatus80. minut. Podholjuzin teeb kasti joonel vea. Tammekal üliheast kohast karistuslöök!
21:04
Kasper Elissaar: Smiško tõi alt nurgast Tiiriku karistuslöögi ära!
21:06
Kasper Elissaar: 82. minutil Lorenz tõusis hästi äärelt, andis hea palli ka kasti, aga Levadia kaitsjad klaarisid.
21:06
Kasper Elissaar: Vahetus83. minut. Dmitrijev välja, Kaljumäe sisse.
21:06
Kasper Elissaar: Oioioi! Kaljumäel kohe võimalus proovida, kuid löök kasti joonelt sisse ei läinud!
21:14
Kasper Elissaar: Lisaminutid käimas.
21:15
Kasper Elissaar: Subbotin proovis kaugelt, Tekko proovis kaugelt, aga ei midagi väga huvitavat siin lõpus. On näha, et Tammeka üritab, aga ärkas veidi hilja.
21:15
Kasper Elissaar: Levadia oli teisel poolajal veidi teravam, aga mäng oli siiski küllalkti võrdne. Tammeka mängis oluliselt paremini.