Kristjan Remmelkoor: Sillamäe Kalev pani palli mängu.
17:00
Rasmus Raidla: Tere ilusat laupäeva jalgpallisõbrad! Kadriorus anti Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi heitlusele just avavile.
17:00
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt. Arvestades mängukeelde ja vigastusi, siis suuremaid üllatusi Kalju ega Sillamäe rivistuses hetkel ei tundu olevat.
17:03
Rasmus Raidla: Hetkel on Kadriorus mäng rohkem olnud Kalju väljakupoolel, kuid midagi väga märkimisväärset veel tekitada ei ole suudetud. Positiivne on see, et mõlemat meeskonda toetab häälekas fännirühm.
17:08
Rasmus Raidla: 8. minutil hea võimalus Kaljul, kui Wakui pääseb Sillamäe kaistjate taha, aga Aleksand Volodin jõuab palli kornerisse lükata.
17:09
Külastaja tainas krt kommentaar
Kle sina kes sa erris kommenteerid, mis mõttes Sillamäe mängib kaitsest lähtuvalt see aasta ja kontrate peale? ilmselgelt sa pole see hooaeg ühtegi mängu näinud!!! Tee oma sotid selgeks enne kui suu lahti teed
17:09
Rasmus Raidla: Nurgalöögist tekib 10. minutil hea löögipositsioon Voskoboinikovil, kuid pall lendab natukene üle meetri väravast üle.
17:17
Rasmus Raidla: Samal ajal kui mängupilt on veel luurav, räägiks natukene Kadriorus toimuva mängu tähtsusest: Kaljul oleks kullakursil püsimiseks vaja kindlasti täna kolm punkti võtta ning punktilisa oleks vaja ka Sillamäele, kellele vähem kui kolm punkti tähendaks lõplikku loobumist kõige kirkamatest medalitest ning tihedas pronskiheitluses hingab FC Flora sadamalinlastele tihedalt kuklasse.
17:18
Rasmus Raidla: 18. minutil jättis Sillamäe kavalalt kunstlikku suluseisu Yankuba Ceesay.
17:20
Külastaja Paidelane kommentaar
Kuidas Paides seis on?
17:20
Rasmus Raidla: Kahjuks reporterit meil seal ei ole. Nii palju saan vaid öelda, et seis endiselt 0:0 viigis.
17:22
Rasmus Raidla: Aga väravatel ja hoiatustel hoiame selles mängus silma peal ja anname ka siin teada.
17:23
Rasmus Raidla: 24. minutil proovib Sillamäe poolelt Aleksandr Volodin kaugelt, kuid nahkkera lendab mõne meetri jagu sihtmärgist mööda.
17:26
Külastaja võhik kommentaar
Gurnik ML debüüt või ta on ikka mõned pelad eelnevalt kätte saanud?
17:26
Rasmus Raidla: Gurnikul peaks meistriliiga debüüt olema jah. Eelnevalt on noor puurilukk vaid pingil istumisega piirdunud.
17:28
Külastaja kure fänn kommentaar
Pajunurm on teist mängu järjest pinhil, vigastus vms ??
17:28
Rasmus Raidla: Kui, siis väga kerge, sest 22. septembril on mees näiteks Sörve eest 90 minutit platsil viibinud.
17:31
Rasmus Raidla: Hoiatus31. minutil jääb Jefferson Soares Zahovaikolt palli röövimisega hiljaks ning teenib selle eest mängu esimese kollase kaardi.
17:33
Rasmus Raidla: Et kohtuniku noomitusest veel väheks ei jääks, tulistab Sillamäe oma trahvilöögi Soarese intiimsesse kohta, kuid mees tundub nüüdseks juba taas mängukorras olevat.
17:35
Rasmus Raidla: 35. minutil saadab Sillamäe poolelt Volodin ligi 25 meetrilt trahvilöögi meetri jagu üle.
17:36
Rasmus Raidla: Kadriorus on ka taevaluugid avanenud ning see peaks mängu oluliselt kiiremaks tegema.
17:36
Rasmus Raidla: 37. minutil sooritab esimese löögi raami Ken Kallaste, kuid Mihhail Starodubtsevile see üleliia raskusi ei valmista.
17:40
Külastaja Averi kommentaar
Vahepalaks pilk madalamatele liigadele ning lisaks juba ammu teise liiga tsooni võidu kindlustanud Tartu Santosele, nüüd tervitused Imaverele, kes kindlustasid täna neljanda liiga lõuna tsooni võidu.
17:41
Rasmus Raidla: 42. minutil külvab Sillamäe karistusalas pisut segadust igiliikur Sergei Terehhov, kuid külalismeeskond suudab lõpuks palli ikkagist puhtaks lüüa.
17:45
Rasmus Raidla: Poolaeg Kadriorus! Võib öelda, et esimene poolaeg oli vägagi luurav ning kumbki meeskonda üleliia riskida ei tahtnud. Loodame, et teine poolaeg tuleb elavam.
17:46
Rasmus Raidla: Minu poolt praegu väike paus. Oleme tagasi, kui teine poolaeg algamas on.
17:49
Kristjan Remmelkoor: Avapoolaeg lõppes ka teistes samaaegsetes meistriliiga mängudes 0:0. Narvas olid nurgalöögid Levadia kasuks 6:1.
18:00
Rasmus Raidla: Teine poolaeg Kadriorus algas!
18:00
Rasmus Raidla: Vahetusi esialgu ei tundu olevat.
18:01
Kristjan Remmelkoor: VäravLevadia läks kohe teise poolaja alguses juhtima.
18:02
Rasmus Raidla: Kohe ohtlik! Jevgeni Kabajev murrab 46. minutil paremal äärelt läbi ning tulistab Kalju väravale, kuid Vitali Teleš suudab löögi pareerida. Jätkuolukorras sai Sillamäe korra veel proovida, kuid Ken Kallaste tõi selle värava eest ära.
18:02
Külastaja X kommentaar
Irw.. intervjuu Puriga.. suht tropid küsimused aegajalt :D
18:02
Rasmus Raidla:  Hoiatus48. minutil teenib kasti lähistel tehtud vea eest kaardi Martin Vunk.
18:03
Rasmus Raidla: Teenitud trahvilöögist teeb hea soorituse Ken Kallaste, kuid Starodubtsev tõrjub nahkkera nurgalöögiks.
18:04
Rasmus Raidla: Teise poolaja kolme minuti jooksul on Kadriorus olnud juba rohkem elektrit, kui terve esimese kolmveerandtunni jooksul kokku.
18:04
Kristjan Remmelkoor: Levadia värava autoriks on Artjom Artjunin 47. minutil.
18:06
Rasmus Raidla: PENALT! Allan Kimbaloula murrab vasakult äärelt kasti ning Mindaugas Baguzis tõmbab prantslase trahvikastis maha.
18:07
Rasmus Raidla: Värav Teenitud penalti realiseerib 52. minutil kindlalt HIDETOSHI WAKUIII! 1:0!!
18:07
Rasmus Raidla: Starodubtsev hüppas äärde ära ning jaapanlane saatis palli kindlalt teisele poole.
18:09
Rasmus Raidla: Hoiatus Penaltiolukorras teenisid Sillamäe poolelt nii Starodubtsev kui ka Bagužis kollase kaardi.
18:09
midaaaa???????????????????????????? mis liiga see eesti meistriliiga on? kohtunikud mängige omavahel tainakari
18:10
Rasmus Raidla: Vahetus56. minut. Tarmo Neemelo tuleb väljakule ning temale teeb ruumi Jefferson Soares.
18:14
Rasmus Raidla: Hoiatus 59. minut. Teleš ei ole rahul kohtuniku otsusega määrata Sillamäele nurgalöök.
18:16
Rasmus Raidla: EemaldamineMartin Vunk teenib teise kollase ning peab varakult riietusruumi siirduma.Eesti koondise poolkaitsja võttis keskväljal maha Wakui.
18:17
Kristjan Remmelkoor: VäravPaide on 53. minutil Markus Holsti väravast eduseisu haaranud.
18:18
Rasmus Raidla: Volodin tulistab ohtlikult ning Teleš laseb enne teda maha põrkunud palli ka käte vahelt eemale, kuid lõpuks suudab puurilukk siiski palli endale kahmata.
18:20
Rasmus Raidla: Vähemalt siiamaani ei ole Sillamäe end Vungi punasest heidutada lasknud ning ründab ehk teravamaltki kui enne.
18:23
Rasmus Raidla: Zahovaiko keerab end 16 meetrilt löögile, kuid vasaku jala sihik veab meest seekord alt.
18:27
Rasmus Raidla: Voskoboinikov annab 71. minutil hea söödu Neemelole ning viimane üritab veel omakorda leida Terehhovi, kuid selle loevad külaliste kaitsjad juba läbi.
18:29
Rasmus Raidla: Kimbaloula soleerib 74. minutil uhkelt vasakult äärelt keskele ning vajutab sealt peale, kuid löök lendab meetri jagu väravast mööda.
18:30
Külastaja jaa kommentaar
palun härra kohtunik tohver, go do one!!!!! mis kaarte sa annad ja mis penalti
18:30
Rasmus Raidla: 75. minut. Zahovaiko soleerib vähemalt sama uhkelt, kuid resultaat on sama, mis minut enne Kimbaloulal - napilt sihtmärgist mööda.
18:31
Rasmus Raidla: Vahetus76. minutil toob Kalju Sergei Terehhovi välja ning tema asemel astub murule Alo Dupikov.
18:33
Külastaja ... kommentaar
Palju Kadriorus publikut on? 100 nägu ikka tuleb täis?
18:33
Rasmus Raidla: Umbes jah, pisut ehk rohkem.
18:37
Kristjan Remmelkoor: VäravPaide juhib Kuressaare vastu 2:1. Juri Gavrilov viigistas 69. minutil, aga paremkaitsja Markus Holst lõi juba 3 minutit hiljem oma teise värava.
18:37
Rasmus Raidla: Eksisin. Publikunumbriks kuulutati hoopis 316 silmapaari. Tõsi, mõned näod tribüünil olid selle numbri üle pisut üllatunud.
18:37
ERRi andmetel Kadriorus koguni 316pv.
18:39
Võib-olla arvestati ka online ülekande jälgijad publikunumbri hulka? :D
18:39
Külastaja truth kommentaar
Paraku on eestlased ilmatundlikud ning kohe kui vihmasem ilm, ei minda staadionile. Teiseks, need utoopiliselt kõrged publikunumbrid teiste puhul - paraku just teatud klubide puhul käib see mäng, et tekitatakse inimesi tohutult juurde, kui reaalsuses oli.
18:41
Tunnistan, ka ise kuulun täna nende inimeste hulka, kes eelistas teleri-neti vahendusel mänge jälgida.
18:41
Rasmus Raidla: 86. minutil saab healt positsioonilt löögile Voskoboinikov, kuid see tabab siiski Sillamäe puuriluku jalgu.
18:42
Külastaja Tanel kommentaar
truth...tule ise kohale ja loe üle
18:46
Rasmus Raidla: Hoiatus 90. minutil teenib Sillamäe poolelt kollase kaardi Deniss Tjapkin, kes jääb Voskoboinikovi takistades hiljaks.
18:49
Rasmus Raidla: Kadriorus on mäng läbi! Kalju kirjutab endale tabelisse üliolulised kolm punkti ning tiitliheitlus jätkub vähemalt sama tuliselt.