Teisipäev, 1. oktoober 2013
16:55
Rasmus Raidla: Tere ilusat teisipäeva jalgpallisõbrad! Peatselt on algams selle meistriliiga hooaja tähtsaim kohtumine FC Levadia ja Nõmme Kalju vahel.
16:56
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt. Kummalgi poolel suuremaid üllatusi ei tundu olevat.
17:00
Külastaja keemiainsener kommentaar
postimees ajab närvi. 2min enne kohtumist pole isegi uudist, mille alt striimi otsida
17:01
Rasmus Raidla: Läks!
17:02
Rasmus Raidla: Kohtumise tähtsust on ilmselt raske ülehinnata. Igatahes võib öelda, et Kalju võidu kohal on läinud nii Levadia esikoht kui ka Ken Kallaste habe.
17:02
Külastaja .... kommentaar
Postimees nagu alati ajast maas.
17:02
Rasmus Raidla: Kohe ohtlik! Dmitri Kruglov tsenderdust sai suunata Maksim Podholjuzin, kuid löök lendas pisut üle värava.
17:04
Rasmus Raidla: Kalju fännid teevad juba kõvasti häält. Levadia fännirühmitust esialgu veel kuulda ei ole.
17:07
Külastaja ho kommentaar
palju inmesi
17:07
Rasmus Raidla: Pakuk hetkel 300-400. Aga ebamugava algusaja tõttu tuleb ilmselt teatud arv publikut ka mängu jooksul juurde.
17:10
Rasmus Raidla: Üldiselt on tunda kohtumise tähtsust ning hetkel on mängupilt luurav. Pisut domineerivam on Levadia, kes ehitab peamiselt läbi Kruglovi.
17:15
Rasmus Raidla: Häält on tegema hakanud ka Levadia 7-pealine fännirühmitus. Mäng ise on veelgi võrdsemaks muutunud ja pall veedab suure osa ajast keskväljal.
17:15
Külastaja sander kommentaar
postimehes peab näppima seda sinist riba all, siis saab 13min peale ka :)
17:18
Palju mängitud on?
17:18
Rasmus Raidla: 18. minut tiksub.
17:19
Rasmus Raidla: Supervõimalus Hundil! Ründaja saab 18. minutil hea söödu kasti, kuid tulistab palli üle värava.
17:20
Rasmus Raidla: Ceesay andis hea palli kasti, kuid Voskoboinikov ei ulatunud selleni. Podholjuzin klaarib palli nurgalöögiks.
17:22
Rasmus Raidla: 21. minutil tulistab Ken Kallaste kasti lähedalt trahvilöögi müüri rikošetist nurgalöögiks.
17:23
Rasmus Raidla: Eino Puri oli kastis küll väga tihedalt markeeritud, aga siiski saab tagasipõrkunud pallist eelmise mängu sangar löögile, kuid sihik on mehel pisut paigast.
17:27
Rasmus Raidla: 1995 sünniaastaga Põlva Lootose kasvandik ja U-19 koondislane, kes sellest hooajast Kalju ridades. Peamiselt pallinud Kalju duubli eest ning paaril korral istunud ka esindusmeeskonna pingil, kuid marjamaale noort mängumeest meistrilligas veel lastud ei ole.
17:27
Külastaja 4 kommentaar
kes see Listmann seal Kalju pingil on?
17:30
Rasmus Raidla: HoiatusEino Puri teenib 29. minutil kollase kaardi. Mees jäi Artur Pikka takistades pisut hiljaks.
17:36
Kaljul natuke liilt palju ründajaid ei ole pingil ?
17:36
Rasmus Raidla: Eks mängukeelud ja vigastused on sellise seisu tinginud - nimelt on poolkaitsja Soares mängukeelu all, haigestunud on Toomet ning pikemalt on vigastusega väljas Šišov ja Koogas.
17:37
Rasmus Raidla: OI-OI! Teleš oleks peaaegu endale ise küpsetanud - mees võttis palli liialt pikalt ette ning Rimo Hunt oleks selle peaaegu ära kasutanud, kuid siiski lendas pall pisut väravast mööda.
17:39
Rasmus Raidla: Kruglov tulistab parema jalaga, kuid see löök ohustab pigem Tallinna vanalinna, kui Teleši seljatagust.
17:41
Rasmus Raidla: Hoiatus Ceesay teenib 40. minutil Dmitrijevi mahavõtmise  eest trahvi.
17:41
Külastaja 1966 kommentaar
Hunti peaks soolaga tulistama!
17:44
Rasmus Raidla: Hoiatus 43. minutil Artjom Artjuninile kollane kaart.
17:44
Külastaja tomm kommentaar
mängu ei vaata, aga tundub, et hunt mängib juba teist korda järjest kalju vastu liiga raiskavalt
17:46
Külastaja maurizio kommentaar
vai Quintieri
17:47
Rasmus Raidla: Poolaeg läbi!
17:48
Rasmus Raidla: Võib öelda, et üpriski võrdne avapoolaeg, kus mõlemal poolel olid teatud võimalused, kuid mitte midagi kindlat. Seega minnakse riietusruumi 0:0 viigiseisul.
17:48
Rasmus Raidla: Minu poolt praegu väike paus, naaseme kui teine poolaeg on algamas.
17:48
Külastaja Madis kommentaar
Kallaste standardid kuidagi väga kehvakesed.
18:01
Rasmus Raidla: Teine poolaeg algas!
18:01
Rasmus Raidla: Pealtvaatajate arvuks kuulutati 420.
18:02
Rasmus Raidla: Kummalgi poolel esialgu vahetusi ei tundu olevat.
18:09
Rasmus Raidla: Teine poolaeg on siiamaani sarnaselt esimesele kulgenud - võrdne mäng, kus kumbki meeskond kindlaid väravavõimalusi vastasele ei luba.
18:15
Rasmus Raidla: Vahetus60. minut. Kalju vahetab - Tarmo Neemelo sisse ja Voskoboinikov välja.
18:17
Rasmus Raidla: Kohe oli Neemelol ka võimalus, kuid Smiško suutis palli enne ründajat rusikatega puhtaks lüüa.
18:20
Rasmus Raidla: Kuigi platsil toimuva järgi võiks eeldada, et mõlemale meeskonnale on praegune seis üpriski meelepärane, siis Kalju loots Igor Prins innustab omasid mängu elavdama.
18:21
Rasmus Raidla: VäravOLEMAAS!! RIMOOO HUNNNNNT!!!!
18:22
Rasmus Raidla: Hunt suunab 65. minutil vasakult äärelt tulnud madala tsenderduse kindlalt võrku! Kus olid Kalju kaitsjad?
18:24
Rasmus Raidla: Sööduandjaks Artur Pikk, kes kasutas ära Hiroki Maehara jämeda eksimuse.
18:24
Külastaja mjaasa kommentaar
Põhimõtteliselt kullaheitluse otsustav mäng ja nii vähe pealtvaatajaid. Saan aru, et kellaaeg jama, kuid ikka.
18:24
Külastaja Wikat kommentaar
Kohutavalt palju praaki.
18:24
Edasi Levadia!
18:27
Rasmus Raidla: See värav peaks oluliselt mängu elavdama, sest nüüd on Kaljul kindlasti väravat vaja. Kaotuse korral muutuks nõmmekate tiitlivõimalused juba vägagi minimaalseks.
18:29
Rasmus Raidla: Levadia poolehoidjad nõuavad 72. minutil Ceesay ja Raudsepa võitluse järel kastis omadele penaltit, kuid kohtuniku vile vaikib.
18:30
Rasmus Raidla: Hoiatus74. minutil teenib kaardi Damiano Quintieri, kes peatab määrustevastaselt Podholjuzini.
18:32
Rasmus Raidla: 76. minutil annab Neemelo suurepärase söödu Wakuile, kes suunab selle omakorda edasi Purile, kuid viimane viivitab löögiga piisavalt kaua ning Levadia kaitsjad jõuavad jaole.
18:35
Rasmus Raidla: Värav1:1 ALLLLLAN KIMBALOUUUULLAA!

18:36
Rasmus Raidla: Ken Kallaste pika söödu suunab Neemelo 78. minutil värava alla, kust pika pusimise peale prantslane selle võrku suunab!
18:38
Rasmus Raidla: Nüüd seikleb väravast välja tulles korralikult Smiško, kuid Kimbaloula ei suuda sellest tekkinud segadust ära kasutada.
18:44
Rasmus Raidla: Kalju fännid on omade toetuseks korralikku mürglit korraldamas.
18:46
Rasmus Raidla: Värav 90. minut. DMITRIII KRUGLOOOOV!
18:47
Rasmus Raidla: Rimo Hunt annab Kruglovile söödu kasti äärde ning Kruglov tulistab sealt vasaku jalaga palli kindlalt Teleši selja taha! 2:1!!!
18:47
Rasmus Raidla: Kohtunikud lisavad vaid ühe minuti!
18:47
Rasmus Raidla: Vitali Teleš on ka väravat jahtimas.
18:48
Rasmus Raidla: Abi sellest aga pole. LÄBI!
18:48
Rasmus Raidla: Levadia võtab oi kui dramaatilise ja oi kui magusa võidu Kalju üle.
18:48
Rasmus Raidla: Mina tänan jälgimast ja hoidke end kindlati Soccerneti kursil, et peatselt tänase mängu emotsioone kogeda.