Kasper Elissaar: Trans: 33-Dzelme. 22-Tamberg, 15-Kitto, 4-Avdeev, 8-Andrejev, 5-Kazakov, 16-Taar, 17-Sheviakov, 7-Plotnikov, 10-Mukhamedtinov, 12-Škinjov.
Varus: 1-Smelkov, 20-Belov, 21-Kutuzov, 14-lihhatšov, 19-Irie, 9-Lvov.
Kasper Elissaar: Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev, 22-Tjapkin, 11-Mashichev, 7-Volodin, 3-Dudarev, 2-Cinikas, 6-Aidara, 10-Ratnikov, 27-Aleksejev, 17-Vihrov.
Varus: 35-Levizi, 18-Raido Leokin, 14-Novikov, 13-Kulbis, 15-Rando Leokin, 33-Usami.
Kasper Elissaar: Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 17-Podholjuzin, 21-Jahhimovitš, 22-Pikk, 15-Dmitrijev, 33-Kruglov, 27-Raudsepp, 10-Subbotin, 28-Hunt, 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 4-K. Kaldoja, 7-Koliaev, 5-Junolainen, 20-Pebre, 23-Kaljumäe, 11-Teever.
16:57
Kasper Elissaar: Sillamäel ja Kalevi keskstaadionil on mehed staadionil.
16:58
Kasper Elissaar: Ilm oktoobri kohta mõlemas kohas küllaltki hea. Päike isegi väljas.
16:58
Kasper Elissaar: Tõsi, Tallinnas on häbiväärselt vähe rahvast. 40-50 pead vaid kohal.
16:59
Kasper Elissaar: Sillamäel mäng algas!
17:00
Kasper Elissaar: Tallinnas samuti pall mängus!
17:07
Kasper Elissaar: Värav SILLAMÄE JUHIB!
17:08
Kasper Elissaar: Tahtsin just öelda, et suurt midagi pole platsil toimunud ning võrdne mäng, kuid kohe virutas Nikolai Mašitšev standardolukorra järgselt palli vasakusse alla nurka!
17:08
Kasper Elissaar: Värav 1:1! Igor Subbotin viigistab!
17:09
Kasper Elissaar: Levadia pani surve peale ning Subbotin lükkas peaga vasakust äärest tulnud tsenderdusest palli väravavõrku. Dmitri Kruglovilt ilus eeltöö.
17:11
Kasper Elissaar: Tallinnas pole suurt midagi veel toimunud. Ohtlikke võimalusi pole olnud, Trans kergelt domineerib.
17:11
Kasper Elissaar: Škinjov (Trans) pääses Tallinnas löögile. Sooritus oli päris hea, ent läks meetri jagu väravast mööda ja väravavaht kontrollis olukorda ka.
17:13
Kasper Elissaar: Tallinna Kalev proovis ka. Paremalt äärelt tsenderdus ning Tripkovic proovis käärlööki, ent ei tabanud palli.
17:16
Külastaja Mihkel kommentaar
Kruglov andis söödu siis Subbole? Mul ei toimi see Postimees :(
17:16
Kasper Elissaar: Kruglov keeras end ühest vastasest mööda, murdis teise kõrvalt keskele ja enne kasti andis ilusa tsenderduse.
17:19
Kasper Elissaar: Viktor Plotnikov (Trans) äsas jõhkra pommlöögi tagumisse nurka, aga väravavaht võttis ära!
17:19
Külastaja Mure kommentaar
Teil ka hangus Postimees ära?
17:19
Külastaja lalala kommentaar
Kas keegi siin olijatest Augsburgi mängu ka jälgib? Oskate äkki öelda, mille eest Klavan punase sai?
17:20
Külastaja dareth kommentaar
Klavan viimase lootuse viga
17:20
Kasper Elissaar: Plotnikov (Trans) taas aktsioonis. Sedapuhku oli üks-ühele pääsemas, aga kaitsjad segasid siiski piisavalt ja löök ebaõnnestus.
17:21
Külastaja Muhv kommentaar
POSTIMEHEST küll mingit pilti praegul ei tule! Milles asi?
17:22
Kasper Elissaar: Tänavu EJL on rääkinud siin, et üritatakse ülekannete kvaliteeti üleval hoida, aga praegu küll jah ikka totaalne ämber.
17:22
Külastaja jdj kommentaar
kus vaadata mang trans ja kalev?
17:23
Kasper Elissaar: Otsepilt tuleb praegu ainult staadionilt.
17:23
Kasper Elissaar: Savitski (T. Kalev) hakkas juba peaaegu küpsetama, kuid tema õnneks päästis Heintare tallinlased, virutades palli joonelt minema!
17:24
Kasper Elissaar: Trans on selgelt üle ja mängib ilusate söötudega. Tallinna Kalev uhab lihtsalt mõttetult ja sihitult ette.
17:26
Külastaja ... kommentaar
Kure hetkel karikamängus P. Pohlaku penaltist Paide vastu juhtimas. Normaalaega mängida 20 minutit+lisaminutid.
17:26
Külastaja Jee kommentaar
Sillamäe- Leva pilt töötab taas,
17:27
Kasper Elissaar: Seal praegu jah taas mõlemapoolsete võimalustega mäng käimas.
17:29
Külastaja junn kommentaar
Kure tuleb karikavõitjaks ja siis ainult Euroopasse!
17:31
Kasper Elissaar: Hoiatus30. minut. Škinjov (Trans) kukub karistusalas ja saab näitlemisakti eest karistada.
17:33
Kasper Elissaar: Hoiatus26. minutil sai Igor Subbotin (Levadia) ka kollase, kui keskväljal määrusi rikkus.
17:33
Kasper Elissaar: Paponov (Tallinna Kalev) jõudis metsiku töövõidu järel löögile ja virutas ohtlikult väravale, kuid Dzelme puterdas enda ette ja kaitsjad lõid palli sealt minema.
17:37
Külastaja sergei kommentaar
zenjov vajutas ka kolli
17:38
Kasper Elissaar: S. Kalev jättis Levadia mehed karistuslöögi olukorras suluseisu.
17:39
Kasper Elissaar: Hoiatus35. minutil sai Daniil Ratnikov (Sillamäe) kollase.
17:43
Kasper Elissaar: VäravŠevjakov (Trans) viib narvakad juhtima! Tõstis palli üle Savitski!
17:44
Kasper Elissaar: Tallinna Kalevil kohe teisel pool võimalus, kuid Tripkovic luhtas selle. Väga hea olukord oli.
Külastaja Jass kommentaar
Tallinna Kalevis täna Kägo ei mängi? Haige võib-olla.
17:46
Kasper Elissaar: Ei see Kägo haige ole mitte. Tal enda tavapärane probleem - mängukeeld.
17:48
Kasper Elissaar: Hoiatus44. minutil teenib Aleksandr Kulinitš (Levadia) kollase, kui Ratnikovi selja tagant maha tõmbab.
17:49
Kasper Elissaar: Sillamäel ka avapoolae läbi!
17:51
Kuressaare pääseski karikasarjas veerandfinaali, alistades Paide 1:0. (28pv ees)
17:59
Külastaja timo kommentaar
18:00
Kasper Elissaar: Tallinnas teine poolaeg!
18:02
Kasper Elissaar: VahetusTrans tegi poolajal ühe vahetuse: Škinjov välja, Lvov sisse. Ründejõudu juurde.
18:02
Kasper Elissaar: Sillamäel samuti pall mängus!
18:07
Külastaja unt krrimsilm kommentaar
t kalevi ülekanne parem kui selle postimehe jama, mingit pilti ei tule, kommentaator on ainult selline nohune
18:08
Kasper Elissaar: Muhametdinovilt (Trans) suurepärane tsenderdus, kuid Ševjakovi pealöök jäi täiesti ebatäpseks.
18:10
Kasper Elissaar: VäravViktor Plotnikov virutab karistuslöögist täieliku pommi Tallinna Kalevi värava ristnurka!!
18:12
Kasper Elissaar: Väga-väga kaunis värav. Transil 2:0 eduseis.
18:13
Kasper Elissaar: Muhametdinovilt (Trans) üritus läbi murda, aga asi läks isetsemise nahka ja ei tulnud midagi.
18:13
Kasper Elissaar: VäravRimo Hunt viib 54. minutil Levadia 2:1 ette!
18:15
Külastaja mida kommentaar
Postimees toodab ikka jamaaaa
18:16
Kasper Elissaar: Aidara (Sillamäe) vastu rikutakse määrusi. Võõrustajatel väga hea koha pealt karistuslöök. Distants väravani umbes 23 meetrit.
18:17
Kasper Elissaar: Tjapkin mängitakse löögile, madal sooritus võtab rikošeti ja veereb napilt värava kõrvalt mööda.
18:20
Kasper Elissaar: Kruglov (Levadia) saadab mammu karistusalasse, Subbotin koperdab ja löögile ei pääse ning annab võimaluse Andreas Raudsepale. Raudsepa löögi Starodubtsev tõrjus!
18:22
Kasper Elissaar: Trans läks kastis söödu lükkamisega uljaks ja nii raisati hea võimalus. Mingi käkk veeres väravast vaid mööda.

Kalev on Tallinnas veidi aktiviseerunud, aga väravat küll kuskilt näha ei ole.
18:23
Kasper Elissaar: PENALTI SILLAMÄE KALEVILE!
18:23
Kasper Elissaar: Subbotin virutab Aidarale jalgadesse - õigustatud. Tema õnneks pääses oma teisest kollasest.
18:24
Kasper Elissaar: ROMAN SMIŠKO püüdis palli!
18:25
Kasper Elissaar: Volodini löök jäi selgelt nõrgaks.
18:26
Kasper Elissaar: HoiatusKassim Aidara (Sillamäe) sai kollase ka.
18:27
Kasper Elissaar: VäravAvdejev lööb peaga nurgalöögist Transi 3:0 ette!
18:30
Kasper Elissaar: Sillamäe otsib isuga viigiväravat.
18:31
Kasper Elissaar: VahetusTrans vahetab: Kazakov välja, Belov sisse.
18:33
Kasper Elissaar: HoiatusIgor Dudarev (Sillamäe) rikub keskväljal määrusi ja saab karistada.
18:35
Kasper Elissaar: VahetusTallinna Kalev vahetab: Koger välja, Mõttus sisse.
18:35
Kasper Elissaar: Rättel jookseb karistusalas täielikult ummikusse! Värav jäi söödu kaugusele...
18:35
Kasper Elissaar: Marko Kristal ei ole sellega selgelt rahul.
18:35
Kasper Elissaar: Kui Tallinnas keegi värava peaks veel lööma, siis ainult Trans. Väga hambutu on see kodumeeskonna Kalevi mäng.
18:36
Kasper Elissaar: VahetusSillamäe vahetab: Vihrov välja, Usami sisse.
18:38
Kasper Elissaar: Selgunud on ka see, et 240 inimest kaeb Silllamäe ja Levadia kohtumist.
18:40
Kasper Elissaar:  Vahetus84. minut. Levadia vahetab: Rättel välja, Kaljumäe sisse.
18:41
Kasper Elissaar: Hunt annab geniaalse söödu Subbotinile, ent viimane ei ulatu pallini.
18:41
Kasper Elissaar:  VäravTrans juhib 4:0! Tanel Tamberg peaga nurgalöögist.
18:43
Kasper Elissaar: Eemaldamine Lvov (Trans) saab otse punase kaardi!
18:43
Kasper Elissaar: Evuyga ta koos oli, ilmselt ütles midagi rassitlikku.
18:44
Kasper Elissaar: Vahetus88. minutil Levadia vahetab: Subbotin välja, Pebre sisse.
18:45
Kasper Elissaar: Lvovi puhul oli ka variant, et sülitas vastase pihta. Reporter uurib mängu järel täpsemalt, mis toimus.
18:46
Kasper Elissaar: Sillamäe teenib karistuslöögi, kõik jõud viiakse ette!
18:47
Kasper Elissaar: Hoiatus Whalen võttis kiirrünnaku maha ja sai kollase.
18:48
Kasper Elissaar: Sillamäe karistuslöögist ei tulnud midagi üleliia ohtlikku!
18:48
Kasper Elissaar: Tallinnas mäng läbi! Trans võitis 4:0!
18:48
Kasper Elissaar: HoiatusKabajev (Sillamäe) sõitis Pikale sisse ja saab teenitult kaardi.
18:50
Kasper Elissaar: Sillamäel mäng samuti läbi! Levadia saab enda jaoks nii-nii tähtsa 2:1 võidu! Meistritiitel on lähemal kui kunagi varem.
18:52
Kasper Elissaar: Minu poolt aga praeguseks kõik. Oli põnev jalgpalliõhtu! Jääge kindlasti ka Soccernet.ee lainele, sest peagi on oodata meeste kommentaare!