Laupäev, 12. oktoober 2013
13:51
Mart Treial: Tere laupäeva pärastlõunat, head jalgpallisõbrad!
13:52
Mart Treial: Kümmekonna minuti pärast on algamas tänane ainuke meistriliigalahing, kus vastamisi astuvad FC Kuressaare ja Tallinna Kalev.
13:53
Mart Treial: Tänase mängu koosseisud leiate uudisest ehk pisut ülaltpoolt.
13:55
Mart Treial: Täna võib olla see päev (kui Kure kaotab), mil saab ametlikult öelda, et saarlased langevad tulevaks hooajaks esiliigasse.
13:56
Mart Treial: Viik ja võit jätaks saarlastele veel matemaatilised võimalused, reaalsed šansid on loomulikult nullilähedased.
13:56
Külastaja kalev kommentaar
Mäng pole alanud küll, aga kas kalev mängibki kuke ja seani keskkaitse paarina või see ainult protokollis?
13:59
Mart Treial: TV6 väidab, et Heintare ja Whalen Kalevi keskkaitsepaar.
13:59
Mart Treial: Aga elame-näeme. Kohe läheb lahti!
13:59
Mart Treial: Kuressaare pani palli mängu!
14:00
Mart Treial: Ja kohe ohtlik rünnak Kalevilt.
14:01
Külastaja mjaasa kommentaar
Loodan, et Kure võtab ära :)
14:01
Mart Treial:  Sander Laht proovib kaugelt, ent sedapuhku üle.
14:03
Mart Treial: OIOI! Laht proovib taas, ent pall veereb napilt postist mööda.
14:03
Mart Treial: Daniil Savitski Kalevi väravas oli olukorrast täiesti väljas.
14:04
Mart Treial: Kui päris esimene minut välja jätta, siis Kure on alustanud innukamalt.
14:06
Mart Treial: Kas Aivar Pohlaku väitest "Stefan Tripkovic on üks huvitav mängija. Kui ta järgmiseks hooajaks ka Eestisse jääb, siis võib olla tal rohkem huvilisi kui ainult Tallinna Kalev" võib lugeda, et Kalevi ründaja on FC Flora huviorbiidis?
14:07
Mart Treial: Isiklikult arvan, et miks mitte.
14:08
arvan et kui aladin sisic ka jääb, siis mitte kalevisse
14:09
Mart Treial: Esimene nurgalöök Kurele.
14:09
Mart Treial: Sander Laht asub seda lööma.
14:09
Mart Treial: HEA VÕIMALUS Kurel!
14:09
Mart Treial: Savitski pudistas ja Indermitte lõi raske nurga alt küljevõrku.
14:10
Mart Treial: Oli õnne Kalevil, et seis endisel 0:0!
14:11
Mart Treial: Indermitte oli lähedal ohtlikule pallikaotusele, kuid kaaslane lappis olukorra.
14:11
Külastaja asd kommentaar
kes peale Pohlaku kommenteerib ?
14:11
Mart Treial:  Alver Kivi.
14:12
Mart Treial: Pelle Pohlakult pikk aut kasti, kuid Savitski nopib.
14:12
On oodata siis suhteliselt kollast kommentaari.
14:12
Mart Treial:  Sinilaid proovib kaugelt, ent ebaõnnestunult.
14:14
Mart Treial: Nurgalöök Kalevile!
14:14
Mart Treial: Kägo palli klaarivad Kure kaitsjad.
14:17
Mart Treial: Esimesed 17 minutit on mõnevõrra üllatuslikult kuulunud Kurele.
14:17
Mart Treial: Kalevile on siiani jäänud pigem kontraüritused.
14:18
Mart Treial: Laht tõusis kenasti palliga, ent tema vasaku jala kauglöök ebaõnnestus totaalselt.
14:20
Mart Treial: Tripkovic oli Kägo hea söödu järel pääsemas Gurnikuga silmitsi, ent abikohtuniku lipp tõusis suluseisu märgiks.
14:27
Mart Treial: Värav ELARI VALMAS viib Kure 1:0 juhtima!
14:28
Mart Treial: Laht andis vasakult hea tsenderduse värava ette ja Valmas sai vabalt realiseerida.
14:29
Külastaja Saarlane kommentaar
Jee krt on vaja seda võitu ju ka aga sellest ju poleks midagi tolku sest niikuinii oleme me esiliigas juba
14:29
Mart Treial: VäravTallinna Kalev viigistab!
14:30
Mart Treial:  Väravaautor ilmselt Ats Sillaste!
14:31
Mart Treial: Siiski Stefan Tripkovici arvele läheb Kalevi tabamus.
14:32
Mart Treial: Väga lihtsalt lasi Kure viigistada.
14:33
Mart Treial: TV6 kaotas telepildi...
14:36
Mart Treial:  Reporter Alex Scheperin raporteerib Salmelt, et midagi märkimisväärset pole viimastel minutitel toimunud.
14:38
Mart Treial: Värav KALEV asus 2:1 juhtima!
14:38
Mart Treial: Paponov vajutas trahvikastinurgast palli väravasse.
14:40
Mart Treial: Saarlased on end hea alguse järel ootamatult kaotusseisust leidnud.
14:44
Mart Treial: Tšegodajev pääseb peaga löögile, Gurnik lükkab nurgalöögiks.
14:44
Mart Treial: Nurgalöögist midagi ohtlikku ei sündinud.
14:45
Mart Treial: Peakohtunik Kristo Külljastinen vilistab avapoolaja lõppenuks.
14:45
Mart Treial: Kaotusseisu jäänud Kalev läheb pisikesele puhkusele 2:1 eduseisus.
14:49
Mart Treial: Avapoolaja kokkuvõtteks võib öelda, et Kure alustas hästi, domineeris, asus 28. minutil ka juhtima, ent kiire viigivärav murdis saarlaste vaimu.
14:50
Mart Treial: Seejärel lasti üsna kiirelt Kalevil ka teine lüüa ja nüüd on Kure taas raskes seisus.
14:53
Kes need mehed hetkel TV's?
14:53
Mart Treial:  Marko Pärnpuu ja Alver Kivi.
14:57
Mart Treial: Kalevi pallurid panid palli mängu.
14:59
Mart Treial: Aivar Pohlak väitis, et Kalevi avavärav läheb siiski kirja Märt Kluge omaväravana, mitte Tripkovicile.
14:59
Mart Treial: Kalev teenis kiirelt teise poolaja esimese nurgalöögi, mille Vadim Gurnik püüdis.
15:00
Mart Treial: Ohtlikult veeres pall Kalevi puuri eest läbi, kuid ükski Kure pallur selleni ei jõudnud.
15:00
Mart Treial: Hoiatus 48. Daniel Evuy (Kalev)
15:00
Mart Treial: Karistuslöök Kurele.
15:03
Mart Treial: Jäi ennist ütlemata, et poolajal kumbki tiim vahetusi ei teinud.
15:04
Mart Treial: Laht pääses trahvikasti joonelt löögile, Savitski tõrjus.
15:05
Mart Treial: Värav MAKSIM PAPONOV lööb oma teise värava ja viib Kalevi 3:1 juhtima!
15:06
Mart Treial: Tšegodajev andis vasakult tsenderduse, millele pani ebaõnnestunult pea vahele Joel Indermitte. Paponov lõi jalale kukkunud palli kindlalt Gurniku selja taha.
15:07
Külastaja Fred kommentaar
Kägo veel punast polegi saanud ? :O
15:07
Mart Treial: Isegi kollast pole saanud (veel).
15:11
Mart Treial: VäravSTEFAN TRIPKOVIC saab nüüd värava kirja - 4:1 Kalevile!
15:11
Mart Treial: Tripkovic lükkas külma kõhuga paarilt meetrilt Šišici hea söödu võrku.
15:12
Mart Treial: Nüüd võib Kuressaare vist ametlikult öelda: "Head aega, Premium liiga!"
15:15
Mart Treial: 63. minut HoiatusSander Sinilaid (Kure)
15:16
Mart Treial: Šišic lööb latti!
15:17
Mart Treial: 5:1 oli lähedal.
15:17
Mart Treial: Üle pika aja nurgalöök Kurele.
15:18
Mart Treial: Whalen klaarib Lahti tsenderduse ueusk korneriks.
15:18
Mart Treial: Viira pääses värava eest löögile, ent edutult.
15:20
Mart Treial:  Luup vajutas kaugelt, ent napilt üle.
15:21
Mart Treial: Üllatavl kombel dikteerib viimaseid minuteid 1:4 kaotusseisu olev Kure meeskond.
15:22
Mart Treial: Vahetus Gavrilov välja, Könninge sisse (Kure)
15:23
Mart Treial: Vahetus2 värava autor Paponov välja, Tšernei sisse (Kalev)
15:25
Mart Treial: Vahetus Šišic välja, Mõttus sisse (Kalev)
15:26
Mart Treial: Käima on läinud vahetuste virvarr. Mõlemal tiimil järel üks vahetus.
15:27
Mart Treial:  Pealtvaatajate arvuks on EJL märkinud 70 inimest.
15:28
Mart Treial: Laht taas kaugelt, ent sedapuhku jäi üritus nõrgaks ja Savitskile probleeme ei tekitanud,
15:31
Mart Treial:  Vahetusmees Könninge virutas vasakuga, kudi Savitski tõi alt nurgast ära.
15:32
Mart Treial: Kuressaare löögid on olnud täpsed, kuid pisut nõrgad.
15:32
Mart Treial: Vahetus Kägo välja, Kõiv sisse (Kalev)
15:33
Mart Treial: Tasub märkida, et Risto Kägo lahkus väljakult kaarti nägemata.
15:34
Mart Treial: Hoiatus Elari Valmas sõitis jalad ees Sean Whaleniel sisse.
15:36
Mart Treial: Nurgalöök Kurele.
15:38
Mart Treial: Gurnik ei suutnud Tšegodajevi kauglööki püüda ja kinkis Kalevile nurgalöögi, kust pääses löögile Mõttus, ent tema ürituse püüdis Gurnik juba kindlalt.
15:42
Mart Treial: Veel üks nurgalöök Kurele.
15:43
Mart Treial: Lahti nurgalöök ebaõnnestub totaalselt.
15:43
Mart Treial: Ja veel saab Kure korneri, lõpuvileni vähem kui minut.
15:44
Mart Treial: Kaitsjad klaarivad Lahti tsenderduse ja Kristo Külljastinen vilistab kohtumise lõppenuks.
15:44
Mart Treial: Kalev kirjutab tabelisse 4:1 võidu ja tähtsad 3 punkti. Kuressaare võib nüdü ametlikult tervitada esiliigat, kuna ka matemaatilised lootused püsima jääda kadusid tänase kaotusega.
15:46
Mart Treial:  Mina omalt poolt tänan Teid. Hoidke kindlasti Soccernetil silm peal, et lugeda, mida tänased kangealsed ise asjade käigust arvavad.