Kristjan Remmelkoor: Tere, Infonet - Paide mäng on viie minuti pärast algamas.
Kristjan Remmelkoor: Kõlab EJL-i hümn ja meeskonnad sammuvad kunstmurule.
17:30
Kristjan Remmelkoor: Kõlas Miko Puparti vile ja Infonet pani palli mängu!
17:30
17:33
Kristjan Remmelkoor: Esimesed kaks minutit valdas palli Infonet, Kouadio sai korraks palliga karistusalasse, aga midagi ohtlikku ei tekkinud.
17:35
Külastaja ... kommentaar
HD-pilti seal huvitaval kombel ei näita (ainult heli), kuid SD õnneks töötab.
17:38
Kristjan Remmelkoor: Peamiselt lükkab palli seni Infonet. Paide on kaks korda palli vastaste karistusalasse saatnud, aga eduta.
17:38
Külastaja PSh. kommentaar
Milleks need ülekanded on, kui ma seda välismaal vaadata ei saa. Euroopa siseselt võiks ikka avalik olla.:D
17:39
Kristjan Remmelkoor: Infoneti rünnak lõppes Kouadio suluseisuga.
17:41
Kristjan Remmelkoor: Kõll (Paide) saatis küljejoone juurest karistuslöögi kasti, mille Infoneti mängija lükkas peaga nurgalöögiks. Voolaiu korner jäi madalaks ja klaariti.
17:44
Kristjan Remmelkoor: Värav Uwaegbulam viib Paide juhtima!
17:44
Kristjan Remmelkoor: Nigeerlane näitas suurepärast tehnikat, murdis palliga karistusalasse ja lõi madala löögi läbi Kassjantšuki käte ette alla nurka!
17:45
Külastaja oh kommentaar
Milline soolo Jasperilt !
17:45
Ülimalt kena sooritus (loe: one man show)!
17:48
Mängijate omavahelist suhtlust päris huvitav kuulata. :)
17:48
Külastaja Tõnis kommentaar
Väga kena isiklik sooritus Uwaegbulam! Rahulikult ja kindlalt!
17:51
Kristjan Remmelkoor: Kouadio (Infonet) lõi väga kaugelt ja ebaõnnestunult peale.
17:53
Kristjan Remmelkoor: HoiatusReinsoo (Paide) libistas keskväljal Monesile ohtlikult sisse ja teenis kohtumise esimese kaardi.
17:54
Kristjan Remmelkoor: Järgnenud karistuslöögist sai Kouadio peaga löögile, aga pehme pall maandus Lavrentjevi süles.
17:59
Külastaja köps kommentaar
Kes see seal pingil nii ropu suuga on?:D
18:01
Kristjan Remmelkoor: Kouadio tsenderdusele sai Harin pea vahele, aga pall jäi liiga kõrgeks ja korralikku lööki ei õnnestunud teha.
18:03
Kristjan Remmelkoor: Kouadio löögi terava nurga alt Lavrentjev püüdis.
18:05
Kristjan Remmelkoor: Ohtlik olukord Infoneti värava all! Keegi paidelastest ennetas pärast läbisöötu Kassjantšukki, aga pall veeres tema jalast napilt tühjast väravast mööda.
18:08
Külastaja yuh kommentaar
Rõivassepp oli too, aga kas vea hõngu polnud tolles momendis?
18:10
Kristjan Remmelkoor: HoiatusPeitre (Paide) sai kaardi vea eest Infoneti väljakupoolel.
18:15
Kristjan Remmelkoor: Värav2:0 Paidele!
18:15
Külastaja WOW kommentaar
Live on piinlik vaadata. Mingi jobu ei saa jalgpallist üldse aru, karjub seal "ma ei saa aru", "mis toimub" jne. koguaeg. Kas ta on narko laksu all või umbjoobes et millesti aru ei saa? Ei noh tegelt kah :S
18:16
Kristjan Remmelkoor: Rõivassepp lõi avapoolaja viimasel hetkel teise värava.
18:17
Kristjan Remmelkoor: Kassjantšuk ei suutnud nurgalipu juurest tulnud Kõlli karistuslööki korralikult klaarida, palli sai Rõivassepp, kes saatis selle meeste vahelt terava madala löögiga tagumisse alumisse nurka.
18:17
Kristjan Remmelkoor: Sellega on pool mängust nähtud.
18:26
Külastaja xxx kommentaar
Mis selle Rõivassepa eesnimi on? ma tean ainult arsti Kaspar Rõivassepp
18:26
Kristjan Remmelkoor: Sander.
18:30
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg läks käima.
18:33
Kristjan Remmelkoor: Uwaegbulam oli lähedal oma teisele väravale, aga Kassjantšuk tegi pärast aafriklase pealööki hiilgava ühekäetõrje.
18:33
Külastaja paide kommentaar
väga hea mäng paide pangu veel tublid!
18:33
Miks Igonen pingile istutatud on? Liiga ebastabiilne?
18:34
Kristjan Remmelkoor: Hooaja algul ütles Puštov, et Infonetil kindlat esiväravavahti polegi.
18:39
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Valov (Infonet) lõi seljatagant Reinsoole kossi ja sai kollase.
18:39
miks nad kunstmuru peal mängivad?
18:40
Külastaja Alex kommentaar
Kristjan, seal situatsioon selline, et Matveil on väga ebastabiilne psühhika. Teiseks ta hakkas staaritsema. seega hetkel mõtleb oma käitumise üle pingil istudes
18:40
Külastaja j@ko kommentaar
Kas Kalju ei peaks juba Levadiaga kokku minema?
18:41
Kristjan Remmelkoor: Väga ärev sagimine oli Paide värava all, aga olukord lõppes infonetlase käega mänguga.
18:42
to xxx: kus neil veel mängida...... Infonetil kodustaadioni vist üldse pole
18:42
Kristjan Remmelkoor: Voolaiu nurgalöök lendas üle kõigi mängijate üle otsajoone.
18:47
Kristjan Remmelkoor: Reinsoo (Paide), kellel kollane all, tegi vea Harinile. Peab ettevaatlikum olema.
18:50
Kristjan Remmelkoor: HoiatusHarin (Infonet) libistas vastasele sisse ja sai kaardi.
18:50
Huvitav, et kas Kuressaare parimad pojad jooksevad varsti kõik laiali või suudetakse tuumik ka Esiliigas enam-vähem siiski koos hoida ja kõrgliigassegi ideaalis kiiremas korras naasta?
18:51
Kristjan Remmelkoor: Valov (Infonet) on lühikese aja jooksul terava nurga alt kaks pealelööki sooritanud, esimene lendas üle ja mööda, teine Lavrentjevile sülle.
18:54
Kristjan Remmelkoor: VäravElhi vähendab Infoneti kaotusseisu 1:2-le!
18:54
Kristjan Remmelkoor: Martõnovi tsenderduse sai maha võetud Kouadio, kes tõstis omakorda palli päris värava ette, kus Elhi pea õnnestunult vahele torkas.
18:57
Muidugi, on olemas ka arvestatav tõenäosus, et Kure kuidagi kõrgliigasse skeemitatakse. ;)
19:01
Kristjan Remmelkoor: Harin kukub juba mitmendat korda teisel poolajal Paide kastis, aga penaltit ta välja meelitanud ei ole.
19:02
Kristjan Remmelkoor: Valov ennetas läbisöödu järel Lavrentjevit, aga palli väravavahist mööda lükata tal ei õnnestunud.
19:03
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Lipin (Infonet) läks Voolaiu vastu liiga jõuliselt õhuvõitlusesse ja teenis kaardi.
19:06
Kristjan Remmelkoor: VahetusPaide vahetus: Uwaegbulam välja, Puhke sisse.
19:06
Paide kindlustab võidu korral oma 5. koha ära?
19:08
Kristjan Remmelkoor: VahetusKohe ka teine Paide vahetus: Rõivassepp välja, Veis sisse.
19:09
Kristjan Remmelkoor: Teoreetiliselt, kui Paide saaks mitu tehnilist kaotust veel ja Infonet kõik võidaks, siis päris oleks võimalik, et Paide ei jääks viiendaks.
19:10
Kristjan Remmelkoor: Aga see on muidugi nullilähedane tõenäosus.
19:11
Kristjan Remmelkoor: Nahki (Infonet) karistuslöögile napilt keegi pead vahele ei saa ja pall maandub Lavrentjevi süles.
19:15
Kristjan Remmelkoor: Ustaal (Paide) vajab arstiabi ja mäng natukene seisab.
19:17
Kristjan Remmelkoor: Käib juba teine lisaminut.
19:19
Kristjan Remmelkoor: VahetusPaide viimane vahetus: Voolaid välja, Vassiljev sisse.
19:20
Kristjan Remmelkoor: Ja mäng on läbi! Paide võttis 2:1 võidu Infoneti üle.
19:20
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajate arvuks on märgitud 50.
19:21
Kristjan Remmelkoor: Peagi algavad juba uued mängud ja sõnajärje võtavad üle uued inimesed.
19:21
Kasper Elissaar: Tere õhtust minu poolt!
19:22
Kasper Elissaar: Mina toon täna teieni Kalju ja Levadia karikamängu, Tammeka ja Sillamäe meistriliiga heitlust vahendab Ivar Lepik.
19:22
Kasper Elissaar: JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 4-Maehara, 6-Rodrigues, 8-Ainsalu, 12-Jefferson, 75-Wakui, 7-Puri, 9-Qiuntieri, 11-Kimbaloula.
Varus: 69-Aland, 23-Voskoboinikov, 99-Neemelo, 18-Terehhov, 20-Dupikov, 15-Jevdokimov, 17-Kirss.

FC Levadia: 30-Pikker, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 19-Kulinitš, 22-Pikk, 15-Dmitrijev, 33-Kruglov, 10-Subbotin, 6-Antonov, 28-Hunt, 11-Teever.
Varus: 1-Smiško, 2-Volchkov, 4-K. Kaldoja, 7-Koliaev, 20-Pebre, 27-Raudsepp, 9-Rättel.
19:22
Külastaja O. kommentaar
Kalju - Levadia mängust ka otsepilti tehakse?
19:22
Kasper Elissaar: Delfi, jah.
19:28
Ivar Lepik: Tartus on kaks minutit avavileni, meeskondi veel väljakul ei ole.
19:28
Ivar Lepik:  Rivistatakse üles.
19:29
Kasper Elissaar: Tallinnas on ka meeskonnad väljakul. Mõlemad on kogunenud väiksesse ringi.
19:29
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises.
19:30
Kasper Elissaar: AVAVILE LILLEKÜLAS!
19:31
Ivar Lepik:  Suuri üllatusi rivistustes ei ole, meeskonnad on kohe valmis ka alustama.
19:31
Ivar Lepik:  Pealtvaatajaid on oodatust ehk veidi vähem: et sama ajal toimub Tartu Rocki ja Rakvere Tarva korvpallilahing, võtab ehk osa süüd. Ilm ei ole ka kõige soojem.
19:32
Ivar Lepik:  Pall mängus!
19:32
Külastaja nim kommentaar
Kas delfis on häält ka? heli puudub
19:33
Kasper Elissaar: Seni pole leitud, tundub.
19:34
Külastaja Hein kommentaar
Kaljul ainult viis ründajat pingil.
19:34
Ivar Lepik: Sillamäe on alustanud teravamalt.
19:35
Kasper Elissaar: Mäng on alanud üsna luuravalt ja mitte kummagi võistkonna domineerimisel. Levadial oli hetk tagasi üks pealelöök, mis oli tõsiselt ebaõnnestunud.
19:35
Kasper Elissaar: Kaljule heast kohas küljeaut.
19:36
Kasper Elissaar: Ei tulnud sealt midagi.
19:36
Kasper Elissaar: Pall juba teisel pool väljakut.
19:38
Kasper Elissaar: Levadial kaks nurgalööki järjest, aga liiga ohtlikuks need ei muutunud.
19:39
Ivar Lepik:  Sillamäe esimene tõsisem pealelöök on Lukjanovil kontrolli all ja lendab mööda.
19:40
Ühe kaameraga Delfi ülekannet teebki? Võiks muidu väheke rohkem sisse zoomida, heli puudumist ei hakka mainimagi... Postimehe ülekanne kordades parem!
19:41
Kasper Elissaar: See ülekanne on hetkel nõrk jah. Üldse on tänavu nendega palju probleeme olnud. Heli puudumine justkui tavaline nähtus, tihti jumpsib ka pilt.
19:41
Ivar Lepik:  Teine löök samuti Lukjanovi saak.
19:41
Külastaja koll kommentaar
veebikaamera ülekanneon, isegi väljaku nurki ei võta välja. Delfi on peatähelepanu korvpallile pühendanud
19:43
Ivar Lepik: Värav 12. minutil läheb Sillamäe 1:0 juhtima!
19:43
Ivar Lepik:  Mitu pealelööki, pall jääb mängu ja Zahovaiko toimetab selle värava eest Lukjanovi võrku.
19:46
Ivar Lepik:  Sillamäe jätkab kontrollimist.
19:49
Kasper Elissaar: Kaljul paremalt äärelt tsenderdusvõimalus. Viis meest kastis.
19:49
Kasper Elissaar: Hoiatus 19. minut. Aleksei Jahhimovitš (Levadia) sai selles olukorras ka hoiatuskaardi.
19:51
Kasper Elissaar: Kaljul taas keskväljalt karistuslöök.
19:51
Nii Levadial kui ka Kaljul algkoosseisus mõni üllatus.
19:51
Kasper Elissaar: Loomulik, karikamäng, Kalju puhul ka vigastused.
19:52
Kasper Elissaar: Värav22. minut. Levadia juhib 1:0!
19:54
Kasper Elissaar: Igor Subbotin suunas vasakult äärelt tulnud tsenerduse raamide vahele.
19:54
Ivar Lepik:  Tammeka kaotab keskväljal palli ja Sillamäel kolm kahe vastu võimalus, aga löögini välja ei jõuta!
19:56
Tundub, et Delfi asjapulgad on kriitikat kuulda võtnud, sest ülekande kavliteet märgatavalt paranenud. (Heli, parem pilt (zoom)) :)
19:57
Kasper Elissaar: Damiano Quintieri mängiti hästi 13 meetri peale löögile, kuid sooritus lendas üle värava. Kalju üks paremaid olukordi.
19:57
Külastaja 4 kommentaar
Suva, kes Kalju-Levadia mängu võidab, peaasi, et Flora järgmises ringis auti lüüakse!
19:58
Kasper Elissaar: Lillekülas hakkab mängu teatav elu sisse tulema.
19:59
Ivar Lepik: Tammekale nurgalöök.
19:59
Tundub, et Floral vast ainult läbi karikasarja võimalik sel korral eurosarja pääseda.
19:59
Ivar Lepik:  Ei õnnestu midagi välja võluda.
20:01
Kasper Elissaar: Levadia teenib paremalt äärelt karistuslöögi. Kruglov asub palli taha. Kastis viis meest, kaks tükki luuravad.
20:01
Ivar Lepik:  Sillamäele supervõimalus, aga Lukjanov jõuab esimesena lahtise pallini.
20:01
Ivar Lepik:  Pool tundi mängitud.
20:01
Kasper Elissaar: Teleš püüab! Hea tsenderdus ja keegi sai suunata ka, aga Kalju puurilukk oli tasemel.
20:02
Kasper Elissaar: Kohe teisel pool Quintieri aktsioonis, aga Levadia kaitse saab jaole. Kaljule nurgalöök.
20:02
Kasper Elissaar: Uus nurgalöök.
20:03
Kasper Elissaar: Pikker püüdis probleemideta palli.
20:04
Kasper Elissaar: Kalju nurjas kontrarünnaku.
20:07
Kasper Elissaar: Kaljule taas nurgalöök. Kimbaloula sai äärele läbisöödu, kuid ei saanud kasti enam murda.
20:08
Kasper Elissaar: Ainsalu tahtis Wakui söötu rinnaga ette võttu ja kohe virutada, aga läks asi raisku.
20:10
Kasper Elissaar: Hoiatus39. minut. Igor Subbotin teenib kollase kaardi, kui rikub vastaselt palli röövides määrusi.
20:10
Pakun, et Kalju saab vastu pükse jälle.
20:11
Kasper Elissaar: 40 minutit mängitud, aga korralikke pealelööke ei ole jah. Kui pealel ei löö, ei saa ka väravaid.
20:11
Kasper Elissaar: Kruglov virutas 20 meetri pealt värava suunas, ent selgelt üle.
20:13
Kasper Elissaar: Kruglov andis tsenderduse, Teever pääses löögile ja Levadiale nurgalöök.
20:13
20:13
Ivar Lepik:  Poolaja vile läheneb, Tammeka aga ei suuda kodupublikule midagi pakkuda.
20:14
Kasper Elissaar: Hea pall, aga Teever ei saa korralikult löögile.
20:14
Ivar Lepik:  Sillamäe valdab palli, aga ei suuda samuti ohtlikke momente meisterdada.
20:14
Kasper Elissaar: Levadiale taas uus nurgalöök.
20:15
Kasper Elissaar: Teleš püüab palli, seda tehes rikub Levadia mees ta vastu määruseid.
20:15
Ivar Lepik:  Paju tsenderdus lendab tagumisest ristnurgast üle. Tammeka parim võimalus...
20:15
Kasper Elissaar: Kohtunik üleminuteid ei anna. Levadia läheb puhkepausile 1:0 eduseisus.
20:17
Kasper Elissaar: Tuleb tunnistada, et väga igav avapoolaeg Lillekülas. Kuidagi mannetu. Kalju peab tublisti juurde panema, kui tahavad värava tagasi lüüa.
20:17
Kasper Elissaar: Minu poolt praegu paus, kohtume taas teise poolaja alguses.
20:18
Ivar Lepik:  Poolaeg! Lisaminuteid ei ole ja Sillamäe 1:0 eduseisul poolajale. Siitpoolt ka paus.
20:29
Kasper Elissaar: VahetusPuhksepausil üks vahetus Kalju poolelt: Maehara välja, Neemelo sisse.
20:30
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Lillekülas algas!
20:31
Ivar Lepik:  Nüüd näeb eeldatavasti ka platsi vasakul poolel rohkem mängu - pooled ju vahetusid. Teine poolaeg algas!
20:33
Külastaja ivo kommentaar
Minu meelest on Quinteri üks meistriliiga ülehinnatumaid mängijaid, täna jälle täiesti liimist lahti. Seria B'sse jne, milline nali..
20:34
Kasper Elissaar: Kui tal motivatsiooni on, siis ta mängib hästi. Veelgi parem näide on näiteks Kimbaloula, kes enne Euroopa mänge täiesti null oli ja siis end väga heast küljest näitas.
20:35
Terve hooaja peale teha 5-6 head mängu tundub natukene vähe..
20:35
Ivar Lepik:  Aidara on läbi pääsemas, aga Zahovaiko teeb eelnenud olukorras vea.
20:36
Kimbaloula puhul võib ilma taha ka natukene pugeda
20:36
Kasper Elissaar: No kui ta päris kehv oleks, siis ta nii palju mänguaega ei saaks. Selles suhtes, et kvaliteeti temas on, aga jah. Alati ei suuda seda realiseerida. Samas realiseerib seda paremini kui Kimbaloula.
20:37
Kasper Elissaar: MILLINE VÕIMALUS! Artur Pikk andis värava ette väga hea söödu, aga Rimo Hunt lõi paari meetri pealt üle. Uskumatu raiskamine!
20:37
Ja reaalsus on see, et karikas teevad ilma Eesti kodanikud, mitte väljamaalt sisse toodud produktid. Levadia on Kaljust lihtsalt üle.
20:37
Ivar Lepik:  Teise rongi möödumise peale avaneb Sillamäel võimalus, kuid Lukjanov suudab madala palli püüda.
20:38
Kasper Elissaar: Oioi! Neemelo lükkab värava ette ülihea palli, aga Wakuile jääb see veidi selja taha ning nahkkera ei leia oma kohta väravavõrgus. Väga ohtlik olukord!
20:39
Kasper Elissaar: VäravKus alles kütavad! Rimo Hunt mängis Igor Subbotini söödu 15 meetri peale, kust Ilja Antonov nahkkera vasakusse alla nurka virutas. 54 minutit on täis tiksunud ja Levadia ees 2:0.
20:39
Ivar Lepik: Tammeka kaotab rünnakul palli ja Uwe suust on kuulda lisaks "Scheisse"-le ka teisi, tundmatumaid vägisõnu.
20:40
Teine asi, mis hinge kriipima on hakanud, et Prins on suutnud saiast sita teha. Pole midagi teha. Taktikaliselt tundub ikka päris jube treener olevat
20:41
Ivar Lepik: Värav 2:0 Sillamäe!
20:42
Ivar Lepik:  Kabajev lükkab Zahovaiko söödu tühja võrku. Kaitsjad on ka kohal, aga ei suuda klaarida.
20:42
Ivar Lepik:  Nüüd on surve päris tugev, jahitakse ka kolmandat.
20:42
Kasper Elissaar: Hoiatus58. minut. Alo Bärengrub (Kalju) paneb keha ja saab kaardi.
20:45
Kasper Elissaar: Värav61. minut. Allan Kimbaloula lööb Kalju poolt ühe tagasi!
20:46
Kasper Elissaar: Pall mängiti mehele jooksule, jõudis kastini, tõmbas keskele ja madal pall tagumisse nurka.
20:47
Ivar Lepik:  Vahetus61. minutil Valtna välja, Tekko sisse.
20:51
Kasper Elissaar: Levadiale nurgalöök.
20:51
Kasper Elissaar: Pall käis hästi kastis, aga ei midagi üleliia ohtlikku.
20:52
Ivar Lepik:  Lukjanov toob ühe välja!
20:52
Ivar Lepik:  Keegi põrutab karistusala joonelt peale, aga Lukjanov on ülesannete kõrgusel.
20:53
Ivar Lepik: Vahetus 67. minutil Tamm välja, Ivanov sisse.
20:54
Külastaja huviline kommentaar
Mis Ceesayst on saanud ?
20:54
Kasper Elissaar: Ceesay on tervisehädadega kimpus.
20:54
Külastaja mäh kommentaar
võiks karikamängul lisaaeg tulla ja penaltiseeria tulla
20:55
Ivar Lepik:  Vahetus69. Tjapkin välja, Ratnikov sisse.
20:55
Kasper Elissaar: Levadiale taas nurgalöök.
20:57
Kasper Elissaar: Sellest ei tulnud midagi, aga järgmises olukorras pääseti paremalt äärelt löögile, kuid sahises vaid küljevõrk.
20:57
Kasper Elissaar: Hunt pääses peaga löögile, aga üle ja mööda.
21:00
Kasper Elissaar: PENALTI! Uskumatu. Kruglov kukub karistusalas, kuid mitte väga tõsistel põhjustel.
21:00
Ivar Lepik:  Tammeka valdab palli, aga momente endiselt eriti luua ei suudeta.
21:01
Kasper Elissaar: HoiatusEemaldamine 76. minut. Alo Bärengrub saab teise kollase ja lahkub väljakult.
21:01
Kasper Elissaar: Igor Prins on maruvihane!
21:01
Kasper Elissaar: VäravKruglov lööb ülitäpselt paremasse alla nurka posti kõrvale. Teleš arvas suuna ära, aga ei ulatunud.
21:01
Ivar Lepik: Hoiatus Hoiatus Kollased kaardid Daniil Ratnikovile ja Georgi Ivanovile 76. minutil.
21:03
Ivar Lepik: Vahetus  77. Mboungou välja, Philips sisse.
21:05
Kasper Elissaar: Vahetus80. minut. Tõbine Rimo Hunt saab puhkama, Artur Rättel ette ründesse.
21:07
Kasper Elissaar: Kaljule nurgalöök. Neemelo tsenderdus lendas kaitsjate jalgadesse.
21:07
Ivar Lepik:  Sillamäe taas kontrolli haaranud. Kümme minutit mängida.
21:07
Kasper Elissaar: MILLINE TÕRJE! Neemelo pääses peaga värava eest suunama, aga Priit Pikker võttis pantrihüppega palli ära.
21:08
Ivar Lepik: Vahetus 83. minutil Aleksejev sisse, Kabajev välja.
21:09
Kasper Elissaar: Rätteli löök lendas üle värava.
21:11
Kasper Elissaar: Vahetus86. minut. Kalju vahetab: Quintieri välja, Jevdokimov visse.
21:11
Ivar Lepik: Vahetus 86. Zahovaiko välja, Usami sisse.
21:13
Ivar Lepik:  Hoiatus87. Siim Tennole kollane.
21:13
Ivar Lepik:  Keegi Sillamäe palluritest väänleb murul ja Uwe laseb taas erinevatel huvitavatel sõnadel lennata.
21:14
Kasper Elissaar: Hoiatus89. Ken Kallaste räägib omale kaardi välja.
21:15
Kasper Elissaar: Aleksandr Dmitrijev mängiti 18 meetri peale löögile, kuid sooritus blokeeriti.
21:15
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit.
21:15
Ivar Lepik:  Tammeka ehk mängu parim võimalus, kui Ivanov on läbijooksul, kuid keegi kaitsjatest päästab õigeaegse libistusega päeva.
21:16
Kasper Elissaar:  Minut jäänud, Kaljul nurgalöök.
21:16
Kasper Elissaar: Puri üritas penaltit teenida, aga viga ei olnud. Kalju tegi kaks lööki ka, aga blokeeriti.
21:17
Kasper Elissaar: Rättel teisel pool üks-kaks olukorras, trikitas kaitsjast mööda, lükkas söödu Subbotinile, kuid viimane lõi vastu Telešit.
21:17
Kasper Elissaar: Mäng on läbi! Levadia alistas 3:1 Kalju ja pääses järgmisesse ringi!
21:20
Ivar Lepik: Kõik! Mäng läbi! Sillamäe liigub pronksi poole, Tammeka jätkab üheksandal real. Tänan ja ilusat õhtut!
21:21
Kasper Elissaar: Oli pikk jalgpalliõhtu, meie siit aga lõpetame. Püsige aga lainel, sest oodata on nii järelkaja, galeriisid, ülevaateid. Lisaks saate meilt kätte ka õhtuste Meistrite liiga lahingute tulemused.