Laupäev, 2. november 2013
13:54
Rasmus Raidla: Tere ilusat laupäeva vutisõbrad! Kohe-kohe on algamas Premium Liiga eelviimane voor, kus täna peetakse neli mängu ning vooru lõpetab homne heitlus Levadia ja Paide vahel.
13:55
Rasmus Raidla: Oluliseim on ilmselt asjaolu, et edu korral on Sillamäel võimalik kindlustada pronksmedalid. Valem selleks on lihtne - tuleb allistada nimekaim Tallinnast. Halvema tulemuse korral peavad nad lootma juba soodsale tulemusele Tartust, kus kohalik Tammeka võõrustab Florat.
13:59
Mart Treial: Tere päevast ka minu poolt. Kui Rasmus toob Teieni tähtsaimad sündmused Sillamäe pronksilahingust ja kadriorust, sii mina hoian silma peal Tartus toimuval ning EJL-i vahendusel ka Narva Transi ja Kuressaare mängul.
14:00
Mart Treial:  Tartus pandi pall mängu.
14:01
Rasmus Raidla: Kadriorus samuti!
14:02
Rasmus Raidla: Ja samuti Sportland Arenal, kus Tallinna Kalev koduväljaku halva seisundi tõttu mängima peab.
14:02
Mart Treial: Kuressaare on Narvasse sõitnud vaid ühe varumehega - pingilt on võtta vaid vanameister Martti Pukk.
14:03
Rasmus Raidla: Kassim Aidara tulistab Sillamäe poolelt latti!
14:03
Mart Treial: See on kindlasti halb uudis ka Tartu Tammekale, kelle olukorra muudaks Transi võit raskeks.
14:03
Mart Treial: Esimene nurgalöök Florale, kuid esialgu veel ohutu.
14:04
Külastaja apoc kommentaar
Tundub, et läbi tv3play pole jälle võimalik vaadata otseülekannet..
14:05
Mart Treial: Värav  Denis Muhametdinov viib Transi 4. minutil juhtima!
14:06
Rasmus Raidla: Sillamäe on väga näljaselt alustanud - 4. minutil oli hea võimalus ka Kabajevil, kuid mehe löök lendas pisut sihtmärgist mööda.
14:07
Rasmus Raidla: Värav 1:0 Kadriorus! Tarmo Neemelo tsenderduse suunab  6. minutil kastist jalaga kindlalt võrku Vladimir VOSKOBOINIKOV!
14:07
Külastaja ... kommentaar
Tv3 play töötab vägagi hästi. Isegi Balkani poolsaarel.
14:09
Rasmus Raidla: Ühtlasi tõuseb ründetuus selle tabamusega parima väravaküttide tabelis koos Rimo Hundiga esikohta jagama - mõlemal nüüd kirjas 19 sahinat.
14:10
Külastaja 4 kommentaar
Kas järgmine nädal näitab TV6 Levadia mängu?
14:10
Rasmus Raidla: Nii on.
14:10
Mart Treial: Tartus on lahing alanud võrdlemisi rahulikult. Floral on olnud mõned ohutud nurgalöögid, Tammekal praktiliselt midagi.
14:11
Mart Treial: Hetkeseisuga liigub pronks Sillamäele, kuid mängida on nii Tallinnas kui Tartus loomulikult palju.
14:11
Mart Treial: Taas korner Florale.
14:12
Mart Treial: Frolov leidis trahvikastist Sander Posti, kuid viimasele fikseeris peakohtunik vea.
14:12
Rasmus Raidla: Värav 1:0 Sportlandil! Kassim Aidara soleerib hästi kasti ning lükkab seejärel palli Zahovaikole, kes omakorda nahkkera tühja võrku saadab!
14:15
Mart Treial: Ainsana pole väravani jõutud veel Tartus. Tõtt-öelda pole ei Flora ega Tammeka sellele ka väga lähedal veel ka olnud.
14:17
Mart Treial: Nüüd oli hea võimalus Floral, kui Andre Frolov pääses vasakuga kastijoonelt vabalt löögile, kuid paremajalgse ekskapteni sooritus ebaõnnestus.
14:18
Rasmus Raidla: Kalevite heitluses jätkub mäng Sillamäe survega. Hetkel on raske näha, kust Tallinna Kalev külalisi nõelata võiks, aga mängida on veel palju.
14:18
Mart Treial: Anderson blokeeris Logua pealelöögi, Florale viies nugralöök.
14:19
Mart Treial: Siim Tenno klaarib korneri.
14:21
Rasmus Raidla: Värav 2:0 Sillamäele! Paremalt äärelt tulnud tsenderduse suunab Kassim Aidara kindlalt väravasse!
14:21
Mart Treial:  VäravAndre Frolov viib FC Flora 22. minutil kiirrünnakust juhtima!
14:23
Rasmus Raidla: Pronksine autasu on Sillamäele selle tabamuse läbi juba väga lähedal.
14:24
Mart Treial: Tammeka võimalused 9. kohalt pääseda hääbuvad iga minutiga.
14:24
Rasmus Raidla: Kabajev (Sillamäe) võtab 23. minutil paremal äärel ette noorukese Hansbergi ning tulistab väravale, kuid löök maandub sedapuhku küljevõrgus.
14:26
Mart Treial: Narvas endiselt 1:0.
14:26
Rasmus Raidla: Värav Kalju asub 2:0 Infoneti vastu juhtima! Wakui suunab penalti kindlalt ristnurka! 11-meetri karistuslöögi teenis nõmmekatele Allan Kimbaloula.
14:27
Mart Treial: Karol Mets pääses nurgalöögist peaga löögile, kuid üle.
14:27
Rasmus Raidla: Hoiatus Penaltivea eest sai Infoneti poolt ka Anton Aristov kollase kaardi.
14:29
Mart Treial: Värav Viktor Plotnikov on 25. minutil Transi 2:0 juhtima viinud!
14:30
Rasmus Raidla: Hea võimalus Kadriorus! Wakui ja Neemelo hea söödumäng viib jaapanlase löögile. Selle suudab Kassjantšuk tõrjuda ja tagasipõrkunud pallile jõuab esimesena Alo Dupikov, kuid mees suudab ülihea võimaluse luhata.
14:32
Mart Treial: Florale juba ei tea mitmes nurgalöök.
14:32
Rasmus Raidla: Hoiatus Sean Whalen (Tallinna Kalev) teeb 30. minutil keskväljal vea Zahovaikole ja teenib selle eest kollase kaardi.
14:32
Külastaja jalgpallimagister kommentaar
Paistab, et Kure teeb Transi täna, pingipeal on ainsana Pukk, masendav.
14:32
Mart Treial: Jätkuolukorrast pääseb Irakli Logua vasakuga löögile, kuid Lukjanov püüab.
14:33
Mart Treial: Värav  Rauno Sappinen viib Flora 2:0 juhtima.
14:33
Rasmus Raidla: Kalju surve Kadriorus jätkub - Vladimir Voskoboinikov saab nurgalöögist löögile, kuid mehe sihik on sedapuhku vähe paigast ära ja pall lendab üle värava.
14:33
Mart Treial:  Väga kummaline värav, mis läheb kindlasti Andrus Lukjanovi kapsaaeda.
14:35
Rasmus Raidla: Nikita Koger tulistab 33. minutil Tallinna Kalevi poolelt peale, kuid külaliste puurliukk Mihhail Starodubtsev püüab palli kindlalt.
14:38
Rasmus Raidla: Värav Väravaid nagu multifilmis! Nikolai Mašitšev murrab 36. minutil vasakult äärelt kasti, lööb sealt väravale ning nahkkera leiab Daniil Savitski jalgade vahelt tee väravasse.
14:38
Mart Treial: Üle pika aja kostub taas Tammeka fännide laulu.
14:40
Mart Treial:  OIOIOI! Preche Mboungou pääses paarilt meetrilt löögile, kuid Pedõki reaktsioonitõrje päästab Flora.
14:41
Mart Treial: Hoiatus Nikita Baranov (Flora)
14:42
Rasmus Raidla: Vahetus  40. minut. Tallinna Kalev vahetab. Esimesest korda kõrgliigas põhikoosseisus alustanud Mike Kõiv on sunnitud vigastuse tõttu väjakult lahkuma ning tema asemel astub kunstmurule Nikita Tšernei.
14:43
Rasmus Raidla: Kohe teeb hea löögi Ats Sillaste, kuid seisu tablool see ei muuda - nahkkera lendab napilt Sillamäe puurist mööda.
14:43
Mart Treial: VäravDmitri Ševjakov tegi 40. minutil Narvas seisuks 3:0.
14:44
Mart Treial:  Marvin Prempeh pääses nurgalöögist peaga löögile, tulemuseks uus korner.
14:44
Rasmus Raidla: Infonet poolelt teeb Konstantin Nahk löögi Kalju värava poole, kuid Vitali Teleš suudab palli tõrjuda.
14:44
Mart Treial: Kristjan Tiiriku teine järjestikune tsenderdus tulemust ei too.
14:45
Rasmus Raidla: Vosko lööb järjekordse palli Infoneti võrku, kuid enne seda oli kõlanud kohtuniku vile. Seis seega ei muutu.
14:45
Mart Treial:  Ainar Kuusk vilistab Tamme staadionil esimese poolaja lõppenuks.
14:46
Rasmus Raidla: Poolaeg ka Kadriorus.
14:47
Rasmus Raidla: Ja nüüd ka Kalevite duellis.
Külastaja Marek_T kommentaar
Flora närune hooaeg on saamas oma loogilist lõppu. Poisid vähemalt mängivad, eks näis, kas ka peale poolaega, kus uudised Sportlandilt Tamme riietusruumidesse jõudnud on. Nukker värk, aga mitte midagi pole teha, Flora liikus sellel kursil juba suvest saati...
14:58
Mart Treial: Teine poolaeg läks Tartus käima!
14:58
Mart Treial:  VahetusAlleoni välja, Ivanov sisse (Tammeka)
14:59
Mart Treial: Norbert Hurt vahetusi ei teinud, polnud ka põhjust.
15:00
Külastaja Uno kommentaar
palju publikuit tartus?
15:00
Mart Treial: Ametlikku arvu veel pole, ent paistab, et Tartu kohta vähe, umbes 200 julgeksin öelda.
15:01
Rasmus Raidla: Teine kolmveerandtund läks ka Kadriorus!
15:01
Mart Treial: Flora teenib 49. minutil ohtlikust kohast trahvilöögi.
15:02
Mart Treial: Palli taga on Post ja Frolov.
15:02
Mart Treial: Post lööb müüri!
15:02
Külastaja asd kommentaar
Millised võimalused on floral euroopa jõuda ?
15:02
Kelle poolt oled Mart?
15:03
Mart Treial: Ainus võimalus peaks olema karikavõit.
15:03
Rasmus Raidla: Mäng jätkus ka Sportlandil
15:04
Rasmus Raidla: Vahetus Ja Infonet on ka vahetanud: kollase teeninud Aristov välja ja Eduard Golovjlov sisse.
15:06
Rasmus Raidla: Värav Ja järjekordne värav Sporlandil! Daniil Ratnikov suunab karistuslöögist tulnud palli värava alla ning sealt suunab Aidara palli vasaku jalaga kindlalt võrku. Prantsalse kogusaldo liigas tõuseb sellega juba 16 peale.
15:08
Mart Treial: Õnnitlused Sillamäele pronksmedalite puhul!
15:08
Mart Treial: Tomsonilt kauglöök, mis lendab üle.
15:09
Rasmus Raidla: Aga Flora küsimusele vastuseks: tundub, et liiga kaudu Euroopasse pääsemine on nüüdseks lõplikult välistatud. Seega jääb Flora ainsaks võimaluseks karikasari: tänavu kohtutakse 1/8-finaalis veel Levadiaga ja kui tänavused meistrid suudetaks alistada, siis oleks Euroopasse pääsemine Florale juba väga lähedal.
15:10
Rasmus Raidla: Värav Sillamäe viis, Tallina kalev null! Daniil Ratnikov saab hea läbisöödu, mängib Savitskist mööda ning suunab nahkkera seejärel kindlalt võrku.
15:11
Rasmus Raidla: Ka Kadriorus toimub - U-21 koondislane Maksim Lipin tulistab ligi 25-meetrilt trahvilöögist peale, kuid Teleš suudab palli nurgalöögiks tõrjuda.
15:12
Mart Treial: 59. minut Vahetus  Tomson välja, Martin Jõgi sisse (Tammeka)
15:12
Rasmus Raidla: Vahetus Kalju vahetab samuti: Tarmo Neemelo välja ja Damiano Quintieri sisse.
15:12
Tundub, et kui nii edasi läheb, siis võib täna mõni Sillamäe mees ka resultatiivsustabeli tippu tõusta.
15:14
Mart Treial: 61. minut Vahetus  Logua välja, Erol Riiberg sisse (Flora)
15:15
Kas kalev on halb või sillamäe lihtsalt hea ?
15:15
Külastaja raul kommentaar
Ja kui Flora karikas Levadiat ei võida? Meistrilliga meeskondi ju väga vaheseks karikas jäänud? Seega karikavõitja või siis meeskond kellega Levadia finnalis kohtub?
15:17
Rasmus Raidla: Ütleme, et tasemevahet on muidugi näha, aga samas on Sillamäe ka hästi realiseerinud. Samuti on tunda, et Sillamäe tuli mängule näljaselt ning samal ajal on kindlasti pealinlaste mängule oma pitseri vajutanud mitmed koosseisuprobleemid. Nüüd on aga kodumeeskond pisut rohkem mängu tulnud ja sihib auväravat.
15:17
Mart Treial: Raul, see on hea ja keeruline küsimus, Kure ja Infoneti eurolitsentsi taotlemine/saamine on kaheldav.
15:18
Rasmus Raidla: Värav Kalju lööb kolmanda! Äsja vahetusest sekkunud Quintieri saadab kasti äärel kaitsja kohvile ning suunab seejärel nahkkera kindlalt võrku.
15:21
Rasmus Raidla: Vahetus 62. minut. Tallinna Kalev vahetab. Šišic välja ja Kevin Ingermanni särgiga Aleksei Naariste sisse.
15:21
Mart Treial: Narvas elab kohtumisele kaasa 48 inimest - masendav!
15:22
Rasmus Raidla: Värav Naariste oli ka kohe aktiivne, aga nagu ikka - kui ise ei löö, lüüakse sulle. Kontrarünnakust tuleb Savitski ebaõnnestunult väravat välja ning Volodin suunab palli tühja väravasse. Sillamäe kuues!
15:23
Mart Treial: Värav  Andre Frolov viib Flora 3:0 juhtima!
15:23
Rasmus Raidla: Värav Ja multifilm jätkub! Aidara saab kirja kübaratriki! Sillamäe seitse, Tallinna Kalev null..
15:24
Rasmus Raidla: Kui ei eksi, siis peaks tegu olema ka tänavuse liigahooaja suurima võiduga/hävinguga.
15:24
Mart Treial: Sappineni hea sööt veereb segamatult läbi trahvikasti vasakult äärelt sisse spurtinud Frolovile, kes realiseerib külma närviga olukorra.
15:24
Rasmus Raidla: Värav Oi jah..Sillamäe kaheksas. Zahovaiko suunab kastist pealinlaste puuri järjekordse palli.
15:25
Rasmus Raidla: Sellise mänguga võib Tallinna Kalevil ka üleminekumängudel väga keeruliseks minna.
15:26
Mart Treial: Hoiatus Sander Postile
15:26
Rasmus Raidla: Sillamäe muidugi väärib tunnustust - pronksmedalid kindlustatakse stiilselt.
15:26
Külastaja Tom kommentaar
Joppantoonia, see pole võimalik
15:26
Mart Treial: Nurgalöök Tammekale.
15:27
Mart Treial: Vahetus 75. minut: Sappinen välja, Gussev sisse (Flora)
15:27
Meistriliiga oleks justkui tagasi 2010. aastas, kus ülemised 5 alumiste omadele igas mängus lihtsalt puurid täis tagusid.
15:28
Rasmus Raidla: Ametlik publikunumber Sportland Arenalt peaks olema 186.
15:28
Mart Treial: Hoiatus Siim Tennole
15:28
Mart Treial: Hoiatus Brent Lepistule
15:29
Külastaja Koll kommentaar
üleminekumängudel.... et siis kindel, et tammeka võidab Kaljut ...
15:29
Rasmus Raidla: Tõsi jah, mitut mängu jälgides läksid asjad pisut segamini. Kalev jääb ikka suure tõenäosusega kõrgliigasse ja üleminekumängud ootavad hoopis taaralinlasi.
15:29
Rasmus Raidla: Vahetus Kalju vahetab: Kimbaloula välja ja Terehhov sisse.
15:30
Rasmus Raidla: Vahetus 73. minutil vahetab ka Tallinna Kalev: Tripkovic välja ja Mikk Sillaste sisse.
15:30
Rasmus Raidla: Hoiatus Hidetoshi Wakuile - mees jäi keskväljal vastast takistades hiljaks.
15:31
Mart Treial: Hoiatus Gussev võtab Šabanovi maha.
15:32
Mart Treial: Maksim Gussev ei suutnud mõnelt meetrilt tühja lüüa!
15:32
Rasmus Raidla: Vahetus Ja vahetusi tuleb kui Vändrast saelaudu: Sillmäe poolelt Daniil Ratnikov välja ja Kirill Novikov sisse. Minutiks 75.
15:33
Rasmus Raidla: Hea võimalus Infonetil, kuid vahetusest sekkunud Ogorodniku soorituse suudab Teleš taaskord pareerida.
15:33
Mart Treial: Prosa leidis vasakult äärelt suurepäraselt värava eest Gussevi, kuid vahetsuest sekkunud mees eksis väga lihtsast olukorrast.
15:34
Rasmus Raidla: Quintieri oli oma teisele ja Kalju neljandale lähedal! Mehe sooritus ligi 10 meetrilt lendab siiski latti.
15:35
Mart Treial:  82. minut: VahetusKase sisse, Prosa välja
15:36
Rasmus Raidla: Värav Mis..kehvasti, see uuesti. Quintieri saadab paar Infoneti kaitsjat ja puuriluku kohvile. Tulemuseks tühja väravaga silmitsi seismine ning itaallane veeretab nahkkera sealt ka kindlalt võrku. 4:0 Kaljule!
15:39
Mart Treial: MIS TOIMUB, MAKSIM GUSSEV!? Seekord suudab Flora mees 4 meetrilt üle lüüa.
15:39
Rasmus Raidla: Tundub, et Kalevite duellis on mäng nüüd lõplikult rahunenud - külalised on kaheksa värava ja pronksmedalitega igati rahul.
15:40
Mart Treial: Värav  Riiberg viib Flora Gussevi söödust 4:0 juhtima!
15:40
Mart Treial: Gussevilt hea pall kaitseliini taha ja Riiberg realiseeris 1 vs 1 olukorra kindlalt.
15:41
Rasmus Raidla: Värav No jah..Mašitšev arvas teisti: mees tulistab 16 meetrilt vasaku jalaga palli ilusti alla nurka. Sillamäe üheksa (!) ja nimekaimud Tallinnast endiselt nulli peal.
15:41
Külastaja Tanel kommentaar
Kadriorus 152 inimest
15:41
Külastaja yawn kommentaar
Masendav voor, loodetavasti suudab Paide homme Levadiaga vähe põnevama duelli maha pidada.
15:42
Rasmus Raidla: Vosko teeb Kadriorus efektseid liigutusi ning annab palli kasti, kust Quintieri üritab oma kaabutrikki vormistada, aga Kassjantšuk suudab palli seekord tõrjuda.
15:42
Mart Treial:  Tartu Tamme staadionile on tulnud 220 pealtvaatajat.
15:43
Rasmus Raidla: Minut hiljem läheb aga kehvemini - Mihkel Ainsalu annab söödu kasti ja Voskoboinikov teeb seisuks 5:0! Ühtlasi tõuseb mees selle tabamusega väravakütte troonile. Hunt on homseks vihaseks aetud..
15:43
Kümme, kümme, kümme...
15:44
Mart Treial: Lukjanov lükkab Posti hea karistuslöögi nurgalöögiks.
15:46
Rasmus Raidla: Tundub, et Kadriorus jätkub klišeelik mängukäik - kui ise ei löö, lüüakse sulle: Infoneti poolelt saadab Lipin soolo järel palli posti ning auväravat seega ei tule.
15:46
Mart Treial: Peakohtunik Ainar Kuusk vilistab kohtumise Tartus lõppenuks. Florale kindel 4:0 võit, kuid pronksmedalitest tuleb florakatel suu puhtaks pühkida.
15:47
Rasmus Raidla: Voskol oli ka hea võimalus kaabutrikk vormistada, aga minuti jooksul tehtud mehe kaks lööki lendasid mõlemad pisut sihtmärgist mööda.
15:48
Rasmus Raidla: Ja Sportland Arenal lõpetatakse Tallinna Kalevi piinad. Peakohtunik Kristo Tohver vilistab kohtumise sekundi pealt lõppenuks.
15:48
Rasmus Raidla: Lõpuvile ka Kadriorus - seal siis jäi lõppseis 5:0 Nõmme Kaljule.
15:49
Rasmus Raidla: Minupoolt olekski seega kõik. Tänud jälgimast ja õnnitlused Sillamäele pronksmedalite puhul!
15:50
Mart Treial: Narvas lõppes kohtumine Transi 3:1 võiduga. Kuressaare auvärava lööja jääme praegu võlgu, kuid olge juba õige pea tagasi, et lugeda tänaste asjaosaliste värskeid muljeid.
15:51
Mart Treial: Palju õnne kõikidele sillamäelastele ja teistele Ida-Virumaa klubi fännidele klubi ajaloo teise medali puhul. Ka minu poolt tänaseks kõik ja ilusat laupäeva jätku!