Laupäev, 9. november 2013
13:54
Kristjan Remmelkoor: Tere, Kuressaare - Levadia mäng on umbes viie minuti pärast algamas.
13:56
Kristjan Remmelkoor: Levadia alustab Saaremaal oma tugevaimas rivistuses, tahtes stiilselt võiduka liigahooaja ära lõpetada. Algkoosseisus on ka Hunt, kes on ühe värava kaugusel hetke parimast väravakütist Vladimir Voskoboinikovist.
13:56
Raul Ojassaar:  Tere ka minu poolt!
13:57
Kristjan Remmelkoor: Kolme päeva pärast on Levadial tulemas veel ka suur karikamäng Floraga.
13:58
Külastaja 4 kommentaar
"soccernet toob Levadia mängu lugejateni nii sõnas kui pildis" et siis te fotograafid leidsid ka tee saaremaale vms?
13:59
Kristjan Remmelkoor: Fotosid on ka Saaremaalt tulemas, jah.
14:00
Raul Ojassaar: Kui esialgu teatati, et Kalju meeskonnabussi rikke tõttu lükatakse edasi kolm mängu, siis nüüd on miskipärast veerand tundi hilisemaks nihutatud ka FC Flora ja Sillamäe Kalevi kohtumine.
14:01
Raul Ojassaar:  Kaljul alustab põhikoosseisus täna ka Sergei Terehhov. Kas tegu on mehe lahkumismänguga?
14:02
Kristjan Remmelkoor: Avavile Saaremaal kõlas.
14:02
Kristjan Remmelkoor: Infoneti ja Transi mängu eel on Sportland Arenal praeguseks koha sisse võtnud 25-30 pealtvaatajat.
14:04
Kristjan Remmelkoor: Esimese nurgalöögi teenis telemängus Kuressaare, aga sellest midagi ohtlikku välja ei tulnud.
14:04
Külastaja tv6 kommentaar
näitab ülekande asemel Kättemaksukontorit:D
14:05
Raul Ojassaar: Kalju meeskond jõuab Elvasse täna esialgu väga hõredas rivistuses - nimelt sõidavad esimese hooga mängule vaid algkoosseis ja peatreener. Nimelt purunes meeskonnabussil rehv ning Kalju pidi Elvasse jõudmiseks kasutama fännide autosid!
14:06
Kristjan Remmelkoor: Pall on nüüdseks mõnel korral ka Kuressaare karistusalas käinud.
14:09
Kristjan Remmelkoor: Hunt lõi kastis terava nurga alt peale, aga löök läks nii mööda kui ka üle.
14:10
Kristjan Remmelkoor: Infoneti koosseisust puudub täna väravavaht Igonen põlvevigastuse tõttu.
14:10
Kristjan Remmelkoor: Hunt on alustanud üliaktiivselt, taas proovis peale lüüa, aga lõi üle jala palli.
14:11
Kristjan Remmelkoor: VäravSubbotin viis Levadia 1:0 ette!
14:12
Kristjan Remmelkoor: Pikk tsenderdas, Hunt lõi posti ja Subbotin virutas tagasipõrkunud palli lati alla. Levadia fännid panid tõrvikud põlema.
14:12
Kristjan Remmelkoor: Valmase madala pealelöögi 20 meetrilt Smiško püüdis, löök oleks ka veidike posti kõrvalt mööda läinud.
14:13
Kristjan Remmelkoor: Hunt sooritas järjekordse pealelöögi, seekord peaga, aga oli taas ebatäpne.
14:14
Külastaja North kommentaar
Kuradi TV3play, ei saa mängu näha.
14:14
Kristjan Remmelkoor: Mäng Paides algas.
14:14
Levadia fännidel(?) püro lahti juba :), kuna sellele mängule pidavat tasuta saama, siis pealtvaatajaid natuke rohkem?
14:14
Kristjan Remmelkoor: Mäng Sportland Arenal samuti nüüd algas.
14:15
Raul Ojassaar: Mäng käib ka A. Le Coq Arenal!
14:15
Kristjan Remmelkoor: Levadia teenis oma esimese nurgalöögi.
14:16
Kristjan Remmelkoor: Kuressaare lõi palli uueks nurgalöögiks.
14:16
Kristjan Remmelkoor: Kruglovi tsenderdusele said saarlased pea vahele.
14:17
Külastaja Pall kommentaar
Luigendi soeng :D
14:17
Kristjan Remmelkoor: Hunt üritab ikka igal võimalusel ise löögile minna.
14:18
Raul Ojassaar: Parima väravalööja tiitel ootab ju võitmist...
14:18
Kristjan Remmelkoor: Kruglovi karistuslöögi tõrjus Gurnik üle lati.
14:19
Raul Ojassaar:  Värav Milline värav! 4. Vjatšeslav ZAHOVAIKO!
14:20
Raul Ojassaar: Sillamäe läheb väga ootamatult juba nelja minuti järel juhtima. Zahovaiko saab karistusala piirile söödu, teeb kiire pöörde ning saadab järsu löögiga palli kaarega Mait Toomi seljataha. Sillamäe juhib!
14:21
Kristjan Remmelkoor: Värav Levadia teenis kolm nurgalööki järjest ja neist kolmanda surus Hunt väravasse! 2:0 Levadiale.
14:21
Raul Ojassaar: Voskoboinikov 20, Hunt 20. Kes saab endale väravakuninga auhinna?
14:23
Kristjan Remmelkoor: Värav  Taar viis Transi juhtima! Andrejevi tsenderdust lükkas Kassjantšuk peopesaga ebaõnnestunult ja Taar lõi 15-16 meetrilt palli värava vasakusse nurka!
14:24
Kristjan Remmelkoor: Raudsepp (Levadia) klaaris pärast kornerit Indermitte löögi joonelt.
14:26
Kristjan Remmelkoor: Infonetil oli hea viigivõimalus: Lipini tsenderdusest sai peaga löögile Manucho, aga Dzelme püüdis.
14:27
Raul Ojassaar: Alliku (Flora) sai heast kohast löögile, kuid Levizi tõrjus jalgadega.
14:27
Kristjan Remmelkoor: Huvitaval kombel mängib täna Transi tipuründajat Avdejev.
14:30
Kristjan Remmelkoor: Karpov survestas edukalt Levadia kaitsjaid ja pääses kastis peale lööma, aga Smiško tõrjus jalaga.

14:32
Kristjan Remmelkoor: VäravValov (Infonet) viigistas! Mones ja Lipin kombineerisid paremal äärel, Lipin tegi tsenderduse trahvikasti ja Valov lõi ühe puutega 6-7 meetrilt vasakusse nurka!
14:33
Külastaja 1223q kommentaar
miks te ei kommenteri kalju mangu
14:33
Kristjan Remmelkoor: Elvas meil täna ainsana reporterit pole paraku.
14:33
Flora vajaks Posti sinna ette praegu ffs.
14:34
Kristjan Remmelkoor: Kruglov (Levadia) lõi parema (!) jalaga 15 meetrilt peale, aga Gurnikule sülle.
14:37
Kristjan Remmelkoor: VäravHunt lööb oma hooaja 21. värava! 3:0 Levadiale! Ta suunas peaga Kruglovi tsenderduse postipuutega võrku.
14:41
Tea milline see tuulekiirus seal saaremaal olla võib?
14:42
Külastaja SUUR a kommentaar
Kes see noor kutt Sillamäe väravas on? Kas ta palju sillamäel mänginud?
14:42
Raul Ojassaar: Artjom Levizi. Sel hooajal on ta vahelduva eduga ka meistriliigas mängida saanud ja seda väga tublilt.
14:43
Kristjan Remmelkoor: Podholjuzin ja Smiško jäid Karpovi surve all hätta ja Smiško lükkas palli nurgalöögiks, kust midagi ohtlikku ei tekkinud.
14:43
Raul Ojassaar: Väike teadaanne - kui minna siia lehele, saate jälgida virtuaalset tabeliseisu, mis arvestab käimasolevate mängude tulemusi.
14:44
Kristjan Remmelkoor: HoiatusSinilaid (Kuressaare) niitis Hundi maha ja teenis mängu esimese kollase kaardi.
14:45
Raul Ojassaar:  Zahovaiko sai peaga löögile, kuid Toomile see probleeme ei valmistanud. Sillamäe ründaja lõi olukorras aga peakolud kokku Karl Palatuga.
14:46
Raul Ojassaar:  Luigend sai väga ohtlikult löögile, kuid pall lendas väravast üle.
14:46
Kellele siis veel noor sillamäe väravavaht huvi pakub siis tegemist 20-aastase Venemaa kodakondsega, kes teinud sellel hooajal 13 täispikka kohtumist ning antud kohtumine temale siis selle hooaja 14. Enamasti mängib Esiliiga B-s Sillamäe Kalev II eest. Hooaja esimeses kuues kohtumises oli tema postide vahel, ju siis oli leedukast peatreeneri esimene valik,
14:47
Kristjan Remmelkoor: Poolaeg Salmel lõppes, Kuressaare 0:3 Levadia.
14:49
Kristjan Remmelkoor: Nahk (Infonet) saatis vasakult äärelt tsenderduse alla Manuchole, kes lõi mööda.
14:52
Raul Ojassaar: Hoiatus Elvas on Sergei Terehhov kollase kaardi saanud.
14:53
Kristjan Remmelkoor: Paide ja Tallinna Kalevi mäng on olnud üsna võrdne, mõlemapoolsete võimalustega. Alguses surus Kalev ja saatis kaks korda ka palli väravasse, aga nii Paponov kui ka Tripkovic olid võrku sahistades suluseisus. Paide poolelt on paar pealelööki teinud Kõll ja proovinud on ka Vassiljev, kes lõi üle.
14:54
Raul Ojassaar: Värav  Sillamäe 2:0! Daniil RATNIKOV!
14:55
Raul Ojassaar:  Ratnikov sai keskväljal palli ja otsustas peale tulistada ning pall leidiski tee posti kõrvale.
14:58
Daniili soolo oli ikka ilus rsk
14:58
Miks eelmises mängus hat tricki löönud aidara pingil on?
14:59
Raul Ojassaar:  Lilleküla staadionil on kuulda vaid Sillamäe fännide laulu.
14:59
Kristjan Remmelkoor: VäravPaide läks minut enne poolajavilet juhtima! Tubarik sai kornerist peaga löögile ja rammis palli mängijate vahelt väravasse.
15:00
Kristjan Remmelkoor: Nüüdseks on poolaeg Paides lõppenud.
15:01
Raul Ojassaar: Poolaeg ka Flora-Sillamäe mängus.
15:01
Kristjan Remmelkoor: Esimene poolaeg on ka Sportland Arenal lõppenud, Infonet 1:1 Trans. Mäng on olnud suhteliselt võimalustevaene ja võrdne, viik on hetkel õiglane tulemus.
15:02
Kristjan Remmelkoor: Saaremaal algas samal ajal teine poolaeg.
15:06
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Kure tegi vaheajal vahetuse: Kluge välja, Pajunurm sisse. Pajunurm liikus keskväljale, Sinilaid keskväljalt keskkaitsesse ja Butlers nihkus paremkaitsesse Kluge kohapeale.
15:06
Raul Ojassaar: Värav Vladimir VOSKOBOINIKOV! Kalju läheb poolajale 1:0 eduseisus!
15:07
Külastaja asd kommentaar
Vosko 21, Hunt 21. Kes parimaks saaks?
15:07
Kristjan Remmelkoor: Kui viiki jääks, saaksid vist mõlemad auhinna.
15:11
Raul Ojassaar:  Juhendi järgi saavad tõesti mõlemad, kuigi võimalikke viigimurdjaid oleks ju küllaga - meeskonna tabelikoht, mängitud minutite arv jne.
15:12
Kristjan Remmelkoor: VahetusLevadia esimene vahetus: Dmitrijev välja, Antonov sisse.
15:12
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg Paides algas.
15:12
TV3play on tagasi ja näitab Levadia mängu :)
15:15
Raul Ojassaar: Teised poolajad algasid ka ülejäänud mängudes.
15:15
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg on Sportland Arenal alanud, pealtvaatajate arv on 100.
15:18
Raul Ojassaar:  Flora on teist poolaega veidi ärksamalt alustanud ning ka fännid on elavnenud.
15:21
Raul Ojassaar:  Hoiatus Volodin (Sillamäe) võtab Sappineni maha ning teenib hoiatuse.
15:22
Kristjan Remmelkoor: VäravKuressaare lööb 1:3! Pajunurme korneri lõi peaga väravasse Indermitte!
15:23
Kristjan Remmelkoor: Pika (Levadia) madalale tsenderdusele sai Subbotin värava ees jala vastu, aga tema jalast lendas pall taevasse.
15:24
Kristjan Remmelkoor: VahetusLevadia vahetus: Kruglov välja, Voltškov sisse.
15:25
Kristjan Remmelkoor: VahetusKuressaare vahetus: Karpov välja, Laht sisse.
15:26
Kristjan Remmelkoor: Pajunurm (Kure) virutas kasti tagant natuke üle värava.
15:27
Kristjan Remmelkoor: Subbotini (Levadia) madala pealelöögi sai Gurnik väikeste raskustega kätte.
15:28
Raul Ojassaar:  Mašitšev teeb sangarlikku kaitsetööd ning blokeerib valu hinnaga Logua lähilöögi.
15:29
Kristjan Remmelkoor: VäravValmas (Kure) lööb 2:3! Smiško lõi palli Valmasele pihta ja saarlasest põrkas pall väravasse!
15:30
Kristjan Remmelkoor: Podholjuzini tagasisööt Smiškole polnud ka kõige parem.
15:34
Kristjan Remmelkoor: VahetusLevadia viimane vahetus: Teever välja, Rättel sisse.
15:37
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Valov (Infonet) ja Kitto (Trans) on saanud teisel poolajal Sportland Arenal kollase kaardi.
15:37
Raul Ojassaar: Hoiatus  Värskelt vahetusest sekkunud German Šlein (Flora) teeb ohtlikus kohas vea ning saab ka kollase kaardi.
15:39
Raul Ojassaar:  Eemaldamine TAMMEKA KÜMNEKESI!
15:39
Raul Ojassaar:  PENALTI KALJULE!
15:39
Raul Ojassaar:  Värav SEES! Tammeka null, Kalju kaks!
15:40
Kristjan Remmelkoor: VäravHunt lõi oma 22. värava! Rättel tegi väravale suurepärase eeltöö. Kuressaare - Levadia nüüd 2:4.
15:40
Flora vahetuste kommentaariks niipalju, et Frolovi välja vahetanud 17-aastase Šleini jaoks on tegu Meistriliigas esimese kohtumisega. Flora esindusmeeskonnas on ta mänginud ainult karikasarjas Viljandi Tuleviku vastu.
15:41
15:43
Kristjan Remmelkoor: VäravTrans läks teist korda juhtima! 17-18 meetrilt lõi Plotnikov karistuslöögi latti ja "lauapalli" saatis Irie peaga väravasse!
15:43
Kristjan Remmelkoor: See oli Infonet - Transi kohtumises ka esimeseks tõsiseks väravavõimaluseks teisel poolajal.
15:44
Raul Ojassaar: Kalju penalti realiseeris Vladimir Voskoboinikov!
15:44
Kristjan Remmelkoor: VahetusVahetult enne väravat tegi Trans vahetuse: Kazakov välja, Muhametdinov sisse.
15:44
Raul Ojassaar:  Nii et mehed on ikkagi viigis - nüüd on mõlemal kirjas 22 tabamust.
15:45
Kristjan Remmelkoor: Hunt sai Pika tsenderdusele jala vahele, aga sealtkaudu põrkas pall selgelt väravast mööda.
15:45
Raul Ojassaar: Tammeka poolt sai eelmainitud punase kaardi Kevin Anderson.
15:47
Kristjan Remmelkoor: VahetusInfoneti esimene vahetus: Lipin välja, Ogorodnik sisse.
15:47
Raul Ojassaar:  Värav Sillamäe 3:0! 78. Jevgeni KABAJEV!
15:48
Kõige masendavam on see, et järgmine hooaeg on Flora tõenäoliselt veel nõrgem...
15:48
Raul Ojassaar:  Ratnikov üritas kannaga peale lüüa, Toom küll tõrjus, kuid Kabajev sai teise palli rahulikult võrku vajutada.
15:49
Kristjan Remmelkoor: Kõlas Kuressaare - Levadia lõpuvile! Lõppseisuks jäi 2:4.
15:50
Raul Ojassaar:  Õnnitlused Levadiale tiitli puhul!
15:52
Raul Ojassaar: Värav  Kalju 3:0!
15:52
Raul Ojassaar: Põhiküsimus on aga see, et kas väravalööja oli taas Vosko...
15:53
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Infoneti vahetus: Golovljov sisse, Valov välja.
15:54
Kristjan Remmelkoor: Aivar Pohlak andis Levadia kaptenile Roman Smiškole karika üle!
15:55
Raul Ojassaar:  Ja nii on! Vladimir VOSKOBOINIKOV vastab Rimo Hundile omalt poolt kübaratrikiga ning napsab endale parima väravalööja tiitli!
15:55
Kristjan Remmelkoor: Käib šampuse pritsimine.
15:57
Kristjan Remmelkoor: VäravInfoneti vahetusmees Golovljov murdis trahvikasti sisse ja lõi terava nurga alt madala löögi väravasse! 2:2!
15:59
Kristjan Remmelkoor: HoiatusKägo (Kalev) ja Reinsoo (Paide) on kollase kaardi saanud.
15:59
Kristjan Remmelkoor: Ja kaotusseisus olev Kalev on praegu surumas.
16:00
Raul Ojassaar: Flora ja Sillamäe mäng läbi! Null-kolm!
16:02
Kristjan Remmelkoor: VäravInfonet läks 3:2 juhtima! Manucho andis söödu ja taaskord vahetusmees, seekord Ogorodnik lõi paarilt meetrilt palli lati alla!