Teisipäev, 19. november 2013
19:56
Rasmus Raidla: Tere vutisõbrad! Peatselt on algamas Eesti koondise selle aasta viimane mäng, kui Vaduzis minnakse vastamisi Liechtensteiniga.
19:57
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt.
19:58
Rasmus Raidla: Eesti poolelt ilmselt märkismisväärseim asjaolu, et vastupidiselt ennustuste põhjal alustab väravas Mihkel Aksalu asemel siiski Sergei Pareiko. Samuti teeb koondisedebüüdi Karol Mets ning 100. korda kannab täna sinisärki Enar Jääger.
19:59
Rasmus Raidla: Jäägerile ulatatakse sellise tähiseni jõudmise puhul ka mõned meened. Palju õnne Enarile ka siitpoolt!
19:59
Rasmus Raidla: Kõlab Eesti hümn.
20:00
Rasmus Raidla: Ja nüüd Liechensteini oma.
20:01
Rasmus Raidla: Olgu veel ära mainitud ka asjaolu, et Enar Jääger kannab oma 100. koondisemängus kaptenipaela.
20:03
Rasmus Raidla: Ja läks! Põidlad pihku.
20:04
Rasmus Raidla: Ja Karol Metsa esimene puude A-koondises osutus edukaks - mees leidis vasakult äärelt Siim Lutsu.
20:05
Rasmus Raidla: Aleksandr Dmitirjev suluseisus - midagi uut.
20:06
Rasmus Raidla: Mis võibolla paberil võib Eesti formatsiooni puhul pisut ebaselgust tekitada, siis Sergei Zenjov tegutseb paremal äärel ja Tarmo Kink Rimo Hundi all alumise ründajana.
20:07
Rasmus Raidla: Kuni mäng veel tuure kogub, olgu ära mainitud, et Eesti ja Liechtenstein on omavahel kohtunud neljal korral - kolmel korral on edu saatnud sinisärke ning viimane kord, 2010. aastal, pidime A. Le Coq Arenal leppima 1:1 viigiga.
20:08
Rasmus Raidla: AI! Tarmo Kink lõikab paremal hästi sisse ning mehe löök lenda oi-oi kui napilt väravast mööda.
20:08
Rasmus Raidla: Oleks see löök raami tabanud, siis vastaste puurilukk Peter Jehle oleks selle vastu suure tõenäosusega võimetu olnud.
20:10
Rasmus Raidla: Vastaste poolelt on Mathias Christen nüüd mõnda aega maas lebanud, kuid suudab siiski omal jalal väljakult lahkuda. Loodetavasti midagi üleliia hullu ei ole.
20:10
Külastaja Ain kommentaar
Kas keegi näeb otsepilti err´is?. Minul küll tööle ei hakka. Milles asi?
20:12
Rasmus Raidla: Kui Eesti on Liechensteinile läbi aegade seitse väravat löönud, siis tänases koosseisus on ainsana kääbusriigi võrku sahistanud pingil alustav Joel Lindpere.
20:13
Rasmus Raidla: Pärast Kingi supervõimalust on mäng üpriski võrdne siiamaani olnud. Kodumeeskond kiigutab kaitseliinis rahulikult palli.
20:13
Külastaja shparkz kommentaar
ah mis te vingute, olge õnnelikud et üldse mingit pilti näeb
20:13
Külastaja 4 kommentaar
Mul mobiilis pilt hakib, aga kuna see seal nagunii ülekoormatud põhimõtteliselt, siis ehk kannatab ära. Õnneks ei kesta hakkimine kaua.
20:16
Rasmus Raidla: Ja ka kodumeeskond tulistab esimest korda peale, kuid Michele Polverino löök lendab korralikult mööda.
20:17
Rasmus Raidla: Eestile trahvilöök.
20:18
Rasmus Raidla: Kink lööb ka peale, kuid pall takerdub vastastesse.
20:19
Rasmus Raidla: Kink on hoos! Mees tulistab kasti äärest, kuid Jehle suudab mõningate raskustega palli siiski tõrjuda.
20:20
Rasmus Raidla: Kuulda on ka Eesti fännide häält.
20:21
Külastaja robert kommentaar
err kommentaatoril on küll igav. ajab nii lolli juttu seal endaga...
20:21
Külastaja mnc kommentaar
heli võib küll nulli peale panna, see tüüp hämab väga mööda
20:22
Rasmus Raidla: Ja vahetus...
20:22
Rasmus Raidla: Vahetus 20. minut. Juubelimängu pidav Enar Jääger välja ning Gert Kams sisse.
20:23
Rasmus Raidla: Ilmselt siis Jäägeril ikka andis vigastus tunda.
20:23
Külastaja Marek_T kommentaar
Zen raiub valesööte täna mehiselt... Kink on küll äksi täis, vast lööb ära ka täna :)
20:24
Rasmus Raidla: Kahju, et juubelimäng nõnda lühikeseks jäi, aga arusaadav - taolistes sõprusmängudes pole mõtet end ka lõhkuda.
20:26
Rasmus Raidla: Siim Luts tekitab endale kastis hea võimalus ning kahurdab peale, kuid Jehle suudab palli värava eest ära tõrjuda.
20:27
Rasmus Raidla: Tõsi, 105. koondisemängu pidavad puuriluku tõrje üleliia muljetavaldav ei olnud, kuid kastis lahti olnud pallini meie meestest kahjuks keegi ei jõudnud.
20:27
Külastaja yo kommentaar
no mul ei võta pilti ettegi... ainult ketrab
20:28
Rasmus Raidla: Paar korda on pika palli paremas ääres maha võtnud ka Rimo Hunt, kuid sealt edasi pole lahendused veel midagi väga ohtlikku tekitanud.
20:29
Külastaja ö l ö kommentaar
TENISTE SUSKAKS ÄRA. SÖÖTKEM'!
20:29
Striim tundub olevat lukku pandud 2000 vaataja peal. Kahjuks on kommentaariumist ülekandeakna kõrval näha, et suure osa striimist võtavad enda alla kümneaastased, kes seal vaimutsevad mängu vaatamise asemel...
20:30
kes see kommentaator on? :D jumala segi peast...
20:30
Rasmus Raidla: Steiv Silm täna kommentaatori rollis.
20:31
Rasmus Raidla: Vutisõpru ehk huvitab ka asjaolu, et vahetult enne käimasolevat heitlust madistas meie U-21 koondis Venemaa eakaaslastega, kuid pidi 83. minuti väravast vastu võtma valusa 0:1 kaotuse.
20:31
Nii-et kes striimile praegu pihta ei saa, soovitan poolajal peale passida. Kindlasti läheb siis rahvast vähemaks sealt ja lastel tuleb ehk uneaeg ka peale... :)
20:32
Rasmus Raidla: Mängupilt endiselt päris luurav. Eesti on paaril korral küll kastis teravusi tekitanud, aga mängulist ülekaalu üleliia meie mehed ei oma.
20:33
Külastaja apoc kommentaar
Kohtunik suhteliselt pehmo..
20:34
Rasmus Raidla: Daniel Kaufmann mängib keskkaitses tulega, kuid efektne pete saadab Rimo Hundi kohvile.
20:34
Külastaja rasmus kommentaar
Pange ojamaa sisse juba noh rüütli
20:35
Rasmus Raidla: Kink annab söödu vabasse tsooni Zenjovile, kuid seesama Kaufmann saab jala vahele ja tulemuseks nurgalöök.
20:35
Rasmus Raidla: Ehk jäi Kingi sööt ka pisut liiga pikaks või varajaseks, aga see selleks. Eestile teine järjestikune nurgalöök.
20:36
Rasmus Raidla: Midagi ohtlikku need standardid paraku ei tekitanud.
20:36
Külastaja Qwerty kommentaar
On kellelgi vahepeal õnnestunud pilt ette ka saada?
20:36
Külastaja norsk kommentaar
U-21 mängu kangelane oli Meerits, kes oma supertõrjetega Eestit peaagu lõpuni mängus hoidis.
20:37
Rasmus Raidla: Meertis tegi tõepoolest hea mängu, kuid tegelikult oli kogu meeskonna esitus üpriski sümpaatne ja teisel poolajal võinuks meie noored parema realiseerimise korral idanaabri juurest ehk isegi punkti või kolm hammustada.
20:38
Rasmus Raidla: Teniste saab 36. minutil kastist löögile, kuid Sogndali mehe löök jääb pisut nõrgaks ja Jehle püüab raskusteta.
20:38
Külastaja Ars kommentaar
Mäng on väga igav.Midagi ilusat ei toimu.Häirib,et staadion tühi
20:39
Rasmus Raidla: Luts sai tsooni söödu, kuid eelnevalt oli mehele viga vilistatud.
20:40
Rasmus Raidla: Vunk leiab suurepärase sööduga Hundi, kuid Levadia mees viivitab pisut liialt kaua löögiga ja vastased suudavad palli nurgalöögiks lüüa.
20:42
Rasmus Raidla: Mitu tõrjet teinud Jehle pikali maas, aga tundub, et vastaste üks kogenenumaid suudab mänguga jätkata.
20:43
Rasmus Raidla: Hea võimalus Eestil, kuid Zenjovi valesööt tekitab kontrarünnaku hoopis Liechtensteinile.
20:43
Rasmus Raidla: Õnneks suudab meeskondlik kaitse olukorra paigata ja nüüd ehitavad rünnakut juba meie mehed.
20:44
Külastaja MNa kommentaar
Mnjah, see netist kohati ärakaduva pildiga mängu jälgimine pole muud kui ajukepp.
20:44
Külastaja StervenS kommentaar
Luts teeb päris osavaid ja ilusaid liigutusi vahel
20:47
Rasmus Raidla: Hea võimalus Liechensteinil!
20:47
Rasmus Raidla: Polverino saab vasakul äärel ligi 16 meetri peal palli ning lööb peale, kuid õnneks suudab Sergei Pareiko palli tõrjuda.
20:47
senine "küll-kuidagi-ära-kangutame" ei tekita kindlustunnet. kuidagi koostöötu mängutuju paistab
20:48
Rasmus Raidla: OLEMAAAS!
20:48
Rasmus Raidla: Värav 46. minutil suunab Taijo Teniste tsenderduse 5-6 meetrilt väravasse SERGEEEI ZENJOOOV!
20:49
teist mängu järjest värav-zenjov on tagasi !!!
20:49
ja TENISTE ANNAB, JA TEEEEEEEEEEEEEB. ZENJOOOOOOOOHVVV!!!
20:49
Külastaja meie meestel... kommentaar
pole m2ngutahet nagu yldse
20:49
Rasmus Raidla: Värav otse riietusruumi kaasa.
20:49
Rasmus Raidla: Ja ongi poolaeg!
20:49
minu kell näitas 45.02, võib-olla oli veel mõni sekund juures!
20:50
Rasmus Raidla: Nagu korduvalt sai mainitud, siis mängupilt küllaltki rahulik. Eestil siiski mõned võimalused tekkisid ning õnneks suutsime enne poolajavilet ühe ka ära susata.
20:50
Külastaja Goool kommentaar
Gooolgoolgolgolgolgolgoooooooolaaazoooo
20:50
Külastaja das.hf kommentaar
Lahe, just kui pall Tenistele söödeti, kadus mul pilt täiesti ära. Kurat, kas ERR midagi õigesti ka oskaks teha, oli ju teada, et kui telepilti ei tule, siis huvitatud on väga palju. -.-
20:50
Värav jäi nägemata. Tuju null.
20:50
Külastaja ongi noh kommentaar
kutid ei viitsi üldse mängida ma vaatan
20:51
Rasmus Raidla: Loodame, et teine poolaeg pakub meile veel väravarõõmu.
20:52
Rasmus Raidla: Staadioni kõlaritest jääb praegu rokkima Soome menubänd Sunrise Avenue. Lubage endale selle taustal mõned võileivad ning siitpoolt oleme ülekandega juba tagasi vahetult enne teist poolaega.
20:52
Kurat jah, just enne väravat jooksis kinni
20:52
Külastaja to goooool kommentaar
Zenjov Gooooooooooooooool golgolgolgol Zenjov,vahto vahto gool
20:53
loodetavasti järgmises valiktsüklis hakkab Zenjov ka sama tihti skoorima, siis ei pea niipalju Vassiljevi peale lootma
20:53
Külastaja Marts kommentaar
Otseülekanne üle ootuste hea, ainult vahest harva hakib. Ka kommentaator meeldib oma inforikka tekstiga. Edasi, Eesti!!!
20:53
Külastaja . kommentaar
Tehku MMist ka ühe videokaameraga striimi, pange siis ka limiidiks 2000 vaatajat.
20:57
Külastaja .... kommentaar
Ilmselt pole probleem niivõrd erri poolt pakutavas kuivõrd vaatajate enda internetiühenduses. Kiirema netiga ei tohiks probleemi olla.
20:57
Aga teise poolaja alguses ootaks vahetusi/vahetust. Mingi aeg kindlasti Hunt välja ja Anier asemele. Ka Kruglovi, Lindperet ja Ojamaad sooviks vastaseid kimbutamas näha.
20:58
Külastaja raigolo kommentaar
Jookseb kokku liiga tihti. Muidu hea vaadata ja kuulata. Mul ülikiire internet, kuid ikkagi jookseb kokku
20:58
Külastaja Oll kommentaar
Olen nõus sinuga Marts, mul ka vahest harva hakib ja sedagi 0,5 sekundit. Teiseks pole kommentaatoril viga midagi ning tuletan meelde, et ta kommenteerib üksi. Minul pole pilt kinni läinud kordagi.
20:58
Kui Zenjov Hundi asemele pannakse (Mitte äärepoolkaitses) ja Luts välja vōetakse vōib-olla siis muutuks mängupilt paremaks. Hunt kui vōimalusi saab ei suuda midagi teha 1-1 olukord (siis jōuab kaitsja järgi ja Hunt lōōb vastu kaitsjat jalga)
20:59
Kiiremat interneti ei pakuta Eestis, nii et asi on ikka ERRis ja nende võimetuses.
21:04
Muidu tekkis küsimus, et kui suur see staadion on? A.Le Coq Arenast tundub see tunduvalt väiksem.
21:04
Rasmus Raidla: Kiire guugeldamine annab tulemuseks 6127 istekohtadega, koos seisukohtadega mahutavus 7789.
21:05
Rasmus Raidla: Ja mehed on väljakul.
21:05
Rasmus Raidla: VahetusEesti on ka vahetanud. Mihkel Aksalu on Pareiko asemel postide vahele toodud.
21:06
Rasmus Raidla: Teine poolaeg nüüd ka alanud!
21:07
Milleks GK peale vahetust raisata? Oleks võinud siis ikkagi Aksalule täismängu anda...
21:07
Rasmus Raidla: Vahetus Samuti on poolajal Lutsu asemel sisse toodud Dmitri Kruglov.
21:10
Rasmus Raidla: Tean, et nimeka Katalooniaga oli võimalus kohtuda, kuid see siiski kustus ära. Aga 5. märtsil kohtume võõrsil Gibraltariga, muud ei tohiks hetkel kindel olla.
21:11
Külastaja sen kommentaar
Rasmus ega ei tea,kas koondis talvel kuskil soojal maal ka paar sõpakat teeb nagu kombeks olnud?
Külastaja Tom kommentaar
Ojamaa viimaseks 5 minutiks sisse jälle nagunii, peaasi, et mees ikka 20+ mängu väravata saaks :)
21:13
Külastaja ö l ö to vaataja + Ars kommentaar
tegemist on sõprusmänguga. tavaline maavõistlus, kus on soliidselt ka lubatud 6 vahetust
21:13
Rasmus Raidla: Teine kolmveerandtund võrdlemisi rahulikult alanud. Korra Liechtenstein peale tulistas, kuid Aksalu sellega tegelema ei pidanud.
21:14
Ojamaa tuleb sisse 67.minutil, nagu Rüütlil kombeks. Miks, ei saa aru, nende suht aeglaste LIE kaitsjate vastu oleks Ojamaa vurrkann ju sobiv küll, ei?
21:16
Rasmus Raidla: Vahetus56. minut. Eesti neljas vahetus: Rimo Hunt välja ja Henri Anier sisse.
21:16
Teniste hetkeseisu järgi MoM minu arvates. PS! Hunt võetigi lõpuks välja, no offence.
21:18
Rasmus Raidla: Debütant Karol Mets jääb ennastsalgavalt löögile ette. Pisut ka hoiab haiget saanud kohast kinni, kuid tundub, et midagi hullu ei ole.
21:19
Rasmus Raidla: HoiatusKaufmann võtab Zenjov paremal äärel maha ning teeni selle eest kollase kaardi.
21:19
Oi see on see vana hea Zenjovi kiirus, hea vaadata.
21:22
Rasmus Raidla: Värav Äsja vahetusest sekkunud Henri Anier on samuti pingilt tulnud Cengiz Biceriga vastamisi, mängib palli puurilukust kõrvale ja vormistab seisuks 2:0!
21:22
Iluzzzzzzzzzzzzzzzzz!
21:22
Rasmus Raidla: Kruglov annab söödu Martin Vunk ja viimane annab ligi 20 meetrilt tuld, kuid Bicer suudab palli püüda.
21:23
Rasmus Raidla: Värav  ANIIEER!
21:24
Kooooolllllllmmmmm!!!!
21:24
Võimas, Anier!!! Tavai, nüüd Ojamaa kiirelt sisse, saab kah äkki koondises lõpuks jala valgeks.
21:24
Uskumatu Anier!!!
21:24
Kas tuleb Eesti esimene hattrick jumal teab mis ajast?
21:24
Külastaja goooool kommentaar
Goooooooooolgoooooglogogogoogloogoglgoglgogooooo ANIER VHto vahto elestonia el estonia viva anier gol
21:24
Rasmus Raidla: Motherwelli mees murrab paremalt sisse ja kahurdab vasakuga võrku - 3:0!
21:26
kas mõlemad lõi anier?
21:26
Rasmus Raidla: Mõlemad selle poolaja väravad Anieri nimel jah.
21:26
Rasmus Raidla: Vahetusest sekkunud Joel Lindpere annab hea palli alla ning kaugel ei ole Martin Vungi jalast Eesti neljas, kuid vastased suudavad olukorra puhastada.
21:26
Rasmus Raidla: Anier taas! ja jälle vasak!
21:26
Rasmus Raidla: Paraku seekord puurilukk püüab.

21:27
Anier ja Zenjov on tegelikult vägaa väga hea värava vaistuga mängijad.
21:28
Rasmus Raidla: VahetusLindpere siis sekkus väljakule avavärava autori Zenjovi asemel.
21:28
Jumala eest ärme lase selles mängus ka ojamaal väravat lüüa
21:28
Millal viimati Eesti pallur hattricki tegi???
21:30
Rasmus Raidla: KÜBAR?!? EI.
21:30
Rasmus Raidla: Kink leiab kastist Anieri ning viimane keerutab väravale, aga Liechtensteini puurilukk on mees omal kohal.
21:31
Rasmus Raidla: Vahetus71. minut. Liechtenstein vahetab: Martin Büchel välja ja Sandro Wolfinger sisse.
21:31
huumor küll selle Ojamaaga jah, ei tea miks rüütli talle enesekindluse saamiseks seda mängu ei anna :P
21:32
Rasmus Raidla: VahetusKa Eesti vahetab: Tubli tööpäeva teinud Kink välja ja Sergei Mošnikov sisse.