Laupäev, 19. aprill 2014
15:55
Rasmus Voolaid: Tervist, käes on Premium Liiga kaheksas voor ja Sillamäel on kohe omavahel kohtumas kaks suurt - Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju!
15:57
Külastaja Piksenool kommentaar
Pupart ikka jõuab! Alles lõpetas Jõhvis mängu vilistamise ja juba tunni pärast on täiendav abikohtunik Tallinnas! Kiitus, raisk
15:57
Rasmus Voolaid: Tõepoolest, Pupart oli kell üks alanud kohtumises Jõhvis peakohtunik ja siin on tema rolliks olla täiendav abikohtunik.
15:58
Rasmus Voolaid: Ilm on super, päike särab ja tuult väga ei ole. Meeskonnad on juba Eesti jalgpalli hümni saatel väljakule tulnud.
16:00
Rasmus Voolaid:

Koosseisudest ka, need on küll uudises olemas, kuid panen ka siia.
Sillamäe: 1-Starodubtsev, 2-Maehara, 26-Bagužis, 3-Dudarev, 7-Volodin, 18-Tjapkin, 8-Paponov, 99-Kabaev, 10-Ratnikov, 11-Mashichev, 17-Kvasov.
Varus: 16-Levizi, 14-Novikov, 6-Vnukov, 27-Aleksejev, 15-Volkov, 94-Reginato.

Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 4-Reintam, 77-Šišov, 13-Vunk, 20-Prates, 10-Kimbaloula, 8-Mööl, 75-Wakui, 99-Neemelo.
Varus: 69-Aland, 15-Jevdokimov, 17-Kirss, 6-Rodrigues, 24-Ojamaa, 12-Papaz, 19-Toomet.

16:00
Rasmus Voolaid: Nagu näha, siis Sillamäe on ilma põhiründaja Vjatšešlav Zahovaikota, meest kimbutavad jalaprobleemid.
16:00
Rasmus Voolaid: Pall on mängus!
16:02
Rasmus Voolaid: Kaljul juba nurgalipu juurest trahvilöök, Prates palli taga.
16:02
Rasmus Voolaid: Vunk pääses ohtlikult löögile ja Starodubtsev polnud üldse kindel.
16:03
Rasmus Voolaid: Reintam oli kaitses kohmakas ja suhteliselt süütust olukorrast Sillamäele nurgalöök.
16:05
Rasmus Voolaid: Melu on suhteliselt võimas ja kohalikud elavad omadele küllaltki häälekalt kaasa.
16:08
Rasmus Voolaid: Esimesed minutid on selgelt Kaljule kuulunud, Sillamäe pole eriti üle poole platsigi pääsenud.
16:10
Rasmus Voolaid: VäravMikk REINTAM!
16:11
Rasmus Voolaid: Prates saatis taas trahvilöögi kasti ning Starodubtsev on endiselt ebakindel, lahtise palli koksas Reintam kindlalt väravasse. 1:0 Kaljule!
16:11
Külastaja RrR kommentaar
Starodubtsev pudistas juba teist korda. Imelik, miks Lavrentjevit ei kasutata.
16:12
Rasmus Voolaid: Paponov teise värava all napilt peaga mööda!
16:15
Rasmus Voolaid: Sillamäel taas karistuslöök.
16:16
Rasmus Voolaid: Mitte midagi ohtlikku, juba Kalju nurgalöök. Tempot on mängus kõvasti.
16:18
Rasmus Voolaid: Bärengrub sai Kabajevi käest laksu kirja, saab väljakul ravi.
16:19
Rasmus Voolaid: Prates proovis ikka väga kaugelt Starodubtsevit üllatada, paraku kümmekond meetrit üle värava.
16:21
Rasmus Voolaid: Bagužis sai nurgalöögi järel hästi löögile, napilt mööda. Reintam on leedulase vastu raskustes.
16:25
Rasmus Voolaid: Pool esimesest kolmveerandtunnist on läbi, seni on Kalju rünnakud selgelt loogilisemad olnud ja vääritakse täielikult eduseisu. Aga Sillamäe nurgalöök!
16:25
Rasmus Voolaid: Otsitakse endiselt Bagužist, kuid ei leitud.
16:28
Külastaja heh kommentaar
lavrientevil oli paides palju parem. Sai mänguaega koguaeg. Sillamäel minuarust paraku ei saa? Või ma eksin?
16:29
Rasmus Voolaid: Nüüd on jällegi Sillamäe üritavamaks pooleks olnud, leedukat otsitakse kastis igal võimalusel, paraku mees veel väravale pihta pole saanud.
16:31
Rasmus Voolaid: Lavrentjev seni vaid duubli eest mängu saanud, jah.
16:34
Rasmus Voolaid: Ratnikov on järjest teravust teinud, aga teenis praegu "vaid" nurgalöögi.
16:34
Külastaja ei ole aru saanud kommentaar
kas sillamäe peatreeneri poeg on daniil ratnikov? huvitav oleks teada
16:34
Rasmus Voolaid: Tegu on tõesti isa ja pojaga.
16:39
Rasmus Voolaid: Kohal on ka Jõhvi ja Narva mängijaid, lisaks ka Eesti koondise abitreener Janno Kivisild.
16:42
Rasmus Voolaid: Sillamäe mängis nüüd esimest korda nurgalöögi lühidalt lahti, Haedara sai eemalt proovida, aga löök maandus kaitsjate jalgades.
16:43
Rasmus Voolaid: Ratnikovile mängiti superpall, aga löök jäi natuke nõrgaks ja ebatäpseks.
16:44
Rasmus Voolaid: HoiatusNeemelo napsab Sillamäe kaitsjatelt palli ja Bagužis võtab ta maha.
16:44
Rasmus Voolaid: EemaldaminePunane oli siiski. :)
16:44
16:45
Rasmus Voolaid: Kimbaloula pääses tsenderduse järel löögile, aga üle.
16:45
Külastaja Mihhail kommentaar
Miks on kapten Teleš, mitte Bärengrub?
16:45
Rasmus Voolaid: Teleš peaks juba pikemat aega kapten olema, põhjust ei tea.
16:46
Külastaja vot vot kommentaar
see oli ju reaalne värva olukord ka. õige otsus kohtunikult.
16:46
Rasmus Voolaid: Absoluutselt, ainult Karl Mööl oli veel värava pool.
16:47
Rasmus Voolaid: Kõige viimasel sekundil sai Neemelo veel hästi löögile, aga mängis olukorra maha.
16:47
16:47
Rasmus Voolaid: Poolaeg!
16:48
Rasmus Voolaid: Kalju igati väärib oma eduseisu, aga Sillamäel olid omad võimalused, paraku jäid nad paar minutit enne poolaja lõppu kümnekesi, mis võib teise kolmveerandtunni põnevusele oma pitseri jätta. Oleme tagasi umbes tosina minuti pärast.
17:00
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg läks!
17:00
17:00
Rasmus Voolaid: VäravHidetoshi Wakui!
17:01
Rasmus Voolaid: Pakun, et umbes kümmekond sekundit oli kestnud poolaeg ja superlöök Wakuilt vasakuga.
17:04
Rasmus Voolaid: Nüüd tundub küll, et mäng on tehtud. Raske näha, et Sillamäe kuidagi kaks väravat suudaks lüüa.
17:05
Külastaja Jah kommentaar
Vunk tegu töö ära
17:06
Rasmus Voolaid: Ametlik publikunumber on 303! Ilus ilm on inimesed staadionile toonud.
17:08
Rasmus Voolaid: Kimbaloula sai hästi löögile, aga Starodubtsevi super jalatõrje!
17:11
Rasmus Voolaid: Sillamäe trahvilöök lendas Kalju ristnurga suunas, kuid Teleš lükkas selle kindlalt üle otsajoone. Nurgalöögist ei tulnud midagi.
17:14
Rasmus Voolaid: Starodubtsev eksis rängalt väljatulekuga ja Mööl jõudis enne teda pallini, paraku tsenderdus Neemelo suunas oli veidi pikk.
17:18
Rasmus Voolaid: Sillamäe sai pikalt kasti lähistel sööta ja lõpuks pääses hästi löögile Kvassov, tasuks nurgalöök.
17:21
Rasmus Voolaid: Kuigi pinget enam erilist mängus ei ole, siis tempo on endiselt vinge. Ühe värava alt kiirelt teise alla.
17:21
Rasmus Voolaid: VäravKimbaloula! 3:0!
17:22
Rasmus Voolaid: Prates tsenderdas tahaposti, järjekordselt hüppas Starodubtsev pallist mööda ja seejärel tõi Neemelo palli uuesti värava ette, kust Kimbaloula pidi pallile lihtsalt pihta saama.
17:23
Rasmus Voolaid: HoiatusVunk tegi vanale sõbrale Ratnikovile vea.
17:27
Rasmus Voolaid: Daniil Ratnikov oli väga lähedal auväravale, aga läks otse Teleši peale!
17:29
Rasmus Voolaid: VahetusSillamäe teeb vahetuse, Kvassov ära ja Aleksejev sisse.
17:32
Rasmus Voolaid: HoiatusVolodin korjas endale Mööli vastu ebasportliku käitumise eest kaardi.
17:33
Rasmus Voolaid: VahetusKalju teeb oma esimese vahetuse, supervärava löönud Wakui välja ja Jevdokimov tema asemele.
17:37
Rasmus Voolaid: Mängust on põnevus täielikult ära kadunud ja midagi väga rääkida ei ole.
17:37
17:37
Rasmus Voolaid: VahetusJanar Toomet tuleb Karl Mööli asendama.
17:41
Rasmus Voolaid: Sillamäel 32 meetri pealt karistuslöök, kas tuleb auvärav?
17:41
Rasmus Voolaid: Mašitšev vasakuga napilt-napilt mööda!
17:43
Rasmus Voolaid: VahetusPalju musta tööd ees teinud Neemelo läks välja ja Robert Kirss sisse.
17:45
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kimbaloula ja just mängu tulnud Vnukov said haiget, Vnukov sai olukorra eest ka kollase kaardi.
17:46
Rasmus Voolaid: VahetusLisaks tuli Kabajevi asemel ennist sisse ka Volkov.
17:46
Rasmus Voolaid: Viimased sekundid, kohe peaks tulema lõpuvile.
17:47
Rasmus Voolaid: Mäng on lõppenud!
17:48
Rasmus Voolaid: Vahva vutilahing lõppes Nõmme Kalju ootamatult suure 3:0 võiduga Sillamäe üle.
17:49
Rasmus Voolaid: Lõpetame siit, aga olge tagasi juba mõni minut vähem kui tunni pärast, kui kell 18.45 algavas mängus kohtuvad Tallinna Kalev ja FC Flora!