Kolmapäev, 23. aprill 2014
21:39
Tanel Tursk: Tere õhtust!
21:40
Tanel Tursk: Gareth Bale on küll oma haiguse järel pingile jäänud, kuid pole kahtlustki, et tänane mäng saab olema kordades huvitavam eilsest.
21:41
Tanel Tursk: Real on varasemates ringides juba kaks Saksamaa meeskonda välja lülitanud, kuid Bayern on otseloomulikult hoopis teine tera, meeskond, kes kannab hetkel õigustatult Euroopa parima tiitlit.
21:41
Külastaja 4 kommentaar
Kuidas lood võimalike mängukeeludega?
21:43
Tanel Tursk: Asier Illarramendi, Xabi Alonso ja Sergio Ramos ei tohi Reali poolel kaarti saada. Bayernil on samas olukorras Mario Mandžukic.
21:45
Tanel Tursk: Mäng algas!
21:50
Tanel Tursk: Algus on olnu tempokas ja tugevamalt on startinud Bayern, kelle kõrge press pole siiski veel häid võimalus toonud.
21:57
Tanel Tursk: Real istub jätkuvalt rahulikult kaitses ning ootab, et Bayern eksiks. Üsna imelik vaadata sadu miljoneid väärt meeskonda niimoodi mängimas.
21:59
Tanel Tursk: Melu Santiago Bernabeul ei paista küll just väga poolfinaaline olema. Telekasse kõlab mingi üksiku fännigrupi hüüded. Ehk ärkab staadion üles, kui Real mõne teravama rünnaku teeb.
21:59
Tanel Tursk: Hetkel on aga Bayern paari minutiga kaks ohtlikku pealelööki teinud, kuid üks lendas mööda ning teine otse Casillase pihta.
22:03
Tanel Tursk: VäravÜks rünnak, üks värav! Real ees!
22:04
Tanel Tursk: Real ootas ja ootas oma võimaluse ära. Ronaldo andis palli äärelt üles tõusnud Coentraole, kes palli värava ees vabaks jäänud Karim Benzemale suunas. Prantslane sai tühja lüüa.
22:05
Tanel Tursk: Ja nüüd on Realil enesekindlus laes. Ronaldo sai võimsa pealöögi värava suunas saata, aga Neueri gravitatsiooniväli oli piisavalt tugev, et pall enda poole tõmmata.
22:09
Tanel Tursk: Bayern on kõigest 24 minutiga saanud 6 nurgalööki, kuid löögid on seni Casillase jaoks kergeks saagiks olnud.
22:11
Tanel Tursk: MILLINE EKSIMUS! Ronaldo lööb palli penaltipunkti juurest täiesti vabana väravast mööda ja üle!
22:15
Tanel Tursk: Reali fännide näod ei ole siiski vaatamata eduseisule just kõige lõbusamad ja pärast ebaõnnestunud standardolukorda oli kuulda ka mõningaid rahulolematuid oigeid.
22:18
Tanel Tursk: Karim Benzema tähistab 1:0 väravat.

22:22
Tanel Tursk: Bayerni suurepärane söödukombinatsioon viis palli värava ette, kuid viimasel hetkel jõudsid Reali kaitsjad olukorra klaaritud.
22:25
Tanel Tursk: Bayern on viimastel minutitel juba kolm korda Reali värava uksele koputanud, aga seni pole keegi ust lahti teinud.
22:26
Tanel Tursk: USKUMATU! Real suutis taas üliohtliku rünnaku teha. Angel Di Maria jäi tagumises nurgas täiesti vabaks, aga ta lahmib palli üle värava.
22:29
Külastaja Madis kommentaar
Pallivaldamisprotsent oli päris hea: 74-26 Bayernile. :)
22:30
Tanel Tursk: Bayerni ääremängijad Ribery ja Robben on täna üsna vaiksed olnud. Palli on küll saadud ja seda ka edasi toimetatud, aga mitte piisavalt teravalt.
22:31
Tanel Tursk: Avapoolaeg lõppes!
22:32
Tanel Tursk: Bayern on palli veeretanud, aga Real on rahulikult kaitsnud ja rünnanud äärmiselt teravalt. Lisaks Benzema väravale on head võimalused langenud Ronaldole ja Di Mariale.
22:47
Tanel Tursk: 2. poolaeg algas!
22:52
Tanel Tursk: Real on teist poolaega tugevalt alustanud, kuid võimalusi pole veel loodud.
22:55
Tanel Tursk: Bayerni rünnakud on samal ajal ideetuks muutunud.
22:56
Tanel Tursk: Ilmselt võiks varsti oodata Mario Götze ja Thomas Mülleri sekkumist.
22:57
Tanel Tursk: Nüüd toob Ribery ja Robbeni kombinatsioon Bayernile ohtliku rünnaku, kuid Real saab palli värava eest puhtaks lüüa.
22:57
Tanel Tursk: Bale läks sooja tegema ning saab fännidelt sooja aplausi.
23:04
Tanel Tursk: Real lasi Robbenil oma tugevama jala peale lõigata, aga löök lendas ilma suurema jõuta Casillaseni.
23:08
Tanel Tursk: VahetusRafinha välja, Javi Martinez sisse.
23:09
Tanel Tursk: Lahm liikus küll paremkaitsesse, kuid Bayerni rünnakute ajal kipub ta esmapilgul ikka keskväljale lisameheks.
23:10
Tanel Tursk: Eks näis, mis siis saab, kui Ancelotti toob Bale'i mängu, sest sellisel juhul peaks just Lahm tema kiirusega tegelema.
23:14
Tanel Tursk: VahetusNüüd teeb Bayern vahetuse, mida mina oleks Guardiolale välja pakkunud. Götze sisse. Ja välja tuleb üsna vaikne olnud Ribery.
23:14
Tanel Tursk: VahetusVigastatud Reali keskkaitsja Pepe välja ja Raphael Varane sisse.
23:15
Tanel Tursk: VahetusRonaldo tuuakse välja ja Gareth Bale sisse.
23:17
Tanel Tursk: VahetusVeel üks vahetus oli. Schweinsteiger välja, Müller sisse.
23:21
Tanel Tursk: TV6 kommentaatoritega ma nõus pole: 0:1 kaotus pole Bayerni jaoks kindlasti mitte hea tulemus. Tegu pole katastroofiga, aga kindlasti mitte ka see, mida jahtima tuldi. Sellise lõppskoori korral oleks minu silmis võimalused 55-45 Realile, sest vaadates, kuidas täna on suudetud Bayernit kontratega haavata, peaksid nad Allianz Arenal veel rohkem ründava Bayerni vastu oma võõrsilvärava ära lööma.
23:23
Külastaja RealFan kommentaar
Ei saa aru, miks Kruus räägib, et 1-0 on nõrk tulemus. Real peab lööma vaid ühe ja siis peab Bayern võitma juba kahega. Arvestades Reali potentsiaali, on raske näha, et seda ei tule. Tanel selgitas ka juba.
23:23
Tanel Tursk: VahetusIsco välja, Asier Illarramendi sisse.
23:26
Tanel Tursk: MILLINE TÕRJE! Casillas võtab Mario Götze üliohtliku pealelöögi ära!
23:30
Tanel Tursk: Müllerile jääb nüüd puhas kollane kaart andmata Webbi poolt, kui ta Bale'i maha võtab, kuid erilist vahet poleks see korduskohtumisele mõeldes muidugi teinud, sest Mülleril kaarti all polnud.
23:36
Tanel Tursk: Carlo Ancelotti kulm on mängu edenedes aina kõrgemale tõusnud. Ei tea, kas see on Reali mängijatele tabloo asendaja, kust minuteid vaadata... kui Carlo kulm on juba juusteni jõudnud, siis on selge, et mängitakse viimaseid sekundeid.