Kasper Elissaar: TALLINNAS  PALL MÄNGUS!

Paide: 1-Niinepuu, 28-Holst, 22-Leetma, 21-Indermitte, 6-Puhke, 15-Sinilaid, 23-Kaldoja, 9-Tomson, 2-Veis, 10-Goldberg, 14-Rõivassepp.
Varus: 17-Vassiljev, 27-Kovtunovitš, 16-Paur, 18-Ustaal, 12-Uusküla.

Flora: 33-Prins, 22-Baranov, 6-Mets, 16-Jürgenson, 15-Junolainen, 10-Lepistu, 25-Frolov, 7-Beglarišvili, 9-Alliku, 99-Prosa, 8-Logua.
Varus: 1-Karofeld, 2-Post, 20-Gussev, 29-Rähn, 23-Šlein, 14-Kase, 11-Sappinen.

13:03
Kasper Elissaar: Jõhvis on täna tuuline 12 soojakraadi juures. Pealtvaatajaid 20 ringis.
13:06
Kasper Elissaar: HoiatusJegor Potapov (Jõhvi) saab kollase, kui tõmbab Allan-Axel Kimbaloula (Kalju) maha. Kaljule ohtlik karistuslöök vasakult äärelt.
13:06
Pidasin silmas keskkaitset ehk värava all.
13:06
Kasper Elissaar: Leetma ja Indermitte peaksid olema.
13:08
Kasper Elissaar: Paide on kodus täitsa korralikult alustanud. Mäng ei ole väga ühepoolne hetkel.
13:09
Kasper Elissaar: Tartus käib mäng Infoneti kontrollimisel, kuid mäng on hästi aeglane. Neljandal minutil sai Kassim Aidara (Infonet) peaga nurgalöögist löögile, kuid hästi mööda. Heitlust saadab kerge vihmasadu.
13:10
Kasper Elissaar: Tallinnas on Trans väga isukalt alustanud. On teinud juba kolm pealelööki ja ühe nurgalöögigi saanud. Kalev mängib kontratele ja teeb seda isegi päris hästi. On tempokas jalgpall, mida Kalevi keskstaadionil tavaliselt ei näe.
13:11
Enn Mäeorg: Tere ka minu poolt!
13:11
Enn Mäeorg: Hetk tagasi lõpetas Prosa ka päris ohtliku rünnaku, kuid löök lendas üle värava.
13:12
Kasper Elissaar: Seitse minutit on Jõhvis mängitud. Kalju pressib hoolega, kuid Lokomotiv peab veel vastu. Tribüünil istuvad nii Kalju president Kuno Tehva kui ka endine mängija Felipe Nunes.
13:15
Enn Mäeorg: Flora selgelt kontrollib mängu. Paide rünnakut veel väga näinud polegi.
13:15
Kasper Elissaar: 10. minut. Jõhvis tänane senine ohtlikuim moment, kui Paltsev (Lokomotiv) äsas peale, ent oli ebatäpne.
13:15
Kasper Elissaar: Värav  Viktor Plotnikov viib Transi Kalevi vastu 1:0 juhtima!
13:15
Kasper Elissaar: Võttis kastijoonel palli maha, mängis mehest mööda ja vasakuga kindlalt nurka. Ilus värav!
13:15
Külastaja Pall kommentaar
Nunes pidi minu arust siiski jalgpalliga lõpparve teinud, vaevalt enam meeskonnaga liitub/tase kannatab. Pigem niisama vanadel tuttavatel külas?
13:16
13:16
Kasper Elissaar: Päris pikk külaskäik antud juhul. Olla juba eelmiseski voorus Kadrioru staadionil olnud.
13:17
Kasper Elissaar: Kalju fännid ka nüüd Jõhvisse jõudnud.
13:18
Enn Mäeorg: Paide on päris kasti lähedale langenud ja peale hakatakse Flora ründajatele käima alles nende kaitsekolmandikul.
13:18
Kasper Elissaar: Tartus on pall peamiselt Infoneti käes. Võimalusi väga ei ole olnud. Korra Infonet sai nurgalöögist pealelöögile, aga väga mööda.
13:19
Kasper Elissaar: Terav moment oli siis, kui Lukjanov (Tammeka) tahtis palli ette lüüa, aga see tabas Jevgeni Harinit ja tartlased said õnne tänada, et pall väravasse ei lennanud.
13:20
Kasper Elissaar: Terav moment platsi ääres oli Indrek Koseri ja neljanda kohtuniku vahel, kui Kristjan Tiirik maha tõmmati ja vilet ei järgnenud ning Koser sõnas: "Te ju lasete selle mängu käest nii!" Aga kohtunik rahustas Koseri maha.
13:20
Kasper Elissaar: 15. minutil sisenes Kimbaloula (Kalju) kasti, Smelkov ei jõudnud midagi teha, aga Potapov klaaris!
13:20
Külastaja Kaido kommentaar
Nunes siiski brass, ega sealt niisama mõneks päevaks väga külla ei tule :D
13:20
Enn Mäeorg: Paidel oli päris korralik võimalus juhtima minna! Tomsoni löök läks aga mööda.
13:20
Sillamäe ja Levadia särgis täna juba uusi täiendusi kah mängimas näha võimalik on?
13:21
Kasper Elissaar: Kuna üles on nad antud, siis teoorias võimalik.
13:22
Kasper Elissaar: Trans dikteerib pärast juhtima asumist Tallinnas toimuvat täielikult. Kalevil on raskusi vastaste väljakupoolele pääsemisega ning on nad sooritanud vaid ühe löögi väravale, mis oli ka väga hädine.
13:24
Kasper Elissaar: Jõhvis Kalju surub ja kodumeeskond loodab kontratele, aga midagi väga teravat seal ei toimu.
13:25
Enn Mäeorg: Lepistu tegi käärlöögi Paide kastis, kuid pallile pihta ei saanud, tasuks hoopis ohtlik mäng.
13:25
Kasper Elissaar: Tartus pole vahepeal midagi toimunud. Nurgalöögid on seal Infoneti kasuks 4:0, kuid need pole üleliia ohtlikud olnud. Mängulistest olukordadest pole ka midagi teravat teinud.
13:25
Kasper Elissaar: Nüüd 25 meetri pealt Infonetile karistuslöök. Nahk paneb palli paika. Lipin on ka palli taga. Kohtunik paneb müüri paika - vahtu ei lase.
13:26
Kasper Elissaar: Lipin jookseb üle, Nahk lööb üle müüri alla nurka, aga Lukjanov püüdis.
13:27
Kasper Elissaar: VäravMaksim Bazjukin viib 22. minutil Jõhvi Kalju vastu juhtima!
13:27
Kasper Elissaar: Sai vasakul äärel palli ja väga ootamatult virutas palli ette ristnurka! Kalju on 0:1 taga!
13:28
Külastaja Aino kommentaar
kas tammeka mängu üle ka kannab kusagilt?
13:28
Kasper Elissaar: Ei kanna.
13:28
Külastaja felipe kommentaar
rumori lehel on igatahes nunes kalju mängijaks lisatud
13:29
Kasper Elissaar: Transi kimbutab praegu vana häda: ründaja unustati kaasa võtta. Võimalusi tekitatakse, aga I-tähele jääb täpp panemata. Tallinna Kalev on oma tavapärases valguses.
13:29
Nunes vahepeal üldse jalgpalliga tegelenud on?
13:31
Kasper Elissaar: Jõhvi kastis läks tuliseks, kui Wakui pääses löögile, aga kaitsjad klaarisid.
13:32
Kasper Elissaar: Netiavarustest Nunese mängupraktika kohta midagi suurt ei leidnud. Mitme allika kohaselt pole pärast Levadiat jalgpalli profitasemel mänginud.
13:32
Külastaja Margus kommentaar
Mis positsioonil Transis too 15-aastane Savenkov mängib?
13:33
Kasper Elissaar: EemaldamineTrans sai punase!
13:33
Kasper Elissaar: Kalev pääses kontrasse ja keegi meestest võttis ründaja maha. Päris penaltit ei tule vist.
13:34
Enn Mäeorg: Alliku tegi korraliku sisselõike kasti ja lõi ka peale, kuid Niinepuul Paide väravas püüdmisega probleeme polnud.
13:34
Kasper Elissaar: VäravKimbaloula (Kalju) viigistab seisu! 1:1!
13:35
Enn Mäeorg: Oi! Värav oli väga lähedal. Prosa kõmmutab ette posti, kuid napilt küljevõrku.
13:36
Kasper Elissaar: Vabandust: Quintieri on siiski väravalööja. 33. minutil kõik see juhtus, kui vasakult peale äsas ja palli Smelkovi selja taha sai.
13:37
Kasper Elissaar: Värav1:1. Tallinna Kalev viigistas seisu.
13:38
Kasper Elissaar: See sama karistuslöök, mis saadi, sealt saadeti pall väravasse. Mees, kes enne maha võeti, on päris tõsiselt vigane - kanderaamiga viidi ära ja kiirabi tuli järgi.
13:38
Kasper Elissaar: Praegu jääme nimedega võlgu, aga esimesel võimalusel toome need teieni. Suur segadus seal.
13:39
Enn Mäeorg: Ilus pöördelt löök Prosalt! Sama ilus tõrje Niinepuult!
13:39
Kasper Elissaar: Hansberg oli see, kes vigastada sai.
13:39
Kasper Elissaar: VäravInfonet juhib 1:0!
13:40
Kasper Elissaar: 38. minutil lõi Aidara nurgalöögist jalaga Harini söödu raamide vahele.
13:40
Enn Mäeorg: VäravOlemas! 1:0 Florale!
13:40
Kasper Elissaar: Värav2:0 Tartus! 39. minutil andis Melts Malininile lühikese söödu, pööras ja virutas palli lati alla.
13:41
Enn Mäeorg: Prosa lööb oma hooaja kümnenda värava. Kiirrünnakus mängis ründaja üle nii kaitsja kui väravavahi ja lõi kindlalt palli võrku.
13:41
Külastaja Myrgel kommentaar
Tervitusi Ida-Viru teedelt! Lõhkenud rehvi tõttu on pooled Pantrid sunnitud Jõhvi mängu Soccernetist jälgima. Kuid auto on nüüd korras ja teiseks poolajaks on 12nes meeskonnaliige täiskoosseisus ja võit Nõmmel!!!
13:41
Kasper Elissaar: Savenkov (Trans) mängib äärekaitsjat. Enne küsiti.
13:42
Kasper Elissaar: VahetusJõhvi vahetas: Potapov välja, Stepanov sisse. Potapovil trauma.
13:42
Enn Mäeorg: Nüüd on mäng hetkeks peatatud. Flora fännid on staadioni täis tossutanud.
13:42
Kasper Elissaar: Infoneti teise värava lõi siiski Jevgeni Harin!
13:42
Kasper Elissaar: Vahepeal Kaljule ohtlik pealelöök, kui Prates karistuslöögist mänguvahendi raamide vahele suunas, kuid Smelkov tõrjus!
13:43
Soz, kui juba eespool jutuks olnud. Kas Bärengrub on ikka terve ja Jorgele anti niisama mängida või on midagi pahasti?
13:43
Päris põnevad mängu täna seni olnud!
13:43
Ehk hakkab Niinepuu "looma" sarnaselt hooaja esimese kohtumisega Levadia vastu, kus Niinepuu oli SUPER.
13:44
Külastaja enno kommentaar
kellel on punane transil?
13:44
Kasper Elissaar: Punase kaardi sai Roman Nesterovski 34. minutil. Värava lõi minut hiljem Lasha Omanidze. Hansbergi asemel tuli mängu Aru.
13:45
Kasper Elissaar: Jõhvi hakkab praegu ära vajuma veidi. Aga Bärengrubi osa selgub pärast mängu täpsemalt.
13:45
Kunas Vosko Hiinast naasemas ka on? Euromängudeks?
13:46
Kasper Elissaar: Voskoboinikovi laenuleping on aastane.
13:47
Enn Mäeorg: Värav2:0! Paide! Frolov!
13:47
Kasper Elissaar: Tartus avapoolaeg lõppenud Infoneti 2:0 eduga!
13:48
Enn Mäeorg: Ikka väga terava nurga alt suutis Frolov kuidagi palli Niinepuust mööda lüüa.
13:48
Kasper Elissaar: Poolajastatistika Tartust (Tammeka-Infonet): pealelöögid kokku 2-10, pealelöögid raamide vahele 1-5, latid/postid 0-0, nurgalöögid 1-6, vead 7-6, suluseisud 0-2.
13:49
Niinepuu hakkaski "looma"! ;)
13:49
Enn Mäeorg: Paides vilistati ka poolaeg!
13:49
Kasper Elissaar: Jõhvis kolm lisaminutit veel käivad.
13:49
Kasper Elissaar: Tallinnas samuti Hansbergi vigastuse tõttu mäng veel käib.
13:50
Kasper Elissaar: Tallinnas esimene poolaeg lõppenud!
13:51
Kasper Elissaar: lPoolajastatistika Tallinnast (Kalev-Trans): pealelöögid 4-9, raami neist 3-5, vead 2-5, nurgalöögid 0-2, suluseisud 3-2.
13:51
Kasper Elissaar: Vunk tulistas veel poolaja lõpus üle lati! Aga seal nüüd puhkepaus!
13:56
Kasper Elissaar: Sarnaselt MM-ile on tänasedki mängud väga vigastusterohked olnud. Tallinna Kalev pidi tegema sunnitud vahetuse, kui Hansberg maha tõmmati ja kiirabiga ära viidi. Jõhvis lahkus platsilt Potapov. Halvad asjad on need vigastused!
14:02
Enn Mäeorg: Ka Liivo Leetma pidi esimese poolaja lõpus juba väljakult lahkuma.
14:03
Kasper Elissaar: Tartus algas teine poolaeg!
14:04
Kasper Elissaar: Vahetusi ei paista olevat.
14:04
Enn Mäeorg: Ka Paides pandi taas pall mängu!
14:04
Kasper Elissaar: Ja Tallinnas!
14:04
Enn Mäeorg: Kõva vihm ja tuul on poolaja jooksul kohale jõudnud Paidesse.
14:05
Kasper Elissaar: Ja ka Jõhvis!
14:06
Kasper Elissaar: Jõhvis ka vihm lahti pääsenud.
14:06
Kasper Elissaar: Lääne-Eestis on samas taevas sinine ja päike sillerdab rõõmsalt.
14:07
Kasper Elissaar: Kalju on alustanud aktiivselt. Jõhvi on kasti surutud.
14:08
Kasper Elissaar: VäravTartus 3:0! Maksim Lipin läks paremalt äärelt palliga sisse, mängis kaitsjatest mööda ja vasakuga ristnurka!
14:08
Enn Mäeorg: VäravAlliku teeb 3:0!
14:09
Enn Mäeorg: Paari sööduga mängiti Paide kaitse üle ja Alliku enam 1v1 olukorras ei eksinud - kindlalt posti kõrvale.
14:10
Kasper Elissaar: Värav4:0! Kassim Aidara! Sai Malovilt lühikese söödu, sättis end karistusalas löögile ja saatis palli taha alla nurka.
14:10
Kasper Elissaar: Lähedal oli viies, aga Malinin lõi 17 meetri pealt madalalt mööda.
14:13
Kasper Elissaar: VäravKalev juhib 2:1! Narva Trans oli üks-üks olukorda minemas, aga Mihhailov jättis olukorra realiseerimata, Kalev läks ise kohe vastu rünnakule ja Omanidze tõstis palli üle Lepmetsa!
14:14
Tubli, Kalev!
14:14
Kasper Elissaar: VäravKalju ees!
14:15
Kasper Elissaar: Hoiatus Konstantin Nahk (Infonet) sai keskväljal tehtud vea eest kaardi.
14:15
Enn Mäeorg: Flora on jätkuvalt ohtlik ja loob pidevalt neid võimalusi. Paide hoiab vaevu praegusest seisustki kinni.
14:15
Kasper Elissaar: Vahepeal sai Tiirik Laabuse heast söödust löögile, aga virutas palli Igonenile sülle. Võttis ründaja isegi pea kahe käe vahele.
14:15
Kasper Elissaar: Kalju väravaautoriks tundub olema Hidetoshi Wakui.
14:16
Enn Mäeorg: VäravOIOIOI! Milline kaunis värav Logualt!
14:17
Enn Mäeorg: Väga ilus tõste venelaselt ristnurka. Niinepuul ei olnud võimalustki!
14:18
Enn Mäeorg: Vahetus Flora vahetab Beglarišvili välja. Sappinen asendab teda.
14:19
Kasper Elissaar: Vahetus59. minut: Malinin (Infonet) välja, Gurtšioglujants sisse.

Vahetus Kalev vahetab ka: Whalen välja, Hausenberg sisse.

Hoiatus61. minut. Mikk Valtna (Tammeka) lendas selga ja sai kaardi.

VahetusVahetus Tartus: Tauts (Tammeka) välja, Naal sisse.
14:19
Kus Neemelo on?
14:19
Kasper Elissaar: On võimalik, et Prins annab vanameistritele (Neemelo ja Bärengrub) puhkust, aga täpsustame üle pärast.
14:20
Külastaja ja kommentaar
Jube igav ikka see Premium liiga tagumine ots, ei sega nad kaarte seal esikolmikus.
14:20
14:21
Kasper Elissaar: Hoiatus63. minut. Andre Paju (Tammeka) tegi vea Lipinile.
Vahetus Konstantin Nahk (Infonet) välja ja Semahhin sisse.
14:21
Kasper Elissaar: Nahk oli pärast kollast veel vigu teinud ja kohtunik Andrei Karhu käis teda juba suuliselt hoiatamas. Ilmselt seepärast võetigi välja, et punast ei saaks.
14:22
Kasper Elissaar: Rääkides kohtunikest veel, siis Mart Martin on Tallinnas Transi vastu päris mitu kahtlast otsust teinud. Ei soosi narvakate mängu üldsegi.
14:22
Kasper Elissaar: VahetusJõhvi vahetab: Naveriani välja, Jakovlev sisse.
14:23
Enn Mäeorg: VahetusFlora vahetab veel: Loguat asendab Martin Kase.
14:23
Kasper Elissaar: HoiatusHeintare (Kalev) tõmbas Siim Tenno jõhkralt maha ja sai kollase.
14:23
Kasper Elissaar: Trans on kõik oma ründejõud ette viinud ja Kalevi kontrarünnakud on väga-väga ohtlikud.
14:24
Kasper Elissaar: HoiatusDeniss Kulikov (Jõhvi) saab hoiatuskaardi.
14:25
Kasper Elissaar: KAKLUS JÕHVIS PLATSIL!
14:25
Külastaja anon kommentaar
huvitav kas Flora teeb jälle Paidele 5:0 mängu :D või rohkemgi
14:26
Enn Mäeorg: 5:0 oli lähedal. Prosa ei suutnud palli tühja võrku panna!
14:27
Enn Mäeorg: VahetusPaide vahetab: Tomson puhkama ja Ustaal sisse.
14:27
Kasper Elissaar: EemaldaminePaltsev (Jõhvi) sõitis Pratesele jõhkralt sisse ja seejärel läks tõuklemiseks. Otse punane Jõhvi mehele.
14:28
Kasper Elissaar: Vahetus71. minut: Anderson (Tammeka) välja, Naggel sisse.
14:28
Kasper Elissaar: Infonetil on Tartus rohkem võimalusi, aga veidi on rahunetud.
14:28
Kasper Elissaar: Korra Anderson pidi joonelt päästmas.
14:29
Kasper Elissaar: Ja Malov lõi ka üle.
14:30
Kasper Elissaar: VahetusTrans vahetab: Savenkov välja, Lissitsõn sisse.
14:30
Kasper Elissaar: Narvas on ikka asjad halvasti, kui klubi president peab pingil häält tõstma.
14:31
Enn Mäeorg: Värav Tuli ka viies! Markus Jürgenson!
14:31
Kasper Elissaar: Mihhailov (Trans) lõi ohtlikult posti, aga kaitsjad seejärel klaarisid!
14:31
Enn Mäeorg: VahetusFlora teeb ka viimase vahetuse: Andre Frolov välja, German Šlein sisse.
14:31
Kasper Elissaar: Trans viib kõik jõud ette ja üritab kindlasti siit punktid kätte saada.
14:32
Enn Mäeorg: VahetusSama teeb ka Paide: Sander Rõivassepp puhkama ja Aleksander Vassiljev sisse.
14:34
Kasper Elissaar: HoiatusŠabanov tõmbas kasti poole püüelnud Lipini maha. Tammeka mees sai hoiatada.
14:34
Kasper Elissaar: Tiirik saatis ka hetk tagasi palli ristnurga suunas, aga Igonen tõrjus.
14:34
Kasper Elissaar: 76. minutil sai Aidara Meltsi karistuslöögist tulnud pallile pea vahele, aga mööda.
14:34
Kasper Elissaar: Vahetus  Ogorodnik (Infonet) sisse, välja Harin.
14:35
Kasper Elissaar: Aidara on täna väga hästi seal ees neid palle võitnud.
14:35
Enn Mäeorg: HoiatusKarol Mets räägib endale kaardi.
14:36
Kasper Elissaar: VahetusKalju vahetab: Quintieri välja, Kirss sisse.
VahetusJõhvi vahetab: Rudomin välja, Kaivoja sisse.
14:36
Kasper Elissaar: VahetusTammeka tegi viimase vahetuse: Miller välja, Aasmäe teeb oma meistriliiga debüüdi.
14:37
Enn Mäeorg: Paide on saanud juba pikemalt Flora kasti lähistel tegutseda. Püüavad ikka seda auväravat.
14:38
Kasper Elissaar: Muide: ei tea, kas viga EJL-i protokollis või milles, aga Jõhvil on igatahes Paltsevi nime taga peidus täna hoopis duublis mängiv Zaitsev. Ehk siis tema sai punase ennist.
14:38
Külastaja Wtf kommentaar
Bärengrybil on pulmad täna teadmatud inimesed ma utlen
14:39
Kasper Elissaar: Kimbaloula (Kalju) proovis Smelkovi valmisolekut - väravavaht oli valmis.
14:41
Kasper Elissaar: Tallinnas Trans üritab, aga ründajast tunnevad puudust. Kalevi kontrast tulevad võimalused on ohtlikumad. Väravaid on praegu raske tulemas näha.
14:41
Kasper Elissaar: VäravKalju ees 3:1!
14:42
Kasper Elissaar: Vahetusest sekkunud Jüri Jevdokimov viis Kalju kahe väravaga ette.
14:43
Kasper Elissaar: VahetusKalevil vahetus: Paal tuleb Armeani asemel platsile.
14:43
Külastaja MIDA kommentaar
JÜRKA LÕI KAKS KORRAGA ?
14:43
Kasper Elissaar: Ei, enne oli seis 2:1, nüüd 3:1.
14:43
Tammekal täna ainsana enam-vähem normaalne publikunumber, samas eks MM ja pühad on oma jälje jätnud.
14:44
Kasper Elissaar: Numbrid on siis Jõhvis 60, Tallinnas 51, Tartus 171 ja Paides 85.
14:44
Külastaja Olev kommentaar
Kes on Filimonov Kalju pingil? Kasvandik?
14:45
Kasper Elissaar: Täpsemalt Puuma kasvandik, aga jah. Mängib Kalju duublis.
14:46
Enn Mäeorg: VäravKena soolo Kaspar Paurilt! 1:5!
14:46
Enn Mäeorg: Purjetas seisvate Flora kaitsjate vahelt läbi ja lõi palli taha nurka.
14:47
Kasper Elissaar: Wakui lõi nüüd viielt meetrilt peale, aga Smelkov päästab!
14:48
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit Tartus.
14:48
Kasper Elissaar: Mäng on seal viimasel ajal üsna rahulik olnud.
14:48
Kasper Elissaar: Nii Infonet kui ka Tammeka on hoo maha võtnud. Ühel pole enam vaja, teine ei jaksa.
14:49
Enn Mäeorg: Paides kõlas lõpuvile! Flora sai kindla 5:1 võidu.
14:49
Kasper Elissaar: Tartus mäng läbi! Infonet võitis 4:0!
14:49
Naljakas, kuid muidu horrow-showdega silma paistnud Kalev tõuseb tänasega lausa 8-daks.
14:50
Kasper Elissaar: Jõhvis ei toimu midagi, aga mäng veel käib.
14:51
Kasper Elissaar: Tallinnas on neli üleminutit, millest kaks juba möödas.
14:51
Kasper Elissaar: Trans tundub, et jääb siit punktideta.
14:52
Külastaja Timo kommentaar
Naljakat pole siin midagi, kurb pigem
14:52
Kasper Elissaar: Jõhvis minuti jagu jäänud.
14:53
Kasper Elissaar: VäravKalev või viimasel hetkel 3:1!
14:53
Kasper Elissaar: Vahetusest sekkunud Paal saab jala valgeks!
14:54
Kasper Elissaar: Sai äärest üks-üks olukorda ja realiseeris ära. Lepmetsa kala.
14:54
Kasper Elissaar: MÄNG läbi! Kalev võitis 3:1!
14:54
Kasper Elissaar: Väga suur üllatus!
14:54
HEA TÖÖ KALEV
14:55
Kasper Elissaar: Piisas vaid nädala keskel natukene nuriseda ja kohe võttis Kalev jalad alla.
14:55
Kasper Elissaar: Jõhvis ka mäng läbi! Kaljule 3:1 võit!
14:55
Sillamäe fännid pidid täna suure show tegema.
14:57
Kasper Elissaar: Mõneti uskumatu mängupäev. Aga põnev! Põnevus on peamine. Ja päev ei ole veel läbi. Kell 16 heitlevad Sillamäel kohalik Kalev ja Tallinna Levadia. Ootame väravaid sealtki!
14:57
Kasper Elissaar: Minu poolt aga praeguseks kõik. Püsige lainel, sest oodata on asjaosaliste kommentaare, ülevaateid ja galeriisid. Ilusat jalgpallilaupäeva jätku!