Kasper Elissaar: Tere õhtust, vutisõbrad!
Kasper Elissaar: Tänased koosseisud: Levadia: 30-Pikker, 22-Pikk, 3-Artjunin, 18-Tipuric, 17-Podholjuzin, 2-Penic, 6-Antonov, 27-Raudsepp, 10-Subbotin, 11-Teever, 25-Ivanov.

Varus: 12-Tamme, 5-El Hussieny, 15-Rohtla, 16-Tamm, 19-Kulinitš, 20-Marin, 23-Kaljumäe.

Sparta: 1-Štech, 5-Brabec, 6-Vacha, 9-Dockal, 11-Marecek, 14-Nešpor, 15-Kovac, 16-Kaderabek, 18-Konate, 19-Hybš, 33-Breznanik.
Varus: 35-Bicik, 4-Švejdik, 7-Prikryl, 21-Lafata, 25-Holek.

Kasper Elissaar: Olgu öeldud, et ilm Kadriorus on päikseline ja soe, kuid staadionile saabudes jalkaõhkkonda ei tundnud.
18:56
Kasper Elissaar: Kummagi meeskonna poolehoidjaid silma ei jäänud, staadioni poolt melu ei kostunud. Melu iseenesest Kadriorus küll on, sest mõnesaja meetri kaugusel tähistatakse pargi sünnipäeva ja nii oli kuulda näiteks Ivo Linna laulmist.
18:56
Kasper Elissaar: Levadia fännid on tänaseks veidi suurema plagu täinud. Mingi 5x10 meetrit, kus peal on kirjas Levadia Tallinn.
18:57
Kasper Elissaar: Meeskonnad saabusid Meistrite liiga hümni saatel väljakule.
18:57
Külastaja kx kommentaar
smisko vigastatud ?
18:57
Kasper Elissaar: Smiškol jah peavigastus.
18:57
Külastaja Marts kommentaar
Pilti, sarnaselt Kalju viimasele euromängule, ei toodetagi täna?
18:58
Kasper Elissaar: Pildist ei tasu  vist täna rääkidagi. Hetkel paistab Eesti meediast lisaks meile kohal olema EPL ja ETV.
18:58
Kasper Elissaar: Palli mängib täna esimesena lahti Levadia.
18:59
Kasper Elissaar: Avavile!
18:59
Kes siis täna Lafatat tegema hakkab? :) Sparta ikka oma parimate poegadega Tallinnasse tulnud või antakse noortele/varudele pigem mänguaega?
19:00
Kasper Elissaar: Lafata täna pingil jah. Muudatusi on mitmeid. Võrreldes esimese mänguga on algkoosseisus üheksa uut meest.
19:00
Njh, samas ei kahetse, et mängule ei läinud. Jään siis Soccerneti võimalikult sisukale mänguotseülekandele lootma. ;)
19:00
Kasper Elissaar: Penic oli Levadia poolelt läbi pääsemas, aga Sparta kaitsjad likvideerisid olukorra.
19:01
Kasper Elissaar: Spartal on täna näiteks pingil ainult viis vahetusmeest.
19:02
Külastaja Madis kommentaar
Kas mitte kuskilt ülekannet ei ole võimalik vaadata?
19:02
Kasper Elissaar: Ei.
19:03
Raul Ojassaar: Levadia on väga-väga kenasti alustanud. Kui nii kogu mängu mängida suudetaks, tehakse see null-seitse veel tagasi. Aga mängitud on ainult neli minutit.
19:03
Kasper Elissaar: LEVADIA! Penic lükkas kiirrünnakus Vladislav Ivanovile hea söödu, kelle löögi alumisest nurgast võttis ära Marek Štech. Tõrjutud palli virutas värava suunas Igor Subbotin, aga see läks nurgalöögiks.
19:03
Kasper Elissaar: Nurgalöögist midagi ei tulnud.
19:04
Kasper Elissaar: Taas korralik rünnak Levadiale. Penic jooksis sedapuhku äärelt kasti ja lõi peale, aga vastu oma meest, kes oli suluseisus.
19:05
Kasper Elissaar: Nüüd saatis Konate Sparta poole pealt terava palli värava ette, aga Pikker püüdis.
19:05
Palju publikut ka mängul umbes-täpselt on? Fännid kah ikka häält teevad?
19:06
Kasper Elissaar: Levadial 16 (!) fänni täna, kes aeg-ajalt ikka häält teevad. Publikut on vähe. Mõnisada.
19:07
Kasper Elissaar: Nešpor lõi suluseisust värava. Kohtunik tõstis lipu.
19:07
Kasper Elissaar: Täiesti tühja koha pealt olukord.
19:08
Kasper Elissaar: Staadioni teadvustaja: "Palume FC Levadia fännidel koheselt koristada lipp, mis võib klubile kaasa tuua väga suure trahvi!"
19:09
Kasper Elissaar: Penic tormas sedapuhku Ivanovi söödust rünnakule ja teenis nurgalöögi, kust tuli Teeveri möödalöök.
19:10
Kasper Elissaar: Praegu valdab Sparta taga palli, aga Levadia mängib südikalt.
19:10
Mis sel uuel lipul siis viga? Mingi keelatud sümboolika-sõnum?
19:11
Kasper Elissaar: Viga oli hoopis ühel vanal lipul. Püüame sellest pildi oma arhiivist võimalikult ruttu üles leida.
19:12
Kasper Elissaar: Antonov blokeeris Breznaniku löögi, misjärel püüdis Pikker Dockali soorituse.
19:13
Kasper Elissaar: Penic taas karistusalas ja taas nurgalöök!
19:13
Kasper Elissaar: Tema on Levadiale küll seni väga hea täiendus olnud.
19:14
Kasper Elissaar: Raudsepp klaaris vastaste kiirrünnaku.
19:15
Kasper Elissaar: Liigas on Penicil kirjas näiteks kahest mängust kaks väravat.
19:16
Kasper Elissaar: Ivanov sai jala vahele Sparta kaitsja söödule, aga ei õnnestunud tal palli kontrollida ja kiirrünnakusse tormata.
19:16
Külastaja Wironia kommentaar
Selle lipu viga on selles, et hetkel seda kasutavad Venemaa ultranatsid, seega see vist ka Venemaal ametlikult keelu all. Vähemalt ei tohi seda avalikult eksponeerida
19:16
tegemist võib-olla vene tsaaririigi lipuga - ehk must-kuldne-valge lipp - muid sümboleid mulle ei meenu nagu, mis võivad keelatud olla
19:16
Kasper Elissaar: Spartale nurgalöök.
19:17
Kasper Elissaar: Peaga pääseti suunama, aga suunati teisele poole väljakut.
19:17
Raul Ojassaar: Näe - siin on selle lipu pilt, mis ära koristati:

19:18
Kasper Elissaar: MILLINE OLUKORD! Penic lüpsis tuimalt Praha mehe ära, lükkas Ivanovile suurepärase läbisöödu, kes ei tahtnud väravast väga kaugel olnud väravavahti ei üle mängida ega temast palli üle tõsta, saates hoopis nahkkera talle sülle!
19:18
vukobratovic ka vigane ?
19:19
Kasper Elissaar: Ilmselt küll. Nädalavahetusel ta igatahes ka ei mänginud.
19:20
Kasper Elissaar: Levadia teenis karistuslöögi ja mängis selle väga kavalalt lahti. Penic lükkas söödu vasakul äärel oodanud Artjuninile, kes terava madala palli kasti mängis, kust see siiski ruttu välja tuli.
19:20
No see on jah siis see lipp millest ma rääkisin
19:21
Kasper Elissaar: Taas sai Ivanov läbisöödu, aga löögile ei jõudnud ja Štech korjas mänguvahendi sülle.
19:21
siis oli ta mängukeelu all
19:21
Kasper Elissaar: Õigus.
19:22
Tegelikult nende värvidega lippu kasutas 1930-40ndatel Vene fašistlik partei - seega v.o. see lipp seepärast on EL territooriumil keelatud
19:22
Kasper Elissaar: Huh! Lukaš Vacha mängis väga ja väga hea palli kasti paremast nurgast 16 meetri peale, kust Artur Pikk hea sirutusega mänguvahendi ründaja eest ära noppis.
19:23
Kasper Elissaar: Ilja Antonov andis nüüd söödu möödi palli väravale - Štech püüdis.
19:24
Kasper Elissaar: Priit Pikker! Tiemoko Konate pääses paremalt läbi ja lõpetas löögiga, kuid Pikker võttis alt nurgast ära!
19:24
Kasper Elissaar: Nurgalöök Spartale.
19:24
Kasper Elissaar: Radoslav Kovac lõi palli peaga taevasse ja kaitse klaaris.
19:25
Kasper Elissaar: Levadia rünnakud käivad täna peamiselt mööda Penici vasakut äärt. Igor Subbotin on senise 27 minuti jooksul tagasihoidlikumalt tegutsenud.
19:28
Kasper Elissaar: Levadiale 40 meetri pealt karistuslöök.
19:28
Kasper Elissaar: Madal pall kasti tulemust ei toonud, kuid pall jääb võõrustajatele.
19:29
Kasper Elissaar: Spartalt löök, aga Pikker saab palli enda kätte. Levadia alustab taas vaikselt.
19:31
Kasper Elissaar: Nüüd rikkus Levadia keskväljal määrusi.
19:32
Kasper Elissaar: Täna kaptenipaela kandev Ingemar Teever tegi ennastsalgava spurdi, et vaheltlõige sooritada, aga väravavaht Štech jõudis ikkagi enne teda mänguvahendini.
19:32
Kasper Elissaar: 34 minutit saab peagi mängitud.
19:32
Kasper Elissaar: Ilja Antonov teeb keskringis vea.
19:33
Kasper Elissaar: Levadia üritab nüüd taas rünnakut ehitada.
19:35
Külastaja Marko kommentaar
Levadia täna edasi ei saa kas siis euroopa liigas mängitakse edasi?
19:35
Raul Ojassaar:  Ei mängita.
19:36
Kasper Elissaar: Mängus erilist tempot praegu ei ole.
19:36
Kasper Elissaar: Vähemalt sündmusi mitte.
19:36
Kasper Elissaar: VäravJa kohe värav!
19:37
Raul Ojassaar: Noh, võõrsilvärava sai Sparta kätte. Nüüd läheb Levadial küll raskeks. Edasipääs on juba natuke kahtlane.
19:37
Kasper Elissaar: Marecek lükkas peaga Konate tsenderdusest tulnud palli 38. minutil väga kindlalt vasakusse nurka.
19:39
Kasper Elissaar: Muist osa Sparta personalist läks selle peale juba riietusruumi.
19:39
Kasper Elissaar: Nurgalöök külalistele.
19:39
Kasper Elissaar: Teever virutas nüüd teravalt väravale, aga mööda. Napilt-napilt ristnurgast.
19:40
Kasper Elissaar: Levadia otsis pika sööduga Ivanovit, aga kaitsja sai pea vahele.
19:42
Kasper Elissaar: Teever võttis hästi Artjunini pika söödu rinnaga omaks ja kontrollis palli, kuid äärekohtunik tõstis suluseisulipu.
19:42
Kasper Elissaar: Minut normaalaega esimese poolaja lõpuni. Seisakuid pole väga olnud, seega ilmselt lisaminuteid ei tule.
19:42
Edasipääs on juba natuke kahtlane? :D
19:44
Kasper Elissaar: Tipuric üritas nüüd endale keevitada. Jäi kaitses molutama ja Nešpor sai palli suunata, aga Levadia õnneks jäi Pikker pallile ette. Seejärel sai Vacha uuesti löögile, aga see sooritus oli juba ebatäpne.
19:44
Kasper Elissaar: Üks üleminut siiski tuleb.
19:45
Kasper Elissaar: Penicilt nüüd väga efektne pikk läbisööt Teeverile, aga Teever jõudis pallini pärast väravavahti.
19:45
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Sparta 1:0 eduga!
19:46
Kasper Elissaar: Levadial oli täna Sparta teise koosseisu vastu mängu küll, aga ise ei suudetud ära lüüa ja Sparta seda siiski tegi.
19:55
Kasper Elissaar: Muide: staadionil istub tribüünil täna ka tõeline Eesti jalgpalli raskekahurvägi koosseisus Konstantin Vassiljev, Dmitri Kruglov ja Tarmo Neemelo. Ilmselt on kuulsaid pallureid veelgi, aga neid oleme märganud.
19:59
Kasper Elissaar: Meeskonnad tulevad taas väljakule.
19:59
Külastaja junn kommentaar
Vahepeal tasub mainimist ,et karikamängus on Raasiku Joker ja Infonahk poolaja seis 0-0
19:59
Kasper Elissaar: Vahetusi ei ole märgata.
20:00
Kasper Elissaar: LÄKS!
20:01
Kasper Elissaar: Omar El Hussieny on läinud sooja tegema.
20:02
Kasper Elissaar: Levadia veeretab praegu.
20:04
Kasper Elissaar: LATT! Nešpor tõstis palli põikpalli - Priit Pikker saatis palli ainult pilguga.
20:05
Kasper Elissaar: Teever suutis nüüd Štechi väljalöögile ette jääda, kuid pall lendas auti.
20:06
Kasper Elissaar: Subbotin andis nüüd väga hea terava palli värava ette, aga Teever ei ulatunud pallini.
20:07
MAARDU FC STARBUNKER - HÜJK EMMASTE 1:0 - ka too hetkeseis on üllatuslik karikasarjas.
20:07
20:08
Kasper Elissaar: Levadial paremalt äärelt karistuslöök kasutada.
20:08
Kasper Elissaar: Artjunini keriv vintpall maandus väravavahi käte vahel.
20:09
Kasper Elissaar: Levadia veeretrab ja otsib. Subbotini terav sööt tuli taas kastist välja.
20:10
Kasper Elissaar: Konate üritas otse õhust väravat lüüa, aga sooritus oli väga tugevalt ebatäpne.
20:10
Kasper Elissaar: El Hussieny on mängu sekkumas.
20:11
Kasper Elissaar: Ilmselt Teever tuleb välja ja Subbotin läheb ette.
20:11
Emmaste mängib 10kesi - 27.minutil sai eemaladatud Rasmus Armas
20:11
Raasiku ja Infoneti mängus situatsioon on järgmine - Infonet surub, aga mitte väga veenvalt. Küll lööb Infonet oma :)
20:12
Kasper Elissaar: Vahepealne põnevushetk: kajakas jättis oma väljahäite tribüünile kõva plärtsatuse saatel.
20:12
Kasper Elissaar: Breznanik virutas nüüd kaugelt mööda.
20:12
oli penalt ja Melts viis Infoneti juhtima :) 0:1 seis on Raasiku kunstmurul
20:14
Kasper Elissaar: Nešpori pealöök maandus küljevõrgus.
20:14
Külastaja tark mees taskust kommentaar
miks Starbunkeri-HÜJK seis üllatuslik, samas liigas Maardu eespool, omavahelised mängud: 1-3 ja 2-1, väga 50-50 meeskonnad
20:14
Kas too sama kajaks, kellest Sparta mängija(d) pilti tegid? :D
20:15
Kasper Elissaar: Tead ausalt öeldes nägu ei näinud. Kõik on võimalik, kuigi ilmselt pigem elab see kajakas Kadrioru piirkonnas ja mitte kesklinnas.
20:16
Kasper Elissaar: Vahetus61. minut. Vladislav Ivanov puhkama, El Hussieny välja.
20:16
Kasper Elissaar: Nii palju läks täppi, et Subbotin liikus tipuründajaks.
20:17
Kasper Elissaar: Pikker lõi palli vastu Artjuninit!
20:18
Kasper Elissaar: Ja kohe pääses Levadia kiirrünnakusse, kus Omar El Hussieny jäi alla Radoslav Kovacile. Levadiale nurgalöök.
20:18
Külastaja marko kommentaar
natuke teemavälist. Kas Eino Puri saab juba Kalju eest mängida liigas?
20:18
Kasper Elissaar: Jah.
20:18
Starbunkeril on päris ok finatseerimine - keegi kohalik ärimees toetab meeskonda - lisaks sellele mängijad seal pole peksupoisid. Tulemus on õiglane
20:18
Starbunker 2:0 Emmaste. Boldõrev on teise värava autor
20:19
Kasper Elissaar: Subbotin sai nurgalöögist löögile, aga oli ebatäpne.
20:20
20:21
Kasper Elissaar: Pall põrkas vastu Tipuricit ja vastast, kuid Levadia sai palli kastist välja.
20:21
Kasper Elissaar: Breznanik pääses olukorra jätkuks väga hästi löögile, aga napilt mööda. Priit Pikker oli selgelt oma kaitsjate peale pahane.
20:22
Kasper Elissaar: Hoiatus67. minut. Lukaš Vacha tõmbas maha Penici ja sai hoiatada.
20:23
Kasper Elissaar: Milline võimalus! Subbotin pääses peaga karistuslöögist tulnud palli suunama, aga Štech lükkas alt nurgast palli nurgalöögiks!
20:23
Kasper Elissaar: Värav  Ingemar Teever lükkas sukelduva pealöögiga nurgalöögist tulnud palli nahkkera väravasse! 1:1!
20:25
Kasper Elissaar: Mängupilt on täna ikka hoopis teine olnud. Avamängust jäi mulje, nagu Levadia mängiks Real Madridiga. Täna on umbes selline Kalju-Lech lahing.
20:27
Kasper Elissaar: El Hussieny otsis läbisöötu, aga Sparta kaitse luges olukorda.
20:27
Külastaja ... kommentaar
Ega Sparta viitsi pingutada ka teine koosseis ka väljakul.
20:27
Tubli Ingemar, väga tubli - iga murdosa punktist UEFA tabelisse on kulda väärt! Kui Levadia ei kaota mängu siis meil juba 1,5 punkt! Loodame, et ka Kalju lisab veel neid punkte juurde!
20:28
Kasper Elissaar: Sparta teine koosseis on ka siiski selline, et iga mees oleks Premium liigas kõva tegija.
20:28
Külastaja tubli kommentaar
Ja enne kui keegi hakkab pihta vingumisega, et Sparta mängib teise koosseisuga (mis on ju osaliselt õige), siis märgin, et Spartal on väljakul 5 Tshehhi ja 1 Slovakkia koondislane... ah ei jõudnud, juba hakkas pihta :D
20:29
Kasper Elissaar: Penaltihõng! Penic riputas palli kasti, kus Subbotin üritas seda peaga suunata, kuid teda hoiti kinni ja pallini ta ei küündinud.
20:30
Kasper Elissaar: Veerand tundi jäänud.
20:30
Kasper Elissaar: Pavel Kaderabek lasi El Hussieny tsenderduse läbi ja seda ei osanud Jan Penic oodata.
20:31
Kasper Elissaar: Vahetus76. minut. Sparta vahetab: Breznanik välja, Prikryl sisse.
20:32
Kasper, räägi palun, kas Penic nüüd mängib paremal äärel, sest Omario kodupositsioon on vasak äär...
20:33
Kasper Elissaar: Ei. Nagu ennist ütlesin, läks Subbotin ette ja Omar võttis tema koha paremal.
20:34
Kasper Elissaar: Vahetus79. minut. Viis väravat löönud Lafata tuleb mängu Dockali asemele.
20:37
Kasper Elissaar: Vahetus82. minut. Levadia teeb teise vahetuse: Jan Penic välja, Pavel Marin sisse. Nüüd liigub El Hussieny vasakule ja Marin paremale.
20:37
Infonet juhib 2:0 - 67. minutil teise värava ilusa pealelöögiga lõi Maksim Lipin
20:37
Kasper Elissaar: Peagi on sekkumas ka Marek Kaljumäe.
20:38
Kasper Elissaar: Praha meeskonnal karistuslöök.
20:38
Kasper Elissaar: Tsenderdus lendas tagumisse posti, Nešpor sai ka löögile, kuid Pikker püüdis.
20:38
Kasper Elissaar: Sparta toob ka Mario Holeki sisse.
20:39
Kasper Elissaar: Vahetus84. minut. Ilja Antonov välja, Kaljumäe sisse.
VahetusMarin Nešpor välja, Holek sisse.
20:41
Kasper Elissaar: USKUMATU! EL Hussieny jooksis kaitsjatest mööda, saatis kohvilegi ühe ning tulistas parema jalaga karistusala joonelt posti. Pall põrkas Teeveri jalale, kes tabas väga halvasti mänguvahendit ja oli suluseisus. Viigiseis püsib.