Esmaspäev, 28. juuli 2014
18:54
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Alustame 21. vooru viimaste mängude LIVE-ülekandega.
18:56
Rasmus Voolaid: Ütleme kohe ära, et Paides meil kedagi kahjuks kohal ei ole ja seetõttu piirdub info selle mängu kohta väravate, vahetuste ja kaartidega.
18:56
Rasmus Voolaid: Kadriorust aga tuleb täisväärtuslik ülekanne!
18:57
Rasmus Voolaid: Vaatame aga Paide ja Sillamäe algkoosseisud ikka üle.
18:57
Rasmus Voolaid: Paide: 1-Niinepuu, 27-Kovtunovitš, 24-Palatu, 3-Tubarik, 2-Veis, 15-Sinilaid, 8-Kõll, 7-Uwaegbulam, 9-Tomson, 14-Rõivassepp, 16-Paur.
Varus: 21-Indermitte, 25-Reinsoo, 18-Ustaal, 10-Goldberg.

18:58
Rasmus Voolaid: Niinepuu ei tohi vigastada ega punast saada, kuna pingilt poleks kedagi postide vahele tuua.
18:58
Rasmus Voolaid:

Sillamäe: 1-Starodubtsev, 3-Dudarev, 5-Cheminava, 26-Bagužis, 4-Sidorenkov, 6-Vnukov, 18-Tjapkin, 11-Masitšev, 33-Murihhin, 9-Silitš, 99-Kabajev.
Varus: 16-Lavrentjev, 10-Ratnikov, 17-Kvassov, 14-Novikov, 13-Dubõkin, 15-Volkov.

18:58
Rasmus Voolaid: Ratnikovile antakse siis puhkust.
18:58
Rasmus Voolaid: Tallinnas on aga meeskonnad väljakule sammunud.
18:59

Kalju: 1-Teleš, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 2-Galpin, 3-Pürg, 7-Reginald, 23-Ainsalu, 8-Mööl, 14-Kallaste, 75-Wakui, 32-Ahjupera.
Varus: 69-Aland, 9-Quintieri, 17-Kirss, 21-Nunes, 4-Reintam, 24-Puri.

18:59
Rasmus Voolaid: Ahjupera on tagasi algkoosseisus! Lisaks saab debüüdi kirja ka uus prantslane Galpin.
18:59

Kalev: 12-Levizi, 17-Gavrilov, 5-Heintare, 4-A. Savitski, 2-Butlers, 15-Kukebal, 14-Heliste, 11-Koger, 19-Armean, 16-R. Karpov, 3-Valge.
Varus: 1-D. Savitski, 13-Anissimov, 6-Brõlin, 9-Stüf, 20-Larin, 18-Kahr, 10-Paal.

19:00
Rasmus Voolaid: Läks!
19:03
Rasmus Voolaid: Seni on Kalev igatahes vapralt vastu pannud ja mäng suhteliselt võrdne olnud.
19:04
Külastaja español kommentaar
Mis sillamäe hispaanlasest saanud on ?
19:06
Rasmus Voolaid: Äkki on vigastatud, sest viimane mäng oli kahe nädala eest duubli eest. Rohkem infot kahjuks pole.
19:09
Rasmus Voolaid: Kaljul on täna siis hea võimalus tabelis teiseks tõusta, sest Levadia sai reedel Infoneti käest tappa ja tabelis ollakse Levadiast kahe punktiga taga.
19:09
Rasmus Voolaid: Tundub, et Paides on oodatult aktiivsem olnud Sillamäe. Juba on saadud kaks nurgalööki.
19:10
Rasmus Voolaid: Nüüd on Kalev pikalt palli Kalju värava all suutnud hoida, teeniti kaks nurgalööki ja vallatakse jätkuvalt palli.
19:13
Rasmus Voolaid: Oma kastis ollakse ikka ebakindlad, korduvalt oli nurgalöögi järel pall ohtlikult lahti ja oli õnne, et ükski Kalju mees otsustavalt jalga vahele ei suutnud lükata.
19:14
Rasmus Voolaid: Uus mees Galpin on seni päris aktiivne olnud nii ründe- kui ka kaitsefaasis. Tema kiirus ja tehnika võivad Kalevi kaitsjatele palju peavalu tekitada.
19:18
Rasmus Voolaid: Joogipausist rääkides, siis MM-il oli selle ametlikuks piiriks 32 kraadi. Kadriorus on täna mõõdetud enne mängu algust 30 kraadi, Paides 29. Aga loodame, et ikkagi lubatakse meestel end turgutada.
19:19
Rasmus Voolaid: Kallaste on nüüd kaks korda saanud karistuslöögist proovida, mõlemad korrad napilt üle.
19:22
Rasmus Voolaid: Kuni Kalevil jõudu jätkub, siis on mäng päris võrdne olnud. Eks näis kauaks neil seda sellises kuumuses on.
19:23
Rasmus Voolaid: Paides on vist endiselt kõik Sillamäe kontrolli all, seis aga püsib 0:0.
19:25
Külastaja .... kommentaar
Kas Kalju koosseis varsti koosnebki ainult nendest Lille akadeemia tüüpidest?
19:25
Rasmus Voolaid: Bärengrub võttis väga valusalt Karpovi maha, aga pääseb kollasest. Ohtlikust kohast Kalevile löök.
19:26
Rasmus Voolaid: Kukebal lõi umbes viie värava jagu üle ...
19:26
Rasmus Voolaid: Värav Jarmo Ahjupera!
19:27
Rasmus Voolaid: Kallaste leidis hästi tsenderdusega Ahjupera ning mees osavalt lükkas vasakuga selle võrku!
19:28
Külastaja to .... kommentaar
Aga kõik need Lille mehed on päris korralikud.
19:28
Rasmus Voolaid: VäravJuhib ka Sillamäe!
19:29
Rasmus Voolaid: Värav Ohoh, Ahjupera uuesti!
19:29
Rasmus Voolaid: Taas Kallaste-Ahjupera duo!
19:30
Rasmus Voolaid: Sillamäe väravalööja jääme hetkel veel võlgu.
19:33
Rasmus Voolaid: Viie minutiga on Ahjupera Kalevi hävitanud!
19:33
Külastaja Fuuu kommentaar
Niipalju siis Kalevil seda jõudu jagus :D
19:35
Rasmus Voolaid: Värav Paide on viigistanud!
19:36
Rasmus Voolaid: 35. minutil oli täpne Sander Sinilaid!
19:37
Rasmus Voolaid: Ahjupera neljas polnud kaugel!
19:38
Rasmus Voolaid: Siin kisub ikka väga suureks saunaks. Sisuliselt iga Kalju rünnak toob suurepärase võimaluse.
19:39
Rasmus Voolaid: Hoiatus Armean korjas endale kollase.
19:42
Rasmus Voolaid: Wakui jäi nüüd ikka täiesti üksi, aga napilt-napilt tagumisest postist mööda.
19:43
Rasmus Voolaid: Hoiatus Karpov teenis vea eest Kallaste vastu kollase.
19:45
Rasmus Voolaid: Paides on paus!
19:46
Rasmus Voolaid: Hoiatus Mainimata on jäänud Ervin Kõlli kollane.
19:46
Rasmus Voolaid: Ahjuperal on siin poolaja lõpus ikka suhteliselt raske juba, vorm pole ikka päris see veel.
19:47
Rasmus Voolaid: Aga kübara ta siiski lõi ja on ka Kadriorus kätte jõudnud poolaeg!
19:48
Rasmus Voolaid: Teeme ka meie siit väikese pausi ja oleme tagasi umbes kümne minuti pärast.
19:58
Rasmus Voolaid: Nonii, õigepea peaks Paides mäng edasi minema.
20:00
Rasmus Voolaid: Ja nii ongi, läksime!
20:01
Rasmus Voolaid: Vahetus Ahjupera võetakse puhkama, Felipe Nunes sisse. Kalevi poolel võeti välja Edgars Butlers välja ja sisse toodi Edwin Stüf.
20:01
Rasmus Voolaid: Vahetus Lisaks ka Armean välja ja Brõlin sisse.
20:04
Rasmus Voolaid: Värav Sillamäe!
20:05
Rasmus Voolaid: 49. minutil tuli see värav, õigepea nimetan ka autori.
20:06
Rasmus Voolaid: Nikolai Mašitšev!
20:08
Rasmus Voolaid: Sillamäel jaoks on küll käimas ülioluline mäng, kui võitu ei võeta, siis ilmselt medalit see aasta ei nähta.
20:09
Rasmus Voolaid: Vahetus Poolajal toodi siis sisse ka Daniil Ratnikov, puhkama Vnukov.
20:12
Rasmus Voolaid:  Poolaja algused on Kalevil päris sümpaatsed olnud, aga tundub, et vastupidavusega on neil probleeme. Kaua nad nüüd kestavad?
20:14
Kaua nad püsivad, ja palju nad lasevad, selles on küsimus
20:15
Rasmus Voolaid: Ma arvan, et Wakui ühe tahab ikka ära lüüa. Ennustan, et 5:1 tuleb.
20:16
Külastaja Karu kommentaar
Kas paidel pole vahetusi
20:16
Rasmus Voolaid:  On ikka.
20:16
Rasmus Voolaid: Vahetus Mööl välja, Quintieri sisse.
20:18
Rasmus Voolaid: Oi, kuidas Kalevil vedas! Wakui pääses Leviziga silmitsi, aga puurilukk suutis napilt jaapanlase jalalt selle palli kätte saada! Supersööt Quintierilt!
20:20
Rasmus Voolaid: Vahetus Karpov välja, Anissimov sisse. Kalevi vahetused tehtud.
20:21
Rasmus Voolaid: Paides vist surub jätkuvalt Sillamäe, teenitud on juba kümme nurgalööki. Paidel on neid kaks.
20:24
Rasmus Voolaid: Wakui ikka otsib seda kolli! Praegu napilt üle.
20:25
Rasmus Voolaid: Nunes oli Leviziga üks-ühele, aga mööda!
20:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Paide on nüüd kaks vahetust teinud. Rõivassepp ja Paur välja, Indermitte ja Goldberg sisse.
20:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus Stüf tiris Kallastet särgist ja korjas kollase.
20:29
Rasmus Voolaid: Paides on 95 pealtvaatajat, Kadriorus 215.
20:30
Rasmus Voolaid: Värav Ken Kallaste!
20:30
Rasmus Voolaid: Mees mängiti ilusa sööduga vabaks ja rahulikult lükkas paremaga Levizist mööda.
20:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Murihhin ja Kabajev välja, Dubõkin ning Kvassov sisse.
20:31
Külastaja Jaan kommentaar
Kalju fänne nii vähe kohal.
20:32
Rasmus Voolaid: Vahetus Wakui välja, Kirss sisse. Eino Puri seega comebacki veel ei tee.
20:33
Rasmus Voolaid: Ainult Paidel on veel üks vahetus jäänud, ülejäänud meeskonnad on kõik ära kasutanud.
20:35
Rasmus Voolaid: HoiatusKollane Quintierile.
20:37
Rasmus Voolaid: Värav Felipe Nunes!
20:37
Rasmus Voolaid: Kiirrünnakus mängib Kirss Nunesi vabaks, Levizi saab küll käpa vahele, aga pall maandub ikkagi võrgus.
20:40
Rasmus Voolaid: Tundub, et Kalju viiega piirduda ei taha. Väga näljased ollakse.
20:43
Rasmus Voolaid: Värav PAIDE ON VIIGISTANUD!
20:44
Rasmus Voolaid: Kalevi poolelt oli Kukebal kaua pikali, aga jätkab mängu.
20:44
Rasmus Voolaid: Iga hetk ütleme ka Paide värava autori. Sillamäe on medalita jäämas.
20:44
Rasmus Voolaid: Kalju fännid skandeerivad: "Viis-null on vähe!"
20:46
Rasmus Voolaid: Penalti ja Ervin Kõll!
20:46
Issand Sillamäe.... Eduseisu ka ei suuda hoida -.-
20:46
Rasmus Voolaid: Kalju on saanud 5:0 võidu Kalevi üle!
20:46
Rasmus Voolaid: Paides veel mäng jätkub!
20:49
Rasmus Voolaid: Hoiatus Eemaldamine Huvitav, kas väravat tähistades võttis Kõll särgi seljast? Igatahes korjas ta minut hiljem oma teise kollase ja eemaldati mängust!
20:50
Rasmus Voolaid: Värav SILLAMÄE JUHIB!
20:50
Külastaja ok kommentaar
Sillamäe aplaus !
20:50
Rasmus Voolaid: Uskumatu värk on Paides käimas!
20:52
Rasmus Voolaid: Suur jalgpalliesmaspäev on sellega lõppenud. Aitäh kõigile ja kohtumiseni!