Laupäev, 9. august 2014
18:57
Raul Ojassaar: Hei-hoo, vutifännid! Lõpetame selleks nädalaks Premium liiga ära ka. Mängivad Paide ja Trans.
18:59
Raul Ojassaar: Paide: 1-Niinepuu, 5-Lomp, 4-Indermitte, 31-Leetma, 2-Veis, 25-Reinsoo, 16-Sinilaid, 26-Tomson, 11-Paur, 10-Goldberg, 14-Rõivassepp.
Varus: 23-Kaldoja, 24-Vassiljev, 22-Kovtunovitš, 7-Uwaegbulam.

Trans: 33-Tokaitšuk, 22-Andrejev, 3-Nesterovski, 4-Avdeev, 10-Škinjov, 8-Jakovlev, 21-Epifanov, 7-Ornat, 20-Sinicins, 11-Osipov, 13-Fjodorov.
Varus: 14-Plotnikov, 17-Kutuzov, 12-Lissitsõn.
19:02
Raul Ojassaar:  Mäng algas!
19:04
Raul Ojassaar: Narva värava all jääb pall ohtlikult lahti, kuid Tokaitšuk saab selle lõpuks endale.
19:08
Raul Ojassaar: Ossipov üritas väga kentsakalt Leetma vastu viga välja meelitada, kuid kohtunikke ta haneks ei tõmba.
19:10
Raul Ojassaar: Ornat ja Škinjov said ohtlikult proovida, kuid ühe löögi tõrjus Niinepuu ning teine üritus ebaõnnestus.
19:14
Raul Ojassaar: Tomson proovib kaugelt, kuid selgelt üle. Ei ole kumbki meeskond praegu initsiatiivi konkreetselt endale saanud.
19:14
Külastaja kommentaar
Kas te teate umbes palju inimesi teie live praegu vaatab ?
19:14
Raul Ojassaar: Päris täpselt mitte, aga umbes sadakond.
19:17
Raul Ojassaar: Ornat võtab Sinilaiu keskväljal päris korralikult maha, kuid pääseb veel kaardist.
19:19
Raul Ojassaar: Hoiatus Nüüd saab Ornat oma kaardi kätte. Sinilaid on taas ohvriks.
19:20
Raul Ojassaar:  Siiski Indermitte, mitte Sinilaid.
19:23
Raul Ojassaar:  Hoiatus Kaardi võtab endale ka Sinicins.
19:24
Raul Ojassaar: Nurgalöök Transile - Niinepuu tegi hea tõrje.
19:27
Raul Ojassaar: Tribüünid on üpris hõredad. Sadakond venitab äkki välja, kui natuke juurde panna.
19:28
Raul Ojassaar: Ossipov! Hea löök paremalt äärelt ning Niinepuu tõrjub korneriks.
19:34
Külastaja Seapea kommentaar
Miks Andre Mägi ei mängi Paide pool?
19:34
Raul Ojassaar: Jään hetkel vastuse võlgu.
19:35
Raul Ojassaar: Vahelduseks põrutavaid uudiseid Kostja Vassiljevi rindelt - kas mees on siirdumas Iisraeli liigasse!?
19:36
Külastaja asdsfa kommentaar
Mägi käib ilmselt tööl ja ei saa trennis käia, nagu ka Kõll
19:36
Raul Ojassaar: Pall kukub väga ohtlikult Goldbergile, kelle löögi aga kaitsjad blokeerivad.
19:37
Raul Ojassaar: Osipov üritab Lombi vastu penaltit välja meelitada, kuid taas väga optimistlikult ja kergelt. Päris daiv ei olnud, aga väga kerge ja teatraalne kukkumine sellegipoolest.
19:39
Raul Ojassaar:  Meie kohapealne reporter teatab, et tuul tõi linna poolt staadionile šašlõkilõhna, mis tahab kangesti meest platsi äärest ära meelitada.
19:42
Raul Ojassaar: Mäng ei ole täna olnud väga kvaliteetne. Mõlemalt poolelt on palju kehvi puuteid, aga tasapisi on Trans initsiatiivi endale võtmas.
19:43
Raul Ojassaar: Paide mängis korneri hästi värava alla, kuid olukord lõpeb üle virutatud kauglöögiga.
19:47
Raul Ojassaar: PENALTI TRANSILE!
19:48
Raul Ojassaar: Andrejev kukutatakse kastis ning Trans saab supervõimaluse vaheajale positiivsel noodil minna!
19:48
Raul Ojassaar: Värav 45+1. pen. Roman NESTEROVSKI! Kindlalt sisse ja poolajavile kõlab!
19:49
Raul Ojassaar: Siit ka väike paus, oleme tagasi juba kümnekonna minuti pärast.
20:04
Raul Ojassaar: Nii - teine poolaeg läks!
20:04
Raul Ojassaar: Vahetus Narva tegi ka vahetuse - Plotnikov tuleb Jakovlevi asemele.
20:05
Raul Ojassaar: Ornat alustab kohe väga-väga õhukesel jääl, võttes Pauri selgelt maha. Mehel on kollane kaart all ja see pidi nüüd küll täiesti viimane hoiatus olema.
20:05
Raul Ojassaar: See oleks muidugi päris stiilne poolaja algus olnud, niimoodi esimesel minutil punane kaart saada.
20:07
Raul Ojassaar:  Paide on teist poolaega hästi alustanud. Teenitakse nurga- ja karistuslööke.
20:08
Raul Ojassaar: Niinepuu põrkab Leetmaga kokku ning saab pisut viga.
20:12
Raul Ojassaar: Ei leia Paide ettepoole selliseid otsustavaid käike. Ründesse või poolkaitsesse oleks teravust juurde vaja.
20:16
Raul Ojassaar: Paide trahvikastis käis üks korralik maadlus, kuid lõpus saavad võõrustajate kaitsjad palli puhtaks. Transil oli tekkimas kena võimalus.
20:16
Raul Ojassaar: Nüüd sai Ornat löögile, kuid madalalt ja keskele.
20:19
Külastaja Tanel kommentaar
Kas oli ilus penalt ja kuhu löödi sest just hakkasin soccernetist vaatama?
20:19
Mitmes minut ?
20:19
Raul Ojassaar:  Penalti löödi kenasti paremasse nurka ning seda esimese poolaja ainsal lisaminutil.
20:20
Raul Ojassaar:  Vahetus Paide toob Rõivassepa asemele Vassiljevi.
20:22
Raul Ojassaar: Hoiatus Teise poolaja esimese hoiatuse au saab endale Ilja Ossipov.
20:24
Raul Ojassaar: Škinjov ehitas endale kuidagiviisi palli karistusalasse ning leidis ka hea jätku, kuid teise laine pealelöök on täielik plönn.
20:28
Raul Ojassaar: Paur põrutab paremalt äärelt tugeva tsenderduse ning Tokaitšuk korra pillab, aga saab selle siiski kätte.
20:30
Raul Ojassaar: Jätkuvalt puudub Paide rünnakutes teravus, Trans on vasturünnakutel tunduvalt ohtlikum.
20:31
Raul Ojassaar: Vahetus Trans toob Kutuzovi sisse, välja Ossipov.
20:33
Raul Ojassaar: Vahetus Paide vastab Jasper Uwaegbulamiga, välja Tomson.
20:34
Raul Ojassaar: Värav PAIDE VIIGISTAB! 76. Sander SINILAID!
20:35
Raul Ojassaar: Vasakult äärelt tuleb tsenderdus ning Paur tabab esimese hooga posti, kuid tagasipõrkunud palli tulistab Sinilaid kindlalt väravasse! Kordusest oli naljakas vaadata, kuidas Paur värava ajal veel oma raisatud võimalust kirus.
20:36
Raul Ojassaar: Vahetus Paide tegi oma viimase vahetuse ka ära - Reinsoo välja, Kaldoja sisse.
20:39
Raul Ojassaar:  Noh, natuke on see mäng nüüd elavnenud. Seda oli ka hädasti vaja.
20:41
Raul Ojassaar: Frischer võttis Plotnikovi efektselt maha. Vilet ei järgnenud.
20:42
Raul Ojassaar: Hoiatus Indermitte võtab Paide esimese hoiatuse.
20:43
Raul Ojassaar: Veis puges hästi kaitsjate vahelt läbi, kuid sööt täpne ei ole. Paide on ka värava järel initsiatiivi enda käes hoidnud.
20:45
Raul Ojassaar: Škinjovi ülipehme tsenderdus jõuab kuidagiviisi värava alla, kuid seal on rohkem Paide mehi.
20:47
Raul Ojassaar: Tokaitšuk puterdas kõrget palli püüdes ning Jasper oleks selle peaaegu ära napsanud, kuid olukord lõpeb Transi jaoks õnnelikult.
20:50
Raul Ojassaar: Plotnikov sai poolkiirest rünnakust hea võimaluse, kuid Indermitte blokeeris.
20:50
Raul Ojassaar: Pealtvaatajaid on täna 101.
20:51
Raul Ojassaar: HoiatusEemaldamine Andrei Ornat saab oma teise kollase kaardi kätte! Rumal aeg, mil oma teist hoiatust võtta...
20:51
Raul Ojassaar:  Hoiatus Enne seda sai justkui Sinicins kollase, aga tal oli ju kaart all!?
20:53
Raul Ojassaar: Mäng läbi! 1:1 viik küllaltki võimalustevaeses mängus. Transile järjekordne viik, aga usun, et kumbki meeskond päris lõpuni rahule sellega ei jää.