Teisipäev, 19. august 2014
20:54
Rasmus Voolaid: Ühes kohad mängud lõppevad ja teises algavad. Tervitame Teid vihmaselt Tamme staadionilt, kus loetud minutite pärast pannakse pall mängu Tammeka ja Flora vahelises kohtumises!
20:58
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on väljakul, aga enne mängu algust tunnustatakse veel Tammeka parimaid noormängijaid.
21:00
Rasmus Voolaid: Ja läks!
21:01
Rasmus Voolaid: Ametlike algkoosseise veel pandud ei ole, aga nagu näha on siis Floral on algkoosseisu usaldatud nooruke Rauno Sappinen.
21:02
Rasmus Voolaid: Tammeka algkoosseisus üllatusi ei ole, täpselt nii nagu aimata võis.
21:04
Rasmus Voolaid: Tammeka fännid on väga vapralt alustanud ja esimesed viis minutit pole staadion veel vaikust kogenud.
21:07
Rasmus Voolaid: Flora on mängu kontrollinud, aga midagi veel korda saadetud ei ole.
21:10
Rasmus Voolaid: Värav MARTIN HURT!
21:10
Rasmus Voolaid: Oli vist Suurpere see, kes äärelt teravust tegi ja sööduga Hurda leidis. Kindel pauk latist sisse ja Flora on raskustes!
21:12
Külastaja karl kommentaar
mets mängib ilmselt poolikus
21:12
Rasmus Voolaid: Mets on poolkaitses, jah.
21:13
Külastaja Karla kommentaar
Tammeka algkoosseisus on jalkaliidu andmetel keegi Osipov???
21:13
Rasmus Voolaid: Ilmselt on seal mõeldud Transi Ilja Ossipovi, aga tegelikult on see ikkagi Martin Naggel.
21:14
PS! EJL kodulehel on flora koosseis Rasmus.
21:15
Rasmus Voolaid: Mõlemad koosseisud on ammu üles pandud. Aga vabandused tagant järele, et nad seal mängu algusest polnud!
21:15
Rasmus Voolaid: Prosa pääses väga ohtlikult kaitsjate eest plehku, aga terava nurga alt tehtud sööt/löök lendas raamist mööda.
21:17
Külastaja Marts kommentaar
Floral algkoosseisus täna nii mõnigi üllatus ja suuresti tänu sellele ka pink hirmuäratavalt tugev Eesti mõistes. Loodetavasti naasetakse pealinna ikka võidupunktidega. Pärast seda viimasel ajal superhoos olnud Paide ees ootamas.
21:18
sorry minu viga et ei märgand
21:18
Rasmus Voolaid: No pole hullu. :)
21:19
Rasmus Voolaid: Natuke domineerivam on ikkagi Flora, aga tartlaste poolkiired rünnakud võivad Florale päris palju probleeme valmistada. Ühe korra juba karistatigi ära.
21:22
Rasmus Voolaid: Flora plaan on seni küll suhteliselt selge olnud- otsida Prosat! Seni on Lorenz ja Tutk teda hästi valvanud.
21:22
Rasmus Voolaid: Kohe Lorenz eksis ja Prosa pääses löögile, aga Pechter tõrjus! Küll ebakindlalt, aga lõpuks oli kõik kontrolli all.
21:25
Rasmus Voolaid: Pechter tegi ideaalse avangu ja Suurpere pääses hästi löögile, aga umbes kümmekond meetrit üle!
21:27
Rasmus Voolaid: Lorenz mängis oma kastis väga riskantselt, aga hästi ja Jürgensoni jalalt sai pall ilusti minema löödud.
21:28
Rasmus Voolaid:  Hoiatus Tiirik võtab enda kasti lähistel väga rumala kollase. Florale 20 meetri pealt ja otse keskelt väga ohtlik võimalus.
21:29
Rasmus Voolaid: Müüri ja Pechter püüab probleemideta.
21:31
Külastaja Kaido kommentaar
Hurt skoorib venna tiimi vastu, kes on tiitli heitluses! Not bad
21:31
Rasmus Voolaid: Päris valus oleks nii venna tõttu tiitel kaotada.
21:33
Rasmus Voolaid: Tundub, et see õhtune mäng on tartlastele meelemööda, sest sellist laulupidu ma tänavusest hooajast ei mäleta. Flora fännid on seni selgelt üle lauldud.
21:34
Rasmus Voolaid: Luigend lükkas korduvalt Tautsi palli juurest eemale, aga pääses hoiatusega. Mäng on praegu selgelt Flora kontrolli alla läinud.
21:37
Külastaja junn kommentaar
No ega laulupidu punkte ei anna!
21:39
Rasmus Voolaid: Tegin florakatele natuke ülekohut ja selle duelli hindaksin seni ikkagi viiki. Kui annaks punkte, siis annaksin selle eest mõlemale ühe juurde.
21:40
Rasmus Voolaid: Flora üritab kõigest jõust, aga Prosa on seni otsustavatel hetkedel suluseisus istunud ja endiselt erilist ohtu Pechterile kujutatud pole.
21:43
Rasmus Voolaid: Poolaja viimane minut on kohe hakkamas ja seni on Tammeka väga kenasti ära seisnud.
21:45
Rasmus Voolaid: Lisaminuteid ei tule, paus!
21:47
Rasmus Voolaid: Loodame, et teine poolaeg tuleb vähemalt sama põnev. Seniks teeme meiegi pausi. Alustame, kui meeskonnad uuesti platsil on!
21:57
Külastaja pohlaku vest kommentaar
ole ole ole
21:57
Rasmus Voolaid: Poolaja statistika: (Tammeka:Flora)
Löögid: 2:3
Löögid väravale: 1:1
Nurgalöögid: 0:1
Vead: 8:7
Suluseisud: 1:3
21:58
Rasmus Voolaid: Nonii, mehed on taas platsil!
22:00
Rasmus Voolaid:  Läks!
22:00
Rasmus Voolaid: Prosa juba proovis, aga Pechterile otse sülle.
22:01
Rasmus Voolaid: Martin Hurt teisele ülilähedal!
22:01
Rasmus Voolaid: Toom sai vist napilt sõrmed vahele ja pall veeres posti kõrvalt mööda.
22:04
Rasmus Voolaid: Flora on Beglarišvili sooja tegema saatnud.
22:04
Rasmus Voolaid: Hoiatus Suurpere tegi Aloe vastu vea ja korjas kollase.
22:07
Rasmus Voolaid: Flora sai nurgalöögi järel kenasti peaga löögile, aga Pechter oli mees õigel kohal.
22:09
Rasmus Voolaid: Paju superlöök, aga Toom võttis ära!
22:09
Rasmus Voolaid: Vahetus Beglarišvili sisse, Juha välja.
22:10
Rasmus Voolaid: Mets kolis seepeale nüüd keskkaitsesse.
22:11
KUI Tammeka täna võita suudaks, siis see oleks kindlasti üks käesoleva hooaja suurimatest üllatuspommidest, kui mitte suurim. Mis see Tammeka võidu koefitsent olla ka võis-võib? :)
22:11
Rasmus Voolaid: Vaata eelvaatest järgi! :)
22:11
Rasmus Voolaid: Luigend pani hea tsenderduse kasti ja keegi florakatest sai pea väga hästi vahele, aga Pechter suutis nurgalöögiks tõrjuda!
22:12
Rasmus Voolaid: Vaatasin siis ise järgi, Tammeka võidu koefitsent oli enne mängu 15.
22:12
Rasmus Voolaid: Beglarišvili on Flora ründetegevusse kõvasti elu juurde tulnud, aga Tammeka on seni veel ära kannatanud.
22:13
palju mängitud?
22:13
Rasmus Voolaid: Kohe saab 60 minutit mängitud.
22:16
Rasmus Voolaid: Tauts tegi ikka väga pöörase individuaalse soorituse praegu. Kannaga tõstis endale palli ette ja teise puutega kohe proovis eemalt, aga napilt mööda!
22:17
Rasmus Voolaid: Pallipoisid olid natuke liiga agarad ja andsid Toomele korraga kolm palli.
22:17
Rasmus Voolaid: Mäng on Flora värava alla kolinud ja Tammekal tulnud ridamisi häid võimalusi.
22:20
Rasmus Voolaid: Flora on omad asjad nüüd korda saanud ja pall püsib Tammeka kasti lähistel. Teeniti ka nurgalöök, aga mitte midagi ohtlikku.
22:22
Rasmus Voolaid: Vahetus Taavi Rähn puhkama, Martin Kase sisse.
22:23
Rasmus Voolaid: Tundub, et Flora läks kolmesele kaitseliinile üle.
22:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ojamaa võttis endale nurgalipu lähistel kaardi.
22:24
Rasmus Voolaid: Tartus on 319 pealtvaatajat.
22:25
Rasmus Voolaid: Flora on ikka suht meeleheitliku surve peale pannud, aga Tammeka püsib. 20 minutit jäänud.
22:27
Rasmus Voolaid: Suur segadus Tammeka karistusalas, aga Pechter sai palli viimaks kontrolli alla.
22:29
Rasmus Voolaid:  Vahetus Tikerberi sisse, Suurpere välja.
22:30
Rasmus Voolaid: Vahetus Gussev Floral välja ja Logua sisse. Nende vahetused on tehtud.
22:33
Rasmus Voolaid: Luigend proovib täna tõeliselt andreapirlolikult mängu juhtida. Ainsad söödud, mida mees tunnistab on pikad diagonaalpallid.
22:35
Rasmus Voolaid: Kümmekond minutit jäänud, kas Tammeka suudab üllatuspommi lõhata?
22:35
Rasmus Voolaid: Mäng on täiesti nende poole peal, aga jätkuvalt pole Floral seda tõeliselt sajaprotsendilist võimalust tekkinud.
22:36
Külastaja @Tartu kommentaar
Tammeka punnib ära magusa võidu :)
22:37
Rasmus Voolaid:  Hoiatus Luigendile kollane!
22:38
Rasmus Voolaid: Paju tegi täiesti pöörase läbimurde, aga selle asemel, et kaks ühe vastu minna, otsustas mees 25 pealt peale lüüa ja selgelt raamist mööda!
22:38
Külastaja lev kommentaar
levadiale meeldib see
22:38
Rasmus Voolaid: Melu staadionil on juba päris vägev!
22:39
Rasmus Voolaid: Värav IRAKLI LOGUA!
22:39
Rasmus Voolaid: Kui ise ei löö, siis lüüakse sulle! Proovis eemalt vasakuga ja kindlalt Pechterist mööda!
22:40
Rasmus Voolaid: Floral on püro lahti! Igatahes on siin Tartus täna väga äge jalgpalliõhtu!
22:42
Külastaja flora fänn kommentaar
nätaki ..!. ..!. ..!. ..!. kõigile
22:43
Rasmus Voolaid: Vahetus Anderson sisse, Paju välja!
22:43
Rasmus Voolaid: Tammekale superkoha pealt karistuslöök!
22:44
Rasmus Voolaid: Mööda! Tablool enam kella pole, aga palju ei saa jäänud olla.
22:44
Kurja... kuid siiski. 1:1 on Tammeka jaoks kui võit, Florale kaotus. nätaki-nätaki :)
22:44
Rasmus Voolaid: Pechteriga on vist pahasti, aga vajadusel on Tammekal vahetus olemas.
22:45
Külastaja nojah kommentaar
Ausalt öeldes on vägagi meeldiv, et Flora järjest sealt tabelitipust alla langeb. Niiii üleoleva suhtumise ja ülbe olekuga fännid on loonud väga eemaletõukava mulje. Küll siis tõusti ära, kui tabelis viie punktiga liidrid oldi...Kes viimasena naerab, naerab paremini.
22:45
Rasmus Voolaid: Pechter on püsti saanud. Neli lisaminutit.
22:47
Rasmus Voolaid: No ei suuda Flora seda kaitseliini korralikult lahti hammustada.
22:47
Rasmus Voolaid: Vahetus Tammeka viimane vahetus: Tiirik välja, Valtna sisse.
22:48
Kõiki Flora fänne nüüd ühte patta kah ei tasuks panna, nojah.
22:48
Rasmus Voolaid: Peaks käima viimane minut.
22:48
Rasmus Voolaid: Floral vist üks viimaseid rünnakuüritusi.
22:49
Rasmus Voolaid: Kõlksus väravapost! Aga see löök tuli mööda otsajoont ja Pechter seisis rahulikult posti kõrval.
22:50
Rasmus Voolaid: Ja läbi! Flora leppis Tammeka vastu viigiga!
22:50
Sellist pauku poleks nüüd küll osanud oodata, aga ei jää üle muud, kui Tartu Jalgpallikool Tammekale õnne soovida.
22:50
Rasmus Voolaid: Pöörane mäng ja oi kui rahul Levadia selle tulemusega olla võib.