Rasmus Raidla: Tere vihmast laupäeva vutisõbrad!
Rasmus Raidla: Meeskonnad on just väljakule sammumas.
15:58
Rasmus Raidla: Koosseisud võib leida uudisest.
15:58
Rasmus Raidla: Levadia tähtsas mängus üleliia vembutama pole hakanud ning suuremaid üllatusi koosseisus ei ole.
15:59
Rasmus Raidla: Ja läks!
15:59
Rasmus Raidla: Ka Sillamäe koosseisus midagi šokeerivat silma ei paista.
15:59
Rasmus Raidla: Värav KABAAJEV!
16:00
Rasmus Raidla: Premium liiga suurim snaiper Jevgeni Kabajev saab kastis palli ning tulistab selle täie rauaga lati alla. Roman Smiško on võimetu! Milline algus mängule! Mängust oli vast kulunud napid 40 sekundit.
16:01
Rasmus Raidla: Taevas müristab korralikult ning selline algus pakub eeldatavasti korralikku mürglit ka pallimurul.
16:02
Rasmus Raidla: Eks näis, kuidas Levadia nüüd sellele vastata suudab. Esialgu hoitakse küll palli, aga midagi üleliia teravat ei ole veel tekitatud.
16:03
Külastaja junn kommentaar
tervist ka minu poolt ja Sillamäe võidab!
16:03
Külastaja höhö kommentaar
Rasmus, räägi, Kabajev on ju Premium liiga parim ründaja. Palju väravaid, super füüsis, korralik tehnika. Mis arvad?
16:05
Rasmus Raidla: No väravate hulka vaadates on sellele väitele raske vastu vaielda. Mehe korralik kiirus ja teatav x-faktor on kindlasti see, mis teda paljudest ametivendadest eristab. Ise paigutaks samale pulgale koduliigas ehk vaid heas vormis Vladislav Ivanovi.
16:07
Rasmus Raidla: Samal ajal kui taevaluugid ei plaanigi sulguda, käib väljakul ikka mehine heitlus, kus enam palli valdavaks pooleks endiselt Levadia. Lavrentjevile üleliia tööd aga pakutud veel ei ole.
16:07
Rasmus Raidla: Nüüd sai ka Sillamäe kollkipper külje maha, kui Artjom Artjunini tugev karistuslöök lendas napid meetri-kaks väravast üle.
16:10
Rasmus Raidla: Vihmane väljak avaldab mõju ka mängupildile. Nimelt on nii mõnigi näiliselt lihtne sööt märjal murul hoo sisse saanud ning seeläbi adressaadist mööda vuhisenud.
16:11
Rasmus Raidla: Tabeliseisule annaks tänane Levadia libastumine kindlasti järjekordset põnevust juurde. Aga mäng on veel pikk.
16:11
Rasmus Raidla: Samal ajal on palju mängus ka Sillamäel. Tänase kaotuse korral muutuks nende medalilootused juba väga teoreetiliseks.
16:13
Rasmus Raidla: Toni Tipuric teeb nüüd rahvaliigalikku eksimuse ning lööb nahkkera "oksakohaga" üle küljejoone. Ei tea, kas segas vihmasabin või miski muu.
16:14
Rasmus Raidla: Nikolai Mašitšev tulistab nüüd vasakuga peale. Löök küll ebaõnnestub, aga äärepealt oleks sellest saanud oivaline sööt. Jevgeni Kabajevil jäi vaid mõnikümmend sentimeetrit puudu, et oma jalg vahele susata ning sealt oleks 2:0 juba väga tõenäoline olnud.
16:15
Rasmus Raidla: Vladislav Ivanov oli nüüd äärepealt väravavahiga silmitsi pääsemas, aga viimasel hetkel viskus pallile ette Igor Dudarev.
16:17
Rasmus Raidla: Staadioni tabloo näitab temperatuuriks suvised kümme kraadi. Oeh, Eesti suvi.
16:17
Rasmus Raidla: Deniss Tjapkin võtab nüüd keskväljal maha Aleksandr Dmitrijevi, kuid pääseb vaid peakohtuniku Juri Frischeri loenguga. Levadia juhtkond nõudis tribüünilt kindlat kaarti.
16:20
Rasmus Raidla: Paremal äärel võetakse Mašitšev maha ning Sillamäele ohtlikust kohast trahvilöök.
16:23
Rasmus Raidla: Viimased minutid on külalised oluliselt teravamad olnud, kuid väga suurt ohtu Smiško väravale veel kujutatud ei ole. Kõik standardolukorrad ja mängulised situatsioonid on Levadia kaitseliin suutnud klaarida.
16:25
Rasmus Raidla: Artur Pika tsenderdusele sai Ivanov nüüd kergelt peanupu vahele, kuid pall lendas otse Lavrentjevi sülle.
16:28
Rasmus Raidla: Nüüd on pallivaldamise taas üle võtnud Levadia, kuid roheliste pikad pallid on suutnud Bagužis ja Dudarev puhastada.
16:28
Rasmus Raidla: Smiško nõuab nüüd teiselt poolt väljakut Ivanovile kastis penaltit, aga Frischeri vile vaikib.
16:29
Rasmus Raidla: Häält hakkas tegema ka Levadia viiepealine fännirühmitus.
16:30
Rasmus Raidla: Hoiatus  Mašitšev lükkab nüüd Podholjuzini jooksurajale ning teenib selle eest kollase kaardi.
16:31
Rasmus Raidla: Jevgeni Kabajev tulistab nüüd hästi Smiško väravale, kuid ukrainlane suudab löögi pareerida.
16:32
Rasmus Raidla: Taas Podholjuzin pikali, kuid Bagužis vea eest kaarti ei teeni.
16:33
Rasmus Raidla: Artjunini tsenderdus-löök osutub Lavrentjevile üpris ootamatuks ning puurilukk lükkab palli efektse hüppega üle otsajoone.
16:36
Rasmus Raidla: Mängupilt Levadia lootsile Marko Kristalile head meelt ei valmista ning mees annab sellest aina enam ka kõvahäälselt teada.
16:38
Rasmus Raidla: Volodin üritab nüüd 40 meetri kauguselt trahvilöögist sangariks saada, kuid mehe löök lendab vanalinna suunas.
16:39
Rasmus Raidla: Pikk proovib kasti äärest, kuid Lavrentjev püüab kindlalt.
16:42
Rasmus Raidla: Mašitšev ja Podholjuzin taas külg-külje kõrval ning Levadia mees teenib ka sedapuhku karistuslöögi. Tänase mängu üks tulisemaid duelle kindlasti.
16:44
Rasmus Raidla: Hoiatus Dmitrijev tirib Ratnikovi särgist ning tasuks kollane kaart.
16:44
Rasmus Raidla: Ja poolaeg!
16:45
Rasmus Raidla: Mäng, mis sai väga tulise alguse, möödus edaspidi vähe rahulikemas toonides. Kerget initsiatiivi omas Levadia, kuid väga ohtlikuks Sillamäe väravale ei osututud.
16:46
Rasmus Raidla: Eks näis, mida Kristal poolajal meestele räägib ning millise iseloomuga teine poolaeg tuleb. Meie teeme aga praegu väikese pausi ning oleme tagasi, kui meeskonnad taas väljakule tulevad.
16:58
Rasmus Raidla: Ja pall taas mängus!
16:58
Külastaja Pall kommentaar
Zeniidi kasvandik ja Vene noortekoondislane Tšeminava ei suuda Sillamäe kasvandikku Dudarevi pingile suruda?
16:59
Rasmus Raidla: Tšeminava jah täna esmakordselt liigas pingile jäetud. Samas võeti endine Zeniidi mees viimases kohtumises Infoneti vastu juba enne 60. minutit välja. Ehk painab meest kergemat sorti vigastus. Samas tuleb tõdeda, et Dudarev on oma koha vägagi mehiselt senimaani välja mänginud.
17:02
Rasmus Raidla: Samal ajal kui mäng taas tuure kogub, tasub ehk mainida, et temperatuur on vahepeal tõusnud tervel nelja pügala võrra ning nüüd saame nautida juba 14-kraadist suveilma. Palavaks kisub.
17:06
Rasmus Raidla: Teine poolaeg on seni tiksunud esimesele sarnases tempos. Üpriski võrdne mäng, kus Levadia omab pisut enam palli, kuid kumbki pool üleliia tihti vastase kasti ei satu.
17:07
Rasmus Raidla: Ratnikov teeb Antonovi vastu vea ning Levadia saab väga heast kohast karistuslöögi. Ilmselt läheb tulistama Artjunin.
17:08
Rasmus Raidla: Lõi hoopis teine keskkaitsja Tipuric, kuid maast ja müüri.
17:10
Rasmus Raidla: Lähedal! Igor Subbotin annab terava palli alla, kuid Dudarev suudab palli napilt Ivanovi nina eest puhastada. Oleks Ivanov ise pallini esimesena jõudnud, oleks ilmselt sahisenud ka.
17:11
Rasmus Raidla: Vahetus Sillamäe vahetab. 58. minutil Kyrylo Silitš välja ning Jaroslav Kvassov sisse.
17:16
Rasmus Raidla: Sidorenkov tulistab nüüd kõrgelt ja kaugelt mööda. Mängupildilt Levadia ikka pisut domineerivam.
17:16
Rasmus Raidla: Tipuric nõuab nüüd Sillamäe kastis kätt, aga penaltit ei järgne.
17:21
Rasmus Raidla: Levadia taas ohtlik! Subbotinilt pall alla, kuid Ivanovil jääb taas natukene pallile jõudmiseni puudu ning Volodini rikošetist püüab Lavrentjev palli.
17:22
Rasmus Raidla: Volodin tulistab nüüd lihtsalt trahvilöögist palli tribüünile. Selle söödu ideed ei tea väljakul ilmselt keegi, kaasa arvatud peasüüdlane ise. Tribüünilt selle tulemusena ka irooniline aplaus.
17:23
Rasmus Raidla: Nüüd tulistab El Hussieny hästi väravale, kuid Lavrentjevi ilus tõrje hoiab seisu muutumatuna.
17:23
Rasmus Raidla: Kontrast oleks Sillamäe äärepealt vastu nõelanud, kuid Kvassov ja Murihhin viivitavad asjadega liialt kaua ning olukord läheb vett vedama.
17:24
Külastaja omg kommentaar
mitu korda võib mainida asju nagu "Levadia tase on selline.." ja "Kabaev on pildilt kadunud"... omg see Karel paneb kõrvad s**avett jooksma... Miks just teda koguaeg sinna etv kutsutakse?
17:27
Rasmus Raidla: Sillamäe on nüüd ise initsiatiivi haaranud, kuid kasti jõudes ei suudeta piisavalt kiireid lahendusi leida.
17:29
Rasmus Raidla: Sidorenkovilt hea pall alla, aga Tipuric suudab pea vahele saada. Ilma sekkumiseta oleks Tipurici selja taga seisnud Murihhin ilmselt ka võrku sahistanud.
17:30
Rasmus Raidla: Värav TEINE SILLAMÄELE!
17:31
Rasmus Raidla: Artjunin ei suuda kastis palli korralikult klaarida ning Jaroslav Kvassov kasutab selle meisterlikult ära ja lööb palli kindlalt alla nurka.
17:32
Rasmus Raidla: Teever teeb hea pealöögi, kuid pall lendab meetri-kaks Sillamäe väravast mööda.
17:33
Rasmus Raidla: VahetusSillamäe vahetab. 81. minutil tuleb välja Nikolai Mašitšev ning tema asemel pääseb murule Aleksei Dubõkin.
17:35
Rasmus Raidla: Värav KOLMAS!
17:36
Rasmus Raidla: Jevgeni Kabajevilt hea sööt alla ning Dubõkin lükkab uhkes üksinduses olles palli võrku.
17:37
Külastaja wow kommentaar
Pole s6nu :/
17:38
Rasmus Raidla: Vahetus85. minutil Ivanov välja ning Kristen Saarts sisse Levadia poolelt.