Kasper Elissaar: Tere õhtust, vutisõbrad!
Kasper Elissaar: Koosseisud on sellised:

JK Tammeka: 23-Kütt, 7-Tiirik, 13-Lorenz, 28-Tutk, 6-Tekko, 18-Paju, 17-Suurpere, 24-Hurt, 16-Naggel, 2-Ojamaa, 26-Aasmäe.
Varus: 1-Pechter, 22-Šabanov, 9-Valtna, 8-Rääbis, 25-Gutak, 27-Kask, 19-Kiidron.

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 17-Podholjuzin, 27-Raudsepp, 22-Pikk, 26-Kruglov, 19-Dmitrijev, 6-Antonov, 11-Teever, 16-Tamm, 23-Kaljumäe.
Varus: 30-Pikker, 28-Saarts, 20-Marin, 21-Vihmann, 2-Penic.
19:00
Kasper Elissaar: KÄIB!
19:01
Kasper Elissaar: Dmitri Kruglov on juba esimest nurgalööki andmas ja seda ka teeb, jõuti ka löögile, aga Levadia sooritus jäi ebatäpseks.
19:02
Külastaja j@ko kommentaar
Kas 3 tiitlipretendendil on võrdselt mänge peetud?
19:02
Kasper Elissaar: Absoluutselt kõik meeskonnad on samapalju mänge pidanud.
19:05
Kasper Elissaar: Levadia on oodatult paremini alustanud.
19:07
Kasper Elissaar: Oi! Heiko Tamm virutas vasakuga palli kastijoone juurest väga-väga napilt üle väravalati. Hea pauk!
19:09
Kasper Elissaar: Kristjan Tiirik tõi nüüd palli Levadia kasti, aga kodumeeskonna õnnetuseks tuli see sealt kiirelt välja.
19:11
Kasper Elissaar: Tauno Tekko sai kohtunikult viimase hoiatuse. Hoidis Levadia mehel kaelast kinni.
19:16
Kasper Elissaar: Levadia otsib vaikselt, aga midagi ülemäära ohtlikku seni veel ei ole.
19:19
Kasper Elissaar: Levadia teenib nurgalöögi.
19:19
Kasper Elissaar: Löögile lõpuks Antonov jõudis, aga Kütt püüdis.
19:20
Külastaja as kommentaar
palju publikut on?
19:20
Kasper Elissaar: Paarsada ehk.
19:21
Kasper Elissaar: Tekko tegi Kruglovi vastu vea ja saab päris heast positsioonist karistuslöögi. Distants umbes 20 meetrit.
19:21
Kasper Elissaar: Kaljumäe virutas müüri.
19:22
Kasper Elissaar: Levadia teenib nüüd uue nurgalöögi.
19:22
Kasper Elissaar: Esiti lendas pall kastist välja, aga Artur Pikk sai palli enda kätte, jooksis sellega kasti ja virutas raami, aga Kütt püüdis.
19:24
Kasper Elissaar: Oi kui lähedal! Tammeka karistuslöögist saatis Artjom Artjunin palli täpselt posti kõrvalt enda väravast mööda!
19:25
Kasper Elissaar: Tammekale nurgalöök.
19:25
Kasper Elissaar: Lüüakse pall eestpostist minema.
19:28
Kasper Elissaar: Tammeka on sügaval kaitses.
19:30
Kasper Elissaar: Milline eksimus! Tamm tsenderdas paremalt palli Ingemar Teeverile täpselt peanupu peale, aga Levadia ründaja eksis viie meetri pealt, saates nahkkera väravast vasakult mööda.
19:33
Kasper Elissaar: Levadia nurgalöök taas erilist ohtu ei kujutanud. Ei ole väga konkreetsed pallid.
19:38
Kasper Elissaar: Reporter teatas, et publikunumber peaks 288 olema Tartu Tamme staadionil.
19:41
Kasper Elissaar: Kütt teeb väga hea tõrje! Kruglov sai vabalt kaitseliini taha ja üritas palli Kütist üle tõsta, aga väravavaht tegi end suureks ja tõrjus!
19:41
Kasper Elissaar: Levadia järgnenud nurgalöök tulemust ei toonud.
19:44
Kasper Elissaar: Levadia on nüüd lühikese aja jooksul rünnakul kaks viga teinud.
19:45
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 0:0 viigiga!
19:46
Kasper Elissaar: Levadia domineeris mängu kulgu veidi rohkem, aga midagi üleliia ohtlikku nad korda ei saatnud. Võimalusi on praegu mõlemal olnud. Ent teen siit lühikese pausi ja oleme tagasi teise poolaja alguses.
19:55
Külastaja Timur kommentaar
Loodan, et levadia libastub ja ei tule until we score mäng
19:58
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on alanud!
19:58
Kasper Elissaar: Tutk tegi kohe kolmele Levadia mehele ära.
19:58
Kasper Elissaar: Kütt tegi suurepärase väljatuleku ja lõi peaga palli Teeveri nina eest ära!
20:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg on väga vihaselt alanud.
20:04
Kasper Elissaar: Tammeka on isegi veidi isukam olnud.
20:08
Kasper Elissaar: POST! Esimest korda korralik nurgalöök Levadialt ja üks mees suutis palli peaga posti suunata. Ohtlik!
20:08
Kasper Elissaar: Hoiatus56. minutil saab Kristjan Tiirik veidi üllatavalt kollase kaardi. Ei saanudki täpselt aru, mis toimus. Kohtunik vist nägi, et Tammeka mehe käsi käis Dmitrijevi näos.
20:09
Kasper Elissaar: Vahetus57. minut. Levadia teeb esimese vahetuse: Heiko Tamm välja, Jan Penic.
20:12
Kasper Elissaar: Antonov tõmbas nurgalöögi järel väga osavalt 16 meetri peal Tammeka meestest mööda ja virutas värava suunas, aga oli ebatäpne.
20:16
Kasper Elissaar: VäravLevadia läheb 64. minutil juhtima! Ingemar Teever!
20:17
Kasper Elissaar: Dmitrijev tõstis audisisseviske järel palli Teeverile pea peale, kes nahkkera kõrge kaarega väraasse suunas. Levadia üks, Tammeka null.
20:20
Kasper Elissaar: Hurt tegi Artjuninile liiga, aga sai viimane püsti nüüd tagasi.
20:21
Kasper Elissaar: Vahetus69. minut. Suurepere Tammeka poolelt välja, Kevin Rääbis sisse.
20:22
Kasper Elissaar: Hurt jooksis Artjunini üle ja tsenderdas palli kasti, aga Smiško püüdis kindlalt.
20:28
Kasper Elissaar: Vahetus76. minut. Aasmäe välja, Šabanov sisse Tammeka poolelt.
20:29
Kasper Elissaar: Tammekale karistuslöök, millest karistusalasse löödud pall aga kiirelt Levadia poolt klaariti.
20:32
Kasper Elissaar: Tammeka sai nurgalöögi, kust tulnud löök esmalt blokeeriti ja seejärel sai ka Smiško tõrjuda.
20:33
Kasper Elissaar: Teever nõuab penaltit, aga kohtunik ei anna. Viga pigem oli, aga kastist väljas.
20:34
Kasper Elissaar: Kaheksa minutit normaalaega jäänud Tammekale viigistamiseks.
20:36
Külastaja Epp kommentaar
Kohtunik on nii halb
20:37
Kasper Elissaar: Vahetus85. minut. Andre Paju välja, Kaarel Kiidron sisse.
20:37
Kasper Elissaar: Tammekal on nurgalöök ka parasjagu.
20:37
Kasper Elissaar: Kiidron sealt löögile ei saanud.
20:38
Kasper Elissaar: Muide viimase vahetuse ajal oli kohtunikul tabloo käes tagurpidi - väga naljakas juhtum.
20:38
Kasper Elissaar: Hoiatus86. minut. Artur Pikk võttis omale kollase. Tammekale karistuslöök.
20:38
Kasper Elissaar: Tammeka surub.
20:39
Kasper Elissaar: Ilja Antonov sai kontrarünnakusse, kuid Levadia löögile lõpuks ei jõudnud. Teeniti karistuslöök.
20:40
Kasper Elissaar: Karli Kütt püüdis karistuslöögist tulnud palli.
20:42
Kasper Elissaar: Viimane normaalajaminut. Tammekale keskväljalt karistuslöök.
20:42
Kasper Elissaar: Kohtunik lisab kaks üleminutit.
20:43
Kasper Elissaar: Teeverile vilistati suluseis.
20:44
Kasper Elissaar: Antonov jooksis üks-üks olukorda, aga kuna Ojamaa ajas teda taga, mängis ta spurtides palli liiga ette ning Kütt sai lõpuks palli enda valdusesse.
20:45
Kasper Elissaar: Läbi! Levadia sai siit oma raske 1:0 võidu ja kolm punkti kätte Tammeka käest!
20:46
Kasper Elissaar: Oli väga tuline algus sellele uuele voorule. Loodetavasti homsed mängud tulevad vähemalt sama põnevad kui mitte põnevamadki.