Laupäev, 18. oktoober 2014
12:59
Raul Ojassaar: Tere laupäeva hommikut kõigile!
13:00
Raul Ojassaar: Kohe-kohe algavad või on algamas koguni kolm Premium liiga mängu ning hakkame vaatama, kuidas rulluvad lahti mängud Nõmme Kalju ja Narva Transi, Jõhvi Lokomotivi ja FC Infoneti ning Paide ja Tallinna Kalevi vahel.
13:02
Külastaja da kommentaar
Kalju pole publiku poolest põrmugi Levadiast normaalsem
13:03
Raul Ojassaar: Vahetut infot saame teile täna vahendada Kalju-Transi ja Jõhvi-Infoneti mängust, Paide-Kalevi mängust toome teieni vaid põhisündmused.
13:04
Külastaja KL kommentaar
Elhi Infoneti pingil... mis tal nüüd jäi järjest algkoosseisu mänge? alla 100?
13:07
ise küsin, ise vastan - 68 :)
13:07
Raul Ojassaar: Põhjuseks on see, et Infoneti jaoks - kui tabelit vaadata - midagi tegelikult enam mängus pole ning Aleksandr Puštov kasutab natuke eksperimentaalset koosseisu.
13:09
Raul Ojassaar: Midagi olulist seni mängudes juhtunud pole, esimesed kümmekond minutit on möödunud rahulikult.
13:10
Raul Ojassaar:  Jõhvi poolelt on aktiivsed Alania ja Jõgi, aga pealelöögini ei jõuta. Infoneti poolelt tuleb palju praaki sisse.
13:12
Raul Ojassaar:  Toomet virutab 20 meetri pealt peale ja pall ei lenda sugugi palju mööda.
13:12
Raul Ojassaar:  Esimene pealelöök Ida-Virumaalt - vasakul äärel tegutsev Malov sai proovida, kuid Smelkov tõrjus.
13:13
Raul Ojassaar: Initsiatiiv on Infoneti käes, aga momente neil väga ei teki.
13:14
Raul Ojassaar: Kalju vaikselt ähvardab.
13:17
Raul Ojassaar: Pildimaterjali Jõhvist:

13:18
Raul Ojassaar: Vahepeal sai vahelduseks ka Trans rünnata, kuid midagi liialt ärevat tekitada ei suudetud.
13:19
Raul Ojassaar: Infoneti poolelt pääses Taar 24-25 meetri pealt löögile, aga kindlalt üle.
13:20
Raul Ojassaar: Smelkovi väikese eksimuse järel sai nurgalöögist proovida Avilov, kuid taas üle värava.
13:22
Raul Ojassaar: Jõhvi lööb nurgalöögiolukorrast värava, aga kuna Jõgi segas Nikulini löögi ajal Igoneni, vilistati hoopis suluseis.
13:23
Raul Ojassaar:  Järgmises olukorras tahtis Igonen Neuerit teha ja Nikulin varastas palli peaaegu ära.
13:26
Raul Ojassaar:  Infoneti poolelt saavad Ogorodnik ja Taar löögile, aga esimese löögi tõrjub Smelkov ja teine üritus lendab üle värava.
13:27
Raul Ojassaar:  Ossipov sai 20 meetri pealt löögile ning Teleš sai ka kindad soojaks.
13:29
Raul Ojassaar: Škinjov saab nurgalöögist peaga proovida ning Quintieri päästab joonelt!
13:30
Külastaja Pall kommentaar
Mis moodi Kalju rivistus? Kirss üksinda ees tipus?
13:30
Raul Ojassaar:  Täpselt nii.
13:31
Raul Ojassaar: Väga ohtlik olukord taas Kalju värava all, kui nõmmekad ise ei jäta palli Teleši röögatusest hoolimata väravavahile ja pall põrkab väga ohtlikult kastis ringi. Olukord lõpeb aga sellega, et kaks Transi mängijat jäävad väljakule pikali.
13:33
Raul Ojassaar: Jõhvis vaatab mängu 64 pealtvaatajat.
13:34
Raul Ojassaar:  QUINTIERI! Õnnega pooleks hea rünnak Kaljult, pall jääb kasti lahtiseks ning Quintieri virutab palli jõuga üle tühja värava!
13:35
Raul Ojassaar: Smelkov tõrjub Malovi karistuslöögi.
13:36
Raul Ojassaar:  Värav KALJU JUHIB! 37. Hidetoshi WAKUI!
13:37
Raul Ojassaar: Kalju kiire vasturünnak, Kallaste leiab hea läbisööduga Toometi, kes palli värava eest läbi saadab ja Wakuil pole seal just raske pall võrku sokutada. Trans mängib samal ajal endiselt vähemuses, kuna kuus-seitse minutit tagasi viga saanud Avdejevi asemele pole endiselt ühtegi vahetusmeest toodud.
13:40
Raul Ojassaar:  Vahetus Jõhvi tegi vahetuse - Bazjukini asemele tuli Jegorov.
13:41
Külastaja mees kommentaar
mitmes värav toshil sel hooajal?
13:41
Raul Ojassaar: Üheksateistkümnes. Jaapanlane jagab nüüd koos Vladislav Ivanoviga selles arvestuses liiga viiendat-kuuendat kohta.
13:41
Sisuliselt Kalevi viimane võimalus punkte võtta. Pärast Paidet jäävad veel Nõmme Kalju, Flora ja Infonet. Sealt küll vaevalt enam midagi tuleb.
13:44
Raul Ojassaar:  Paide värava autoriks oli 38. minutil Sander Sinilaid.
13:45
Raul Ojassaar:  Värav PAIDE 2:0!
13:45
Raul Ojassaar: Poolajad Tallinnas ja Jõhvis!
13:46
Raul Ojassaar: Jõhvi-Infoneti poolaja kokkuvõte: kuigi alguses Jõhvi oli aktiivsem, siis Infonet võttis peagi mänguohjad enda kätte. Ei tea, kas segab väljak, aga momente pole infonetlastel liiga palju just olnud.
13:47
Raul Ojassaar:  Värav PAIDE 3:0!
13:47
Külastaja cp kommentaar
Panin enda arust küll soojalt riidesse aga Kadrioru Staaadioni katuse all on alati külm.
13:48
Raul Ojassaar:  Poolajavile antakse nüüd ka Paides. Teeme meie siit väikese pausi ja oleme tagasi juba teise poolaja alguseks, ehk saame siis ka teada teise ja kolmanda värava autorid.
13:58
Raul Ojassaar: Nii - nagu lubatud, siis anname teada ka Paide väravate autorid. Või noh, mis autorid - autori! Kahe minuti jooksul tegi kaks korda skoori Rasmus Tomson.
13:58
Raul Ojassaar:  Vahetus Infonet teeb kaks vahetust - välja Harin ja Malov, sisse Elhi ja Valov.
14:00
Raul Ojassaar: Teised poolajad algavad!
14:01
Raul Ojassaar: Škinjov saab kohe poolaja alustuseks väga kenasti kiirrünnakust löögile ning Teleš päästab Kalju.
14:01
Raul Ojassaar: Jõhvis saavad arstid kohe väljakule tulla, kui Smelkov ja Valov nurgalöögiolukorras kokku põrkasid.
14:04
Raul Ojassaar:  Värav INFONET JUHIB! 50. MANUCHO!
14:05
Raul Ojassaar:  Melts andis elevandiluuranniklasele hea söödu, Manucho võttis selle rinnaga vastu ning virutas kohe järgmise puutega palli ristnurka.
14:05
Raul Ojassaar:  Hoiatus Toomet saab hoiatuse.
14:13
Raul Ojassaar: Vahetus Jõhvi toob Voltškovi asemele Potapovi.
14:15
Raul Ojassaar:  POST! Fjodorov pääseb Kalju kaitsjate taha vabaks, kuid löök põrkab posti ning teise palli juures on esimesena Teleš!
14:16
Raul Ojassaar:  Vahetus Narva vahetab: Vadim Mihhailovi asemele tuleb German-Guri Lvov, Kalju poolelt tuleb Robert Kirsi asemele Tarmo Neemelo.
14:17
Raul Ojassaar:  Hoiatus Valov võtab Infoneti poolelt kollase kaardi.
14:18
Külastaja ass kommentaar
paide pole vahetusi teinud?
14:18
Raul Ojassaar: Poolajal tuli Kovtunovitši asemele Kõll.
14:19
Raul Ojassaar:  Hoiatus Avdejev ja Neemelo saavad kerge konflikti eest mõlemad kollase kaardi.
14:22
Raul Ojassaar:  Vahetus Infonet toob Meltsi asemele Aksjonovi.
14:23
Raul Ojassaar:  17-aastase Aksjonovi jaoks on sealjuures tegu Premium liiga debüüdiga.
14:26
Raul Ojassaar: Vahetus  Kalju toob Pratese asemele Nunesi.
14:28
Raul Ojassaar:  Jõhvis on Infonet endiselt surumas, kuid pealelööke ega momente ei ole.
14:29
Raul Ojassaar:  Hoiatus Jablokov võtab Lokomotivi poolelt hoiatuse.
14:31
Raul Ojassaar:  Hoiatus Naveriani läheb Jablokovi jälgedes.
14:31
Raul Ojassaar: Tokaitšuk läheb pisut ebakindlalt palli puhtaks lööma ning pall jääb Kaljule. Nõmmekad on selgelt ründekolmandikul laagri püsti pannud.
14:34
Raul Ojassaar:  Quintieri põrkab Ševjakoviga kokku ning jääb väga tõsiste valukarjete saatel murule lebama. Tundub, et põlv sai tõsiselt viga.
14:34
Raul Ojassaar:  Eemaldamine Ja Ševjakov saadetakse selle eest duši alla!
14:34
Raul Ojassaar:  Vahetus Quintieri asemele tuleb Šišov.
14:36
Külastaja ... kommentaar
No ei ole sel Quintieril kohe mitte õnne...
14:36
Raul Ojassaar: Hoiatus Jõhvi kollasesadu saab jätku, kui Vladimirov samuti hoiatuse võtab.
14:38
Raul Ojassaar:  Värav PAIDE 4:0!
14:39
Raul Ojassaar:  Värav INFONET 2:0! 85. Vadim AKSJONOV!
14:40
Raul Ojassaar:  Jõhvi kaitsjate vahel oli ebakõla ning Aksjonov kasutas oma võimaluse ära, saates palli värava nurka! Milline debüüt!
14:42
Raul Ojassaar:  PENALTI INFONETILE!
14:43
Raul Ojassaar:  HoiatusEemaldamine Vladimirov võtab oma teise kollase ja Infonet saab võimaluse oma kolmandaks!
14:43
Raul Ojassaar: Värav MANUCHO REALISEERIB!
14:43
Raul Ojassaar: Smelkov arvas nurga ära, kuid löök oli piisavalt tugev.
14:44
Külastaja westfalen kommentaar
Mis positsiooni , see nooruk Aksjonov mängib ?
14:45
Raul Ojassaar:  Keskpoolkaitsjaga on tegu.
14:46
Raul Ojassaar:  Fjodorov oli üks-ühele pääsemas, aga tema vastu vilistatakse viga!
14:46
Raul Ojassaar: POST! Ogorodnik pääseb läbi ning saadab palli posti, kust see põrkab Manuchole, kes on aga suluseisus. infonet teeb väga tugevat mängu lõppu.
14:47
Raul Ojassaar: Mäng Jõhvis läbi!
14:48
Raul Ojassaar:  Ja lõpeb ka mäng Tallinnas!
14:48
Raul Ojassaar:  Värav KALEV SAAB AUVÄRAVA!
14:50
Raul Ojassaar:  Kaspar Paur oli Paide neljanda mängu autoriks, varsti saame loodetavasti ka teada Kalevi tabamuse lööja.
14:50
Raul Ojassaar: Paides on mäng lõppenud!
14:55
Raul Ojassaar: Tuleb välja, et Kalevi värava lõi Nikita Koger. Praeguseks aga siit lõpetame - kohtumiseni!