Teisipäev, 21. oktoober 2014
17:42
Rasmus Raidla: Kahju, et viimasel hetkel kerged ühenduseprobleemid olid, vabandame seetõttu! Aga jääge kindlasti lainele, sest peagi on tulemas mängu järelkaja ja ülevaade. Mina tänan jälgimast, kohtumiseni!
17:41
Rasmus Raidla: Igatahes on selge, et Sillamäe on kaheksa parima seas Evald Tipneri karikasarjas ning Infoneti unistused Euroopast on purunenud.
17:40
Rasmus Raidla: Jäi ikka seeria 4:2! Infonet eksis ka esimesel penaltil.
17:39
Rasmus Raidla: Lööb kindlalt lati alla! SILLAMÄE ON EDASI!
17:38
Rasmus Raidla: Lööb ära! Seis 4:4, aga Volodinil veel Sillamäe poolelt löömata.
17:37
Rasmus Raidla: Harin palli taga.
17:37
Rasmus Raidla: Kui nüüd Lavrentjev ära toob on Sillamäe edasi!
17:37
Rasmus Raidla: Mašitšev ka sisse!
17:37
Rasmus Raidla: Kõva eelis Sillamäele!
17:36
Rasmus Raidla: Dmitrijev eksib ja Sidorenkov realiseerib!
17:36
Rasmus Raidla: Ja ka Sillamäe poolelt mõlemad sisse.
17:36
Rasmus Raidla: Infoneti poolelt melts realiseeris Infoneti teise.

17:35
Rasmus Raidla: Kerged probleemid ühendusega, aga Sidorenkov nüüd lööma.
17:34
Rasmus Raidla: Ja asi läbi! Meid ootab penaltiseeria!
17:30
Rasmus Raidla: Melts riputab palli Manucho suunas, aga edurivimees ei ulatu ning väljalöök Lavrentjevile.
17:29
Rasmus Raidla: Penaltilõhn on juba väga tugev..ei näita kumbki otsustavust üles.
17:27
Külastaja peeter kommentaar
ai blaad
17:26
Rasmus Raidla: Ei tule - Volodini tsenderust keegi jätkama ei pääse.
17:26
Rasmus Raidla: Nurgalöök Sillamäele. Kas tuleb siit murrang?
17:24
Rasmus Raidla: Ja nüüd ka Mašitšev. Ei leia need pallid ikka täna teed väravasse.
17:20
Rasmus Raidla: Ratnikov lööb alustuseks kastist väljast 2-3 meetrit üle.
17:20
Rasmus Raidla: Ja käib juba ka lisaaja teine pool!
17:19
Külastaja Jass kommentaar
Millal ometi võetakse vastu inimlik reeglimuutus? Lisaajaks lubatud 4. vahetus. Mehed rünnakule! Muidu ei saagi täna õhtule. Edu!
17:19
Rasmus Raidla: Mõlema tiimi liikumistest on tunda, et ka nemad ootavad 11-meetri karistuslööke.
17:18
Rasmus Raidla: Kohe ootab meid ees veel 15 minutit ja võib öelda, et loodetavasti siis juba ka penaltiseeria.
17:18
Rasmus Raidla: Ja esimese lisaaja lõpp!
17:16
Rasmus Raidla: Vahetus Ja Infoneti viimane vahetus: 105. (!) minutil kerge trauma saanud Albert Taar välja ning Artjom Dmitrijev sisse.
17:13
Rasmus Raidla: Ei veel. Konkurentsis on veel Nõmme Kalju ja suure tõenäosusega tagab täna pääsu kaheksa parima sekka ka Flora. Ehk emmast-kummast või mõlemast on vaja Infonetil veel varem või hiljem üle käia kõikide eelduste kohaselt.
17:12
Külastaja ... kommentaar
Kui täna Infonet võidab, siis põhimõtteliselt ollakse Euroopas ?
17:12
Rasmus Raidla: Manucho pääseb nüüd vahetusmehe Lipini tsenderdust suunama, aga nagu täna pahatihti ikka- väravast meetreid kolm-neli mööda.
17:10
Rasmus Raidla: Ja tiksub mängu 100. minut! Ei saa sellist tõsiasja üleliia tihti nentida.
17:07
Rasmus Raidla: Tšeminava kerkib Sidorenkovi karistuslöögist taas kõige kõrgemale, kuid endise Zeniidi mehe pealöök lendab jällegi pisut sihtmärgist mööda.
17:06
Rasmus Raidla: Seljuhul peab Tohver pause tõesti minimaalsena hoidma, sest muidu on oht, et penalteid lüüaks pimeduses või juhtub midagi ekstreemset ja jätkatakse seeriat mingil teisel päeval. Maailmast selliseid näiteid ju tuua on küll.
17:04
Rasmus Raidla: Ei ole see mäng ka lisaajal olulisi elavnemise märke üles näitamas. Vägisi tundub, et penalteid me täna näeme.
17:01
Rasmus Raidla: Elhi proovib Infoneti poolelt kaugelt, aga Lavrentjevit antud üritus ei ohusta.
17:00
Rasmus Raidla: Sillamäel on valgustusega halvad lood ning päevavalgus peaks kaduma umbes kuue paiku. Kui mäng penaltitele minema peaks, siis võivad asjalood kurvaks minna. Loodame, et jõuame silmale seletatavas valguses siiski lõpplahenduseni.
16:59
Rasmus Raidla: Ja algas lisaaja esimene pool!
16:54
Rasmus Raidla: Meid ootab 30 minutit lisaaega ja ehk seejärel ka penaltiseeria.
16:54
Rasmus Raidla: Ja kõlab ka Tohveri vile!
16:54
Rasmus Raidla: MILLINE LÖÖK MELTSILT! Suurepärane üritus keskväljamehelt, kes ligi 25 meetrilt keerutab nahkkera ilusti värava peale, aga paraku lendab pall posti! Lavrentjev oli justkui murule naelutatud ning oleks pisut paremale pall lennanud oleks Infonet viimasel hetkel võidu endale noppinud.
16:52
Rasmus Raidla: Oi kui lähedal! Mašitšev trikitab end löögile, aga maapõrkest tulnud üritus lendab napilt Igoneni väravast mööda. Teise poolaja üks parimaid võimalusi.
16:48
Rasmus Raidla: Vahetusmees Harin proovib kasti äärest, aga kaks-kolm meertit taas väravast mööda. Ei ole mängumeestel täna see lõplik sihik päris paigas. Aga tore näha, et vaikselt läheb asi lahtisemaks.
16:46
Rasmus Raidla: Seni kuni mäng armutult lisaaja poole tiksub, olgu ka öeldud, et reporteri sõnul on otsetee riietusruumidesse hetkel Sillamäel suletud. Seega tuleb ringiga minna ning sellest ka pikem poolajapaus.
16:45
Rasmus Raidla: Ratnikov üritab Avilovi vastu penaltit välja meelitada, aga Tohver lõksu ei lange ning vile vaikib.

16:41
Rasmus Raidla: Mašitšev proovib ligi 20 meetrilt, aga kaks-kolm meetrit julgelt väravast mööda.
16:39
Rasmus Raidla: On kuulda, et hundijalavesi on avanud ka Sillamäe fännide häälepaelad.
16:37
Rasmus Raidla: Harin kohe ka kastis aktiivne, leiab Meltsi, kes paneb hea tsenderduse alla, kuid paraku lendab Semahhini pealöök mitu meetrit Lavrentjevi väravast mööda.
16:36
Rasmus Raidla: Vahetus  Infonet vahetab: 65. minutil Oleg Valov välja ning Jevgeni Harin sisse.
16:36
Rasmus Raidla: Reporter teatab, et luges inimesed tribüünil üle ning sai tulemuseks 114. Esialgne prognoos ligi 120 oli päris täpne.

16:33
Rasmus Raidla: Ratnikov suunab palli efektselt kannaga Tšeminavale, aga keskkaitsja väga mugavalt löögile ei pääse ning üritus lendab julgelt väravast mööda.
16:30
Rasmus Raidla: Hoiatus Kabajevile nüüd kollane kaart - tegi endale liialt aktiivselt kastis ruumi. Minutiks 60.
16:28
Rasmus Raidla: Infonet nüüd lähedal! Paremalt äärelt tulnud tsenderdus leiab peaaegu Manucho, aga Bagužis jõuab palli peaga nurgalöögiks suunata.
16:26
Rasmus Raidla: Tundub, et teine poolaeg on pisut aktiivsemalt alanud, aga ettevaatlikkust on ikka tunda. Kui sarnases tempos mäng jätkub, siis ei saa täna välistada lisaaega. Hetkel olema sellest ligi 35 minuti kaugusel.
16:23
Rasmus Raidla: Taar proovib ligi 25 meetrilt, aga lööb maasse ja pall veereb aeglaselt üle otsajoone.
16:21
Rasmus Raidla: Sidorenkov läheb ise ka nurgalööki lahendama - selle suunab taaskord Manucho kastist välja, kust saab proovida Kabajev, aga meeter-kaks Igoneni puurist üle.
16:20
Rasmus Raidla: Sidorenkovi karistuslöögile saab Manucho pea vahele ning korner kodumeeskonnale.
16:19
Rasmus Raidla: Kabajevi kaliibriga mees peaks selliseid olukordi vähemalt 99-protsendiliselt lahendama. Aga oli ka hea tõrje Igoneni poolt.
16:18
Rasmus Raidla: IGONEN! Melts kaotab rumalalt palli ning Jevgeni Kabajev pääseb väravavahiga silmitsi, aga külalismeeskonna õnneks on noor puurilukk tasemel ja nullid püsivad tablool.
16:17
Rasmus Raidla: Valov murrab nüüd läbi, aga vahetusmees Vnukov peatab endise Moskva Dünamo palluri jooksu.
16:14
Rasmus Raidla: Aga ei tule sellest midagi. Tšeminava Sillamäe poolelt taas mees omal kohal.
16:13
Rasmus Raidla: Infonetil kohe paremalt äärelt ohtlik karistuslöök.
16:11
Rasmus Raidla: Vahetus Aga Sillamäe on ka vahetanud - kollase kaardi teeninud Kirilo Silitš välja ning Deniss Vnukov sisse.
16:10
Rasmus Raidla: Huvitavalt pikk paus oli - umbkaudu 22 minutit vist.
16:10
Rasmus Raidla: Ja läks teine poolaeg!
16:00
Rasmus Raidla: Infoneti mehed lasevad praegu staadioni muusika saatel lõbusalt tantsu. Ning teeme lühikese pausi siit ka meie, naaseme kui meeskonnad taas murul.
15:59
Rasmus Raidla: Olgu siis juba välja toodud ka Sillamäe teekond 16 parima sekka: avaringid jäädi Narva Transi vastu 0:1 kaotusseisu, kuid 1:1 viigiseisul sai Trans punase ning seejärel suutis Sillamäe lõpu eel kohtumise enda kasuks 3:1 pöörata. Järgmistes ringides on nende käsi kergemini käinud - Viimsi MRJK alistati 11:0 ning SK Dnipro 13:0.
15:58
Rasmus Raidla: Kergetes raskustes oldi 1/32-finaalis Raasiku Jokeri vastu, mil ligi 200 silmapaari ees möödus avapoolaeg 0:0 viigiseisul ning teisel kolmveerandtunnil tõid Tanelt Meltsi penalti ja Maksim Lipini värav 2:0 võidu ikkagi Premium liiga meeskonnale. Ülejäänud kohtumised on läinud kergemalt. Näiteks alistati eelmises ringis Võru JK 11:0 ning avaringis Pärnu JK Poseidon Nirvaana 16:0.
15:57
Külastaja Edgar Taavits kommentaar
Kuidas infonet edenenud 1/8ndikuni on? Milline kõige raskem mäng skoori järgi seni enne tänast kohtumist?
15:53
Rasmus Raidla: Ja olgu välja toodud eelnev võlg Sillamäe asetuse näol: hetkel paiknetakse 4-1-4-1 formatsioonis, kus kaitseliinis paremalt Volodin, Bagužis, Tšeminava ja Sidorenkov, nende ees kaitsva poolikuna Ratnikov ning tipuründaja Kabajevi taga asetseb nelik (paremalt) Dubõkin, Tjapkin, Silitš ja Mašitšev. Samuti käivad Tjapkin ja Ratnikov aeg-ajalt positsioone vahetamas.
15:49
Rasmus Raidla: Võib öelda, et üpriski võrdne mäng, kus vastase kolmandikul omas ehk pisut enam palli kodumeeskond. Parim võimalus langes aga vahetult enne poolajavilet Infonetile, kui Semahhini efektse ürituse suutis Sillamäe puurilukk Mihhail Lavrentjev tõrjuda.
15:48
Rasmus Raidla: Ja ka poolajavile!
15:48
Rasmus Raidla: Semahhin! Paremäär jätkab efektiivselt Elhi tsenderdust, kuid ülepuusalöögile suudab Lavrentjev pantrihüppega näpud vahele saada.
15:46
Rasmus Raidla: Manucho üritab kannasöödogua Valovi leida, aga Tšeminava loeb selle vahelt ära.
15:44
Rasmus Raidla: Aga formatsioonidest siis: Infonet mängib hetkel 4-2-3-1 formatsioonis, kus kaitseliinis paremalt Malov, Kalimullin, Avilov, Elhi, nende ees Melts ja Aidara ning tipuründaja Manucho taga paremal Semahhin, Taar ja Valov.
15:42
Rasmus Raidla: HoiatusSilitš lendab Kalimullinile sisse ning 43. minutil ukrainlasele kohtumise esimene kollane kaart.
15:41
Rasmus Raidla: Tšeminava nurgalöögist! Endine Zeniidi mees pääseb ohtlikult peaga löögile, aga sihik pisut paigast. Tänase kohtumise üks parimaid võimalusi.
15:40
Rasmus Raidla: Nüüd Sillamäe ohtlik! Aga Kabajev ei suuda end kastis siiski piisavalt hästi löögile mängida, liialt musti särke oli ees.
15:40
Rasmus Raidla: Kui mängus vähe rahulikum olukord, siis proovime asja välja tuua jah, hiljemalt poolajal.
15:38
Külastaja marko kommentaar
Saaks ka mõlema meeskonna formatsioone teada? Kasvõi umbkaudu?
15:36
Rasmus Raidla: Taas Infonetile trahvilöök keskväljalt, aga Meltsi tsenderduse ajal teeb Manucho liialt aktiivselt ruumi ning Sillamäe saab palli endale.
15:34
Rasmus Raidla: Sidorenkovi antud kornerit suudab aga Manucho piisavalt takistada, et midagi teravat Sillamäe siit ei tekita. Üldse on Elevandiluuranniku ründaja lisaks teravusele vastaste kastis väga väärt mees ka oma kastis, kus mees terve hooaja vältel trahvilöökide ajal hea hüppega olukordi on aidanud klaarida.
15:33
Rasmus Raidla: Sillamäele nurgalöök - lühikese aja jooksul juba teine.
15:32
Rasmus Raidla: Seni kuni kohtumine hoogu kogub, tasub ehk ka mainida, et kuigi Infoneti duubel juba veerandfinaalis on, siis näiteks järgmisel aastal esindusmeeskonna mehi Infonet kasutada ei saaks (juhul kui täna langetaks). Ainus võimalus tänase kaotuse korral jääkski siis duublile, kelle nimekirja saaks siis veel ehk lisada hooajavahelisi täiendusi. Aga eks see on suhteliselt teoreetiline jutt ja vaatame kõigepealt, kuidas täna läheb.
15:30
Rasmus Raidla: Üldiselt aga päris uimane mäng - nagu öeldud, eks palju on kaalul ja kumbki üleliia riskida ei soovi.
15:29
Rasmus Raidla: Mööndustega võib öelda, et üks Infoneti pooldaja on - ehk siis inimene, kes seda fänniasja pisut seal ajab.
15:29
Külastaja jürka kommentaar
infoneti fänne ka on?
15:28
Rasmus Raidla: Olgu ka öeldud, et Daniil Ratnikov mängib väga madalal täna ning rünnaku ehitamisel tegusteb mees sisuliselt keskkaitsjana.
15:26
Rasmus Raidla: Kabajev saab taas kastist proovida, aga Kalimullin suudab mugavama löögikoha kinni panna ning Premium liiga väravakuninga üritus lendab kõrgustesse.
15:24
Rasmus Raidla: Reporter lisab veel, et kui Aidara alustas kohtumist ründava poolkaitsja kohal, siis nüüd on ta keskväljale Meltsi kõrvale langenud ning prantslase koha on sisse võtnud Albert Taar, kes kaitsetööd uuel positsioonil üleliia tegema ei pea.
15:23
Rasmus Raidla: Sillamäe suudab aga olukorra klaarida. Jätkuolukorras palli peale minnes on aga igas sammus näha, et Infonet on pisut näljasem täna.
15:22
Rasmus Raidla: Infonetile nüüd keskväljal viga: kas Tanel Melts suudab midagi siit algatada?
15:21
Rasmus Raidla: Ja meie reporteri hinnangul inimesi ligikaudu 120 hetkel kohtumist jälgimas. Arvestades mängu algusaega, polegi väga paha tulemus.
15:20
Rasmus Raidla: Ja temalt ka esialgne hinnang senisele kohtumisele:  "Aga mäng ei ole kõige parem - osaliselt tingitud see ikka väga raskest väljakust, osaliselt sellest, et kaalul on tiimide jaoks vägagi palju. Pealtvaatajaid tegelikult palju - aga see sellest tingitud, et tehased Sillamäel seisavad ja vindised kodanikud on sundpuhkusel - seega kui meelelahutust pakutakse siis miks mitte ka vaatama minna."
15:19
Rasmus Raidla: Meie poolt on kohal Alex Scheperin.
15:19
Külastaja lol kommentaar
kes reporter on ?
15:18
Rasmus Raidla: Kabajev teeb Sillamäe esimese löögi moodi asja, aga üritus jääb nõrgaks ja lendab Igoneni võrgust mööda.
15:16
Rasmus Raidla: Nüüd on ka Sillamäe aina enam mängu tulnud, aga Infonet suutis kodumeeskonna trahvilöögi enda kastist puhastada.
15:15
Rasmus Raidla: Nüüd üritab Kabajev Malovi kontaktist penaltit kalastada, aga Kristo Tohveri vile vaikib.
15:14
Rasmus Raidla: Usun, et varajase alguse põhjus proosaline - Sillamäe staadioni puudulik valgustus.
15:14
kell kolm??
15:14
Rasmus Raidla: Infonet on hetkel ka enam palli valdamas ning korralik veeretamine Sillamäe poolel käib. Suuremat teravust pole aga veel tekitatud.
15:13
Rasmus Raidla: See omakorda tähendab, et kui isegi Infonet täna Sillamäe alistab, siis tuleb neil veel suure tõenäosusega alistada kas Nõmme Kalju või FC Flora (või mõlemad). Aga suur samm Euroopa poole võit sadamalinnas kindlasti oleks.
15:12
Rasmus Raidla: Aga jah, kui Infonet tahab tuleval hooajal Euroopa liigas mängida, siis vajavad nad kindlasti täna edasipääsu. Tuleb aga ka meelde tuletada, et erinevalt eelmisest hooajast ei piisa enam vaid karikafinaali pääsemiseks, nagu tegi Santos. Nimelt muudeti Euroopa liiga nõudeid 2015/16 hooajaks niivõrd, et vaid karikavõitja tagab pääsu Euroopasse. Ning kui võitjal juba pilet taskus, siis tagab pääsme parim piletita liigameeskond, ehk siis Eesti puhul Premium liiga neljas meeskond.
15:10
Rasmus Raidla: Muru muidugi iseenesest on Sillamäel juba sügiseselt auklik.
15:09
Rasmus Raidla: Seni kuni mäng veel hooge kogub ning seis 0:0 on, räägime pisut lähemalt ka sellest, kui oluline tänane kohtumine ikkagi on.
15:07
Rasmus Raidla: Ka Infoneti poolel midagi erakordset silma ei torka. Kõik terved põhimehed on kohal. Ning neile, kes imestavad, kus on näiteks Eduard Golovljov või viimases Premium liiga voorus unelmate debüüdi teinud Vadim Aksjonov, siis nende puudumisel on proosaline põhjus - mõlemad noored on lihtsalt tänavuseks karikasarjaks üles antud juba veerandfinaali jõudnud Infoneti duubli rivistuses.
15:05
Rasmus Raidla: Sillamäe poolel suuremaid üllatusi ei tundu olevat. Näiteks on viimase liigamänguga võrreldes Deniss Vnukov taas pingil ning mängukeelu Tammeka vastu ära kandnud Kirilo Silitš taas põhikoosseisus.
15:03
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt. Kohe käime need ka pisut lähemalt üle.
15:01
Rasmus Raidla: Ja avavile anti!
15:00
Rasmus Raidla: Ebatraditsiooniliselt saame LIVE-ülekannet teieni tuua juba teisipäeva pärastlõunal. Aga põhjust ka selleks on - üliolulises karikamängus lähevad kohe-kohe vastamisi Sillamäe Kalev ja Infonet.