Ivar Lepik: Tervitused! Vabandame, tehniliste probleemide tõttu ei olnud võimalik ülekandega varem alustada. Aga asja juurde...
16:03
Ivar Lepik: Värav Ja TAAVI RÄHN on FLORA juba juhtima viinud! 2. minutil!
16:04
Ivar Lepik: Kui keegi küsib, miks ETV ülekannet ei tee, siis esialgse info kohaselt ei ole neil elektrit. Õnneks on meil reporter sündmuskohal, seega vahendame õige pea sündmuseid teieni!
16:07
Külastaja zorro kommentaar
Teab keegi, mis on saanud endisest Sillamäe treenerist S Ratnikovist? Pole tast peale suve midagi kuulda olnud.
16:07
Ivar Lepik:  Sergei peaks Sillamäe tagatubades tööd edasi tegema. Määrati ta ju pärast peatreeneripostilt lahkumist spordidirektoriks või millekski selliseks.
16:09
Ivar Lepik: Väike pööre veel sündmustesse: meie reporter, kes täna juba Sillamäelt raporteeris, ei ole veel kohale jõudnud. Aga õige pea.
16:09
Ivar Lepik: Värav Aga RAUNO ALLIKU ja 2:0!
16:10
Ivar Lepik:  Tundub, et Flora on täna selge sihiga väljakul. Isuga.
16:12
Külastaja Jass kommentaar
TV-s rabelevad muu ala mehed.
16:12
Ivar Lepik:  Sündmuskohalt selline info, et mõlemad väravad sündisid Transi olematust kaitsest, märkimisväärset vastupanu ei osutatud.
16:12
Külastaja raigolo kommentaar
On teil aimu, kas üldse mängu ETV-st näeb
16:13
Ivar Lepik: Väga kaheldav, et nad kuskilt elektri leiavad järsku. Aga mine tea.
16:17
Külastaja kulm kommentaar
Narvas pole elektrit. Iroonia.
16:20
Ivar Lepik:  Aga võtame vahepeal ette algkoosseisud...
16:20
Ivar Lepik: Trans: 33-Tokaitšuk, 3-Nesterovski, 4-Avdejev, 8-Jakovlev, 9-Lvov, 10-Škinjov, 11-Ossipov, 13-Fjodorov, 14-Plotnikov, 20-Sinicins, 21-Epifanov.
Varus: 7-Kapustin, 12-Lissitsõn, 16-Savenkov.
16:23
Ivar Lepik: Transi poolel algkoosseisus mingeid üllatusi ei ole. 4-2-3-1, sama koosseis, mis meie eelvaateski. Pink on kodumängu kohta veidi lühikesevõitu.
16:24
Ivar Lepik: Flora: 33-Prins, 15-Junolainen, 6-Mets, 29-Rähn, 16-Jürgenson, 38-Luigend, 21-Mošnikov, 7-Beglarišvili, 8-Logua, 9-Alliku, 99-Prosa.
Varus: 73-Toom, 2-Post, 10-Lepistu, 23-Šlein, 25-Frolov, 20-Gussev, 4-Aloe.
16:25
Ivar Lepik:  Suuremate üllatusteta on ka Flora. Vasakkaitses on Norbert Hurt eelistanud Erkki Junolainenit Kevin Aloele, kõige muu osas on pealinlaste koosseis samuti eelvaatest juba tuttav.
16:26
Ivar Lepik: Värav TRANS! 1:2 ja kõik ei ole veel kadunud!
16:26
Külastaja r kommentaar
heh loodetavasti viimases vooris Narvas elekter olemas
16:27
Ivar Lepik:  26. minut ja German-Guri Lvov!
16:27
Ivar Lepik:  Tsenderdus tuli kasti ja koksas seitsmelt meetrit peaga Prinsi selja taha.
16:28
Ivar Lepik:  VäravAga Flora vastab kiiresti! Väravaid igas otsas!
16:29
Ivar Lepik:  Albert Prosa!
16:31
Külastaja narva trance kommentaar
miks teleülekannet ei funka? kaevurite streik?
16:31
Ivar Lepik: Elekter sai otsa.
16:34
Ivar Lepik: Avapoolaega on jäänud veel umbes kümme minutit. Väravate puuduse üle kurta ei saa...
16:35
Huvitav! Mängu aeg ja ülekanne olid ju pikka aega tagasi plaanis, ja ei suudeta ikka elektrit staadionile tuua!? Kas mingitlaadi vandenõuga tegu?
16:36
Ivar Lepik:  Prosa värav oli individuaalse soorituse tulemus. Sai palli, triblas ja lõi võrku - lihtne!
16:40
Ivar Lepik:  VäravFLORA NELJAS! LOGUA!
16:41
Ivar Lepik:  Äärelt kasti ja 4:1. Trans isegi surus paar minutit, aga Flora motivatsioonile vastu ei saa.
16:42
Külastaja eestimees kommentaar
Putini karvane käsi..
16:44
Ivar Lepik:  Prosa oli viiendale lähedal, aga hetkel ei.
16:47
Ivar Lepik:  POOLAEG! 4:1. Tundub, et Flora on töö korralikult ära tegemas.
16:48
Ivar Lepik:  Aga mina teen siit ka väikese pausi ja kohtume teisel poolajal.
16:51
see on uus tase, et eesti jalkameistrivõistluste teleülekannet ei suudeta elektri puudusel rahvusringhäälingu eetrisse manada, 19's sajand :)
16:58
Ivar Lepik:  Ja läks teine poolaeg!
16:59
Ivar Lepik:  Värav5:1... 47. minut. Lihtne on see jalgpall!
16:59
Ivar Lepik:  Markus Jürgenson lükkas peaga tagumises postis sisse!
17:02
Ivar Lepik: Vahetus 46. minutil võttis Flora Mošnikovi välja ja pani Frolovi sisse. Esimene kurtis kehva enesetunnet.
17:02
Külastaja Lev kommentaar
Tuletagem meelde, et täna oma teise ML värava löönud Lvov lõi eelmisel hooajal oma esimese just nimelt samuti Flora vastu.
17:03
Ivar Lepik: Värav PLOTNIKOV! 2:5!
17:03
Ivar Lepik:  Transi rünnakul leitakse vasakul äärel Plotnikov ja Prins tõrjub, kuid endast üle ja ristnurka!
17:03
Ivar Lepik:  Reporter luges kokku 38 pealtvaatajat.
17:04
Külastaja hmm kommentaar
eriline lahmimine käib. tundub et kaitsele ei panusta kumbki eriti.
17:08
Ivar Lepik: Trans on veidi aktiviseerunud, aga midagi erilist neil püüda ei ole. Au mängus.
17:09
Ivar Lepik: Hoiatus Pavel Avdejev võtab 58. minutil kohtumise esimese kollase kaardi.
17:11
Ivar Lepik: Vahetus 60: Alliku välja, Gussev sisse.
17:16
Ivar Lepik:  Maha rahunenud. Mõlemad on oma töö ära teinud.
17:16
Ivar Lepik:  Samas olen kindel, et väravat või paari näeme veel.
17:22
Ivar Lepik:  Hoiatus71. Fjodorov võtab Logua maha.
17:28
Ivar Lepik: Vahetus  77. Luigend välja, Lepistu sisse.
17:29
Ivar Lepik: Vahetus Trans vahetas ka, Jakovlev tuli välja, Lissitsõn sisse.
17:30
Ivar Lepik: Hoiatus  Frolov avab Flora kaardiarve.
17:31
Ivar Lepik: Vahetus  Ja 16-aastane Nikita Savenkov tuleb sisse!
17:32
Ivar Lepik:  Päris uustulnukaga tegu ei ole, noor keskkaitsja oli suvel mõnes mängus ka põhikoosseisus.
17:34
Ivar Lepik:  Hea terav pall Transi poolt kasti, aga Mets ei lase Lvovi vabalt löögile.
17:35
Ivar Lepik: Kordus kaks, aga Lvov seekord söötja rollis ja teenib nurgalöögi.
17:36
Ivar Lepik:  Lvov üritab nüüd käärlööki, aga raamidest selgelt üle.
17:38
Ivar Lepik:  Trans on taas mitme mehega rünnakul, aga lahendus on sama: äärele ja tsenderdus kasti. Kuidagi ühenäoline.
17:39
Ivar Lepik: Teenitakse ka ohtlik karistuslöök, aga Ossipov kerib üle värava.
17:41
Ivar Lepik: Viimane minut algas.
17:42
Ivar Lepik: Üks minut üleaega ka. Kaua mehi jäätunud murul ei hoita.
17:44
Ivar Lepik:  Kõik! 5:2 ja Flora unistus elab. Trans ei olnud halb, aga kaitseeksimused ei lubanud täna enamat.
17:45
Ivar Lepik: Mina tänan ja kohtumiseni järgmisel nädalavahetusel, kui pinged uuesti üles kruvitakse. Ilusat laupäeva õhtut!