Laupäev, 8. november 2014
12:47
Kasper Elissaar: Tere päevast! Suur jalgpallilaupäev on täna suurem kui varem - tõenäoliselt selgub meister.
12:47
Külastaja Rainer kommentaar
kas tammeka mängu live pilt ei ole?
12:47
Kasper Elissaar: Videopilti ei ole jah, aga Soccernet.ee toob täna kõikjalt - Narvast, Sillamäelt, Paidest, Tallinnast ja Tartust toimuva lugejateni.
12:48
Kasper Elissaar: Tuleb tunnistada, et hinges on põnevus. Veidi üle kümne minuti on jäänud tänavuse Premium liiga hooaja viimase vooru alguseni.
12:52
Rasmus Voolaid: Tere päevast ka minu poolt! Nii põnevat hooaega ei mäletagi, seega päris kahju, et juba viimane voor, aga seda ägedam päev peaks tänane olema.
12:57
Rasmus Raidla: Tervitused ka Sillamäelt!
12:57
Raul Ojassaar: Tervitused ka siit Tartust, kus on meeskonnad platsile üles rivistunud.
12:58
Rasmus Raidla: Meeskonnad on siin just väljakule sammumas. Kohal on ka mõlema meeskonna poolehoidjad.
12:58
Raul Ojassaar: Tartu fännid on juba ka püro lahti lasknud. Hooaja lõpuks jäetud varud tuleb ju ära kulutada!
12:58
Ivar Lepik: Laupäevased tervitused Tallinnast! Kalevi keskstaadionile kümme minutit tagasi jõudes oli turvamehi vaat et rohkemgi kui pealtvaatajaid. Personaalne katmine!
12:59
Ivar Lepik:  Ja meeskonnad siingi väljakule saabumas. Saadame Kalevi viisakalt ära siin tühjade kivimüüride vahel.
13:00
Rasmus Voolaid: Narvaski on kõik mänguks valmis ja Levadia teeb viimase ühise kogunemise enne selle suure lahingu algust.
13:00
Raul Ojassaar: Pürotoss on väljakult hajunud, läksime Tammel!
13:00
Rasmus Raidla: Ja sillamäel läks!
13:01
Rasmus Voolaid: Pall on mängus ka Narvas!
13:01
Ivar Lepik: Koosseisud Tallinnast närimiseks, aga ega siin midagi üllatavat ei ole:

Kalev
: 1-D. Savitski, 17-Gavrilov, 8-Aruste, 5-Heintare, 19-Kivirand, 15-Kukebal, 6-Brõlin, 2-Butlers, 20-Hansberg, 16-R. Karpov, 7-Omanidze.
Varus: 12-Levizi, 13-Paal, 4-A. Savitski, 3-Larin, 14-Heliste, 9-F. Karpov, 18-Kahr.

Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Semahhin, 8-Melts, 9-Harin, 11-Kouadio, 16-Mones, 18-Ogorodnik, 19-Aidara, 22-Elhi.
Varus: 69-Kassjantšuk, 6-Malov, 10-Gurtšioglujants, 12-Aksjonov, 17-Valov, 20-Lipin.
13:01
Rasmus Voolaid: Ja Transil on juba nurgalöök!
13:01
Rasmus Voolaid: Tänane esimene pealelöök on juba tehtud, aga otse Smiškole sülle.
13:01
Ivar Lepik:  Tallinnas läks!
13:02
Rasmus Raidla: Kõikide mängude koosseisud võite leida ülevalt. Sillamäe-Flora koosseisudes suuremaid üllatusi pole. Kodumeeskonna poolelt puuduvad mängukeeluga Deniss Tjapkin ja Aleksandr Dubõkin. Keskel võtab Tjapkini asemel koha sisse Kirilo Silitš.
13:03
Raul Ojassaar: Tammeka teeb esimese ohtlikumat sorti rünnaku, kuid tsenderduse ajal tehakse Telešile viga.
13:03
Ivar Lepik:  Või noh, Kalev leidis isegi viimaseks vooruks veel ühe uue mehe: 23-aastane Andi Kivirand teeb kõrgliigadebüüdi.
13:03
Rasmus Raidla: Atmosfäär on Sillamäel täitsa mõnus. Mõlemad pooled teevad valjult häält ja ka tavafänne on viisakalt kohal.
13:04
Rasmus Raidla: Mõlemad pooled on korra ka kaugelt proovinud, aga võrdlemisi edutult. Flora ridades proovis Luigend ning Sillamäe särgis Mašitšev.
13:04
Rasmus Voolaid: Nüüd on Levadia kõik jõud üles viinud ja Trans on päris suures hädas, aga praegu veel suudetakse puhastada.
13:04
Ivar Lepik:  Ja Juri Gavrilovilt mängu esimene pealelöök. Vahetult enne seda sai Lasha Omanidzet söötmas näha!
13:06
Raul Ojassaar: Suurepärane võimalus Kaljul! Naggel ei saa pallile pihta ning lubab Toometil värava eest madala tsenderduse läbi saata, mille Tutk väga ohtlikult otse üle värava nurgalöögiks suunab.
13:06
Külastaja Meintz kommentaar
Ütleks, et igati sümboolne ära saatmine. Nüüd oleks "õiget" skoori ka nende poolt vaja Infoneti vastu
13:07
Ivar Lepik:  Ma täpselt ei oska selgitada, mis toimub, aga Kalev domineerib. Selgelt. Kus te esimesed 35 vooru olite?
13:08
Rasmus Voolaid: Teever napilt-napilt mööda! Ilus kontrarünnak Levadialt, Antonovilt hea sööt, aga kannaga suunas Teever meetrikese mööda.
13:10
Rasmus Voolaid: Kruglovil praegu vedas. Tõmbas selja tagant särgist vastase maha, aga pääses kollasest.
13:10
Raul Ojassaar: Tammeka telestaar Rääbis teeb Kallastele korraliku korvpallistiilis crossover'i ja anklebreaker'i, aga järgnenud pealelöök lendab kodupubliku pettumuseks kaarega üle värava.
13:10
Rasmus Raidla: Sillamäel endiselt võrdlemisi luurav mäng. Mõlemad valvad keskväljal palli ning vastase kolmandikul üleliia ohtlikuks pole osututud. Just proovis karistuslöögist etteposti Prinsi üllatada Volodin (Sillamäe), aga Flora puurilukk oli valvel.
13:11
Ivar Lepik:  PENALTI INFONETILE!
13:11
Rasmus Raidla: Ratnikov proovib 12. minutil kaugelt! Prins kergelt puterdab, aga suudab enne Kabajevit palli siiski endale kahmata.
13:12
Raul Ojassaar:  Esimese kümnekonna minuti jooksul pole Kalju liialt veenev olnud. Tammeka on oma rünnakuid päris korralikult üles suutnud ehitada.
13:12
Ivar Lepik: Kehasse mäng, aga kohtunik vilistab penalti ja Manuchol võimalus hooaja 28. värav lüüa.
13:12
Rasmus Voolaid: Kruglov sai lüüa, Tokaitšuk pudistas ja Subbotin oli valvel, aga Transi õnneks oli värske koondisemees suluseisus!
13:12
Ivar Lepik:  VäravJa küljevõrku! 11. minutil! Manucho!
13:13
Ivar Lepik:  Ja Manucho võidab kohe karistusala joonel palli, aga ei suuda seda uuesti lati alla saata!
13:13
Rasmus Raidla: Flora fännid avavad Sillamäel püro!
13:13
Ivar Lepik:  Kahe värava vahe oleks olnud umbes 30 sekundit.
13:14
Rasmus Voolaid: Värav 14. minutil Ilja ANTONOV!
13:14
Külastaja r kommentaar
pohlak võib narva sõitma hakata
13:15
Rasmus Voolaid: Kas see oligi nüüd see värav? Kruglov leiab hea kaarpalliga kasti paremas servas Antonovi, kes vasaku jalaga palli esiposti Tokaitšuki külje alt sisse lööb!
13:16
Raul Ojassaar:  Vahetus Tammeka teeb sunnitud vahetuse - 16. minutil tuleb varem natuke viga saanud Kristjan Tiirik välja, tema asemele Mikk Valtna.
13:16
Pohkak ON juba narvas
13:17
Rasmus Raidla: Hoiatus Luigend teeb Sillamäel päris robustse vea Mašitševi vastu ning Eiko Saarelt mehele 17. minutil kollane kaart.
13:17
Rasmus Raidla: Värav SILLAMÄE EES!
13:17
Raul Ojassaar: Nunes proovib Vungi söödust efektset volley't, aga mööda.
13:19
Ivar Lepik:  Mulle tundub, et minust vasakule jäävad Kalevi fännid on esmakordselt kaasa võtnud oma välismaise sõbra. Kalevi pika, sihitu palli peale kõlab üle staadioni "for f*ck sake".
13:19
Rasmus Raidla: Aleksandr Volodin saadab karistuslöögist palli värava alla, seal lendab pall Kirilo SILITŠILE, kes efektse kung-fu löögiga  palli Prinsi puuri poole, kust see Taavi Rähni rikošetist võrku lendab - 1:0 Sillamäele!
13:19
Rasmus Voolaid: Suurepärane rünnak Levadialt! Järjest said proovida Kruglov, Antonov ja Dimitrjev, kes viimase löögi ülinapilt mööda saatis.
13:20
Rasmus Voolaid: Paides on seni üritavam olnud kodumeeskond ja mäng on kulgenud huvitavalt, aga midagi eriti ohtlikku veel olnud pole. Löögid 4:1 Paidele.
13:20
Rasmus Raidla: Värava minutiks 18 ja usun, et jääb tabamus pigem ukrainlase nimele, sest pall oli niikuinii ohtlikult värava poole lendamas. Aga eks ametliku kinnituse annavad teised mehed.
13:22
Raul Ojassaar: Hea võimalus Tammekale! Valtna röövib keskväljal kaitsjatelt palli ning jätkuolukorrast pääseb hästi löögile Andre Paju, kelle sooritus lendab aga Telešile sülle.
13:23
Ivar Lepik:  Omanidze jääb Avilovi vastu üks-ühele, aga noor kaitsja suudab veidi vanema ründaja löögikatse blokeerida!
13:24
Rasmus Voolaid: Tokaitšuk! Võtab esmalt Kruglovi kauglöögi ära ja Teever sai ülihästi teisele pallile joostud, aga Tokaitšuki imetõrje päästab!
13:25
Rasmus Voolaid: Värav 25. minutil Igor Subbotin ja 2:0!
13:25
Ivar Lepik:  Enne ei ole läbi, kui paks naine laulab, aga siia Tallinnasse meister juba paistab.
13:26
Rasmus Voolaid: Nurgalöögi järel lükati Subbotinile jala peale ning mees lõi pöörde pealt rahulikult ära.
13:27
Rasmus Raidla: Sillamäel pääses Kabajev Prinsiga üks-ühele, aga enne vilistati napp suluseis ära. Flora puurilukk Prins omadega selles olukorras selgelt rahul ei olnud.
13:28
Rasmus Voolaid: Trans on suures hädas. Kruglov sai kahekümne meetri peal väga rahulikult sättida endale jala peale ja Tokaitšuk võtab lati alt ära.
13:29
Rasmus Raidla: Taavi Rähn (Flora) üritab kastist penalti võita, aga vile vaikib. Sidorenkov nõuab seepeale näitetöö eest kollast, aga kohtunik laseb mängul jätkata.
13:29
Rasmus Raidla: Hoiatus 29. minutil võtab Vnukov keskväljal Beglarišvili välja ning Sillamäele esimene kollane.
13:30
Rasmus Voolaid: Nüüd võttis Artjunin Ossipovi maha ja päris hea koha pealt Transile karistuslöök.
13:30
Rasmus Raidla: Teenitud karistuslöök saadetakse korralikult üle värava. Pisut ideetu on florakate ründemäng hetkel.
13:31
Rasmus Voolaid: Karistuslöögist ja järgnenud nurgalöögist ei sündinud Narvale midagi ohtlikku.
13:33
Rasmus Raidla: Flora kombineeris nüüd kenasti ja Logua pääses kasti, aga taas kerge suluseis.
13:33
Ivar Lepik:  Semahhin proovib karistusala joonelt, aga veidi mööda! Infoneti 1:0 püsib.
13:36
Raul Ojassaar: Tammeka mehed lükkavad kaitseliinis söötu päris söakalt. Keskväljalt nad aga puhtalt sööduga Kalju vastu naljalt läbi ei pääse.
13:36
Rasmus Raidla: Kabajev murrab kodupubliku aplausi saatel paremalt äärelt kasti ning lööb ka peale, aga meeter-kaks üle Prinsi värava.
13:37
Raul Ojassaar: Hoiatus 39. minutil näidatakse Tartus esimest kollast kaarti, selle saab Mikk Valtna.
13:39
Rasmus Raidla: Alliku (Flora) leiab ligi 25 meetrilt Luigendi, kust viimane ka korraliku löögi teeb, aga sihik pisut keskele ning Lavrentjev püüab võrdlemisi hõlpsasti.
13:39
Rasmus Voolaid: Iga Levadia rünnak on ohtlik. Lihtsalt klassivahe on nii suur, et Transi meestele väga sõnaõigust ei jää.
13:39
Ivar Lepik:  Avilov mängib nüüd Karpovile veidi rumalalt jalgadesse - siinkirjutaja arvates samavääriliselt kui teisel pool penaltiolukorras tehti - aga vile vaikib.
13:40
Rasmus Voolaid: Pean oma sõnu sööma! Plotnikov pani vasakuga korraliku pommi Smiško peale, kes selle nurgalöögiks lükkas.
13:42
Ivar Lepik:  Muru on niiske ja Kalevi hooaega iseloomustab äsja nurgalipu juures juhtunu, Brõlin üritab Avilovit ette võtta, aga lõpetab sekundiga kõhuliasendis. Avilov vaatas liikumatult pealt.
13:42
Raul Ojassaar: Oi-oi! Neemelo tsenderdus tagumise posti suunas läheb ootamatult (või siis äkki Neemelo enda jaoks sihilikult) värava peale ning Kütt on tõsistes raskustes, et see lati alt korneriks lükata!
13:42
Rasmus Raidla: Sillamäe poolelt leiab Mašitšev Murihhini, kes ka Prinsi testida proovib, aga löök on ebatäpne ja nõrk - väravalöök Florale.

13:42
Rasmus Voolaid: Paides on mitmel korral Kõll hästi karistusala servalt löögile saanud ja Matrossov on pidanud päästma. Mäng käib enamasti ikkagi Jõhvi värava lähistel.
13:43
Rasmus Voolaid: Teever lõi ära, aga suluseisust!
13:43
Ivar Lepik: Levizi tõrjub Avilovi pealöögi üle lati! Hea löök, hea tõrje.
13:43
Rasmus Voolaid:  Kruglovi kuuli suutis Tokaitšuk tõrjuda ja jätkuolukorras oli Teever suluseisus, seis jätkuvalt 2:0 Levadiale.
13:44
Ivar Lepik:  Kalevi mängijad on taas omavahel sõnelemas, Heintare ja Karpovi diskussioon on tribüünidele kuulda.
13:45
Rasmus Voolaid: Penalti Levadiale!
13:45
Rasmus Voolaid: Antonov tõmbab hästi kaitsjaid ja Sinicins tõmbab ta maha. Vukobratovic palli taha!
13:46
Rasmus Voolaid: Värav Esimesel üleminutil lööb Vukobratovic kindlalt ära!
13:46
Rasmus Raidla: ALLIKU! Murrab hästi kasti ning proovib ka lüüa, aga Lavrentjevilt suurepärane tõrje! Kindlasti Flora parim võimalus, kõrval oli pakkumas ka Albert Prosa, aga ei sahisenud võrk.
13:47
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg Narvas!
13:47
Raul Ojassaar:  Lorenz sai nurgalöögist peaga üritada, aga Teleš on valvel ning Tartus vilistatakse avapoolaeg lõppenuks!
13:47
Rasmus Raidla: Ja poolaeg Sillamäel! Võib öelda, et kodumeeskond teenitult ees, aga Flora näitas lõpu poole, et ka nemad on võimelised sahistama.
13:47
Ivar Lepik:  Poolaeg ka Tallinnas! Mispeale minule kõige lähemal istunud härrasmees kannapealt minema vantsis. Tea, kas tulebki tagasi.
13:48
Rasmus Voolaid: Kui Levadia nüüd ikkagi tiitlit ei saa, siis peab ikka midagi täiesti pöörast juhtuma. Mäng on täiesti Levadia käes ja on ikka võimalusi raisatud ka.
13:48
Külastaja hmm kommentaar
Koosseisudes on Kalevi varavas justkui Savitski
13:49
Ivar Lepik:  Minu vabandused jah - Savitski on see tõesti. Ja ma veel imestasin, et Levizi eesti keel nõnda hea on...
13:51
Ivar Lepik:  Mis me nüüd siin avapoolaegade kokkuvõtteks ütleme? Flora kuldsest unistusest on saamas pronks, Levadia ja Sillamäe saavad kahtlemata rahul olla, nagu ka Tammeka, kes on seitsmendat kohta kindlustamas.
13:51
Külastaja Kalle kommentaar
mis positsiooni see debütant Kivirand Kalevis mängib?
13:51
Ivar Lepik:  Vasakkaitses.
13:54
Külastaja ads kommentaar
mis tartus toimub mänguliselt?
13:56
Raul Ojassaar: Noh, ei midagi erilist, kui nii võib öelda. Ühtegi supervõimalust kummalgi pool olnud pole. Kalju on oodatult rohkem palliga mängimas, aga ka Tammeka teeb seda julgelt ning on ka ise päris lootustandvalt rünnanud.
13:58
Pohlak: Levadia mängib pragmaatiliselt ja ei arenda mängijaid. :D Päris hea, arvestades, et Eesti koondises on hetkel 7 levadialast ehk mitu rohkem kui mullu - kas see ei räägi mängijate arengust?
14:00
Raul Ojassaar:  Vahetus Kalju teeb poolajal vahetuse - Toometi asemele sekkub Eino Puri.
14:01
Raul Ojassaar: Tammel vaatavad pealtvaatajad mängu läbi sinise tossu - Tammeka fännid teevad püro.
14:02
Ivar Lepik:  Poolajal lasti Kalevi keskstaadioni kõlaritest asjakohast muusikat Kalevi ja Premium liiga omavahelisest olukorrast: Avril Lavigne - Happy Ending, Roxette - It Must Have Been Love ja Getter Jaani - Me Kõik Jääme Vanaks. Aga 45 minutit suhet seisab veel ees!
14:04
Raul Ojassaar:  KÜTT! Wakui pääseb läbisöödust Tammeka puurilukuga üks-ühele, aga Karli Kütt võtab olukorra suurepärase tõrjega ära!
14:04
Külastaja jeu kommentaar
jakovlevvälja, mihhailov sisse
14:05
Rasmus Voolaid: Vahetus Tõesti tegi poolajal Trans ära oma esimese vahetuse. Jakovlev puhkama ja Mihhailov platsile.
14:05
Rasmus Raidla: Floral nüüd hea võimalus! Aga sihik pisut ebatäpne ja väravalöök Lavrentjevile.
14:05
Ivar Lepik:  VahetusPoolajal teeb Infonet kaks vahetust: sisse Malov ja Gurtšioglujants, välja Ogorodnik ja Semahhin.
14:06
Rasmus Voolaid: Eemaldamine Punane Avdejevile ja teine penalti Levadiale!
14:06
Rasmus Voolaid: Penalti teeninud Dmitrijev ise palli taha.
14:06
Rasmus Raidla: Alliku jääb Sillamäe kasti lebama, kodumeeskond teeb seepeale kiire kontra ning Kabajev pääseb Prinsiga ka silmitsi. 35 liigaväravat löönud ründemees jääb lahendusega aga kaua ootama ning olukord jahtub.
14:07
Rasmus Voolaid: Värav Dmitrijev lööb kindlalt 51. minutil Levadia 4:0 ette!
14:07
Kasper Elissaar: Levadia kingib oma tugitaladele järjest väravaid.
14:07
Rasmus Raidla: Kui juba muusikale jutt läks, siis tasub mainida, et Sillamäel niivõrd mainstream muusikat ei kõlanud - siin eelistatakse rohkem elektrot ja trance'i. Igale oma, maitse üle ei vaielda.
14:09
Rasmus Voolaid: Antonov oli oma teisele lähedal, aga Plotnikov suutis ikkagi nurgalöögiks lükata!
14:09
Ivar Lepik: Kalev on ka teist poolaega veidi tugevamalt alustanud, aga üpris lahtiseks on asi läinud. Väravaid näeme täna veel, olen üpris kindel.
14:10
Rasmus Voolaid: Vahetus Värava autor Dmitrijev puhkama ja Elhissieny sisse.
14:10
Rasmus Raidla:  PENALTI SILLAMÄELE!
14:10
Rasmus Voolaid: Värav 55. minutil Subbotin ja viies!
14:11
Rasmus Voolaid: Kruglov näitab ikka tõelist kvaliteeti - suurepärane pall Subbotini pea suunas ja rahulikult lööb ära.
14:11
Rasmus Raidla: Karol Mets võtab Igor Tšeminava karistuslöögi olukorras maha - Kabajev palli taha ning lööb kindlalt keskele ära - 2:0 Sillamäele!
14:12
Ivar Lepik:  Kohtunik kutsub tõugelnud Avilovi ja Karpovi enda juurde. Karpov: "Ta ise alustas!"
14:12
Rasmus Raidla: Värav FLORA VASTAB!
14:13
Ivar Lepik:  Igonen tõrjub! Kukebal keerutab karisuslöögi viiekasti joonele, kus keegi Kalevi meestest kõige kõrgemal on, aga Igonen hüppab ja päästab!
14:13
Raul Ojassaar:  Hoiatus 58. minutil saab kaardi Tammeka mees Tauno Tekko.
14:13
Rasmus Raidla: MIS TOIMUB?!?! Zakaria Beglarišvili toob Flora mängu tagasi!
14:13
Rasmus Voolaid: Värav Kruglovi ja Subbotini kombo taas!
14:13
Rasmus Raidla: Kahe värava vahe vaid minut.
14:13
Rasmus Voolaid: Täpselt samasugune värav nagu mõni minut varem. Tundus, et natuke tegi kokkupõrkes Tokaitšukiga oma õlale ka haiget.
14:14
Rasmus Voolaid: Vahetus Levadia tegi ka vahetuse. Pikk välja ja Raudsepp sisse.
14:14
Rasmus Raidla: VahetusSillamäel ka vahetus - kohe pärast 2:1 väravat tuli murule Brent Lepistu, kellele tegi ruumi Karl-Eerik Luigend.
14:14
Raul Ojassaar: Subbotin teeb kindlasti võimsa avalduse ka Premium liiga hooaja parima mängija tiitli saamiseks...
14:15
Ivar Lepik: Värav  Manucho 2:0 Infonet ette! Tsenderdus vasakult, väike segadus karistusalas ja pall on võrgus. 54. minut.
14:15
Rasmus Voolaid: Paides on teine poolaeg kulgenud endiselt kodumeeskonna initsiatiivil. Reinsoo saatis korra karistuslöögi napilt-napilt üle värava, aga muud midagi eriti ohtlikku pole toimunud.
14:16
Rasmus Raidla: Tšeminava ohtlik! Pääseb nurgalöögist peaga suunama, aga alla meetri väravast üle.
14:16
Ivar Lepik:  Subbotinil siis tänavu 30 täis. Ilus number. Manuchol ühte veel vaja.
14:16
Rasmus Voolaid: Škinjov pääses Smiškoga silmitsi, aga Podholjuzini imeline taklamine päästis Levadia ja Smiško nulliseeria.
14:18
Külastaja Panter kommentaar
Kuidas mängupilt tartus on???
14:18
Rasmus Voolaid: Vahetus Levadia viimane vahetus: Penic sisse ja imeline Kruglov puhkama.
14:18
Raul Ojassaar: Endiselt on suhteliselt rahumeelne. Kalju mängus ei ole tunda ka erilist mängutahet või võitlussoovi. Hetkel on üldse Tammeka ründamas ning kahe karistuslöögi järel teenitakse korner.
14:19
Ivar Lepik: Vahetus  Kalev vahetab 61. minutil: Brõlin välja, Freddy Karpov sisse.
14:19
viimasest voorust tuleb veel 0-10 nii ja Subbotin saab nii veel edukaimaks värvaloojaks
14:20
Rasmus Voolaid:  Värav Subbotini neljas ja 32.
14:20
Kasper Elissaar: Subbotinil lausa 32 väravat juba. Uskumatult võimsad numbrid ikka. Kaks meest üle 30 värava ja Manucho ühe tabamuse kaugusel sellest. Vägevad ründajad!
14:20
Rasmus Raidla: Hoiatus64. minutil kollane Markus Jürgensonile. Mingi mänguväline olukord tundus olevat.
14:20
Rasmus Voolaid: Kabajev hakkab närvi minema? Tipuric otsis konkreetselt Subbotinit, ei hakanud ise suhteliselt heast kohastl öögile minema.
14:21
Raul Ojassaar: Ja Subbotinil viimasest kahest mängust kokku kaheksa kolli... Koondisekutse enam kui välja teenitud, olgugi et vastas pole just kõige teravamad satsid olnud.
14:21
Rasmus Raidla: Värav SILLAMÄE 3:1!
14:21
Kasper Elissaar: Floral on seis ikka väga hapu nüüd.
14:22
Külastaja ALO kommentaar
Palju kabajevil? 35?
14:22
Rasmus Voolaid: Just, 32 vs 35.
14:22
Rasmus Raidla: Vasakult äärelt tulnud karistuslöögist kerkib kõrgeimale Mindaugas Bagužis, kelle ilus pealöök Prinsile püüdmatult allanurka lendab.
14:22
Külastaja ker kommentaar
subbotin rahvuselt on eestlane?
14:22
Rasmus Voolaid: Värav Fjodorov lõi ühe tagasi!
14:22
Raul Ojassaar: Kabajevil on nüüd juba 36 väravat kirjas.
14:23
Kasper Elissaar: Emakeeleks vene keel. Aga räägib juba eesti keelt ka väga hästi ja on väga püüdlik.
14:23
Ivar Lepik: Vahetus  Infoneti viimane vahetus 64. minutil: Melts välja, Aksjonov sisse.
14:23
Rasmus Voolaid: Smiškolt jäme eksimus väljatulemisel ning Fjodorov tõstis üle tema ära. Tundub, et Smiško hüppas valusalt oma keskkaitsjale Tipuricile sisse.
14:23
Ivar Lepik: Ja Melts võttis otse suuna riietusruumi. Üpris pettunud, et pidi välja tulema.
14:23
Rasmus Voolaid: Vahetus Jepifanov Transil välja, Lvov sisse.
14:24
Rasmus Raidla: Vahetus68. minutil Sillamäe poolelt Silitš välja ning Jaroslav Kvassov sisse.
14:24
Rasmus Raidla: HoiatusAvavärava autor sai aeglase kõnnaku eest ka kollase.
14:24
Külastaja Indrek kommentaar
Flora vähemalt võitleb-Kalju ei suuda Tammeka vastu midagi.........
14:25
Ivar Lepik: Vahetus  Kalevi teine vahetus: Hansberg välja, Paal sisse. 67. minut.
14:26
Rasmus Voolaid:  Värav Vassiljev lõi Paide ette!
14:26
Raul Ojassaar: Suurepärane rünnak Tammekalt - Tauts tegi vasakul äärel hea spurdi ning leidis penaltipunkti lähistel Palju, kelle löögile aga Valtna ette jäi. Hea šanss!
14:27
Rasmus Voolaid: 64. minutil leidis Tomson paremalt äärelt kastist Vassiljevi, kes palli Matrossovist mööda suunas.
14:27
Ivar Lepik:  Heintare valab äärekohtuniku sõimuga üle, siis veel korra ja siis veel korra. Kaarti ei saa.
14:28
Rasmus Raidla: Tore seik Sillamäelt - pikalt vigastuspausilt naasev Zahovaiko teeb hetkel sooja ning ajas pisut ka endiste meeskonnakaaslastega selle käigus juttu.
14:28
Kuidas publikut tartus?
14:28
Raul Ojassaar: 174 silmapaari.
14:28
Rasmus Raidla: Värav Sillamäel sajab väravaid! Flora lööb 2:3!
14:28
Rasmus Voolaid: Paremkaitsja Fjodorov taas kummitas Smiškot, aga puude läks natuke pikaks!
14:29
Raul Ojassaar:   Vahetus Tammeka teeb vahetuse - välja Rääbis, sisse Šabanov.
14:29
Rasmus Raidla: Vist oli Taavi Rähn, kes nurgalöögist kõrgeimale kerkis ning Lavrentjevi pudistamise järel saatis mõnelt meetrilt palli võrku Albert PROSA!
14:29
Ivar Lepik:  Savitski võtab Malovi madala ürituse ära!
14:30
Raul Ojassaar:  Vahetus Vahetab ka Kalju - 74 minutit jääb kirja Nunesile, sisse Robert Kirss.
14:30
Ivar Lepik:  Värav3:0 Infonet ja 30! MANUCHO!
14:31
Ivar Lepik:  Keskväljalt murtakse jooksu ja Elevandiluuranniku mees ei hakka söötu kõrvale lükkama, vaid teeb 73. minutil kübaratriki ära.
14:31
Külastaja Karmo kommentaar
Heintare ja kogu Kalevi viga see hooaeg oligi,et keskenduti rohkem mölale kui,et mängimisele.
14:32
Külastaja fänn kommentaar
Kas kalju fännid pürot ka teinud?
14:32
Raul Ojassaar: Ma olen sellise koha peal, et Kalju fänne pole hästi näha, aga tundub, et mitte. Palun väga vabandust, kui eksin - tossu pole mina sealtpoolt näinud.
14:32
Flora lööb ühe veel ära ja kalju võidab tammekat. SEEGA PRONKS!
14:32
Kasper Elissaar: Viimase vooru strikermaniakid, kes valisid Manucho ja Subbotini esimese kahe hulka, löövad praegu käsi kokku. Suured mehed Eesti jalgpallis!
14:33
Ivar Lepik: Vahetus  Ja Kalevi viimane vahetus 75. minutil: Butlers välja, Aleksei Savitski sisse.
14:33
Ivar Lepik:  Ja sellega on Tallinnas vahetused ka kõik tehtud.
14:34
Rasmus Voolaid: Teeveril pole veel näiteks väravat kirjas, võib tulla küll veel!
14:35
Raul Ojassaar:  Vahetus Tammeka viimane vahetus - Ojamaa sisse, Rauno Tutk välja.
14:35
Rasmus Voolaid: Rõivassepp lõi pommi latti, aga seis jätkuvalt 1:0 Paidele!
14:36
Rasmus Voolaid: Vahetus Läks ise 64. minutil puhkama ka, sisse tuli Ustaal.
14:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kohe otsa võttis Andrei Jõgi Rasmus Tomsoni maha ning teenis mängu esimese kaardi.
14:36
Raul Ojassaar: Reginald sai hästi peaga proovida, aga mööda.
14:36
Raul Ojassaar:  PENALTI KALJULE!
14:37
Rasmus Raidla: VahetusFlora viimane käik: kui enne toodi sisse Sander Post, siis nüüd tuleb 80. minutil murule Rauno Sappinen, kes asendab Zakaria Beglarišvilit.
14:37
Raul Ojassaar: Hoiatus  Lorenz võttis Neemelo maha ning kohtunik ei kõhkle. Wakui on palli taga, aga enne on meedikud platsil, sest Lorenz sai olukorras ka viga.
14:38
Raul Ojassaar:  Värav SEES! 83. pen. Hidetoshi WAKUI!
14:38
Külastaja jorma kommentaar
palju sillamäe rahvast?
14:38
Rasmus Raidla: Julgeks öelda, et üle 300.
14:38
Raul Ojassaar: Kaljul on seega vaid ühte Flora väravat vaja, et pronksile tulla. Ja nüüd on ka Kalju fännidel püro lahti!
14:39
TULI ÄRA MEHED! OOOOJEEE
14:39
14:39
Püro on võimas`?
14:40
Raul Ojassaar: Noh, tossu on nii palju, et kohtunik Andrei Karhu paneb mängu korraks seisma. Valge udu on kitsa, aga väga tiheda ribana üle väljaku.
14:40
Rasmus Voolaid: Vahetus Värava autor Vassiljev Paide poolelt välja ja vanameister Liivo Leetma peale!
14:41
Rasmus Raidla: Sillamäel 85. minut tiksumas ja Flora palli valdamas, kas surve kannab vilja?
14:42
Rasmus Raidla: Nüüd Logualt ilus keerutus 20 meetrilt, aga napilt-napilt Sillamäe puurist mööda!
14:42
võrdsete punktide korral Sillamäe ei ole Kaljust ees?
14:42
Raul Ojassaar: On küll, Kalju avavooru tehniline kaotus paneb nad sellises olukorras tahapoole.
14:43
Rasmus Voolaid: Vahetus Trans vahetab: Plotnikov ära, Kapustin sisse.
14:43
Raul Ojassaar:  Miller teenib Tammekale karistusala küljelt trahvilöögi.
14:44
Raul Ojassaar:  Kontrarünnakust tuleb aga Kaljul hea šanss, Kirsi löögi suudab Kütt aga kenasti tõrjuda.
14:44
Rasmus Voolaid: Värav Elhussieny ja Levadia kaheksa!
14:45
Rasmus Voolaid: Ilusa seinasööduga mängitakse Elhussieny kastijoonele vabaks ning täpse löögiga saatis palli Tokaitšukist mööda.
14:45
Ivar Lepik: VäravNELI Infonetile! Tsenderdus vasakult ja Harin lükkab kuklaga sisse. 88. minut.
14:45
Rasmus Voolaid: Ja Levadia pink paneb meistrisärgid selga!
14:45
Raul Ojassaar:  Neli lisaminutit Tammel.
14:46
Rasmus Voolaid: Ja kõik!
14:46
Rasmus Raidla: Kolm üleminutit Sillamäel, kas kodumeeskond hoiab hõbedast kinni?
14:46
Rasmus Voolaid: Eesti meister on ametlikult Levadia!
14:46
Rasmus Raidla: Flora värav langetaks Sillamäe hõbedalt koguni neljandaks. Mängus on palju!
14:47
Rasmus Voolaid:  Vahetus Jõhvi veel vahetab: Stepanov välja, Smirnov sisse.
14:47
Ivar Lepik:  Manucho ei saa viielt meetrilt peaga raami! Lõpus on Kalev ära vajunud, nagu ikka.
14:48
Raul Ojassaar:  Hoiatus Tammeka mees Kevin Anderson lööb peale vilet palli (sealjuures oma meeskonnakaaslasele vastu pead) ning saab hoiatada.
14:48
Ivar Lepik:  Kaks lisaminutit Kalevile meistriliigat veel.
14:49
Raul Ojassaar: Tartus mäng läbi! Kalju võttis läbi häda ja vaeva oma võidu ära, aga praeguse seisuga sellest medaliks ei piisa...
14:49
Rasmus Voolaid: Hoiatus Tomson peatas Lokomotivi kiirrünnaku ja võttis kollase.
14:50
Rasmus Voolaid: Vahetus Kolm minutit enne lõppu tegi Paide ka väravavahtide vahetuse: Palm puhkama, Niinepuu postide vahele.
14:50
Ivar Lepik:  Ja üritab veel Malov, aga tundub, et jääb neli Infoneti saldoks.
14:50
Ivar Lepik:  KÕIK, Tallinnas läbi!
14:51
Rasmus Raidla: Vahetus Sillamäe vahetab: Kabajev välja ja kaitsja Igor Dudarev sisse.
14:51
Kasper Elissaar: Marko Kristal: "Tabloole vaatad, siis läks väga ladusalt."

"Oleks seis teine olnud, oleks teised löönud. Aga hea meel, et Dmitrijev sai üle 30 aasta värava lüüa."

"Oli suhteliselt keeruline hooaeg, aga tulime raskustest välja. Mehed lahkusid, aga poisid olid tublid."
14:51
Rasmus Raidla: NURGALÖÖK FLORALE, PRINS ON ALL!
14:52
Rasmus Raidla: AGA EI TULE!
14:52
Rasmus Voolaid: Levadia võidu juures on ikka mõneti uskumatu mõelda hooaja algusele, kus nad esimeses mängus Paidelt kodus kaotuse vastu võtma pidid ja teises voorus Sillamäega viiki mängisid.
14:52
Kasper Elissaar: Antonov: "Oli raske hooaeg, olid valusad hetked ja rõõmsad hetked. Seda tiitlit oli kaitsta rohkem, kui eelmine aasta võita."
14:52
Rasmus Raidla: JA LÄBI! Sillamäe võtab 3:2 võiduga hõbeda! Flora pronksil.
14:54
Rasmus Voolaid: Jagudin: "Hooaeg oli meie jaoks väga raske. Oli palju ebastabiilsust, ei jätkunud meil kogemusi ega muud, et mängida stabiilselt heal tasamel. Hea, et meie noored said mängida, nemad said sel hooajal oli palju praktikat. Hakkame vaikselt järgmisele hooajale mõtlema ja eks näis milline tulevik on. Levadiale minu õnnitlused võidu puhul. Kindlasti on nad seda väärt."
14:58
Rasmus Voolaid: Aga läbi on ka mäng Paides!
14:58
Kasper Elissaar: Palju õnne Levadiale!
15:00
Rasmus Voolaid: Tänud kõigile! Oli suurepärane hooaeg ja meiepoolsed õnnitlused veelkord Levadiale. Kohtumiseni kevadel!