Teisipäev, 18. november 2014
19:31
Rasmus Raidla: Tere novembrikuist teisipäeva vutisõbrad!
19:31
Rasmus Raidla: Siin A. Le Coq Arena, Eesti koondis on ligi viis minutit juba sooja teinud.
19:32
Rasmus Raidla: Sama teevad ka kohtunikud, aga soojema kliimaga harjunud Jordaania meestest on hetkel väljas vaid varumängijad. Vast tuleb ka algkoosseis end enne vilet pisut liigutama.
19:33
Rasmus Raidla: Muru seisukorrast - härmatis tundub puuduvat, küll aga on nähe kergeid jääribasid. Arvestades aga praegust kliimat on hooldusega hästi toime tuldud, rohelus on täitsa olemas. Küll aga mingit mõju tänane plats kindlasti mängukäigule avaldab.
19:34
Rasmus Raidla: Seni kuni näpud pole veel ära jäätunud, olgu ka öeldud, et lisaks mängijatele, kohtunikele, turvameestele, meediale ja muule personalile on hetkel staadionil ehk mõnikümmend inimest. Aga küll neidki aja jooksul juurde voorib.
19:37
Rasmus Raidla: Tuli ka Jordaania algkoosseis!
19:43
Kasper Elissaar: Tere ka minu poolt! Siin on udune!
19:52
Kasper Elissaar: Eestlased on soojenduse lõpetanud. Jordaanlased löövad veel peale.
19:59
Rasmus Raidla: Trummiorkester lammutab hetkel keset väljakut. Täitsa ilusti kõlavad ja karjuvad, aga usun, et neil on ka mugavamaid tööpäevi olnud.
20:00
Külastaja Meintz kommentaar
Tulemus suudab täna vähe pinget pakkuda, aga Jääger võiksnäiteks esimese koondisevärava lõpuks kirja saada. Ehk teenime kusagilt penalti näiteks
20:00
Rasmus Raidla: Lipud ka nüüd väljakule tulemas!
20:03
Kasper Elissaar: Muusika on peal
20:03
Rasmus Raidla: Ja meeskonnad ka nüüd tulemas!
20:03
Rasmus Raidla: Fänne on ikka korralikult juurde voorinud, aga koondisemängule harjumatult vähe neid ikka. Eks näis palju ametlik number tuleb.
20:04
Rasmus Raidla: Olgu ka öeldud, et fännisektori üleval ehk sadakond sõdurpoissi. Neist vast ikka täna häält tuleb.
20:04
Rasmus Raidla: Ja nüüd hümnid.
20:07
Rasmus Raidla: Sõdurpoisid ka end koheselt tõestasid! Tuli täitsa kõlavat karust häält sealtpoolt.
20:08
Külastaja nh kommentaar
No kurat, miks on vaja seda hümni ära rikkuda taas. Kohutav! Rahvast ka palju muidugi.
20:08
Külastaja kaks kommentaar
kas teisel poolaajal saab tasuta staadionile?
20:09
Rasmus Raidla: Koosseisud võite uudise ülevalt leida. Ilmselt paljudele need juba päevast teada, aga käime nad pärast avavile veel korra läbi.
20:09
Rasmus Raidla: Ja läks!
20:11
Rasmus Raidla: Aga Eesti alg 11-st siis - väravas üle mitme mängu Sergei Pareiko, kaitses paremalt üle nelja aasta Markus Jürgenson, samuti üle pika aja keskkaitses Enar Jääger, kelle kõrval Alo Bärengrub, vasakul lõpetab kaitseliini Dmitri Kruglov.
20:12
Rasmus Raidla: Paremas poolikus Igor Subbotin, keskel Sergei Mošnikov ja koondises seni enamasti äärel tegutsenud Ilja Antonov. Vasakul omakorda esimest korda A-koondise algkoosseisu kuuluv Frank Liivak. Ja ees Rimo Hunt ning Henri Anier, kes esialgu tänase mängu nimekirja ei kuulunud.
20:12
Rasmus Raidla: Ja fännisektor teeb juba täitsa meeldivalt häält.
20:13
Rasmus Raidla: Liivak üritas kohe ka penaltit võita, aga kohtunik Jonathan Lardot' vile vaikis. Nüüd aga nurgalöök Eestile.
20:14
Rasmus Raidla: Anier pääseb suunama, aga Jordaania mehed jaol. Aga nüüd juba kolmas nurgalöök meie meestele.
20:15
Rasmus Raidla: Jordaania puurilukk Sattar pudistab! Kahjuks siiski Sinisärgid löögile ei pääse ning külalistelt pikk ette.
20:16
Rasmus Raidla: Nooruses Barcelona ja Real Madridi akadeemias pallinud Thaeer Bawwad üritab viga välja meelitada, aga Jürgenson on mehe eest väljas ning kamandab jordaanlase püsti.
20:18
Rasmus Raidla: Pressitribüünilt nii palju, et sai küll enne mängu soojas oldud ja kuume jooke manustatud, aga vaikselt juba külm näpistab.
20:19
Rasmus Raidla: Ai! Hunt proovis Anieri äärelt leida ning oleks väga ohtlik olukord tulnud, aga vastane vahel.
20:21
Rasmus Raidla: Saudi Araabias palliv Hamza Dardour üritas nüüd vasakul äärel läbi minna, aga Jääger mängis kavalalt ja võitis meile audi.
20:24
Rasmus Raidla: Bawwab proovib kasti äärest, aga õnneks Pareiko püüab ilusa hüppega.
20:25
Rasmus Raidla: Värav ANIEEEEER!
20:26
Rasmus Raidla: Liivak mängib Anieriga hästi kokku, murrab seejärel ise äärelt läbi ning annab OIVALISE söödu värava alla, kust Ergebirge Aue mees selle võrku suunab! Suurepärane tegutsemine nii Anierilt kui Liivakult!
20:28
Rasmus Raidla: Hundile antakse väga kummaline viga nüüd. Aga pole hullu, tribüünilt toetakse Kaisari meest : "Murra, Hunt, murra!"
20:29
Rasmus Raidla: Mahmoud Zatara sai meie kaitseliini taha söödu, aga õnneks viivitas lahendusega ja oht möödus.
20:30
Külastaja asd kommentaar
Kes kapten on? Kas Pareiko?
20:30
Rasmus Raidla: Nii on.
20:32
Rasmus Raidla: Kruglovilt kõrge pall alla, Sattar puterdab ja Subbotin saab löögile, aga napilt üle!
20:32
Rasmus Raidla: Ausalt öeldes Jordaania kindamees üleliia enesekindlusest ei tundu pakatavat.
20:32
Külastaja Pall kommentaar
Tra Subbotin, ise tahab välismaale
20:34
Rasmus Raidla: Läbi kerget sinakate prillide võib öelda, et esimest 25 minutit on küll Eesti domineerinud. Kuradi kahju, et samasugust Eestit laupäeval näha ei olnud.
20:34
Külastaja jon kommentaar
Alla 1000 pv tundub...
20:34
Eks nad ole ka nõrgemad kui FIFA tabel annab. Lihtsalt üle 90% mängudest peetakse teiste lähis-idakate vastu, kellest paljud on veel kehvemad.
20:35
Rasmus Raidla: HUNT! Hea pall Anierilt alla ning Kaisari mees saab proovida, aga kaitsja vahel ja nurgalöögiks.
20:38
Rasmus Raidla: Väga kenasti hoiavad palli praegu meie mehed. Kui käiku ette ei ole, mängitakse tarmukalt tahapoole.
20:39
Rasmus Raidla: Hundi vastu jääb viga vilistamata ja tribüünilt tuleb siiras: "Referee, what the f***?"
20:40
Külastaja Silo kommentaar
Jürgensonilt kena mäng seni.
20:40
Rasmus Raidla: Tuleb nõustuda. Just kombineeris ka kenasti omal äärel.
20:41
Rasmus Raidla: Subbotin! Kaval löök kaugelt ja Jordaania kapten Sattar pudistab nurgalöögiks.
20:41
Külastaja anonüümne_andu kommentaar
kui mõni eestlane otsa äärde teravat palli saab andma jääda, siis virutatakse see alati suvaliselt... võiks veidi vaadata ka kuhu palli anda
20:43
Rasmus Raidla: Hunt ja Liivak kombineerivad hästi, Hundilt pall alla, aga Anieri üritus klaaritakse värava alt.
20:43
Rasmus Raidla: Üldiselt on aga Hundi, Anieri ja Liivaku lahendusi praegu lust vaadata.
20:44
Rasmus Raidla: Jordaania mängib trahvilöögi lahti ning Yassin tulistab madalalt väravale, aga Pareiko püüab kindlalt.
20:46
Rasmus Raidla: Olgu vahepalana ka mainitud, et täna Eesti nimekirjas 17 meest. Esialgsest nimistust puudub Artjom Artjunini nimi, eks siis pärast mängu uurime, mis põhjuseks.
20:47
Rasmus Raidla: Mošnikov teeb Dardourile vea ning külalistele ohtlikust kohast karistuslöök.
20:51
Rasmus Raidla: Kerged ühenduse probleemid, tolle olukorra lõi Rumeenias palliv Bawwab õnneks üle värava.
20:52
Liivak, Anier ja Jürgenson seni parimad. Ilus kohe vaadata mehi.
20:52
Rasmus Raidla: 44. minut hakkas just tiksuma. Palju pole enam esimest poolaega jäänud.
20:53
Rasmus Raidla: Bärengrub nüüd pikali, loodetavasti midagi üleliia tõsist pole.
20:53
Rasmus Raidla: Jürgeson siiski, aga florakas juba püsti ja saab jätkata tundub.
20:54
Rasmus Raidla: Kristo Tohveri tabloolt on juba näha, et kaks üleminutit tuleb.
20:56
Rasmus Raidla: Mošnikov murrab hästi kasti ning teenib nurgalöögi. Seitsmes juba Eestile.
20:56
Rasmus Raidla: Sealt aga üle.
20:57
Rasmus Raidla: Ja esimene poolaeg läbi!
20:57
Rasmus Raidla: Sinisärkide mängupildiga saab täitsa rahule jääda. Hetkel minnakse Henri Anieri 16. minuti väravast riietusruumi 1:0 eduseisul.
20:58
Rasmus Raidla: Eks näis, mis teine poolaeg pakub, saab kindlasti põnev olema. Nüüd aga sisse soojenema ja oleme tagasi kui tiimid taas murul
21:13
Väga, väga, väga kena mäng meie pooleldi b-koosseisult. Uskumatult kena isegi vöiks öelda. Liivak on ikka noor jumal, Anier vana kala. Jürgensonilt väga soliidne poolaeg, päästis Bärengrubi häbist ja lülitusmkamise rünnakule. Nii hoida, mehed!!!
21:13
Rasmus Raidla: Ja läks teine poolaeg!
21:15
Rasmus Raidla: VahetusEesti poolelt tundub olevat kaks vahetust: Henri Anier välja ja noorem vend Hannes sisse.  Samuti võeti puhkama Ilja Antonov, kelle asemel murul Karol Mets.
21:18
Rasmus Raidla: Eesti jätkab ka teisel kolmveerandtunnil pallvaldamist. Üleliia ohtlikuks pole aga kumbki pool veel kujunenud.
21:18
Rasmus Raidla: AI KUI NAPP! HANNES ANIER VÄRAVAVAHIGA SILMITSI, AGA SATTAR JÄÄB ETTE!
21:19
Rasmus Raidla: Teine koondisevärav kolmandas mängus polnud üldse kaugel.
21:19
Külastaja M kommentaar
Paraku ei kannata ülekande helikvaliteet mingisugust kriitikat. Asi peaks ikka tasemel olema...
21:22
Rasmus Raidla: Fännisektor laulab "Eesti kallis, oh kingi mul see võit". Hetkeseisuga oleks koondise ajaloo 100. võit tõesti tõsiasi.
21:23
Kasper Elissaar: 1360 pealtvaatajat.
21:28
Rasmus Raidla: A. Le Coq Arena nett pisut katkendlik, aga vast oleme nüüd tagasi lainel.
21:28
Rasmus Raidla: Ametlik publikunumber jah 1360, arvestades kõike täitsa optimaalne tulemus.
21:30
Rasmus Raidla: VahetusJordaania vahetas: aktiivne olnud Dardour välja ning Bahreinis leiba teeniv Abdallah Theeb sisse.
21:30
Külastaja mex kommentaar
Ega U23 mängust Inglismaaga LIVE-ülekannet juhuslikult ei tehta täna?
21:30
Rasmus Raidla: Kahjuks mitte jah.
21:32
Rasmus Raidla: Välja tuli ikkagi Jordaania poolelt Mahmoud Zatara.
21:32
Rasmus Raidla: Vahetus Ja nüüd Eesti topeltvahetus: tubli tööpäeva teinud Rimo Hunt ning Frank Liivak välja - Ingemar Teever ja Rauno Alliku sisse. Minutiks 64.
21:34
Rasmus Raidla: VahetusKa Jordaania vahetab. Al-Daoud välja ja 22-aastane Munther Amara sisse.
21:35
Rasmus Raidla: Olgu ka öeldud, et äsja sisse tulnud Alliku esindas viimati A-koondist 2010. aasta lõpul. Eks näis, kuidas comeback välja tuleb.
21:36
Rasmus Raidla: Mošnikov röövib vahetusest sekkunud Saleh Ratebilt ilusti palli keskväljal, aga lohaka sööduga me päris ohtlikuks ei kujune.
21:38
Rasmus Raidla: Äsja platsile pääsenud Amara annab terava palli paremalt äärelt alla, aga õnneks ei Dardour ega Bawwab edasi suunama ei ulatu ning Pareiko valvatav värav jääb puutumata.
21:42
Rasmus Raidla: Kruglovilt pall alla, Subbotin mängib end hästi löögile, aga Sattar sätib end palli ette ning nurgalöögiks! Väga hea võimalus eduseisu duubeldada.
21:43
Subbotin ei veena kuidagi täna. Mees nagu ei leiaks oma kohta platsil...
21:44
Rasmus Raidla: 76. minut tiksumas. Teine poolaeg on võrdlemisi rahulikult möödunud, kas näeme veel pöördeid mängus?
21:45
Rasmus Raidla: Publik igatahes omasid toetab: "Me usume, me usume - Eestisse!"
21:47
Rasmus Raidla: Jordaania kohalikus liigas palliv Oday Zahran kaotab paremal äärel palli ning tribüünil asetsev Jordaania personal taob seepeale vastu lähedal asuvat seina.
21:51
Rasmus Raidla: Pareiko pettis efektsel Bawwabi ära. Publikult kõva ovatsioon ja kohvilõhna on tribüünile tunda.
21:51
Pareiko kogemuse pealt tõmbas selle venne oma.kastis ära. Oleks ta Roobey vastu sama teinud
21:53
Rasmus Raidla: Alliku vabalt kastis! Paraku pärnakas jätku ei leia ning Jordaania peatab rünnaku.
21:55
Rasmus Raidla: Mošnikov pääseb ligi 25 meetrilt löögile, aga raske põrkest pall lendab mitu meetrit väravast mööda. Väärt üritus sellegipoolest.
21:56
Rasmus Raidla: Kaks minutit normaalaja lõpuni. Kas 100. võit tuleb ära?
21:58
Rasmus Raidla: Pürg tuli soojenduselt just ära. Aga tundub, et debüüt jääb tegemata.
21:58
Rasmus Raidla: Kolm lisaminutit.
22:01
Rasmus Raidla: Hoiatus Rahman võtab keskväljal Mošnikovi maha ja teenib kollase kaardi.
22:01
Rasmus Raidla: Kohe peaks läbi ka olema!
22:02
Rasmus Raidla: JA ONGI! 100. VÕIT!
22:02
Rasmus Raidla: Eestile teenitud 1:0 võit Henri Anieri 16. minuti väravast. Oli tore vutiõhtu, jääge lainele, sest peagi on tulemas meie portaalis ka ülevaade ja järelkaja. Samuti saate oma hinnangud anda mängijatele.