Teisipäev, 3. märts 2015
18:40
Raul Ojassaar: Tere kõigile! Järjekordne jalgpallihooaeg - kõigi eelduste kohaselt senistest veelgi põnevam - on juba 20 minuti pärast avavile saamas!
18:42
Raul Ojassaar: Koosseisud on täna sellised:

Levadia: Širokov, Laitinen, Rähn, Pecha, Pikk, Raudsepp, Elhussieny, Antonov, Lipin, Luts, Saag.
Varus: Pikker, Marin, Peetson, Rohtla, Roosnupp, Rättel, Teever.

Santos: Ojaste, Kallandi, Roops, Eessaar, Kenn Laas, Sonn, Laurson, Kartsep, Vellemaa, Alve, Mikk Laas.
Varus: Võrno, Kutsarev, Vares, Piirsalu, Vidaja, Aaviste, Sütt.

18:44
Raul Ojassaar: Tähendab see seda, et Levadia asub teele sisuliselt 4-1-4-1 formatsiooniga, kus alumist keskpoolkaitsja kohta täidab Raudsepp ning ülemisi El Hussieny ja Antonov, vasakul äärel Luts ning paremal Lipin, üksiku tipuründajana Saag.
18:45
Raul Ojassaar: Sama formatsiooniga vastab ka Santos - Sonn on alumine keskpoolik, Laurson ja Kartsep keskväljal, Mikk Laas vasakul ning Alar Alve paremal äärel ning tipus Vellemaa.
18:46
Külastaja to Raul kommentaar
See võib siiski vabalt ka tähendada, et ikka Raudsepp on paremal ning Lipin ja Saag rünnakul
18:46
Raul Ojassaar: Pigem ikka niipidi, kuidas mina kirjutasin. Meeskondade enda poolt välja antud formatsioonilehed olid mulle spikriks :)
18:48
Külastaja Tom K kommentaar
Santosel läheb ilma ukrainlasteta muidugi väga raskeks. Teab üldse keegi, mis neist kahest kutist saanud on ja kus karjääri jätkatakse? Esiliiga B jaoks olid silmnähtavalt liiga head.
18:48
Raul Ojassaar: Nii Fljaki kui ka Vereštšaki tähelend Esiliiga B-s oli nii korralik, et mõlemad jätkavad karjääri Leedu kõrgliigaklubi Utena juures.
18:50
Külastaja 4 kommentaar
Levadia suureskoorilist võitu oleks palju loota, ei?
18:51
Raul Ojassaar: Ei oleks palju loota. Eelmise hooaja Santosest on alles natuke nõrgem meeskond ning Marko Kristali hoolealused tahavad hooaega kindlasti hea mänguga alustada.
18:53
Külastaja to Tom kommentaar
Vereschak tegi juba isegi Leedu kõrgliiga debüüdi, nii et Santosele jah suured kaotused
18:53
18:55
Raul Ojassaar: Tänase mängu eel on paslik meenutada, et eelmist hooaega alustas Levadia kahe 0:1 kaotusega - superkarikafinaalis jäädi alla Florale ning Premium liiga avavoorus Paidele. Kõik aga mäletame, millega too aasta lõppes...
18:55
Raul Ojassaar:  Sealt meeskonnad tulevad!
18:59
Külastaja asd kommentaar
Sõdurid laulavad lauljad üle :D
18:59
Danke. Utena on uustulnuk Leedus? Pole nagu varem kuulnud.
18:59
Raul Ojassaar:  Täpselt nii - Utena Utenis tõusis eelmisel hooajal esiliigast.
19:01
Raul Ojassaar: Levadia kapteniks on täna Ilja Antonov, sest Ingemar Teever istub täna pingil.
19:01
Raul Ojassaar: Läksime!
19:04
Külastaja KTM kommentaar
Santosel on ainult 1 KTM (Kartsep) väljakul :)
19:05
Raul Ojassaar: Levadia uus keskkaitsja Pecha näitab kohe esimestel minutitel, et palliga tõusta ta ei karda.
19:06
Raul Ojassaar: Ilm on Sportland Arenal ikka päris rõve. Tuul on kõva ning sajab ka kerget vihma.
19:07
Raul Ojassaar: Nüüd aga Pecha eksib! Valesööt keskväljale, Vellemaa otsib kohe läbisööduga Laasi, kuid Širokov jõuab napilt-napilt varem!
19:08
Külastaja subbo kommentaar
Go levadia
19:09
Raul Ojassaar: Luts trikitab vasakul äärel kahe Santose mehe vastu ning teenib karistuslöögi.
19:10
Raul Ojassaar: Santos on kontrarünnakutel olnud päris lubav. Seni peale eelmainitud Vellemaa söödu midagi väga ohtlikku loodud pole, aga on näha, et Levadia võib sedaviisi haavatav olla.
19:13
Raul Ojassaar: Levadia üritab tsenderduste kaudu tartlaste väravat ohustada. Seni on need jäänud aga ebatäpseteks.
19:13
Külastaja Ahas kommentaar
Loodan, et Santos saab tänasest mängust hea emotsiooni ja alustab pühapäeval Esiliiga hooaega võiduga.
19:14
Raul Ojassaar: Muide, Santose Esiliiga-teekond algab vana tuttava FC Infonet II vastu, kellega koos eelmisel aastal Esiliiga B-st üle sõideti.
19:16
Raul Ojassaar:  Vihm on tasapisi muutumas lörtsiks. Pika järjekordne tsenderdus jääb napilt ebatäpseks.
19:17
Raul Ojassaar: Esimene hea võimalus! Ermo Ojaste pudistab nurgalöögi tagasi karistusalasse lahtiseks ning Ivan Pecha virutab palli üle värava.
19:19
Raul Ojassaar:  On ikka. Tavapärastest superkarikafinaalidest vähem (eks oma osa mängivad ka kole ilm ja tõsiasi, et üks meeskondadest mängib Esiliigas), aga natuke ikka. Päris suure osa publikust moodustavad sõdurid.
19:20
Raul Ojassaar:  Nüüd on Santos päris hätta jäänud. Levadia mehed triblavad tartlastest järjest lihtsamalt läbi, justkui oleksid Santose mehed väsimas.
19:25
Raul Ojassaar: Esimene standardolukord ka Santosele, kuid midagi ohtlikku luua ei suudeta.
19:30
Raul Ojassaar: Levadia lükkab küll kenasti söötu, kuid sellist tapjalikku otsustavat passi ei tule.
19:33
Raul Ojassaar: Värav LEVADIA JUHIB! 32. Kaimar SAAG!
19:34
Raul Ojassaar: El Hussieny saadab vasakult äärelt kõrge palli värava alla, Ojaste tuleb taas ebakindlalt välja, Saag saab pallile kindlalt esimesena pea vastu ning suunab selle tühjaks jäänud väravasse.
19:36
Raul Ojassaar:  Tundub, et Saag on oma väravast kõvasti enesekindlamaks muutunud. Näha on, et mees on tunduvalt agaram ja aktiivsem kui varem.
19:39
Raul Ojassaar:  Alar Alve üritas 35 meetri pealt Širokovit kõrge palliga üllatada, kuid venelane oli valvel ning püüdis kindlalt.
19:41
Raul Ojassaar: Santos jõuab palliga üha harvemini Levadia poolele. Üle keskvälja tavaliselt ei jõuta.
19:42
Raul Ojassaar:  Kenn Laas jääb Siim Lutsu vastu omal äärel selgelt hätta.
19:43
Raul Ojassaar:  Korraks lähevad kähmlema Taavi Vellemaa ja Artur Pikk, kuid sanktsioone kummagi suhtes ei rakendata.
19:46
Raul Ojassaar: Ojaste näitab jätkuvalt küllaltki rabedat mängu. Tema suunas tulnud pehmele karistuslöögile ükski mängija peale ei läinud, kuid Santose puurivaht otsustas selle püüdmise asemel rusikatega minema lüüa.
19:47
Raul Ojassaar:  Poolaeg! Levadia läheb pausile küll 1:0 eduseisus, kuid niivõrd napi eduga Marko Kristal kindlasti rahule jääda ei saa.
19:57
Raul Ojassaar: Mida oodata teiselt poolajalt? Kas Santosel on mängu veel tagasiteed või on Levadia üleolek liiga suur?
20:01
Raul Ojassaar: Meeskonnad on tagasi väljakul ning teine poolaeg võib peagi alata.
20:02
Raul Ojassaar: Vahetus Levadia on tegemas ka huvitava vahetuse - natuke viga saanud Artur Pika asemele tuleb Ingemar Teever.
20:02
Raul Ojassaar: Juuso Laitinen liigub seega vasakkaitsesse ning Andreas Raudsepp paremkaitsesse.
20:03
Raul Ojassaar: Teine poolaeg algas!
20:03
Raul Ojassaar: Levadia jätkab seega kõigi eelduste kohaselt 4-4-2 formatsiooniga, Teever liigub ette ründesse.
20:04
Raul Ojassaar:  Teeverit oleks Levadial avapoolajal ka vaja läinud, lisakeha vastaste kastis toodab kindlasti ka rohkem võimalusi.
20:06
Raul Ojassaar: Santosel oli esimene poolvõimaluse moodi olukord, kui õnnega pooleks jäi keskväljavõitluses pall tartlastele ning paremalt äärelt saadi teele panna ka tsenderdus, kuid Širokov haarab väikese pudistamise järel palli siiski endale.
20:07
Raul Ojassaar:  Laitinen eksib ning Santosel taas pall Levadia kastis, kuid keskkaitsest sinna eksinud Siim Roops pealelöögini ei jõua. Teine poolaeg on lahtiselt alanud!
20:07
Kui ma õigesti mäletan, algas mais ka kõik samamoodi, et Levadia võitis poolaja 1:0 ja siis lõi 3tk otsa.
20:09
Raul Ojassaar: Santose poolaja alguse hirmutamisele vastab nüüd Levadia korraliku rünnakulainega. Lipin teenib nurgalöögi.
20:11
Raul Ojassaar:  Teever näitab esimest korda enda oskusi, kuid saab tsenderdusele kenasti pea vastu, kuid pall läheb värava keskele ning Ojastele probleeme ei valmista.
20:12
Raul Ojassaar:  Värav 2:0! 55. Ingemar TEEVER!
20:13
Raul Ojassaar: Korralik pusimine värava all - esmalt oskab Lipini tsenderduse Roops oma värava latti suunata, tagasipõrkunud pall püsis päris mitu sekundit värava all ringi, enne kui Teever ja Saag selle kahe peale väravasse toimetavad. Viimase puute tegi ikkagi Teever, nii et värav tema nimele.
20:17
Raul Ojassaar: Hea võimalus Levadiale! Santose kaitseliin oli Raudsepa hea läbimurde järel lahti harutatud ning kas oli see El Hussieny, kes suurepärase sööduga kastis Saagi leidis. Koondislase pealelöögi suudab Ojaste aga tõrjuda.
20:17
Raul Ojassaar:  Hoiatus Mängu esimene kollane kaart Ivan Pechale, kes olukorda hiljaks jäädes Alvele tugijalga sisse sõidab.
20:18
Raul Ojassaar:  Värav 3:0! 61. Kaimar SAAG!
20:19
Raul Ojassaar:  Levadia läheb oma teed. Saag röövib kastus palli kolme Santose mehe vahelt ning saadab palli terava nurga alt väravasse.
20:19
Raul Ojassaar:  Vahetus Saagi jaoks on see ka tema mängu viimane puude, sest tema asemele sekkub Artur Rättel.
20:20
Raul Ojassaar: Rättel on kohe aktiivne, kuid Ojaste toob palli nurgast välja.
20:21
Raul Ojassaar: Santos on nüüd täiesti ära vajunud. Levadia on oma mootori käima saanud ning erinevalt esimesest poolajast leitakse nüüd korralike lahendusi ka vastaste karistusalas.
20:22
Raul Ojassaar:  Teever saab nurgalöögist peaga löögile, kuid pall lendab napilt üle värava. Levadia on ka oma nurgalöögid töötama saanud.
20:23
Raul Ojassaar:  Luts tahab ka endale väravat kirja saada, kuid tema kauglöögid on seni olnud ebaõnnestunud.
20:25
Raul Ojassaar:  Vahetus Levadia toob platsile noorust - Rasmus Peetson sisse, Siim Luts välja.
20:25
Raul Ojassaar: El Hussieny liigub seega äärele ning Peetson võtab koha sisse keskväljal.
20:26
Külastaja Juanito kommentaar
Mis puutub Rätteli võimalusse, näha oli natuke ettevaatlikult läks olukorda. Loodame, et lihtsalt ei taha sellises mängus ennast lõhkuda, kus kõik otsustatud, mitte ei hakkagi igas 50-50 olukorras ennast tagasi hoidma.
20:27
Raul Ojassaar: PENALTI! Peetsonil kulus vaid minut, et penalti teenida!
20:27
Raul Ojassaar: Peetson seda ise ka lööma asub...
20:27
Raul Ojassaar: Värav  4:0! 70. pen. Rasmus PEETSON!
20:28
Raul Ojassaar:  Vahetus Santos toob Sonni asemele Piirsalu.
20:30
Raul Ojassaar:  Värav 5:0! 72. Rasmus PEETSON!
20:30
Raul Ojassaar: Noor mees ei suuda skoorimist lõpetada! 20 meetri pealt madal löök kenasti värava nurka.
20:30
Külastaja Ingomar kommentaar
Idiootne mäng. Mehed poisikeste vastu. Kellele seda rämpsu vaja on?
20:33
Levadia 1:0 võit poolajal - check. Levadia lööb teisel poolajal 3 otsa - check Edaspidi ei tasu vist spoilerdama hakata väga...
20:33
Külastaja Jaan95 kommentaar
Siit polnudki ju mingit ilusat mängu oodata.
20:33
rass paneb hullu
20:34
Raul Ojassaar:  Vahetus Santose teine vahetus - 77. minutil asendab Erik Vares Alar Alvet..
20:37
Raul Ojassaar: Teeveri kena pealöök tabab posti, kuid mees ise on suluseisus.
20:37
Raul Ojassaar:  Hoiatus Lipin võtab endale kollase kaardi.
20:37
Külastaja to Ingomar kommentaar
Ühe meeskonna kekmine vanus on 25, teisel 24, nii et kui sa vanust mõtlesid, siis paned korralikult mööda, kui taset, siis jah... Aga kui sinu jaoks on Eesti Superkarika mäng rämps, siis miks sa vaatad seda?
20:38
Raul Ojassaar: Santos jääb vigaste meeste tõttu korraks üheksakesi.
20:39
Raul Ojassaar:  Vahetus Vidaja sisse, katkine Laurson välja.
20:40
Külastaja fgh kommentaar
santosel jäid rahad soome aa ju. mis tulemust seal ikka oodata kui raha satsi jaoks pole.
20:43
Raul Ojassaar: Peetson eksib päris korralikult keskväljal sööduga ning korraks on Levadia poolel olukord päris ärev, kuid Joonas Kartsepal piisavalt kiirust pole, et palliga Andreas Raudsepp üle joosta.
20:43
Superkarikas on okei. See konkreetne mäng on rämps, idiootne kohatäide, tegemine tegemise pärast, naljamäng, jobutamine. Go Santos, tramaivõi.
20:44
Raul Ojassaar: Teever üritab väga huvitavate liigutustega palli väravase tõsta, kuid jääb taas suluseisu.