Kristjan Remmelkoor:  Pärnus pandi pall mängu!
Kasper Elissaar: Sillamäe tabas juba väravaposti!
Kasper Elissaar: Dubõkin oli see, kes madalale pallile jala vahele sai!
Kasper Elissaar: Paides pall mängus!
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Pärnu teenis umbes 35 meetri pealt karistuslöögi.
14:03
Rasmus Voolaid:  Tervist! Olen nüüd otse Viljandist teiega, tehnilised probleemid said lahenduse. Seni on siin Sillamäe domineerinud, aga Viljandi püsib kaitses vapralt.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Chris Andersoni madal karistuslöök lennutati kastist puhtaks.
14:04
Kasper Elissaar: Tasapisi tulevad uudisesse ka mängude koosseisud.
14:05
Kristjan Remmelkoor: Nüüd oli Tammekal umbes sama kaugelt karistuslöök, Naggeli pall lendas üle kõigi väljakumängijate peade Joel Vabriti süles.
14:05
Kasper Elissaar:

Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Ats Sillaste, Liivo Leetma, Andre Mägi, Andrei Veis, Kaspar Kaldoja, Sander Rõvassepp, Jasper Chibueze Uwaegbulam, Martin Ustaal, Vjatšeslav Zahovaiko, Rasmus Tomson.
Varus: Kennet Kukk, Meelis Peitre, Marion Adusoo, Kaspar Paur, Greeg Jakobson, Timo Lomp, Erkki Junolainen.

Kalju: Vitali Teleš, Henrik Pürg, Ken Kallaste, Jorge Manuel Ferreira Rodrigues, Nicolas Galpin, Eino Puri, Hidetoshi Wakui, Artjom Dmitrijev, Ats Purje, Allan-Axel Kimbaloula, Vladimir Voskoboinikov.
Varus: Sten-Marten Vahi, Tarmo Neemelo, Martin Mägi, Alo Bärengrub, Sören Kaldma, Erik Listmann.

14:05
Kristjan Remmelkoor:  *sülle
14:05
Kasper Elissaar: Kalju on alustanud mängu selgelt paremini ning hetkel omab Paide üle initsiatiivi.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Pärnu esimesest nurgalöögist midagi ohtlikku välja ei tulnud.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Martin Hurt (Tammeka) sai Pärnu kastis palli, aga pealelöök ebaõnnestus ja jäi nõrgaks.
14:07
Kasper Elissaar: VäravKalju juhib! Allan-Axel Kimbaloula saab karistusalas palli ja lükkab kindlalt raamide vahele.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Tammekale!
14:08
Kasper Elissaar: Värava eest oli vaja varvas vastu panna. Väga lihtne värav.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Värav Rasmus Tauts tõmmati maha ja Kristjan Tiirik realiseeris penalti kindlalt! 1:0 Tammekale!
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Skoor avati juba kaheksandal minutil.
14:09
Rasmus Voolaid: Viljandi on seni saanud ühe kontravõimaluse, aga kuigi publik kohe elavnes, siis lõppes see nurgalöögiga, kust midagi ei tulnud. Mäng püsib kodumeeskonna värava lähistel.
14:10
Kasper Elissaar: Zahovaiko tõmmatakse üheksandal minutil Paide poolelt Kalju kastis maha, aga penaltit ei järgne.
14:10
Külastaja Tom kommentaar
Kui tervis korras, siis saab Kimbaloula hästi hakkama...
14:12
Rasmus Voolaid: Palli valdamiseks pakuksin silla järgi julgelt 80-20 Sillamäele, aga sajaprotsendilis võimalusi pole peale Dubõkini posti veel olnud.
14:12
Kasper Elissaar: Viljandi mängu koosseisud:

Tulevik: Martti Puolakainen, Indrek Ilves, Sander Post, Ragnar Piir, Gerdo Juhkam, Raiko Mutle, Tanel Lang, Sander Loigo, Rainer Peips, Karl Ivar Maar, Joonas Tamm.
Varus: Karl-Romet Nõmm, Kaarel Henn, Erkki Kubber, Siim Saar, Roger Teor, Raido Roman, Oskar Berggren.

S. Kalev: Mihhail Starodubtsev, Mindaugas Bagužis, Igor Tšeminava, Marius Cinikas, Andrei Sidorenkov, Deniss Tjapkin, Daniil Ratnikov, Aleksandr Dubõkin, Janar Toomet, Kõrõlo Silitš, Jaroslav Kvassov.
Varus: Eduard Usikov, Igor Dudarev, Tihhon Šišov, Denis Vnukov, Viktor Plotnikov, Aleksandr Volkov, Aleksandr Ivanjušin.

14:14
Kristjan Remmelkoor:  Tauno Tekko (Tammeka) tagasisööt Karli Kütile oli pisut ohtlik, aga väravavaht sai palli kontrollimisega hakkama.
14:15
Rasmus Voolaid: Sidorenkovi nurgalöök leidis Tšeminava, aga Puolakainen suutis selle edukalt uueks nurgalöögiks lükata. Sellest aga midagi ei tulnud ja Viljandi sai taas pika pallii ette lüüa.
14:16
Külastaja dd kommentaar
Kas junolainen ei peaks Kaljus olema?
14:16
Kasper Elissaar: Peaks küll. Kogemata valesse nimekirja läinud.
14:16

Pärnu: Joel Vabrit, Hevar Aas, Karl Palatu, Magnus Villota, Ronek Saal, Kristen Saarts, Chris Anderson, Rauno Tutk, Henri Hanson, Ander Paabut, Robert Kirss.
Varus: Kristjan Tamme, Joosep Sarapuu, Ivan Velikopolje, Kaarel Kaarlimäe, Anton Issakov, Taavi Laurits, Kristian Lenk.

Tammeka: Karli Kütt, Jürgen Lorenz, Kaarel Kiidron, Martin Naggel, Andre Paju, Martin Miller, Tauno Tekko, Kristjan Tiirik, Martin Hurt, Heiko Tamm, Rasmus Tauts.
Varus: Karl Vaabel, Janno Saks, Tristan Koskor, Martin Jõgi, Valeri Šabanov, Kevin Anderson, Kevin Rääbis.

14:17
Kristjan Remmelkoor:  Martin Hurdal (Tammeka) avanes Tiiriku läbisöödu järel suurepärane võimalus, aga Vabrit tegi hea tõrje.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Tiiriku kauglöök lendas üle värava.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Pärnu teeb oma karistusala juures kohutavalt palju pallikaotusi. Heiko Tamme (Tammeka) kauglöök lendas üle värava.
14:20
Kasper Elissaar: Paides on endiselt domineerivam pool Kalju. Samas midagi üleliia ohtlikku ei ole suudud luua. Nüüd Paidele nurgalöök. Kas tuleb siit midagi?
14:21
Kasper Elissaar: Pall käis hästi kastis ja Teleš oli korra veidi ebakindel, aga Paide viimane löök Andre Mägi soorituses oli ebatäpne.
14:21
Külastaja a kommentaar
Miks mängib Kalju leinapaeltega?
14:21
Rasmus Voolaid: Sarnaselt Pärnule on hädas ka teine uustulnuk Viljandi, kui palli kohe üldse ei suudeta Sillamäe väljakupoolele viia, aga seni on veel seis 0:0.
14:22
Rasmus Voolaid: Starodubtsev võiks rahulikult manuelneuerlikult keskringi jalutada, aga seni on sellest veel 10m eemale jäänud.
14:23
Rasmus Voolaid: Nüüd Sillamäe kaitses eksis ja Maar sai palli vahelt, aga Starodubtsev siiski jõudis esimesena pallini.
14:23
Külastaja on kommentaar
Paides on Kalju fänne ka? JA paide enda omi, ning palju üldse Paides rahvast umbes?
14:24
Kasper Elissaar: Kalju fänne on terve trobikond. Paide enda värvides inimesi ka, aga nad ei ole sedavõrd häälekad. Rahvast - kuni paarsada. Ilmselt kuskil 150. Aga mu silmaga hindamine ei ole väga tugev.
14:24
Rasmus Voolaid: Taas Viljandi ründas! Sedapuhku lõpetati see ka löögiga, aga Mutle löök lendas selgelt mööda.
14:25
Kasper Elissaar: Zahovaikol (Paide) võimalus kasti küljejoonelt karistuslöök värava suunas saata.
14:25
Kasper Elissaar: Lõi peale, aga pall lendas müüri.
14:26
Rasmus Voolaid: Pealtvaatajatest rääkides, siis Viljandis on kolmerealine tribüün täiesti täis ja palju on ka seisjaid - ütleks, et umbes 200 pealtvaatajat on küll.
14:28
Külastaja juku kommentaar
Pärnus arvatavasti kõige rohkem fänne. Tribüün jääb väikseks.
14:30
Rasmus Voolaid: Pall latis! Viljandi kastis on nii palju mehi, et täpset lööjat ei suutnud tuvastada, aga vist oli Kvassov, kes poolkääridega palli latti saatis ja see sealt üles ja uuesti latti põrkas.
14:30
Kasper Elissaar: Voskoboinikov proovib ka lüüa, aga jalg seni ebatäpne.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Tamme löök võttis Pärnu jaoks ebameeldiva rikošeti, Vabrit suutis ühekäetõrjega päästa.
14:33
Rasmus Voolaid: Toomet võttis hästi palliga kaitsjad ette ja mängis end löögile, aga selgelt üle. Seni on päris igav mäng olnud.
14:34
Kasper Elissaar: Hoiatus32. minutil tõmbab Kaspar Kaldoja (Paide) Hidetoshi Wakui selja tagant maha ja saab hoiatada.
14:34
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTekko (Tammeka) teenib keskväljal kohtumise esimese kaardi. Siinkohal meenutuseks - https://soccernet.ee/tekko-olen-kaartide-arvust-jareldused-teinud
14:35
Kasper Elissaar: Mäng Paides ühe värava alt teise alla. Kui just oli Kaljul karistuslöök, siis nüüd juba Paidel nurgalöök.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusParemal äärel tegi kaardiväärilise vea Hevar Aas (Pärnu).
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Tekko kauglöök ei valmistanud Vabritile erilisi probleeme.
14:37
Kollaste kaartidega seoses... kas Meistriliigas teenib endiselt mängukeelu kõigest 3 kollasega?
14:37
Rasmus Voolaid: Palli puhtaks löömine on Viljandi ainus plaan, üle kolme täpse söödu seni küll anda pole suudetud.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Lorenz (Tammeka) sai viimasel hetkel oma kastis vastastelt palli kätte.
14:38
Rasmus Voolaid: Värav Viljandi omavärav!
14:39
Külastaja lohh kommentaar
Kristjan Tamme pärnus ?? Misasja alles tegi lepingu levaga ju.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKollase kaardi teenisid nüüd nii Saarts (Pärnu) kui ka Tauts (Tammeka).
14:40
Kasper Elissaar: Kuna Sergei Pareiko liitus Levadiaga, siis saadeti Tamme Pärnusse laenule, et mänguaega oleks võimalik ka teenida.
14:40
Rasmus Voolaid: Sidorenkov tegi kaitsjale vasakul äärel väga ilusti ära ja saatis palli kasti, kust Viljandi mees selle õnnetult oma väravasse saatis. Autorit ei julge paraku öelda.
14:40
Kasper Elissaar: Kimbaloula üritas palli Niinepuust üle tõsta, aga Niinepuu saab käed vahele!
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Kollaste kaartide küsimuse vastuseks - meistriliigas teenib mängukeelu neljanda kollasega ning pärast seda iga kahe kollase tagant (pärast kuuendat, kaheksandat, kümnendat jne).
14:41
Rasmus Voolaid: EJL-i kodulehel on see Ratnikovile pandud, aga tribüünil ollakse üksmeelselt kindlad, et see oli ikkagi omavärav.
14:43
Rasmus Voolaid: Poolaeg!
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Pärnu nurgalöök osutus päris ohtlikuks, lõpuks läks pall uueks korneriks. Uus nurgalöök lõppes ründaja veaga.
14:43
Kasper Elissaar: VäravVladimir Voskoboinikov lööb 42. minutil meetri pealt palli väravasse! Kalju juhib Paide vastu 2:0!
14:43
Rasmus Voolaid: Tulevik peab midagi teiseks poolajaks ikka kardinaalselt muutma, et neil mingigi võimalus viigiväravaks oleks. Praegu see küll kusagilt ei paista.
14:44
Rasmus Voolaid: Minu poolt väike paus ja olen tagasi juba umbes tosina minuti pärast.
14:44
Kasper Elissaar: Galpin andis väravaolukorras vasakult äärelt tsenderduse, Kimbaloula käärlöök ebaõnnestus ning Vosko lükkas palli lihtsalt jalaga sisse.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Pärnus vilistati lõppenuks juba enne 45 minuti täitumist.
14:47
Kasper Elissaar: Avapoolaeg nüüd lõppenud ka Paides!
14:47
Kasper Elissaar: Kaljul 2:0 eduseis ning eks nad ole paremini ka mänginud. Paide on ka siiski mitmel korral Kalju kasti juures teravusi tekitanud, aga otsustavusest on seni väheks jäänud.
14:48
Külastaja KSD kommentaar
Esimeste voorude järgi tundub ikka vahe olevat eelmiste aastate esiliigai ja meistriliiga meeskondade vahel... Ega uutel meeskondadel suurt võimalist pole eesti tugevamate vastu!
14:57
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg läks!
14:58
Rasmus Voolaid: Kohe penalti Sillamäele!
14:58
Rasmus Voolaid:  Sidorenkov palli taga.
14:59
Rasmus Voolaid: Puolakainen arvas küll suu.na ära, aga penalti oli väga kindel.
14:59
Külastaja sss kommentaar
Silla koll siuski Ratnikovi nimele
15:00
Rasmus Voolaid: Nii ütes ka staadioni diktor, äkki siis lõigi, aga igatahes väga suurest segadusest.
15:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Pärnus algas.
15:00
Kasper Elissaar: Paides teine poolaeg!
15:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärnu tegi vaheajal ühe vahetuse: Paabut välja, Laurits sisse.
15:01
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaarts viigistab! 1:1
15:02
Kasper Elissaar: VahetusPaide vahetas samuti poolajal: Jasper välja, Kaspar Paur sisse.
15:02
Rasmus Voolaid: Vau, Viljandis on ametlikult koguni 391 pealtvaatajat.
15:02
Kristjan Remmelkoor:  Kohe teise poolaja esimesel minutil sai Saarts söödu kaitsjate seljataha ja vajutas palli kindlalt tagumisse nurka.
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Vabrit võttis väikese vigastuspausi, aga saab nüüd mängu jätkata.
15:04
Külastaja delfi kommentaar
saarts on nii tasemel poiss hoolimata kogenematusest, et ta veaks levadias ka välja
15:05
Kasper Elissaar: Paidel taas nurgalöök, kust tuleb ka löök, aga Teleš püüab palli.
15:07
Kasper Elissaar: Oi milline tõrje! Teleš võttis Pauri ülepuusalöögi hea hüppega ära!
15:08
Kasper Elissaar: Rasmus Tomson oli siiski mees, kes rinnaga palli alla võttis ja üle puusa peale virutas.
15:09
Rasmus Voolaid: Viljandi sai päris ilusa rünnaku üles ja Ilves pääses ka löögile, aga selgelt üle jala ja staadionilt välja.
15:10
Kasper Elissaar: Hoiatus56. minutil tõmbab Rodrigues Zahovaiko maha ning kaljukas saab kaardi protokolli kirja.
15:10
Kristjan Remmelkoor:  Hevar Aas, kellel on kollane kaart all, tegi konkreetse vea, aga pääses teisest hoiatusest.
15:10
Rasmus Voolaid: Viljandil on Erkki Kubber mängu lülitumas ja Sillamäel Viktor Plotnikov.
15:10
Külastaja United kommentaar
Pärnu peaks peale viga Tautsile küll 10kesi olema
15:11
Rasmus Voolaid: Sidorenkovi nurgalöök leidis hästi Kvassovi, kes osavalt palli üle oma pea tõstis ja see oleks ka ristnurgas olnud, kuid Tuleviku kaitsja päästis peaga joonelt.
15:12
Rasmus Voolaid: Dubõkin leidis tsenderdusega taas Kvassovi ja nüüd lendas ta pealöök posti!
15:12
Kristjan Remmelkoor:  Kirss (Pärnu) murdis kasti ja lõi terava nuga alt peale, Kütt tõrjus palli nurgalöögiks.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Henri Hanson (Pärnu) rikkus vastaste väljakupoolel määrusi ja nägi kaarti.
15:13
Rasmus Voolaid: Vahetus Tulevikul Loigo ja Mutle välja, Kubber ja Henn sisse. Sillamäel Toometvälja ja Plotnikov sisse.
15:14
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärnu on teinud ka teise vahetuse: Hevar Aas välja, Joosep Sarapuu sisse.
15:16
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil saab Kalju väravaautor Voskoboinikov puhkama ning Tarmo Neemelo tuleb mängu.
VahetusPaide võtab puhkama Andrei Veisi ning toob sisse Timo Lombi.
15:16
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal oli nurgalöök, Heiko Tamm ei suutnud seda tagaposti juurest jätkata ja tema jalast läks pall üle otsajoone.
15:17
Kasper Elissaar: Vahetus63. minutil Kalju poolelt Ats Purje puhkama, Erik Listmann sisse.
15:18
Kasper Elissaar: Listmann sai kohe kontrasse, aga tema sööt Kimbaloulale värava ette jäi nõrgaks.
15:18
Rasmus Voolaid: Vahetus Viljandi taas vahetab: Peips välja, Roman sisse.
15:19
Rasmus Voolaid: Seni tipuründes mänginud Peipsi asemel läheb nüüd tippu Tamm, varem mängis ta pigem number kümne peal.
15:20
Rasmus Voolaid: Nüüd on Viljandi võimalus, kui äärelt teeniti karistuslöök ja Post läheb kasti.
15:21
Rasmus Voolaid: Väga õnnetu ja madal pall, mis lihtsalt klaariti.
15:21
Kristjan Remmelkoor:  Laurits (Pärnu) murdis vasakult äärelt kasti ja virutas peale, lüües palli üle lati.
15:22
Kasper Elissaar: Paide on oma rünnakuteravuse kaotanud ja hetkel ründab vaid Kalju.
15:23
Kristjan Remmelkoor:  VäravHurt viib Tammeka 2:1 juhtima!
15:23
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöök jõudis Hurda pea peale ja sealt edasi väravasse.
15:24
Külastaja tammeka kommentaar
kus on Suurpere?
15:25
Kristjan Remmelkoor:  Suurpere on vigastatud.
15:25
Kasper Elissaar: Vahetus71. minutil Sander Rõivassepp Paide ridadest puhkama ja Kennet Kukk platsile.
15:26
kuna ta tagasi, mis häda?(suurpere)
15:27
Kristjan Remmelkoor:  Ma nii täpselt ei tea.
15:27
Rasmus Voolaid: Tamme tipuründesse lükkamisega on nüüd pall natuke paremini ette püsima jäänud ja paar võimalust on ka teenitud, aga pealelöögini veel jõutud pole.
15:30
Kristjan Remmelkoor:  Andersoni tsenderdus jõudis Lauritsani, aga viimase vastuvõtt polnud nii täiuslik, et endale pall löögiks ette võtta.
15:30
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVillota sai hoiatuse.
15:31
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka vahetus: Tiirik välja, Martin Jõgi sisse.
15:31
Külastaja MP kommentaar
Suurpere sai halliturniiril viga, jääb päris kauaks eemale.
15:33
Rasmus Voolaid: Ilves tekitas ilmselt Tuleviku kõige ohtlikuma võimaluse, aga Starodubtsev tegi hea tõrje. Juba kümnekonna sekundi pärast aga tuli Sillamäe vastu ja Dubõkini löök lendas mööda.
15:33
Rasmus Voolaid: Tamm! Pääses Starodubtseviga silmitsi, aga saatis palli mööda..
15:33
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil saab Kimbaloula (Kalju) puhkama, Junolainen sisse.
15:35
Kasper Elissaar: Paide sai kahe kaitsja vahelt löögile, aga kerge kaarpall langes Teleši käte vahele.
15:35
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärnu viimane vahetus: Anderson välja, Velikopolje sisse.
15:36
Rasmus Voolaid: Vahetus Sillamäe teeb oma teise vahetuse: Dubõkin välja, Ivanjušin sisse.
15:36
Kristjan Remmelkoor:  Tekkol on krambid.
15:37
Külastaja fänn kommentaar
heia heia hip hop viljandi on tip top
15:37
Kristjan Remmelkoor: Värav  Laurits lööb 2:2!
15:37
Kristjan Remmelkoor:  Hanson andis hea söödu ja Lauritsal oli aega rahulikult vaadata ja pall võrku saata.
15:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav Ja Laurits lööb 3:2 Pärnul
15:38
Kristjan Remmelkoor:  Umbes minutiga kaks väravat Lauritsalt!
15:39
Kristjan Remmelkoor:  Saarts tegi paremal äärel hea eeltöö ja Laurits tegi veel kastis ilusa konksu, enne kui palli võrku suskas.
15:39
Siuke tunne, nagu Naggel mängiks esimest korda äärekaitses. Kogu aeg unustab oma mehe selja taha ära, mis teeb Pärnakatele väravalöömise üsna lihtsaks
15:40
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka vahetus: Miller välja, Rääbis sisse.
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Laurits jõudis taas palliga kasti, aga kaotas seekord palli.
15:41
Külastaja omg kommentaar
käisin korra köögis ja 1-2 sai 3-2-ks.......... :D
15:41
Kasper Elissaar: Zahovaiko lööb vastu kaljuka kätt ja saab penalti!
15:42
Rasmus Voolaid: Taas post! Kaitsja lõi pallist mööda ja Tseminava pääses löögile, aga posti.
15:42
Rasmus Voolaid: Kohtunik näitab kaht lisaminutit.
15:42
Kasper Elissaar: Vitali Teleš püüab Zahovaiko vasakusse alla nurka löödud penalti!
15:42
Kristjan Remmelkoor:  Kirss (Pärnu) jooksis palliga keskelt Lorenzist mööda, Kütt päästis tartlased halvimast.
15:42
Külastaja timo kommentaar
Tartu kaitse on ikka päris facepalm olnud. Teisalt ka kiitus Pärnu ründejõule. Kõva statement püsimajäämiseks.
15:44
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Sillamäe võtab igati teenitud kolm punkti, aga teisel poolajal näitas Viljandi juba veidi rohkem hambaid.
15:44
Kasper Elissaar: VäravTarmo Neemelo jälle mängu lõpus! 90. minutil pääseb mees kiirrünnakusse, saadab kaitsja konksuga kohvile ning vasakuga kindlalt tagumisse nurka.
15:44
Pärnu ja Viljandi publikule ka kiitus. Nii hoida!
15:45
Kristjan Remmelkoor:  Villota võttis krambipausi.
15:45
Rasmus Voolaid: Tänan lugemast ja kohtume järgmistel mängudel.
15:45
Külastaja ok kommentaar
Kus on Sillamäel leegionärid Leedust ?
15:45
Külastaja .... kommentaar
Kus on SIllamäel Uus Leedukas Rytas Leliuga vms?
15:45
Kasper Elissaar: Sillamäel on rohkem välismaalasi koosseisus, kui korraga platsil tohiks olla. Ehk alati peavad kellegi eemale jätma.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  90 minutit on Pärnus täitunud, kohtunik lisas veel 5 minutit.
15:46
Kasper Elissaar: Paides ka üleminutid. Palju neid tuli, ei märganud paraku.
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron on viimasteks minutiteks Pärnu karistusalasse saadetud.
15:47
Kristjan Remmelkoor:  Pärnu kolm-kolmele vasturünnak lõppes küljeaudiga.
15:47
Kasper Elissaar: Paides on mäng läbi! Kaljule taas 3:0 võit ning taas väravad Kimbaloulalt, Voskoboinikovilt ja Neemelolt.
15:48
Kristjan Remmelkoor:  90+3. Tautsil oli kastis löögivõimalus, löök ei tulnud kuigi hea välja.
15:49
Kristjan Remmelkoor:  VäravLaurits vormistab kübaratriki ja 4:2 Pärnule!
15:49
Kristjan Remmelkoor:  Kirss murdis vasakult äärelt läbi ja tsenderdas, Laurits lükkas esiposti juurest palli võrku.
15:49
LAURITS, SUPER! Hat trick!
15:50
Kristjan Remmelkoor:  Lõppes nüüd ka mäng Pärnus.
15:51
Külastaja WOW kommentaar
USKUMATU PÄRNU, USKUMATU!
15:53
Kristjan Remmelkoor:  Sellega on meie LIVE-ülekanne lõppenud, täname jälgimast!
15:56
Kasper Elissaar: Viljandi mängu mängijate esiltust saate hinnata siin!
15:57
Kasper Elissaar: Paide ja Kalju mängijatele saate oma hinde anda siin!
16:07
Kasper Elissaar: Pärnu ja Tammeka meestele saate sobiva hinde panna siin!
16:07
Kasper Elissaar: Nüüd siit praeguseks kõik. Järgmine LIVE-ülekanne Lillekülast Levadia ja Transi mängust algab juba vähem kui 20 minuti pärast. Püsige lainel!