Laupäev, 21. märts 2015
13:55
Ivar Lepik: Laupäevased tervitused!
13:56
Ivar Lepik: Õige pea siis algamas kolm mängu. Nagu ikka, kõigest lähemalt siis, kui avaviled kõlanud ehk paari minuti pärast. Koosseisudega saab uudises juba tutvuda.
13:56
Külastaja aivo kommentaar
Viis minutit ennem mägu algust ei ole Pärnu-Paide koosseise. Tase!
13:56
Raul Ojassaar:   Tere ka minu poolt! Mind kamandati täna kaheks mänguks Sportland Arenale ning tänaseks esimeseks mänguks on siin Levadia ja Tammeka mõõduvõtmine.
13:57
Ivar Lepik: Välja arvatud siis Pärnuga, jah, kus Raio Piiroja kümme minutit tagasi tribüüne kuivatas.
13:59
Raul Ojassaar: Tallinnas on meeskonnad platsile sammumas ning suhteliselt hõredalt asustatud tribüüni ette rivistumas.
13:59
Ivar Lepik: Nüüd ka Pärnu-Paide koosseis uudises.
14:00
Ivar Lepik: Ilmataat õnneks täna väga ei trikita. Ilm on küll külm, aga päike paistab.
14:00
Ivar Lepik: Ja läksid mängud!
14:00
Raul Ojassaar:  Publikut siin napib - nii palju, kui mulle paistab, siis alla saja kindlasti, aga üle 50 inimese siin kohal on.
14:01
Ivar Lepik: Hiiul tunduvad tribüünid paremini täidetud ja ka pilt Pärnust reetis, et publikut on.
14:01
Raul Ojassaar: Mäng siin algas!
14:02
Ivar Lepik: Aga võtame koosseisud ette...
14:02
Ivar Lepik: Värav Või siiski veel mitte! Kalju 1:0!
14:02
Ivar Lepik: Viljandi pidas vastu poolteist minutit ja Allan-Axel Kimbaloulal taas värav kirjas!
14:02
Külastaja romeo kommentaar
Kus Tammekal Tiirik on?
14:03
Raul Ojassaar: Jään vastuse hetkel võlgu, pärast mängu kindlasti küsin.
14:03
Ivar Lepik: Paarilt meetrilt võrku lükatud. Kaljult unistuste algus.
14:03
Ivar Lepik: Tiirik peaks kergelt vigastatud olema, möödunud nädalal vahetati sel põhjusel välja.
14:05
Ivar Lepik: Pärnus domineerivad külalised, Rasmus Tomsoni löögi blokeeris oma mees. Pärnu algus kahvatu.
14:06
Raul Ojassaar: Levadia poolelt on koosseisus tagasi vahepeal pisivigastust ravinud Artur Pikk, mistõttu on Dima Kruglov liigutatud vasakpoolkaitsjaks. Üldse on puudu Siim Luts, kerge üllatusena on aga algkoosseisus Rasmus Peetson. Mängus Transiga ebakindlust näidanud kaitseliinis on Artjom Rahmanov vahetatud Taavi Rähni vastu.
14:06
Ivar Lepik: Aga nüüd koosseisudest paari sõnaga. Või keerutab Wakui karistuslöögi võrku ja segab mind uuesti?
14:07
Ivar Lepik: Ei sega. Ja ka Vjatšeslav Zahovaiko ei suuda Pärnu kaitseliini jämedat eksimust ära kasutada.
14:07
Ivar Lepik: Rauli sõnade jätkuks:
Levadia: Sergei Pareiko, Artur Pikk, Ivan Pecha, Juuso Laitinen, Dmitri Kruglov, Andreas Raudsepp, Rasmus Peetson, Ilja Antonov, Ingemar Teever, Kaimar Saag, Taavi Rähn.
Varus: Aleksei Širokov, Henry Rohtla, Hindrek Ojamaa, Maksim Lipin, Artur Rättel, Pavel Marin, Omar El Hussieny.

Tammeka: Karli Kütt, Kevin Anderson, Jürgen Lorenz, Martin Jõgi, Martin Naggel, Tauno Tekko, Andre Paju, Martin Miller, Heiko Tamm, Rasmus Tauts, Martin Hurt
Varus: Karl Vaabel, Tristan Koskor, Kevin Rääbis, Johannes Theodor Kollist, Valeri Šabanov, Mihail Gutak, Martin Aasmäe.
14:08
Ivar Lepik: Ehk jah, Marko Kristal on otsustanud asju muuta ja Rasmus Peetson alustab Omar El Hussieny asemel.
14:08
Raul Ojassaar:  POST! Paremalt äärelt tuleb Levadia poolt hea läbimurre ning Kaimar Saag tabab värava alt posti!
14:08
Raul Ojassaar: Teisel pool väljakut aga nurgalöök Tammekale.
14:08
Ivar Lepik: Isiklikult oleks ehk tahtnud näha ka Artur Rättelit, kes Transi vastu sekkudes ilusaid liigutusi tegi, aga ju pole mees veel selles vormis.
14:09
Raul Ojassaar:  ...mis aga ebaõnnestub täielikult, lennates üle kõigi mängijate.
14:09
Ivar Lepik: Tammeka poolel Tiirikust juba rääkisime, puudu on ka Kaarel Kiidron. Noor koosseis täna rivis.
14:10
Ivar Lepik: Pärnus pääseb Saarts üks-ühele, aga ei suuda ära lahendada.
14:10
Tammeka keskmine vanus oli 22
14:10
Külastaja .. kommentaar
Kimbaloula pole küll varem vist Kalju eest 3. järjestikuses mängus värava(id) löönud?!?
14:10
Raul Ojassaar:  Nüüd teenib oma esimese korneri Levadia.
14:10
Ivar Lepik: Selle vastuse jään võlgu, aga jah, üle ootuste hooaja algus temalt. Mullune läks täiesti vigastuse nahka.
14:11
Raul Ojassaar:  Aga ka see läheb otse väravalöögiks - Kruglovi pallil oli nii kõva vint sees, et pall ületas õhus otsajoone.
14:11
Külastaja Tom kommentaar
Reginaldi vaevab miski vigastus ma oletan?
14:11
Ivar Lepik: Reginald sai just jah terveks ja spekuleeriti, et võib täna juba väljakule joosta, aga nagu näha, siis ei hakatud riskima.
14:12
Ivar Lepik: Pärnu: Joel Vabrit, Ronek Saal, Karl Palatu, Rauno Tutk, Joosep Sarapuu, Magnus Villota, Chris Anderson, Robert Kirss, Ander Paabut, Kristen Saarts, Henri Hanson.
Varus: Kristjan Tamme, Hevar Aas, Kaarel Kaarlimäe, Greger Könninge, Anton Issakov, Albert Anissimov, Taavi Laurits.

Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Ats Sillaste, Andre Mägi, Timo Lomp, Sander Sinilaid, Kaspar Paur, Jasper Chibueze Uwaegbulam, Martin Ustaal, Vjatšeslav Zahovaiko, Rasmus Tomson, Liivo Leetma.
Varus: Kennet Kukk, Meelis Peitre, Marion Adusoo, Sander Rõivassepp, Greeg Jakobson, Aleksandr Vassiljev.
14:12
Ivar Lepik: VäravVILJANDI TULEVIK!
14:12
Ivar Lepik: Hooaja esimene! Joonas Tamm! Kalju uinub ja Tamm läheb üksi läbi ning lahendab külmavereliselt!
14:13
Ivar Lepik: Indrek Ilves siiski väravalööja - äärekaitsest nii kõrgele sattunud!
14:13
Ivar Lepik: Väga-väga külmad närvid.
14:15
Ivar Lepik: Pärnu-Paide koosseisudele võite ise silma peale visata. Tooks välja ehk selle, et super-sub Taavi Laurits on pingil ka täna - kas imeline seeria jätkub?
14:15
Ivar Lepik: Seni on mehel kirjas värav iga 17 mänguminuti kohta ja neid tabamusi on lausa 4 tükki.
14:15
Oleksin muidu lootnud Pärnu koosseisus Piirojat näha. Kasvõi pingil esialgu ja 2. poolajal sisse... ju siis pole seda väikest lisatrenni vaja enne Islandit.
14:16
Ivar Lepik: Värav JASPER viib Paide ette!
14:16
Ivar Lepik: Terav pall kasti, kaval rebane Zahovaiko jättis ja leegionär Uwaegbulam saadab madala palli alla nurka.
14:17
Raul Ojassaar: Tekko võetakse ohtlikus kohas maha ning Tammeka saab kena võimaluse ka Sportland Arenal skoor avada.
14:17
Raul Ojassaar: Naggeli üritus läheb aga otse värava keskele ning Pareikol probleeme ei teki.
14:18
Ivar Lepik: HoiatusTanel Lang võtab karistusala joonel Kalju mehe maha.
14:19
Ivar Lepik: VäravKEN KALLASTE!
14:19
Ivar Lepik: Karistuslöök mängitakse lahti ja Kallaste kuul karistusala joonelt lendab esimesse nurka!
14:20
Ivar Lepik: Kalju: Vitali Teleš, Henrik Pürg, Alo Bärengrub, Nicolas Galpin, Eino Puri, Artjom Dmitrijev, Hidetoshi Wakui, Ats Purje, Allan-Axel Kimbaloula, Tarmo Neemelo, Ken Kallaste.
Varus: Siim-Sten Palm, Vladimir Voskoboinikov, Joel Lindpere, Martin Mägi, Märten Kuusk, Erik Listmann, Erkki Junolainen.

Viljandi: Karl-Romet Nõmm, Indrek Ilves, Sander Post, Ragnar Piir, Oskar Berggren, Raiko Mutle, Tanel Lang, Erkki Kubber, Kaarel Henn, Karl Ivar Maar, Joonas Tamm.
Varus: Martti Puolakainen, Rainer Peips, Sander Loigo, Siim Saar, Roger Teor, Maario Laansoo.
14:21
Ivar Lepik: Võtame lõpuks selle ka siis ette: Jorge Rodrigues on täna jopega väljaku kõrval ja Alo Bärengrub taas algrivistuses, samuti on Tarmo Neemelo Vladimir Voskoboinikovi asemel tipus. Pingilt alustab Joel Lindpere.
14:21
Külastaja Lee kommentaar
Kuidas Tammeka mängib? Umbes samamoodi nagu Kalju vastu mängisid?
14:22
Ivar Lepik: Värav3:1 ja Ats Purje hooaja esimene!
14:22
Raul Ojassaar: Jah, ma arvan, et see on päris hea võrdlus. Levadia küll domineerib, kuid Tammeka jõuab ka aeg-ajalt palliga päris kenasti Levadia kasti ja selle lähedale.
14:23
Ivar Lepik: Purje suunas veidi Wakui kauglööki ja võrku see maandus.
14:25
Ivar Lepik: Viljandi koosseisust ka: noor Karl-Romet Nõmm on tagasi postide vahele ennistatud.
14:25
Päris nukker seis Tuleviku jaoks. Samas on hooaja algus ka lihtsalt väga karm - Flora, Sillamäe, Kalju - pärast tuleb rohkem võimalusi punkte lunastada.
14:25
Ivar Lepik: Pärnus on mäng maha rahunenud. Paide endiselt kindlam ja parem.
14:28
Ivar Lepik: Kalju rünnak voolab. Sööt liigub kiiresti, täpselt ja teravalt. Kui meenutada eilset mängu, siis see on täpselt see, millest Infonetil puudu jäi.
14:31
Ivar Lepik: Muide, Viljandi värav tähendab, et just seesama Infonet ongi nüüd tänavu ainsana veel kuival.
14:32
Raul Ojassaar: Mäng on Sportlandil endiselt suhteliselt sündmustevaene. Kummalgi meeskonnal reaalseid momente pole juba oma veerand tundi olnud.
14:33
Raul Ojassaar: Mängupilt on samuti endine - Levadia küll hoiab palli rohkem, kuid Tammeka on tublilt vastas ning ei hoia ka ennast palliga mängides tagasi.
14:33
Ivar Lepik: Publikut Pärnus reporteri hinnangul 300. Sümpaatne number, arvestades, et tänasele mängule Järve Selveri eest startinud "Paide" ei ole just kõige suurema magnetiga.
14:34
Raul Ojassaar:  Üle pika aja kingivad nüüd tartlaste ebakõlad kaitses Levadiale nurgalöögi.
14:34
Raul Ojassaar: Laitinen kaotab aga palli lihtsas olukorras ära.
14:34
Ivar Lepik: Kümme minutit veel esimest poolaega jäänud.
14:36
Raul Ojassaar: Kruglovi sööt saatis nüüd Saagi üks-ühele, kuid tõusis ka suluseisulipp.
14:36
Ivar Lepik: Viljandi koosseisu vaadates tahaks öelda, et ehk meelitatakse nurgalöökide andmiseks mõni karistuslöögispets pensionilt tagasi. Nii palju kõrgeid torne, mida sihtida.
14:36
Ivar Lepik: VäravKalju neljas! Ken Kallaste tänane teine!
14:37
Raul Ojassaar:  Hoiatus Artur Pikk võtab esimese kollase kaardi, kui teeb frustratsioonist vasakul äärel vea.
14:37
Ivar Lepik: Oleks Kallaste siis vasakkaitses, aga ta on sel hooajal keskkaitsjana tegutsenud. Millal viimati keskkaitsja kübara lõi? Igor Morozov ehk?
14:38
Külastaja United kommentaar
Hooaja ilusaim värav Kallastelt
14:38
Ivar Lepik: Jah, värav oli täpselt see, millest varem rääkisin: Wakui, Neemelo ja Kallaste ilus kombinatsioon. Viljandi kaitsest murtakse läbi nagu sulavõist.
14:38
Raul Ojassaar:  Hoiatus Kindel kollane kaart ka Martin Jõgile, kes võtab kenasti läbi murdnud Peetsoni karistusala nurga juures maha.
14:39
Raul Ojassaar: Laitinen! Väga kena löök otse karistuslöögist keerleb vaid 30-40 sentimeetri võrra üle ristnurga.
14:40
Ivar Lepik: Oleme kolmes voorus saanud kinnitust arvamusele, et Kalju rünnakut pidurdada on väga raske, aga lõpliku otsuse jaoks peab siiski vähemalt kaks nädalat veel ootama. Pärast koondisepausi ootab Sillamäe ja see on hoopis teine test kui Tammeka, Paide või Viljandi.
14:41
Raul Ojassaar: Kruglov saab Teeveri söödust kenasti löögile, kuid üleparemapuusalöök lendab üle värava. Levadia hakkab vaikselt lubama, aga kätte hakkab jõudma ka poolajavile.
14:42
Ivar Lepik: Pärnu on nüüd ka mängu ehitama asunud, aga lubav rünnak lõppeb Saartsi ebaõnnestunud pealöögiga. Mängu parim seni Liivo Leetma, kes Paidel tagant ehitab ja ühtegi ründajat endast mööda ei luba.
14:43
Pärnul probleemi pole, Laurits teeb teine poolaeg oma ära!
14:45
Raul Ojassaar: PENALTIHÕNG SPORTLANDIL! Teeveri supersööt saadab Raudsepa läbi, Tammeka kaitsjad võtavad ta penaltipunkti juures maha, aga kohtunik ei vilista!
14:45
Ivar Lepik: Poolajad nii Hiiul kui Pärnus. 4:1 Kalju, 1:0 Paide - saab näha, kas teine poolaeg toob muutuse.
14:47
Külastaja cp kommentaar
Hiiult statistikat ka pealeloogid 9:4. Neist varavale 5:1. Nurgad 4:1
14:47
Raul Ojassaar: Kruglov pommitab karistuslöögist, aga napilt mööda.
14:47
Raul Ojassaar:  Vaheaeg ka Lillekülas. Levadia pole endiselt väravani jõudnud, senise liigahooaja viie poolajaga on kirja saadud vaid üks tabamus.
14:50
Ivar Lepik: Jah, ilmselt saavad mehed Marko Kristalilt poolajal korraliku peapesu. Saab näha. Tänase noore Tammeka jaoks oleks suurepärane tulemus.
14:50
Ivar Lepik: Aga teen siit nüüd ka väikese pausi.
14:52
Tammekal on Levadia vastu saadud üks võit, 2-1
14:54
Ivar Lepik: See oli augustis 2013 Tamme staadionil, kahest Jürgen Lorenzi väravast, kui mälu ei peta.
14:55
Ivar Lepik: Viimased luureandmed väidavad, et kui Magnus Pehrsson on täna Hiiu staadionil jalgpalli nautimas, siis Aivar Pohlak valis jälgimiseks mängu Pärnus.
14:55
Külastaja dr kommentaar
esimese lõi seal võidumängus siiski Tiirik
14:55
Ivar Lepik: Jah, vahel mälu siiski petab :)
14:58
Ivar Lepik: Super-sub time! Taavi Laurits on Pärnus valmis mängu sekkuma.
14:58
Külastaja henri kommentaar
Hiiul lastakse jälle vesa mattit :D varsti saab vene räppi uuesti?
14:58
Külastaja asd123 kommentaar
Issand, Kaljul on ikka see kohutav playlist... Ennustan, et pärast Vesa Matti Loirit tuleb vene räpp.
15:00
Ivar Lepik: Ilm on jalgpallurite jaoks okei, aga tribüünil tuult kannatavate pealtvaatajate olek võetakse Pärnust hästi kokku: "*suguelund* kui külm!"
15:00
Ivar Lepik: Aga teised poolajad läksid!
15:01
Ivar Lepik: VahetusLaurits asendab Ander Paabutit.
15:01
Ivar Lepik: Hoiatus47. Nicolas Galpinile kollane.
15:02
Raul Ojassaar: Sportland Arenal, kus esimene poolaeg teistest mängudest pisut hiljem algas, viibib seetõttu õige pisut ka teise kolmveerandtunni algus. Samal ajal, kui Levadia ja Tammeka mängijad väljakule tagasi sörgivad, jõuab Lillekülla kohale Sillamäe Kalevi buss - poolteist tundi on jäänud Flora ja Sillamäe lahingu alguseni.
15:02
Raul Ojassaar: Nüüd algab teine poolaeg ka siin!
15:03
Raul Ojassaar: Saag! Tammeka alustab teist poolaega südikalt, kuid tundub, et see ajas levadialased hoopis närvi - Kaimar saag tulistab 20 meetri pealt nii hästi, et Kütt tõrjub palli raskustega korneriks.
15:05
Ivar Lepik: Pärnus päästab Palatu halvimast. Paur teeb äärel suurepärase eeltöö ja Zahovaiko lööb, aga pärnakate keskkaitsja toob joonelt ära.
15:05
Ivar Lepik: Vahetus50. Viljandi vahetab: Kubber välja, Peips sisse.
15:07
Ivar Lepik: Lindperel soojendusdress maas!
15:07
Raul Ojassaar:  Levadia nurgalöögist põrkas pall lubavalt, kuid ikkagi lõpuks värava kõrvale. Tammeka peab veel vastu.
15:07
Ivar Lepik: Kalju 4:1 eduseisus on tegemist ilmselt teise poolaja tähtsaima sündmusega.
15:08
Ivar Lepik: Publik elavneb. Number 20 on väljaku ääres.
15:09
Ivar Lepik: Vahetus Artjom Dmitrijev annab teed. 54. minut. Joel Lindpere on murul!
15:09
Raul Ojassaar:  Levadia on teisel poolajal natuke lubavam olnud. Saag lööb peaga värava eest üle.
15:10
Ivar Lepik: VäravHIDETOSHI WAKUI!
15:10
Ivar Lepik: Misasi see oli!
15:11
Ivar Lepik: Pall jääb 20 meetril Wakui ette põrkama ja jaapanlane virutab otse õhust ristnurka! 5:1!
15:11
Raul Ojassaar: Levadia ähvardab! Teever jätkab peaga Raudsepale, kes teenib järjekordse nurgalöögi.
15:12
Ivar Lepik: VäravZahovaiko esimene Paide särgis! 2:0!
15:12
Ivar Lepik: VahetusKalju 58. minutil vahetus, Neemelo välja, Voskoboinikov sisse.
15:12
Ivar Lepik: Paide harutas sööduga kaitse lahti ja Zahovaiko vasakuga alla nurka.
15:14
Külastaja Kolibakter kommentaar
Ibraboinikov sees.
15:14
Raul Ojassaar:  Anderson oli Laitineni tsenderduse järel lähedal omaväravale, kuid tuleb ikkagi nurgalöök.
15:14
Täna vist penalteid ei anta kummalegi poole - Kaljule ja Viljandile mõlemale kindel penalti andmata
15:15
Ivar Lepik: Jah, äsja siis Joonas Tamm karistusalas kukkus, aga vile vaikis.
15:16
Ivar Lepik: Hoiatus61. Indrek Ilves. Viljandi ei saa kuidagi Wakuiga hakkama, minuti jooksul tehakse jaapanlase vastu kaks viga.
15:16
Raul Ojassaar: Värav Ilja ANTONOV! Levadia lööb lõpuks ära!
15:17
Raul Ojassaar: Kruglov saab vasakul äärel palli ning annab selle keskele, kust teisest lainest tulnud Antonov palli tagumisse nurka naelutab. Kena värav!
15:17
Ivar Lepik: VahetusPärnu vahetab: Anderson välja, Kaarlimäe sisse.
15:19
Raul Ojassaar:  Vahetus Levadia vahetab: Saag välja, Rättel sisse.
15:19
Kurja! Tuli ikkagi ära, kahju.
15:20
Raul Ojassaar:  Värav TAMMEKA VIIGISTAB! Tauno TEKKO!
15:20
Ivar Lepik: Lauritsal saab kohe 17 minutit täis. Tuleb, ei tule?
15:20
Ivar Lepik: Lindpere teenib penalti! Sander Post hoiab käest kinni ja.. Wakui lööma!
15:20
Raul Ojassaar: Ei saa uinuda, ei saa! Deja vu Levadia eelmisest mängust - vasturünnak, esimese löögi (seekord Hurt) võtab Pareiko ära, aga pareerib selle tagasi karistusala keskele, kust Tekko selle võrku torkab.
15:21
Johhaidi!! Tubli!
15:21
Külastaja pallihuviline kommentaar
jess! Tubli Tekko TAMMEKA!!!
15:21
Ivar Lepik: VäravKalju kuues! Wakui lööb alla nurka ära!
15:22
Raul Ojassaar: Levadia eduseis kestis siis napid kolm minutit.
15:22
Ivar Lepik: VahetusPaide vahetab: Tomson välja, Peitre sisse.
15:23
kamoon Levadia!
15:23
Lorenz lööb täna võiduvärava ära veel :)
15:23
Ivar Lepik: Mutle testib Teleši valmisolekut!
15:23
Ivar Lepik: VahetusJa Paide vahetab veel: Zahovaiko välja, Rõivassepp sisse.
15:24
Ivar Lepik: VahetusJa 70. Ats Purje välja, Erik Listmann sisse.
15:25
Külastaja fänn kommentaar
kes andis paidel väravasöödud?
15:25
Ivar Lepik: Teine vist Lomp, esimese jääb reporter võlgu.
15:25
Viljandi palliga mäng on sel hooajal pehmeltöeldes kehva mulje jätnud. Aukartus vastaste ees vms. pärsib iga mängija liigutust palliga.
15:25
Raul Ojassaar: POST! Levadia taas! Pika rünnaku lahenduseks leiab Peetson sööduga kastis Kruglovi, kes teeb ühele kaitsjale ära, aga saadab palli vastu posti. Kas jalgpallijumalad soosivad täna tartlasi?
15:25
Ivar Lepik: VäravTuleviku teine ja Indrek Ilves taas! Läheb Telešist mööda ja veeretab võrku!
15:27
Kalju rünnak 8/10, aga kaitse 3/10... Mis siis saama hakkab, kui tugevamad vastased
15:27
Ivar Lepik: Pealtvaatajanumber Hiiult 271.
15:27
Raul Ojassaar:  Värav LEVADIA 2:1! Mida teeb Andreas RAUDSEPP!?
15:27
Ivar Lepik: VahetusPärnu püüab päästa. Issakov sisse, Hanson välja.
15:28
Raul Ojassaar: Nurgalöögijärgne olukord paremal äärel, Raudsepp saab kasti küljel palli ning selle asemel, et teele saata tsenderdus, läkitab Raudsepp palli üle Karli Küti väravasse!
15:29
Külastaja sanderos kommentaar
Palju levvi mängus publikut on?
15:29
Ivar Lepik: 84 pealtvaatajat Sportlandil.
15:30
Ivar Lepik: VahetusTuleviku vahetus, 76: Mutle välja, Teor sisse.
15:32
Ivar Lepik: VahetusPaidel Jasper välja, Kennet Kukk sisse.
15:33
Ivar Lepik: HoiatusSander Sinilaid.
15:33
Ivar Lepik: VäravPärnu lööb ühe tagasi! Robert Kirss!
15:35
Ivar Lepik: Issakov teeb äärel soolo ja Kirss lükkab tühja.
15:35
Ivar Lepik: Värava peale avatakse tribüünil püro, reporteri sõnul "napilt säraküünal", mille peale fänn staadionilt minema saadeti.
15:38
Raul Ojassaar: Levadia jätkab domineerimist ning hetkel on pigem lähemal Levadia kolmas kui Tammeka esimene. Vahetusest sekkunud El Hussieny tekitab paremal äärel teravust.
15:38
Ivar Lepik: Viljandi saab kohati päris headele positsioonidele. kui Kalju kaitseliin esiviisiku vastu samasugust mängu kavatseb näidata, on häda käes.
15:39
Tammeka esimene? Ehk ikka teine?
15:39
Raul Ojassaar: Teine ikka jah.
15:39
Ivar Lepik: Täna Kalju lustib. Kallaste noolib oma kübarat.
15:42
Ivar Lepik: Viis minutit ja veidi peale jäänud. Pärnu? Laurits? Tuleb?
15:42
Ivar Lepik: VäravTULEB!
15:42
Raul Ojassaar:  El Hussienyle kukkus kenasti Teeveri tsenderdus, kuid mitte nii kenasti, et egiptlane sealt löögile oleks jõudnud.
15:43
Ivar Lepik: Rauno Tutki tsenderdus tõrjutakse võrku!
15:44
Ivar Lepik: Läks ka Mart-Mattis Niinepuu omaväravaks.
15:45
Ivar Lepik: HoiatusVillotale kollane.
15:45
Ivar Lepik: Tutk proovib veel, aga nüüd läheb koguni üle aia.
15:46
Ivar Lepik: Hiiul läbi, 6:2 Kaljule!
15:46
Raul Ojassaar:  Nurgalöök Tammekale!
15:47
Raul Ojassaar:  Oli ohtlik! Pall lõpetab aga Pareiko rüpes.
15:48
Ivar Lepik: Pärnus kõik. Kodumeeskond võtab oi-kui-magusa 2:2 viigi!
15:54
Ivar Lepik: Raul, Tammeka tiksub veel viimaseid sekundeid?
15:57
Ivar Lepik: Tundub, et asjad ühel pool ka Lillekülas. Siit praeguseks kõik ja juba poole tunni pärast vooru eeldatav põnevusmäng Flora ja Sillamäe vahel! Jääge lainele!
15:57
Külastaja Mait kommentaar
Levadia peab ennast ikka kokku võtma.Kohutav hooaja algus valitseva meistri jaoks!