Rasmus Raidla: Tere ilusat teisipäeva, vutisõbrad!
18:13
Rasmus Raidla: Kohe-kohe saab Sillamäel avavile mulluse Premium liiga kahe esimese meeskonna duell.
18:14
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt, peagi käime need ka pisut lähemalt üle.
18:14
Rasmus Raidla: Ja mäng läks!
18:16
Rasmus Raidla: Olgu ka öeldud, et nii Levadia kui Sillamäe Kalevi jaoks tegu tänavuse esimese mänguga looduslikul murul. Tõsi, rohelus sellel murul pigem aimatav.
18:17
Rasmus Raidla: Aga koosseisudest siis: S. Kalev: Mihhail Starodubtsev, Mindaugas Bagužis, Igor Tšeminava, Marius Cinikas, Andrei Sidorenkov, Darius Miceika, Deniss Tjapkin, Aleksandr Dubõkin, Viktor Plotnikov, Daniil Ratnikov, Jaroslav Kvassov.

Varus: Eduard Usikov, Tihhon Šišov, Igor Dudarev, Aleksandr Ivanjušin, Janar Toomet, Denis Vnukov, Aleksandr Volkov.

Levadia: Sergei Pareiko, Artur Pikk, Artjom Rahmanov, Taavi Rähn, Juuso Tapani Laitinen, Maksim Lipin, Dmitri Kruglov, Ilja Antonov, Rasmus Peetson, Omar El Hussieny, Ingemar Teever.
Varus: Aleksei Širokov, Hindrek Ojamaa, Kaimar Saag, Artur Rättel, Pavel Marin, Henry Rohtla, Mark Oliver Roosnupp.

18:17
Külastaja ... kommentaar
Kus Levadia CL-kogemusega slovakk on?
18:19
Rasmus Raidla: Nagu näha, siis Levadia poolel üks silmatorkavaim puuduja tõesti Ivan Pecha, tema asemel väljakul teine talvine täiendus, valgevenelane Artjom Rahmanov. Lisaks on tagasi algrivistusse end murdnud viimased kolm kohtumist pingil istunud maksim Lipin.
18:20
Rasmus Raidla: Sillamäe Kalevil võrreldes viimase kohtumisega Pärnu vastu muudatusi minimaalselt. Viie välismaalase piirangu tõttu on seekord koosseisust eemal Rytis Leliuga, keda asendab Viktor Plotnikov. Samuti on tugevama vastase vastu tagasi koosseisu kutsutud Marius Cinikas, kellele tegi ruumi Igor Dudarev.
18:21
Rasmus Raidla: Mäng ise pruunikal Sillamäe murul senimaani veel otsivalt ja rahulikult möödunud. Kumbki pool väravavahte raskele tõrjetööle sundinud pole.
18:22
Rasmus Raidla: Nüüd murrab Sidorenkov vasakult äärelt läbi, Rahmanov vahel ning nurgalöök kodumeeskonnale.
18:23
Rasmus Raidla: Pareiko lööb palli rusikatega kasti ette, kust Viktor Plotnikov lööki proovib, aga pisut nõrgaks ja ebatäpseks jääb see üritus.
18:24
Külastaja kx kommentaar
kuidas ilm on ?
18:24
Rasmus Raidla: Pilvine, nagu täna ikka. Aga vähemalt erinevalt hommikust enam vihma taevast ei tule.
18:27
Rasmus Raidla: Kui hetkel ilmtingimata domineerivamat poolt otsida, siis võiks öelda, et pisut paremini veereb pall Sillamäe meeste vahel. Üldiselt aga väga otsiv keskväljamäng hetkel.
18:27
Rasmus Raidla: Aga nüüd toimub! PENALTI SILLAMÄELE!
18:28
Rasmus Raidla: Daniil Ratnikov murrab vasakult kasti siste, Juuso Laitinen võtab sillamäelase maha ning hooaja neljas penalti Kalevile.
18:28
Rasmus Raidla: Värav Ja 1:0 Sillamäele! Andrei SIDORENKOV 14. minutil kindel löök vasakusse nurka ning saadab Pareiko valele poole.
18:31
Rasmus Raidla: Laitinen üritab nüüd enda viga paigata ja annab ründefaasis madala palli kasti. Teever paraku pallini ei küündi ning olukord jahtub.
18:31
Külastaja suslik kommentaar
Andrei SIDORENKOV on ka varem palli Pareiko seljataha löönud, kahjuks A-koondise valikmängus omaväravasse.
18:33
Rasmus Raidla: Tundub, et Levadiat on sadamalinna toetama tulnud ka üksik fänn.
18:34
Rasmus Raidla: Rohesärkide senise mängu üks eredamaid hetki, kui Dmitri Kruglov Deniss Tjapkinile atškoo teeb, aga millegi enamani see ei vii ning pall taas Sillamäe käes. Nii on keeruline viigiväravat püüda.
18:35
Rasmus Raidla: Nüüd ligi 20 meetrilt Levadiale karistuslöök. Kas pannakse Starodubtsev tööle?
18:36
Rasmus Raidla: Pandi! Kruglov lööb madala palli läbi muuri, kuid Starodubtsev on mees omal kohal ning püüab kindlalt.
18:36
Külastaja Jommajjoo kommentaar
Minu lemmik Laitinen särab jälle. See mees suveni Levadias ei kesta, viimaste aegade saastamaid leegionäre kogu liigas üldse.
18:38
Rasmus Raidla:  Teever üritab poolpõrkest sangariks tõusta, aga löök ebaõnnestub ning peab väravatähistamise asemel Marko Kristali ja tiimikaaslaste ees vabandama.
18:39
Juuso "mängin karmilt kuid õiglaselt" Laitinen võiks tõepoolest sinna minna, kus lubatakse karmimalt mängida
18:40
Rasmus Raidla: Sillamäe teine lähedal! Ratnikov murrab kasti, aga Pareiko õigeaegselt vastas, teeb nurga väikseks ning Sillamäe mängujuht tabab võrgu asemel väravavahti.
18:42
Asi ei ole Laitise puhul selles, et ta mängiks karmilt või midagi. Ta on lihtsalt kehv mängija. Ma ei saa aru, mis mõte on leegionäril, kes Paide meeste vastu hädas on nagu... Noh, nagu lõtvade elukommetega naisolevus järeltulijaga.
18:43
Rasmus Raidla: El Hussieny lähedal! Pääseb taas kasti eest poolpõrkest proovima ning ei ole paha löök, aga napid meetrid siiski väravast üle.
18:44
Rasmus Raidla: Levadia on aktiviseerunud! Kruglovilt madal pall kasti ning Tšeminava jõuab napilt Teeveri üritust pareerima. Rohesärkide ründaja nõuab ka kätt, aga Eiko Saare vile vaikib.
18:49
Rasmus Raidla: Pisut nüüd mäng maha rahunenud. Levadia kergelt üritavam pool, aga kas viimane sööt või löök jääb ebatäpseks ning Mihhail Starodubtsev tõrjetööga sekkuma pole pidanud.
18:53
Rasmus Raidla: Peetsonilt pall alla! Aga keegi pallini ei küündi ning Sillamäe suudab klaarida. Tegelikult tsenderuse mõte oli hea, aga kedagi paremalt äärelt sisse murdmas polnud.
18:55
Rasmus Raidla: Hoiatus  Jaroslav Kvassovile Sillamäe poolelt 41. minutil kollane kaart. Jääb Taavi Rähni pikka palli takistades hiljaks ning lendab kogenud keskkaitsjale jalgadesse.
18:56
Rasmus Raidla: Värav Ja Levadia viigistab! Segadus värava all, Starodubtsev pudistab ning DMITRI KRUGLOVIL ei jää üle muud, kui nahkkera tühja võrku virutada!
18:58
Rasmus Raidla: Levadia teise jahil - Omar El Hussieny proovib 20 meetrilt, aga löök lendab keskele ning sedapuhku püüab Sillamäe puurilukk kindlalt.
18:58
Külastaja Oek kommentaar
See staadion ei kannata küll mingit kriitikat, Tammeka staadion sügisel on ka paremas seisus kui see (mõtlen just seda staadioni olukorda, mis paar aastat tagasi valitses)....Selle aasta Tammeka staadion hetkel 10x paremas seisus...
18:59
Rasmus Raidla: Värav KRUGLOV möllab ja Levadia juhib! 2:1 valitsevale meistrile!
19:00
Rasmus Raidla: Suurte mängude mees Kruglov virutab kastis õhus rippuva palli kindlalt Starodubtsevi selja taha. Tõeline iluvärav parema jalaga!
19:00
Rasmus Raidla: Ja ka poolaeg.
19:01
Rasmus Raidla: Võib öelda, et kui esimene veerandtund kuulus Sillamäele, siis kaotusseisu jäädes ärkas ka Levadia, kes nüüd enne poolaega skoori enda kasuks pööras ning 2:1 juhtimisel riietusruumi läheb.
19:01
Jajah, Sillamäe võtab kulla sel hooajal... Ei võta. Ei võta, poisid.
19:04
Rasmus Raidla: Pisut statisikat ka poolaja lõpetuseks. Nurgalöögid 1:1. Löögid väravale Levadia kasuks 6:4 (neist raami 4:3).
19:14
Rasmus Raidla: Ja meeskonnad nüüd taas murul. Peagi ka mäng jätkumas.
19:14
Rasmus Raidla: Ja vile kõlas!
19:15
Rasmus Raidla: Vahetusi esialgu kumbki meeskond veel teinud pole.
19:17
Rasmus Raidla: Laitinen üritab kõva palli värava alla virutada, aga Igor Tšeminava ees ning nurgalöök Levadiale.
19:18
Rasmus Raidla: Jätkuolukorras üritab Lipin pöördelt, aga keeruline löök lendab julgelt Sillamäe puurist mööda.
19:19
Külastaja Oss kommentaar
Leva sümpaatse mänguga. Kindel kulla pretendent
19:19
Kui Kruglov hattricki lööma peaks, siis mitmes see tänavusel hooajal oleks? Teine?
19:20
Rasmus Raidla: Peaks mälu järgi kolmas olema. Üks Taavi Lauritsalt ja teine eelmises voorus Jaroslav Kvassovilt.
19:20
Leva saab end käima jah. Kaljuga mängus varsti on näha, kumb kulla võtab. Flora kahjuks tänu Hurda jäärapäisusele sel aastal ilmselt jälle tiitlikonkurentsist väljas.
19:22
Rasmus Raidla: Teever üritab Deniss Tjapkini vastu viga välja kalastada, aga Eiko Saar laseb mängul jätkuda.
19:24
Rasmus Raidla:  Vahetus 54. minutil Sillamäe esimene vahetus: Janar Toomet sisse ja Viktor Plotnikov välja. Tuleb tõdeda, et mullu Transi esindanud Plotnikov jäi vasakul äärel võrdlemisi anonüümseks. Eks näis, kas eelnevalt ka Levadiat esindanud Toomet sinna uut hingamist tuua suudab.
19:26
Rasmus Raidla: Sillamäe ohtlik! Kvassov jäetakse kastis vabaks ning ukrainlaselt hea löök allanurka. Pareiko siiski mees omal kohal ning järele vilistati olukorrast ka suluseis.
19:27
Rasmus Raidla: Antonov proovib kaugelt vasakuga ning kuigi löök isegi lendab ohtliku põrkega raami, siis püüab Starodubtsev probleemideta.
19:28
Külastaja jürx kommentaar
lükkasin just eile kruglovi koefi 5 peale striker manias, tubli on, löö veel!
19:29
Rasmus Raidla: Lipin (Levadia) murrab hästi keskele ning võtab Toometilt heast kohast karitstuslöögi. Laitinen ja Kruglov palli taga.
19:30
Rasmus Raidla: Kuigi Levadia nõuab rikošetist kornerit, siis antakse väravalöök Sillamäele.
19:31
Rasmus Raidla: TEINE PENALTI SILLAMÄELE!
19:32
Rasmus Raidla: Värav Ja Sidorenkov skoorib taas! 62. minutil kindel löök ristnurka ja 2:2 on tõsiasi!
19:32
Raul Ojassaar: Sidorenkov teeb vaikselt avalduse ka liiga väravaküttide edetabelis - neli penaltist löödud väravat viivad ta teist kohta jagama...
19:33
Rasmus Raidla: Penalti anti siis olukorras, kus pikka palli rünnanud Taavi Rähnil Daniil Ratnikovi takistades viga nähti. Sillamäe mõlemad 11-meetri karistuslöögid siis Ratnikov teeninud ja Sidorenkov skoorinud. Pareiko ja teised levadialased küll otsuse üle vaidlesid, aga 2:2 skoori enam ümber ei räägi.
19:33
Kus kohtunik hävitab Levadiat:(
19:34
Külastaja prilliklaasid udused? kommentaar
Levadia kaitsjad hävitavad Levadiat
19:35
Rasmus Raidla: Hoiatus65. minutil kohtumise kolmane kollas kaart. Sedapuhku Ilja Antonovile keskväljal tehtud vea eest.
19:36
Rasmus Raidla: Kui enne Sillamäe viigiväravat tundus, et kodumeeskond on pisut ideetu, siis teine tabamus on nende indu taas kasvatanud ning viimased minutid just sadamalinlastele kuulunud on.
19:40
Rasmus Raidla: 20 minutit veel normaalaega minna ja Levadia võidab trahvilöögi Sillamäe kasti lähistel.
19:41
Rasmus Raidla: Kruglovi tsenderduse krahmab Starodubtsev aga kindlalt endale.
19:41
Sidorenkov võib ju niiviisi penalteid lüües Morozovi 2012. a väravatearvu korrata
19:43
Rasmus Raidla: Värav LEVADIA EES! Artur Pikalt oivaline tsenderdus alla ning vanameister suskab palli kindlalt peaga võrku!
19:44
Rasmus Raidla: Milline mäng! Levadia 74. minutiks nüüd 3:2 ees. Kas Sillamäe suudab veel tagasi tulla?
19:45
Rasmus Raidla: Vanameistri nimeks siis Levadia poolelt loomulikult Ingemar Teever ise.
19:46
Rasmus Raidla: Sillamäe ei anna alla! Segadus nurgalöögist värava ees, aga viimasel hetkel saavad rohesärgid jaole.
19:47
Rasmus Raidla: Vahetus Sillamäe teine vahetus: 78. minutil Tjapkin välja ja Deniss Vnukov sisse.
19:51
Rasmus Raidla: Juba seitsmes nurgalöök Sillamäele, kas leitakse viigivärav üles?
19:51
Rasmus Raidla: Bagužis pääseb ka suunama, aga napp meeter Pareiko valvatavast väravast mööda.
19:54
Rasmus Raidla: 85. minut hakkas just tiksuma. Sillamäe küll valdab palli, aga Levadia kasti lähistel jääb seni otsustavusest puudu.
19:54
Rasmus Raidla: VahetusKodumeeskonna viimane vahetus: Kvassov välja ja Aleksandr Volkov sisse.
19:55
Rasmus Raidla: Värav SEE ON JALGPALL! SILLAMÄE VIIGISTAB!
19:56
Rasmus Raidla: Sööt kasti Dubõkinile, kes libistades suurepärase söödu värava alla annab ning mõnelt meetrilt Daniil RATNIKOV ei eksi ning 3:3 viigiseis on tõsiasi!