Teisipäev, 14. aprill 2015
18:43
Henry Rull:  Tere õhtust kõigile!
18:44
Henry Rull:  Tänane esimene mäng, mis peetakse Nõmme Kalju ja Pärnu Linnameeskonna vahel, on kohe algamas.
18:44
Külastaja ... kommentaar
Loodetavasti tänased Meistriliiga mängud tulevad sama huvitavad nagu oli kivi-paber-kääride mängimine Azpilicueta, Matici, Zouma ja Cahilli vastu mul.. :)
18:44
Henry Rull:  Ja läksime!
18:45
Henry Rull: Kuna reporter Rasmus jääb Hiiule veidi hiljaks, siis veedan mina esimesed minutid Teiega. Ehk, kui Rasmus tuleb, siis küll käib tema ka koosseisud läbi, mis on tegelikult uudises juba olemas.
18:47
Henry Rull:  Issakov pääseb vasakul äärel jooksu, kuid Pürg suudab meest katta ja palli üle otsajoone lüüa. Nurgalöögi järgselt hoiab Pärnu Kaljut küll surve all, kuid midagi tõeliselt ohtlikku ei sünni.
18:48
Henry Rull: Kolm minutit mängitud ja Pärnu on täitsa hästi Kaljule vastu pusinud. Muidugi, need on alles esimesed minutid.
18:50
Rasmus Raidla: Nii, tervitused nüüd ka Hiiult kohapealt!
18:50
Henry Rull: Purje näitab suurepärast kiirust, kui jookseb Kalju vasakul äärel üle Pärnu paremkaitsja. Kaljule esimene nurgalöök.
18:51
Henry Rull:  Junolainen annab ja Kallaste saab isegi peaga löögile, kuid ebamugavast positsioonist sooritatud löök lendab üle.
18:52
Rasmus Raidla: Nagu Henry rääkis, siis koosseisud võite uudise ülevalt leida, aga räägime nad jah pisut lähemalt läbi. Pärnu poolel suuremaid üllatusi pole, Levadiast laenu olev Kristjan Tamme on pärast Viljandi mängu taas väravasuul. Lisaks saab koduklubi vastu mängida Robert Kirss. Küll on aga pingilt puudu Taavi Laurits, kes ilmselt nädala sees kaitseväest vabastust ei saanud.
18:54
Rasmus Raidla: Kalju poolel muudatusi võrreldes eelmiste voorudega rohkem. Koosseisud võib leida koguni "KTM-mängijat", ehk Henrik Pürgi, Andre Järva ja Sören Kaldma. Samuti on algrivistuses senisel hooajal eelkõige duublit esindanud Erkki Junolainen. Teatavasti on vigastatud Vladimir Voskoboinikov.
18:54
Rasmus Raidla: Küll on päris hirmuäratav Kalju pink - Reginald, Bärengrub, Lindpere, Kimbaloula, Dmitrijev..Aga usun, et näiteks Lindperet saab täna näha vaid äärmisel vajadusel.
18:55
Rasmus Raidla: Mäng ise Nõmme mändide all seni Kalju pallivaldamise tähe all möödunud, aga praeguseni on suvepealinlased kaitses ilusti seista suutnud ja suuremaid võimalusi kodumeeskonnale kingitud pole.
18:56
Henry Rull:  Muide, vähem kui viie minuti pärast on avaviled saamas ka Tammeka versus Flora ning Trans versus Paide Linnameeskond. Infoneti ja Tuleviku mäng algab 19.15.
18:57
Rasmus Raidla: Oi kui ilusti kombineerisid trahvilöögist nüüd Junolainen ja Purje, aga koondislase löögile suutsid pärnakad end ette sättida.
18:57
Henry Rull: Narvas on meeskonnad juba ka platsil, matš on kohe-kohe algamas!
18:58
Raul Ojassaar: Tere õhtust ka siit Tammelt, juba teist korda viimase nelja päeva jooksul!
18:59
Rasmus Raidla: Kirss leivaisa vastu lähedal! Leitakse pikka sööduga ründaja ning pääseb ka kasti ja Telešiga silmitsi, aga löök pisut nõrgake ja keskele ning Kalju väravavaht tõrjub suuremate probleemideta.
18:59
Henry Rull: Ja Narvas on mäng alanud!
18:59
Raul Ojassaar:  Koosseisu-uudised ka Tartust: Tammeka jätkab sisuliselt sama koosseisuga, mis alistas Transi, sealjuures keskkaitses on endiselt Martin Jõgi.
19:01
Raul Ojassaar:  Tammeka koosseisust veel nii palju, et puudu on täna Heiko Tamm, kelle puudumise põhjusi võib tõenäoliselt otsida tööpäevast. Flora annab täna puhkust Enar Jäägerile, kelle asemel alustab keskkaitses Madis Vihmann.
19:01
Henry Rull: Trans võidab keskväljal palli, ründaja läheb ka paarist mehest mööda, kuid väravavahiga silmitsi ei jõuta.
19:01
Rasmus Raidla: Värav Ja koondislane ei eksi! Kindel löök keskele ja Kalju asub 17. minutil juhtima!
19:02
Raul Ojassaar: Mäng on siin alanud Flora initsiatiiviga, korra sai kastist löögile Beglarišvili, kuid midagi ohtlikku sest ei tulnud.
19:03
Rasmus Raidla: Pärnu otsib vastust! Läbisööt Henri Hansonile, aga Teleš jõuab napilt enne jaole.
19:04
Henry Rull: Narva rindejoonelt nii palju, et algus on olnud võrdne ja võitluslik. Initsiatiivi kumbki pool siiski haaranud ei ole.
19:04
Rasmus Raidla: Hoiatus Kirss röövib Henrik Pürgilt palli ja on juba kasti pääsemas, enne kui Kalju kaitsja ta õlast maha tõmbab! Kerge punase kaardi lõhn oli siin, aga peakohtunik Grigori Ošomkov halastab kollasega. Minutiks 19.
19:05
Külastaja kohtunik kommentaar
trrrr see kohtunik kaljut hoiab. kindel punane pürgile!!!!!!
19:05
Henry Rull: Liivo Leetma on nagu vana väike tank, ekskoondislane paneb korduvalt Transi mehi pikali ning kohtuniku vile vaikib.
19:06
Raul Ojassaar:  Tammeka jaoks on esimesed kuus minutit mängust päris nukrad olnud. Alles nüüd pääsetakse esimest korda Flora kolmandiku peale.
19:08
Rasmus Raidla: Junolainen proovib hea löögiga kasti joonelt, aga napp meeter Pärnu puurist mööda! Esimese paarikümne minutiga on Junolaineni puhul näha kõva tahet end näidata.
19:08
Henry Rull:  Mängu esimene nurgalöök Narvas, kui hea ülesööt lendab Transi mängija suunas. Viimasel hetkel jõuab Paide kaitsja siiski segama ning pall veereb üle otsajoone.
19:09
Henry Rull: POST!
19:09
Henry Rull: Ei, vabandust, LATT!
19:09
Rasmus Raidla: Ja taas Junolainen Nõmmel! Seekord lendab löök ka raami, aga Kristjan Tamme püüab võrdlemisi kindlalt.
19:10
Henry Rull: Pärast esimest nurgalööki said narvakad kohe teisegi, mille järgsest olukorrast sai üks Transi mees peaga löögile, mis raksatas aga latti. Trans on nüüd kerge initsiatiivi võtnud.
19:11
Henry Rull:  Fjodorov lõikab vasakult äärelt ilusti sisse ja saab ka löögile, mille Niinepuu veidi kehvalt enda ette tõrjub. Lõpuks suudab Paide palli siiski üle otsajoone toimetada.
19:11
Raul Ojassaar: Tiirik ja Tauts kombineerisid kenasti vasakul äärel ning mängisid lõpuks Milleri 20 meetri pealt löögile, kuid noormehe üritus vihises üle värava.
19:11
Henry Rull:  Ja selle võttis Niinepuu kärmelt endale.
19:13
Henry Rull: Paurilt hea sööt Jasperile, kuid leegionäri tsenderdus lendab täiesti metsa.
19:14
Raul Ojassaar: Beglarišvili läbisööt saadab Tukiaineni kaitseliini seljataha, Kütt võtab seal soomlase selgelt veaga maha... aga suluseis!
19:15
Henry Rull:  Ja Infonet-Tulevik mäng on samuti alanud!
19:17
Henry Rull:  Infonet on kohe initsiatiivi enda kätte haaranud ja Tulevik pole esimeste minutite jooksul veel oma poolelt minema saanud.
19:17
Rasmus Raidla: Hiiul mäng pärast Kalju juhtväravat üpriski võrdne. Kodumeeskond omab pisut enam palli, aga Pärnu kontrarünnakud korralikku elevust kaitseliinis tekitavad. Eriti naudib tuttavate kaitsjate vastu mängimist Robert Kirss.
19:20
Henry Rull: Trans-Paide mängus oli viimastel heast kohast kasutada karistuslöök, kuid Jasperi sooritus oli noh...Kehv, ütleme viisakalt.
19:21
Raul Ojassaar: Tartus tundub platsi seisukord pisut mängu kvaliteeti pärssivat. Kumbki meeskond häid võimalusi pole seni loonud.
19:21
Henry Rull:  Paur näitab head tehnikat ja Paide teenib nurgalöögi.
19:22
Henry Rull:  Päris hea korner ja rabelemist oli küllaga, saadi löögilegi, kuid Paidele tuleb uus nurgalöök.
19:22
Rasmus Raidla: Kirss proovib Pärnu poolelt efektset kannasöötu Kristen Saartsile, aga Nicolas Galpin nopib selle ürituse vahelt.
19:22
Raul Ojassaar: Kena poolvõimalus nüüd Tammekal! Naggeli tsenderdus vasakult äärelt leiab penaltipunkti juures Hurda, kelle ülepuusalöök palli aga piisavalt kõvasti ei taba ning kergeks Toomi saagiks langeb.
19:22
Henry Rull: Paide saab ka löögile, kuid see lendab kindlalt mööda.
19:23
Külastaja junn kommentaar
huvitav kas lindpere hakkabki ainult päris murul mängima?
19:23
Rasmus Raidla: Looudslikku muru ta kindlasti eelistab ja eks oleneb ka konkreetse kunstmuru kvaliteedist. Lisaks veel mängu kulg ja olulisus. Protsentuaalselt julgen aga eeldada jah, et Jukit enam just tavamurul näeb.
19:24
Raul Ojassaar:  Värav TAMMEKA JUHIB! 23. Martin MILLER!
19:24
Raul Ojassaar:  Hurt murrab jõuga end Baranovist mööda ning lööb peale, Toom tõrjub selle värava ette ning Suurpere on väravaesisel esimesena jaol!
19:24
Külastaja asd kommentaar
tammeka 1 0
19:25
Henry Rull: Niinepuult super tõrje Transi vastu!
19:25
Henry Rull:  Ja kohe otsa! Seekord päästis Paide väravavaht oma leivaisa Transi kauglöögi käest. Ütleme nii, et ilma Niinepuuta võiks seis 0:2 olla.
19:26
Geir-Kristjan Suurpere siiski väravaautor
19:27
Henry Rull: Infonet-Tuleviku matšis on esimesed selgelt domineerinud ja on olnud ka mõned ohtlikud kauglöögid, mis väravat siiski leidnud ei ole.
19:27
Rasmus Raidla: Nõmmel võtab Ats Purje paremal äärel hästi ette ning paneb palli alla, aga Andre Järva löögile pääsemist suudab takistada Joosep Sarapuu.
19:28
Henry Rull: Muide, Sander Post mängib täna Tuleviku eest kaitseliinis.
19:29
Raul Ojassaar: Värav FLORA VIIGISTAS! 28. Andre FROLOV!
19:29
Rasmus Raidla: Kalju on poolaja lõpu eel aktiviseerunud! Möölilt pall alla ja Neemelo pääseb peaga löögile, aga napilt üle Pärnu värava.
19:29
Henry Rull: Viimane teeb äsja kastis ka riskantse täklingu Jevgeni Harini vastu, kes ka kukub. Kohtunik küll penaltit ei anna, kuid korduse järgi öeldes oleks võinud 11-meetri karistuslöögi anda küll.
19:29
Raul Ojassaar: Logua murdis vasakult äärelt läbi, saatis tsenderduse värava alla ning sealsest saginast kukkus pall Frolovile, kes nahkkera nurka saatis!
19:30
Rasmus Raidla: Ja poolaeg Hiiul!
19:31
Rasmus Raidla: Riietusruumi minnakse siis kodumeeskonna 1:0 eduseisul. Võib öelda, et Kalju teenitult juhtimas, aga omad võimalused olid ka Pärnul. Midagi kindlasti veel otsustatud pole ja eks näis, mis teine kolmveerandtund siin pakkuma hakkab.
19:31
Raul Ojassaar: Tukiainen mängitakse pealöögile, kuid Florat juhtima mees viia ei suuda.
19:31
Henry Rull: Infoneti mängijad teevad Tuleviku meestele mitmeid vigu, tänu millele viljandlased häid karistuslööke saavad. Karl-Ivar Maar andis nüüd hea tsenderduse ja Tulevik teenib nurgalöögi. Maari korner on aga üsna ebatäpne.
19:34
Henry Rull: Eelmisel aastal vasakkaitsjana mänginud Trevor Elhi on täna aga kamandatud paremale äärele, kus ta ka päris aktiivne on olnud. Midagi erilist siiski teinud pole.
19:35
Henry Rull: Ohtlik Viljandi! Elhi kukutab Joonas Tamme veidi enne kasti joont, kui viimane vasakult äärelt sisse üritas murda.
19:35
Raul Ojassaar: Hoiatus Vihmann saab keskväljavea eest Tammeka-Flora mängu esimese kaardi.
19:35
Henry Rull:  Aga väga kehv pall Sander Posti poolt. Väga-väga heast kohast oli too võimalus.
19:36
Henry Rull:  Heast kohast karistuslöök ka Transile, Lauri Välja teenis enne ka kollase kaardi.
19:36
Raul Ojassaar: MIDA TEEB FLORA VÄRAVAS MAIT TOOM!? Suurpere saab kasti äärest löögile, pall jääb nõrgaks, aga Toom suudab selle kuidagi oma jalge vahelt läbi lasta! Tema õnneks küll väravast mööda...
19:36
Henry Rull: Trahvilöök lendas tuulistes oludes aga üle otsajoone.
19:37
mida teeb mida teeb,toom on tartust...!
19:38
Külastaja Villu kommentaar
Henryle teadmiseks, et Post mängib see hooaeg muideks kuuendat korda Tuleviku eest keskkaitses
19:38
19:38
Henry Rull: Minu mäletamist mööda mängis ta Pärnu vastu näiteks ründes.
19:38
Külastaja .... kommentaar
flora on igav, nõrk
19:39
Henry Rull: Infonet teenib korneri, mis mängitakse lahti. Mašitšev saadab palli kasti, aga Tuleviku kaitsjad saadavad selle minema.
19:40
Henry Rull: Narvas on käimas esimese poolaja viimased minutid.
19:40
Raul Ojassaar: Tuleb märkida, et ka Tammeka on vaikselt oma mängu käima saanud.
19:40
Henry Rull: VÄRAAAV!
19:41
Henry Rull: Aga võetakse suluseis hoopiski! Infoneti mängija löök võtab kaitsjast rikošeti, lahtise palli saadab võrku Elhi, kes oli aga suluseisus. Igati õige otsus, julgeksin öelda.
19:42
Rasmus Raidla: Meeskonnad Hiiu staadionil taas kunstmurul.
19:43
Henry Rull:  Hoiatus 44. minutil teenib Transi Pavel Avdejev kollase kaardi, kui võtab paremal äärel maha Pauri.
19:44
Henry Rull: Ja Smiško päästab! Paide saadab palli kasti, kus saab üks mängija ka löögile, kuid eelmisel aastal Levadia väravasuud valvanud Smiško võtab löögi ära.
19:44
Rasmus Raidla: Ja läks taas Hiiul!
19:44
Henry Rull: Paide teenib umbes 28 meetri pealt karistuslöögi.
19:44
Rasmus Raidla: VahetusMõlemad meeskonnad ka vahetanud: Pärnu poolelt Anton Issakov välja ja Greger Könninge sisse. Kalju poolelt omakorda Eino Puri puhkama ning Artjom Dmitrijev platsile.
19:44
Henry Rull: Mängitakse lahti, kuid midagi ohtlikku ei loodud.
19:46
Raul Ojassaar: Poolaeg Tammel! Tammeka läheb vaheajale, võib vist öelda, et teenitus, eduseisus. Flora pole ründefaasis sellist teravust seni näidanud, nagu neilt oodata võiks, tartlased kasutasid oma võimaluse aga efektiivselt ära.
19:46
Henry Rull: Esimene poolaeg on Narvas läbi! Ütleme nii, et 0:0 viigiseis on igati võrdne. Trans võiks juhtida, kuid Mart-Mattis Niinepuu on Paide kaks-kolm korda heade tõrjetega ära päästnud. Samas, korraliku tõrje on teinud ka Smiško. Mängu on rohkem domineerinud Trans, kuid Paidelgi on omad võimalused olnud.
19:46
Rasmus Raidla: OI KUI LÄHEDAL KALJU TEINE! Nurgalöögist kerkib Pürg kõige kõrgemale, jätkuolukorras segadus, kus Sören Kaldma proovib palli võrku susata, aga Pärnu kaitsjad on enne joont löögil ees.
19:47
Henry Rull: Ja Infoneti Volodin on lähedal iluväravale! Aleksandr Puštovi mehed proovid korduvalt kaugelt, pall veereb lõpuks Volodinini, kes selle ülemisest nurgast küllaltki napilt mööda kihutab.
19:47
Henry Rull: Hea söödumäng Infoneti poolelt ja jõutakse ka kasti, kuid heale löögile ei saadud.
19:50
kuidas see tammeka eduseisus on
19:51
Henry Rull: Tulevik on täna kaitses väga hea olnud, Infonet on küll kasti lähedal korduvalt luuranud, kuid Viljandi tagaliini veel murtud ei ole.
19:52
Rasmus Raidla: Esimesed 5-6 minutit Hiiu teisest poolajast üpriski rahulikud olnud. Nagu ka esimesel kolmveerandtunnil, siis Kalju palli valdamas ning Pärnu proovib omakorda kiirete vasturünnakutega. Konkreetsete ründelahendusteni jõutakse aga minimaalselt.
19:53
Rasmus Raidla: Hoiatus Ja 52. minutil Artjom Dmitirjevile (Kalju) keskväljavea eest kollane. Terehhov ja Nõmme mehed räägivad küll, et mängiti palli, aga hoiatusest see ei päästa.
19:54
Henry Rull: Infonetile nurgalöök, mille järgselt saab Aleksandr Semahhin löögilegi, kuid mitte just kõige pikem paremkaitsja/kaitsev poolkaitsja sooritus lendab kindlalt üle. Ehk tuli pall talle veidi ootamatult.
19:57
Rasmus Raidla: Sören Kaldma üritab 20 meetrilt poolpõrkest iluväravat, aga tabamine ebaõnnestub ning Kristjan Tamme Pärnu väravas sekkuma ei pea.
19:57
Henry Rull: Infonet-Tulevik mängus on käimas esimese poolaja viimased minutid.
19:58
Rasmus Raidla:  VahetusKalju teine vahetus: väravaautor Purje välja ja Kimbaloula 58. minutil sisse.
19:58
Henry Rull: Teine poolaeg on peatselt algamas Narvas!
19:58
Rasmus Raidla: Ametlik publikuarv Hiiul 198.
19:58
Raul Ojassaar: Tartus lastakse vendade Hurtide auks vaheaja lõpetuseks Haddaway igihaljast "What is Love"-i. Baby don't Hurt me...
19:59
Raul Ojassaar: Läks Tammel teine poolaeg lahti!
19:59
Henry Rull:  Ja teine poolaeg Narvas läks!
20:00
Viljandil korralik buss ikka
20:00
Rasmus Raidla: Kalju nüüd mitu nurgalööki järjest teeninud, aga väravale pole suudetud neid suunata.
20:01
Raul Ojassaar:  Flora teenib alustuseks nurgalöögi.
20:01
Henry Rull:  Ja esimene poolaeg on Tallinnas Infonet-Tulevik mängus läbi. Suurema osa ajast valdas palli Infonet, kuid Tulevikule ülimalt ohtlikuks saada ei suudetud - Viljandi on mängule toonud korraliku bussi. Ründefaasis on Tulevik jäänud küll vähe nõrgaks, kuid eks selles mängus ole raske oodata, et nad viimasel kolmandikul midagi suurepärast teeksid.
20:02
Raul Ojassaar: Pall oli ohtlikult Tammeka värava all lahti, kuid Kütt saab selle lõpuks kätte!
20:02
Henry Rull: Infonet pidi enamasti rahulduma kauglöökidega, mis olid ka päris head. Martti Puolakainen siiski ühtegi väga head tõrjet tegema pole pidanud.
20:02
Henry Rull: Trans teenib järjekordse nurgalöögi, mis on neile üheksas.
20:03
Henry Rull: Roman Protassovi korneri püüab Mart-Mattis Niinepuu Paide väravas kindlalt. Hea mäng Linnameeskonna kollkiipri poolt!
20:04
Rasmus Raidla: Pärnul tekkis nüüd kontrast hea võimalus, aga Kirsi tsenderdus jääb pisut pikak ning see võtab suurema hoo rünnakust maha. Ka järgnenud nurgalöök tulemust ei toonud.
20:05
Rasmus Raidla: Artjom Dmitrijev proovib 20 meetrilt, aga pisut nõrgaks jääb üritus ning Tamme püüab mängeldes.
20:06
Raul Ojassaar: Flora on teist kolmveerandtundi kenasti alustanud - survet hakatakse tasapisi kõvemaks kerima.
20:07
Rasmus Raidla: HoiatusJoosep Sarapuu (Pärnu) teeb keskväljal vea ja teenib selle eest kollase hoiatuskaardi. Minutiks 67.
20:08
Henry Rull: Paide pressib hästi ja on mitu korda lähedal palli endale võitmisele, kuid Trans tuleb surve all raskustega toime.
20:09
Raul Ojassaar:  Frolov üritab kasti joonelt käärlööki, pall lendab napilt mööda.
20:10
Henry Rull: Transilt väga korralik rünnak, kus vallati hästi palli. Rünnak lõpeb ka pealelöögiga, kuid see jääb nõrgaks ja Niinepuu püüab probleemideta.
20:10
Rasmus Raidla:  VahetusKalju viimane vahetus: Tubli tööpäeva teinud Andre Järva välja ning 71. minutil Erik Listmann sisse.
20:11
Rasmus Raidla: Kalju lähedal! Kimbaloula tsenderdus leiab tagapostist Junolaineni, kuid viimase löök lendab napilt värava eest mööda.
20:12
Raul Ojassaar: Andre Paju näitas väga kena triblingut, aga läbisööt Hurdale läks pikaks.
20:13
Henry Rull: Hoiatus  Rasmus Tomson teenib 58. minutil Paide eest kollase kaardi.
20:13
Raul Ojassaar: Flora teise poolaja esimene hoog on natuke raugenud. Kas Tammeka suudab taas nõelata?
20:13
Rasmus Raidla: Nüüd omakorda Kimbaloula proovib, aga sahinast jääb ikka mõni meeter puudu. Ei tule kuidagi seda vabastavat teist väravat.
20:14
Henry Rull: Vahetus  Paide poolelt vahetus: Rene Puhke sisse, Kaspar Paur välja. Minutiks 60.
20:14
Külastaja Iks kommentaar
Palju Tartus publikut on?
20:16
Henry Rull:  Infonet-Tulevik mängus on teine poolaeg alanud!
20:16
Raul Ojassaar: Raske öelda. Flora fänne täna kohal ei ole, aga publikut on ilmselt vähem kui laupäeval.
20:16
Raul Ojassaar: Laupäevane publikuarv oli mäletatavasti 587.
20:16
Henry Rull: Tundub, et Infonetil on paberitega mingeid probleeme, sest nad mängivad kümnekesi. Vahetusest sisse tulev Jüri Jevdokimov peab väljaku ääres aega veetma.
20:16
Raul Ojassaar:  Vahetus Flora toob 63. minutil Saliste asemele Rauno Alliku.
20:16
Külastaja opa kommentaar
Kaljul pole üldse palju publikut, Kuhu kadunud turunduse viljad.
20:16
ilm on ju külm :)
20:16
Rasmus Raidla: VahetusPärnu vahetab: Rauno Tutk 76. minutil välja ja Toomas Pent sisse.
20:17
Henry Rull: Vahetus  Lõpuks saab Jevdokimov sisse tulla, välja tuli Ermal Hajdari.
20:17
Raul Ojassaar: Nurgalöök Tammekale.
20:18
Henry Rull: Trans on vahepeal jõudnud juba 11 nurgalöögini, kuid ükski neist pole märkimisväärset ohtu endast kujutanud.
20:18
Külastaja RR kommentaar
Kahjuks täna ise Tammale ei jõudnud. Tööpäev läks pikaks. Aga loodan, et poisid vastu peavad.
20:18
Rasmus Raidla: Listmann (Kalju) tekitab endale vasakul äärel hea võimaluse, aga põrkest pisut löögipuude ebaõnnestub ning julgelt väravast üle ja mööda.
20:19
Külastaja Jaan kommentaar
Flora fänne peaks ikka olema.
20:19
Raul Ojassaar: Tukiainen saab kastist löögile, kuid virutab palli napilt Tammeka väravast üle!
20:20
Raul Ojassaar: Kuulda Flora fänne täna küll pole olnud. Võõrsilfännide sektor paistab ka tühi olevat.
20:21
Raul Ojassaar: Jürgenson saab peaga löögile, kuid sisuliselt tühjast väravast mööda! Kütt tuli nurgalöögi ajal natuke ebakindlalt välja.
20:21
Henry Rull:  Hoiatus 51. minut ja Viljandi Tuleviku ründaja Rainer Peips teenib kollase kaardi. Mees on täna pidevalt väga aktiivne olnud ja kaitsjaid ahistanud.
20:22
Rasmus Raidla: Kümmekond minutit veel Nõmmel minna. Kas Pärnu suudab viigiväravaga üllatada?
20:22
Raul Ojassaar: Vahetus Vahetab Tammeka - 67. minutil tuuakse Suurpere asemele Eessaar.
20:24
Raul Ojassaar:  Värav FLORA! 70. Sakari TUKIAINEN!
20:24
Henry Rull: Aidara imeline sööt paremale äärele, kust tsenderdatakse pall keskele. Harin oli lähedal, kuid oli see vist Gerdo Juhkam, kes infonetlast ennetas.
20:24
Henry Rull: Tundus, et Harin ei üritanud palli väga rünnata ka, andis justkui eos alla, et Juhkam olukorda kontrollib.
20:24
Raul Ojassaar:  Paremalt äärelt tsenderdus, Tukiainen jäetakse viiekastis üksi ning soomlane lükkab palli võrku. Liiga vabaks jäeti mees Tammeka keskkaitsjate poolt.
20:24
Flora fännid on nüüd kuuldaval.
20:26
Henry Rull: Vahetus  55. minut ja Viljandi vahetab: sisse Roger Teor, välja kollase teeninud Peips.
20:26
Raul Ojassaar:  Vahetus 73. minuti vahetus Tammekal - Tautsi asemele Moks.
20:26
Henry Rull: Vahetus 72. minutil vahetab Paide: Martin Ustaal sisse, Lauri Välja välja. He-he.
20:27
Henry Rull: Hoiatus 57. minut ja Kassim Aidara võtab kollase kaardi, kui kukutab Indrek Ilvese. Väga heast kohast karistuslöök Tulevikule!
20:27
Külastaja uskumatu kommentaar
Uskumatud olukorrad ja seisud on praegu igas mängus...
20:28
Külastaja TALLINN CF kommentaar
HEA TÖÖ LAURI
20:28
Henry Rull: Post pääseb Tuleviku eest ka löögile, kuid lendab vastu müüri.
20:28
tartu enam teist poolaega ei kesta,suht hambutu!
20:29
Raul Ojassaar:  Vahetus 76. minuti vahetus Florale - Ainsalu sisse, Beglarišvili välja.
20:29
Rasmus Raidla: VahetusPärnu viimane käik: 88. minutil Hevar Aas sisse ja tundub, et välja tuli Joosep Sarapuu.
20:30
Henry Rull:  Vahetus  75. minutil Trans vahetab: Andrei Jõgi sisse, Vitalijs Zils välja.
20:31
Henry Rull: Vahetus  61. minutil vahetab Infonet: Kassim Aidara välja, Deniss Malov sisse.
20:31
Rasmus Raidla: Oi kui lähedal Junolainen! Hea keriv löök vasakuga, aga napid sentimeetrid Pärnu võrgust mööda. Väga hästi täna Kalju talvine täiendus end näidanud.
20:32
Henry Rull: Tuleviku Gerdo Juhkami õlg saab nurgalöögi järgses olukorras viga, kuid viljandlaste õnneks on keskkaitsja siiski terve.
20:32
Rasmus Raidla: Nurgalöök Pärnule - kas tuleb šokk?
20:32
Henry Rull: Kui lähedal on Viljandi!
20:32
Rasmus Raidla: Ei tule. Ja kõlab ka lõpuvile!
20:32
Rasmus Raidla: Kalju võttis minimaalse pingutusega siis 1:0 võidu. Mina tänan jälgimast, peagi järelkaja ja ülevaade tulemas.
20:33
Henry Rull: Teor annab väga hea söödu Ilvesele jooksu peale, kaks Infoneti kaitsjat ei jõudnud pallini, Ilves saab mõne meetri pealt löögile, kuid saadab selle mööda.
20:33
Ja keegi väitis et nõmme on kindlalt parim meeskond eestis, oärnule ainult üks lüüa ja seegi penaltist.. häbi kalju
20:33
Raul Ojassaar:  Värav FLORA KOLM! 80. Rauno ALLIKU!
20:33
20:33
Kasper Elissaar: Seda väitis Joel Lindpere isiklikult.
20:34
Raul Ojassaar:  Flora saab poolkiirest kolm kahe vastu rünnakule, Alliku keskmise mehena vedas palli kasti jooneni ning virutas selle sealt võrku.
20:35
Henry Rull: TULEVIK TABAB PÕIKLATTI! Eelmisel hooajal Floras mänginud Karl-Ivar Maar saadab teele kauglöögi, mida Lavrentjev ei kontrollinud. Infoneti õnneks tuli põiklatt appi.
20:35
Raul Ojassaar:  Vahetus 81. minutil tuuakse Martin Milleri asemele Tristan Koskor.
20:35
Külastaja Camron kommentaar
1:0 seisust piisas, et võtta 3 punkti. Kalju on hetkel 18 punktiga täisedu nautimas. Mis Lindpere valesti ütles?
20:36
Henry Rull: Ja Transile juba kuraditosinas nurgalöök. Jahhimovitš saab hästi ka löögile, kuid ei suuda palli võrku saata.
20:36
Külastaja Sügisel kommentaar
Eks me Okt lõpus näeme, kes on parim võistkond Eestis
20:36
Külastaja nike kommentaar
Tulevik päris positiivne üllatus pärast esimest kahte mängu.
20:36
Kalju koosseisu ka vaatasid "Uskumatu"? Pole just sama alg11 millega Flora välja võttis.. tähtis pole palju lüüakse vaid võit...
20:38
Henry Rull: Vahetus 68. minut ja Infonet vahetab: aktiivne Harin välja, Vladislav Ogorodnik sisse.
20:38
Kas Levadia siin ka millalgi ei tulnud meistriks nii, et neid nõrgemaid võideti ainult 1:0 või misiganes üheväravalise paremusega?
20:38
Külastaja max kommentaar
vedas kaljul! tubli pärnu, südi mäng
20:38
Võit, jah see on põhiline. No aga mängu ei olnud, mõni üksik hea võimalus. No ma ei tea. Olge realistid.
20:38
Külastaja fd kommentaar
palju veel viljandil mängida on
20:38
Raul Ojassaar:  Vahetus 85. minut ning Flora viimane vahetus - Aloe asendab Jürgensoni.
20:39
Henry Rull: Vahetus 85. minutil vahetab Paide: Jasper välja, Aleksandr Vassiljev sisse.
20:39
Henry Rull: Infonet-Tulevik mängus on minna veidi üle 20 minuti. Pluss lisaminutid.
20:39
Külastaja paide kommentaar
Võiks kähku ära lüüa :)
20:40
Henry Rull: Hoopis Transile hea võimalus ohtlikust karistuslöögist väravat lüüa.
20:40
Henry Rull: Ohtlik oli see vaid teoorias. Paide klaarib.
20:41
Paide ka ikka väga kahtlaseid mänge teinud..
20:41
Raul Ojassaar: Tammekal on viimastel minutitel olnud päris mitu nurgalööki, mäng on päris Flora väljakupoolele koondunud.
20:42
Henry Rull: Vast on selleks märksõnaks ebastabiilsus? Täna, ausalt öeldes, vääriks võitu Trans.
20:42
Raul Ojassaar:  Florakad on aga kontrate ajal teravad.
20:42
Henry Rull: Värav VÄRAV!
20:42
Henry Rull: 72. minut ja Jüri Jevdokimov viib Infoneti ette!
20:43
Henry Rull: Taas pusib Infonet palli kasti, kus on küll ohtralt Viljandi mehi, kuid Jevdokimov leiab piisavalt ruumi, et snapshot võrku saata.
20:43
palju viljandil mängida
20:43
Henry Rull: Umbes-täpselt 20 minutit.
20:43
Raul Ojassaar:  Publikut on Tammel täna 440.
20:44
Henry Rull: Puolakainen tõrjub! Semahhin saab nurgalöögi järgselt löögile, kuid üritus on nõrk.
20:45
Henry Rull: Trans-Paide mängus on lisatud kaks üleminutit.
20:46
Raul Ojassaar: Mäng Tartus on lõppenud! Flora saab 3:1 võidu.
20:47
Henry Rull: Hoiatus Oi-oi. Mängijad lähevad omavahel kergelt tõuklema. Nii Zahovaiko kui Tamberg teenivad kollased.
20:47
Henry Rull: Ja mäng on Narvas ka lõpu saanud!
20:47
Henry Rull: Vahetus Viljandi vahetab 77. minutil: Kuber välja, Sander Loigo sisse.
20:48
Külastaja nuh kommentaar
miks nad tüuklesid? kes provos?
20:48
Henry Rull: Vot ei näinud siin nii hästi, kuid pärast olukorda oli kõige rohkem närvis Zahovaiko. Kui Transi mehele kollane määrati, siis see oli sellise näoga, et: "Kohtunik, miks mina?"
20:49
Henry Rull: Aga jah, väravateta viigiga Transi ja Paide vaheline mäng lõppes. Kuigi mõlemad pooled üritasid, siis ühtegi 100% võimalust vast ei olnud. Võitu oleks rohkem väärinud Trans, kes oli matšis ka üritavam pool.
20:50
Henry Rull: See tähendab, et ainsa mänguna on veel kavas Infoneti ja Viljandi Tuleviku lahing.
20:51
Henry Rull: Seal on mängida veel veidi üle 10 minuti.
20:52
Henry Rull:  Post saab nüüd karistuslöögi järgselt löögile, kuid see lendab selgelt ja kindlalt üle.
20:52
20:53
Henry Rull: 82. minut, kui Ogorodnik jookseb kahe kaitsja vahelt läbi, kes omavahel muide kokku jooksevad, lööb peale, mille Tuleviku väravavaht küll tõrjub. "Lauapalli" korjab aga rõõmuga Deniss Malov, kes palli tühja saadab.
20:53
Henry Rull: Teenitud eduseis, mis muud!
20:55
Henry Rull: Vahetus  84. minut ja Viljandi vahetab: Siim Saar sisse, Indrek Ilves välja.
20:55
Henry Rull: Selle vahetusega tehti ka selline lüke, et Sander Post on ette rünnakule saadetud.
20:57
Henry Rull: ja Viljandile korralikust kohast karistuslöök. Kindlasti üks Tuleviku viimastest võimalustest.
20:57
Henry Rull: Aga ei, ei tule siit midagi ohtlikku.
20:57
Kasper Elissaar: Kalju ja Pärnu mängijaid saate hinnata siin!
21:00
Henry Rull: Mängu viimane minut on alanud!
21:01
Henry Rull: Mängule on lisatud kolm üleminutit.
21:02
Henry Rull: Muide, ametlike numbrite järgi on mängul vaid 40 pealtvaatajat.
21:04
Henry Rull: Ja mäng on läbi!
21:04
Henry Rull: Infonet võtab kindla 2:0 võidu ning mängupilti arvestades igati teenitud võit. Tabamused said enda nimele Jüri Jevdokimov ja Deniss Malov, kelle teise poolaja tabamused kolm punkti koju tõid.
21:05
Henry Rull: Mina tänan teid jälgimast, jääge Soccernet.ee lainele, et lugeda juba tänaste kohtumiste ülevaateid ja kommentaare. Kena õhtut!