Tanel Tursk: Tere õhtust!
21:36
Tanel Tursk: Barcelona võib rahul olla. Pariisi staadioni muru kastetakse hetkel ning tundub kõrgelt ilus, roheline...
21:38
Tanel Tursk: Koosseisudes erilisi üllatusi pole. Märkida ju võib, et Bayernil istub täna vigastuskriisi tõttu pingil kaks väravavaht. Nädalavahetuse liigamängus ei olnud nende pingil aga üldsegi täismaja, sest Frankfurti võeti kaasa vaid 4 varumeest.
21:45
Külastaja ... kommentaar
võõrsiltiimid võidavad.
21:45
Tanel Tursk: Läks!
21:47
Tanel Tursk: KIIRE ALGUS! Penalti Portole!
21:48
Tanel Tursk: Alonso kaotab Martinezile palli ning Martinez mängib selle üks-ühel Neuerist mööda, kes ta maha võtab. Väravavaht saab karistada vaid kollase kaardiga, kohtunik võinuks ka punast näidata.
21:49
Tanel Tursk:  Värav Porto juhib! Ricky Quaresma!!!!
21:49
Tanel Tursk: Neuer lendab valele poole. Quaresma pole suutnud suurtes klubides läbi lüüa, kuid Portos on mees staar ja nii kindel, et Meistrite liiga veerandfinaalis jalga ei värista.
21:51
Tanel Tursk: Polegi PSG ja Barcelona mängu palju jälgida jõudnud, aga tundub, et seal suurt midagi sündinud pole.
21:53
Tanel Tursk: Porto fännide riietusest tekib kena kollaaž. Kõik kannavad kas valget või sinist kilet/prügikotti.
21:55
Tanel Tursk: Värav QUARESMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
21:55
Tanel Tursk:  Šokk. 2:0!!!!
21:55
Tanel Tursk: Jälle Bayern magab kaitseliinis. Uskumatu eksimus Dantelt, kes kaotab viimase mehena palli. Sel korral Neuer mängijat maha niita ei saa, sest Quaresma jõuab enne löögi ära teha.
21:56
Tanel Tursk: Lugesin paar kuud tagasi arvamust, et see Porto on parim Porto pärast Mourinho tiimi, kes Meistrite liiga võitis. Hetkel tundub, et see arvamus oli vägagi informeeritud.
22:00
Tanel Tursk: Lionel Messi oli Pariisis lähedal skoori avamisele, kuid tema kena keerutatud löök tabab posti.
22:02
Tanel Tursk: Porto on nüüd otseloomulikult asunud platsile nii, et Bayerni mängu tappa, kuid võimaluse korral on nad valmis uuesti nõelama. Lülitumine rünnakule väga kiire ning võimsal Jackson Martinezil paistavad vastaste kaitsjad kotis olevat. Brahimi on väga väle ja osav ning Quaresma kindlasti osav ja seni ka kiire.
22:03
Tanel Tursk: Pariisis tundub seni kontrolliv tiim olevat Barcelona.
22:03
Külastaja lorenzo kommentaar
Helton polegi enam Porto esikinnas. Mis puudutab parimat koosseisu, siis nimede poolt ehk jah. Benfica on siiski eespool praegu ja Benfica koosseis polegi kaugeltki viimaste aegade parim
22:05
Tanel Tursk:  Värav Barcelona kontrarünnakul juhtima. Neymar tormab kaitsjate selja taha ning Barcelonal võõrsilvärav olemas!
22:05
Tanel Tursk: Messilt läbisööt ning Gregory van der Wiel oli Neymari täiesti ära unustanud ja jäi temast mitme meetriga maha. Üks lihtsamaid väravaid, mille Neymar sel hooajal lüüa saab.
22:06
Tanel Tursk: Ja PSG kaotas nüüd Thiago Silva, kes on välja tulnud. Pole selge, kes tema asemel platsil on.
22:06
Tanel Tursk: Hetkel vist polegi keegi teda välja vahetanud.
22:07
Tanel Tursk:  VahetusDavid Luiz nüüd liitub tema asemel mänguga.
22:13
Tanel Tursk: VäravBayern sai ühe tagasi!
22:14
Tanel Tursk:  Thiago Alcantara sai tagumises postis madala söödu väravasse lükata.
22:16
Tanel Tursk: Tänased mängud on olnud väga plahvatuslikumad kui eilsed. PSG-gi näitas korraks ärkamise märke, kuid Barcelona domineerib jätkuvalt. Raske on näha, kuidas PSG siit täna üle viigi kätte võiks saada.
22:18
Külastaja Ingomar kommentaar
Rahabossid on Portole kõva surve peale pand.
22:18
Külastaja ehh kommentaar
Miks soccerneti protokolli on pandud värav Boatengile?
22:18
Tanel Tursk: Läks kogemata sööduandja kirja...
22:23
Kas keegi oskab öelda miks Neuer nüüd punast ei saanud kui just eelmine mäng mingi Šahtari tüüp sai samalaadse vea eest?!?
22:23
Tanel Tursk: Sa ju tead seda vastust ise ka - suuremate klubide meeste minema saatmisega kipuvad vilemehed ettevaatlikumad olema.
22:23
Tanel Tursk: Eriti kui tegu on veel Neueri suguse nimega ka.
22:23
Külastaja anonüümne kommentaar
Ülikova, porto võiks kinni panna selle!
22:24
Tanel Tursk: Porto ja Bayerni avapoolajal on 40 minutiga ära antud juba 5 kollast kaarti. 2 Portole ja 3 Bayernile.
22:28
Noier pole sul mingi Piiroja, et punaseid lendab. Noier on jumal, tal on lasersilmad ja reptiili hing. Kohtunikud kangestuvad ta pilgu ees.
22:29
Tanel Tursk: PSG väravavaht Sirigu suutis lihtsat palli püüdes kukkumise käigus oma kätt vigastada.
22:30
Tanel Tursk: Hetkel saab ta veel jätkata.
22:32
Tanel Tursk: Porto läheb pausile 2:1 eduga!
22:33
Tanel Tursk: PSG ja Barcelona mängu poolajaskooriks on 0:1.
22:48
Tanel Tursk: Teised poolajad algasid!
22:53
Tanel Tursk: PSG on teist poolaega parema energiaga alustanud. Muud varianti neil ka pole.
22:57
Tanel Tursk:  VahetusXavi platsile, Iniesta välja. Iniestal vigastus.
22:59
Tanel Tursk: Porto on teist poolaega väga hästi alustanud ja Neuer pidi Danilo löögi tõrjumiseks korralikult pingutama.
23:02
Tanel Tursk: PSG jätkab oma agressiivset mängu, kuid hetkel tundub, et Barcelona kollaseid särke on kaitses piisavalt.
23:03
Tanel Tursk:  VahetusRöde tuli vahepeal Bayernil Götze asemel platsile.
23:06
Tanel Tursk: Mõlemad mängud on hetkel sellised, et väga üle ühe värava ei lööda kummaski.
23:06
Tanel Tursk:  Värav Portole kolm! JACKSON MARTINEZ!
23:07
Tanel Tursk: Pikk pall ette ning Dante lendab palli alt läbi. Kas eelmisest suvest ei ole õpitud? Brasiilia kaitsjaid ei saa usaldada!
23:07
Tanel Tursk:  Või siiski Saksa kaitsjaid... Boatneg oli süüdi.
23:08
Tanel Tursk: Martinez sai üks-ühele ning viis palli Neuerist mööda enne selle võrku toimetamist.
23:09
Tanel Tursk: Vahetus  PSG tõi Lucase platsile ja võttis Rabiot välja.
23:10
Tanel Tursk: Porto teise poolaja edu on igati teenitud. Bayern on teisel poolajal üsna jube olnud, vähemal tiimi kohta, kes peaks Meistrite liiga tiitlit sihtima. Ilma Robbeni ja Riberyta paistab neil sellisel tasemel käik puudu olevat.
23:10
Tanel Tursk:  Värav Barcelona 2:0! Tundub tehtud.
23:11
Tanel Tursk: Nii... Üks Brasiilia kaitsja siiski lüpsta sai. Luis Suarez tõmbas David Luizil jalge vahelt palli läbi ning mängis veel paarist mängijast mööda, et pall esimese posti kõrvale lüüa.
23:11
Kas Bayernil on kedagi korduskohtumise ajaks ka tagasi loota laatsaretist?
23:13
Tanel Tursk: Raske öelda hetkel, pole nii täpselt kursis. Mehdi Benatia võiks tagalasse saabuda vist, sest tema oli tänaseks kahtluse all.
23:17
Tanel Tursk: Tegelikult pole see Bayerni vigastatute nimekiri just meeletult pikk (4-5 nime), aga selleks, et võimas algkoosseis kokku panna, on Bayernil ehk võrreldes näiteks Reali ja Barcelonaga veidike õhem pink, eriti pikkuse osas.
23:22
Külastaja 4-5 kommentaar
Javi Martinez, Alaba, Robben, Ribery, Schweinsteiger, Benatia 6 põhimeest, lisaks mõned reservid ka injured
23:22
Tanel Tursk: Värav Barcelona lööb Luis Suareze läbi oma kolmanda.
23:23
Tanel Tursk: Suarez lollitab taas Luizi ära ning keerutab ülikauni löögi ristnurka.
23:25
Bayernil on Reali ja Barcaga võrreldes just pikim pink tegelikult peaks olema muarust
23:25
Tanel Tursk:  VäravPSG sai samuti ühe värava kirja... või õigemini lõi Mathieu palli oma väravasse.
23:27
Tanel Tursk: Vabandust, van der Wiel siiski kirja saanud selle.
23:28
Tanel Tursk:  Kuigi Mathieu puude oli see, mis selle ära otsustas.
23:29
Tanel Tursk: Bayerni puhul on jah tõesti rohkem kui 4-5 meest. Javi Martinezt juba ignoreerisin, sest ta pole nii ammu mänginud.
23:30
Külastaja vigased kommentaar
Muidugi, mul pole sugugi midagi selle vastu et Bayern täna kotti saab :)
23:36
Tanel Tursk: Porto tegi asja ära - 3:1 võit Bayerni vastu, millega on neil võõrsilmänguks väga head võimalused!
23:41
Tanel Tursk: Sama skooriga aga võõrsiltiimi Barcelona võiduga lõppes ka kohtumine Pariisis.