Reede, 17. aprill 2015
18:54
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! On jälle reede ja on jälle Premium liiga aeg, esimeses mängus lähevad vastamisi Infonet ja Sillamäe Kalev.
18:59
Rasmus Voolaid: Hümn on lauldud ja kätlemine käib, peagi läheb käima!
19:00
Rasmus Voolaid:  Pealtvaatajaid on tribüünil maksimaalselt 30.
19:00
Rasmus Voolaid: Pigem jääb see arv sinna 20 peale, aga see selleks, keskendugem jalgpallile.
19:01
Rasmus Voolaid: Läksime!
19:03
Rasmus Voolaid: Sillamäe koosseisus suuri üllatusi pole, aga Infonetil on puudu Kassim Aidara ja Ermal Hajdari. Esimene puudub siis kollaste kaartide kogumise tõttu, mida tal kuue vooruga juba neli. Hajdari põhjuse jään hetkel võlgu, ehk selgub pärast mängu.
19:04
Rasmus Voolaid: Hoiatus Semahhinile juba kaart, aga järgnenud karistuslöögi suutsid Infoneti kaitsjad klaarida.
19:05
Rasmus Voolaid: Senise mängu kõige ohtlikum võimalus, kui Tjapkin terava kauglöögi napilt postist mööda saatis, aga Lavrentjevil oli kõik ka kontrolli all.
19:11
Rasmus Voolaid: Mäng on päris vahvalt tempokas ja mõlemad meeskonnad proovivad rünnata, midagi ohtlikku aga toimunud pole.
19:14
Rasmus Voolaid: Tabelis asuvad meeskonnad siis neljandal ja viiendal kohal, Sillamäe edestab Infoneti ühe punktiga. Kumbki ilmselt hooajaga eriti rahul ei ole, aga tähtsad punktid on ära võetud.
19:15
Rasmus Voolaid: Ilm on Tallinnas päikseline ja Sidorenkov andis nurgalöögi nii, et kattis käega nägu päikse eest kattes.
19:16
Rasmus Voolaid: Infoneti kaitsjad olid hädas ja Tšeminava lasi palli endast üle lennata, aga Jevdokimov lõi palli üle.
19:18
Rasmus Voolaid: Harinil supervõimalus, aga ei suutnud palli korralikult Starodubtsevist mööda mängida ja seis endiselt 0:0.
19:22
Rasmus Voolaid: Infonet on päris teravalt alustanud, nüüd sai Malov pöördelt löögile, aga lõi väravavahile otse sülle.
19:24
Külastaja ... kommentaar
Kas selle hooaja publikurekord - 40(?) võidakse selles mängus ületada?
19:24
19:26
Rasmus Voolaid: Teise vooru kohtumises Flora vastu oli 230 pealtvaatajat ja seda siin küll ei ületata.
19:28
Rasmus Voolaid: Mainitud 40 võib aga küll ohus olla, umbes sinna kanti praegu ongi.
19:30
Rasmus Voolaid: Sillamäe võttis suurepäraselt kontrarünnaku üles, aga Toometi lahendus paremal äärel jättis kõvasti soovida.
19:33
Rasmus Voolaid: Kvassov pääseb kastist löögile, aga nurk oli liiga terav ja nii ei suutnud mees palli raami saata.
19:38
Rasmus Voolaid: Mäng on kulgenud rahulikult ja ohtlikke võimalusi kumbki pool seni pakkunud pole.
19:40
Rasmus Voolaid: Värav Deniss Malov!
19:40
Rasmus Voolaid: Ja milline prohmakas Starodubtsevilt! Jooksevad koos palli peale, aga Starodubtsev munab selle kuidagi ära ning kukkumise pealt suudab hiilgavalt palli posti kõrvale saata.
19:45
Rasmus Voolaid: Kohe läheb käima poolaja viimane paus, kas putsasid vahetanud Ratnikov & co suudavad vastata?
19:46
Rasmus Voolaid: Aga lisaminuteid ei antud ja kõik, poolaeg!
19:48
Rasmus Voolaid: Ametlikuks publikunumbriks on välja öeldud 98, aga saabus info ka kodumeeskonna puuduvate võõrleegionäride kohta: Kozlovs on vigastusest paranemas, järgmisel laupäeval on teda juba tagasi oodata ja Hajdari puudumise põhjuseks on samuti pisivigastus.
19:56
Rasmus Voolaid: Täpsustan, et Hajdarit kimbutab hüppeliigese trauma, täpselt pikkust ikkagi ei oska veel öelda.
20:01
Rasmus Voolaid:  Vahetus Sillamäe teeb poolajal vahetuse, kui Deniss Vnukov tuleb sisse.
20:02
Rasmus Voolaid: Ja päriselt-päriselt, selline arv on avalikustatud.
20:03
Raul Ojassaar: Suhteliselt kesise ilma tõttu võib paras ports pealtvaatajaid olla ka VIP-sektoris siseruumides.
20:07
tegin screenshoti stillkaadrist. arvestasin potentsiaalselt pufetisse läinud inimesed ka sisse. infonetil peaks 50+ inimest olema toas vippsektoris. reaaalne? kahtlen.
20:08
Rasmus Voolaid: Suurepärane diagonaalpall Kvassovi suunas ning ründaja suudab selle endale ka hästi ette võtta, aga Kalimullin segas teda piisavalt ja pall lendas selgelt mööda/üle.
20:14
Rasmus Voolaid: Sillamäe on nüüd domineeriv pool, aga löögid pole veel õnnestunud.
20:18
Rasmus Voolaid: Sillamäe pikk torn ehk keskkaitsja Mindaugas Bagužis lonkab väljaku servale, kas saab jätkata?
20:19
Rasmus Voolaid: Vahetus  Infonet vahetab: Ogorodnik sisse, Harin puhkama.
20:19
Rasmus Voolaid: Vahetus Aga ei, leedukas ka välja ning Igor Dudarev tema asemele.
20:21
Rasmus Voolaid: Vahetus 64. minut. Sillamäe teeb kohe ka oma kolmanda vahetuse: Plotnikov sisse, Miceika välja.
20:21
Külastaja . kommentaar
mitmes minut?
20:25
Rasmus Voolaid: Plotnikov läks ajalugu tegema, aga pommlöök 30 meetrilt läks selgelt üle jala ja Lavrentjev väga hirmu tundma ei pidanud.
20:28
Rasmus Voolaid: Sillamäe viigistab, aga suluseis!
20:29
Rasmus Voolaid: Kvassov röövis Ratnikovi värava ära, see oleks ilmselt ka ilma tema suluseisust tehtud puuteta sisse läinud!
20:34
Rasmus Voolaid: VahetusInfonetil tuleb sisse Vladimir Avilov, välja Nikolai Mašitšev.
20:34
Rasmus Voolaid: Minnakse ilmselgelt kaitsma!
20:36
Rasmus Voolaid: Viimased kümme minutit, ilmselt Infonet enam väga palju rünnata ei saa ja ollakse hambad risti kaitses.
20:40
Ivar Lepik:  Kui laivitaja helistab, ei ole see kunagi hea märk... Seis on aga endiselt 1:0 ja 84 minutit täis tiksunud.
20:41
Ivar Lepik:  Infonet hoiab Sillamäed keskväljaku lähistel. Ei leita kuidagi käike ettepoole.
20:45
Ivar Lepik:  Tempo on all. Sellist joont hoides on Sillamäe kootused üpris väikesed.
20:47
Ivar Lepik: Kolm lisaminutit.
20:47
Ivar Lepik:  Kvassov karistusalas pikali, aga penaltit siin ei olnud!
20:48
Ivar Lepik: Infoneti kaitse eksimuse järel oli Sillamäele juba võimalus avanemas, aga ei tule midagi.
20:48
Ivar Lepik:  Ohtlik! Pall põrkab karistusalas pealt peale ja Kvassov proovib akrobaatikat, aga nurgalöök kõigest.
20:48
Ivar Lepik: Vahetus  Jevdokimov välja, Dõmov sisse. 90+2.
20:49
kullameeskond sillamäe... hah...
20:50
Ivar Lepik:  Tsenderdusi küll sisse topitakse, aga selget sihti pole.
20:50
Ivar Lepik:  Kõik! Infonetile nii magusad kolm punkti!
20:51
Ivar Lepik: Väga valus hoop Sillamäe Kalevile. Ei Kalju, ei Levadia, ei Flora, ei Infonet - ühtegi pearivaali pole tänavu võita suudetud.