Laupäev, 18. aprill 2015
16:24
Rasmus Raidla: Ilusat laupäeva, vutisõbrad! Kohe-kohe on Kadrioru staadionil algamas Premium liiga 7. vooru maiuspala FC Levadia ja Nõmme Kalju duelli näol.
16:25
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt, aga olgu nad ka siin välja toodud: Levadia: Sergei Pareiko, Juuso Laitinen, Artjom Rahmanov, Taavi Rähn, Ilja Antonov, Rasmus Peetson, Maksim Lipin, Omar El Hussieny, Ingemar Teever, Dmitri Kruglov, Artur Pikk.
Varus: Aleksei Širokov, Hindrek Ojamaa, Henry Rohtla, Siim Luts, Kaimar Saag, Artur Rättel, Magnar Vainumäe.

16:26
Rasmus Raidla: Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Jorge Rodrigues, Alo Bärengrub, Ken Kallaste, Hidetoshi Wakui, Allan Kimbaloula, Artjom Dmitrijev, Ats Purje, Erik Listmann, Joel Lindpere.
Varus: Siim-Sten Palm, Tarmo Neemelo, Eino Puri, Nicolas Galpin, Andre Järva, Henrik Pürg, Reginald.
16:27
Rasmus Raidla: Räägime siis Levadia koosseisust pisut lähemalt - suuremaid üllatusi silma ei torka, küll on vigastusest paranenud Siim Luts, kes esialgu veel pingilt alustab. Samuti on suure mängu lõhna nuusutama pääsenud noor Magnar Vainumäe.
16:28
Rasmus Raidla: Meeskonnad on murul!
16:29
Rasmus Raidla: Ka Kalju koosseisus juubilar Sergei Terehhov väga üllatavaid valikuid teinud pole. Pingile on jäänud Reginald ning Henrik Pürg, KTM-mängija rolli täidab Erik Listmann. Lindpere, Purje, Kimbaloula ja teised suured nimed ilusti algrivistuses.
16:30
Rasmus Raidla: Ja läks!
16:31
Rasmus Raidla: Pressisektori selja taga Kalju fännid ka juba korralikku mürglit tegemas. Tänati lauluga ka 40. sünnipäeva tähistavat Sergei Terehhovi, kes omakorda fänne vastu tunnustas.
16:31
Rasmus Raidla: Levadia fännisektor samuti laulu lahti saanud, koosseis umbes 10-pealine.
16:32
Rasmus Raidla: Vanad koondisekaaslased Taavi Rähn ja Joel Lindpere juba keskväljal vastamisi. Sedapuhku jäi peale Lindpere, kes omadele vea välja võitles.
16:33
Külastaja oll kommentaar
Publikut ikka sellise mängu kohta piinlikult vähe. Looda, et Kalju võtab siit kindla võidu ära!
16:34
Rasmus Raidla: Listmann otsis kastist sööduga Purjet, aga Pareiko jõudis enne Kalju ründajat jaole.
16:36
Rasmus Raidla: Seni kahe võrdse mäng. Esimeses kuus minutit möödunud enamasti keskväljavõitlusena, kus lahendused kasti seni kaitsjate poolt ära on klaaritud.
16:37
Rasmus Raidla: Levadia kergelt ohtlik kahel puhul kastis, aga nii Teeveri kui Kruglovi üritusi jõudsid kaljukad õigeagselt blokeerima.
16:39
Rasmus Raidla: LINDPERE!
16:39
Rasmus Raidla: Kogenud poolkaitsja muurab oivalise omaksvõtuga kasti ning tulistab väravale, aga Pareiko suudab hea tõrjega skoori muutumatuna hoida.
16:42
Rasmus Raidla: Artur Pikk ja Karl Mööl nüüd vasakul äärel vastamisi ja omavahelise kehamänguga kukutatakse ka joone taga seisnud pallipoiss. Õnneks kõik siiski juba jalul.
16:45
Rasmus Raidla: Kalju fännide hüüetele üritavad Levadia noormängijad omapoolsete karjetega vastata. Lisada siis veel nimekad ja tulised duellis väljakul, siis võib öelda, et suurmängu õhku on tunda küll!
16:47
Rasmus Raidla: Ken Kallaste otsib tsenderdusega Purjet ja Listmanni, aga Pareiko suudab hästi sekkuda ja palli endale kahmata.
16:49
Rasmus Raidla: Lindpere hea eeltöö järel soleerib Listmann osavalt kastis, aga paraku tuli otsajoon liialt vara ette.
16:51
Rasmus Raidla: Laitinen proovib ligi 25 meetrilt karituslööki, aga pisut liialt keskele ning Teleš püüab probleemideta.
16:52
Rasmus Raidla: Vahepeal tribüünil ka huvitav banter - Levadia noormängijate hüüetele vastasid Kalju fännid omapoolse Tujurikkujast tuntud laulujupiga: "Lapsed tulid laulma viie euro eest!"
16:52
Paistab, et mäng nihkub tasapisi aina rohkem Levadia värava alla.
16:56
Rasmus Raidla: Levadiale nüüd taas karistuslöök 25 meetrilt. Laitinen ja Kruglov palli taga.
16:57
Rasmus Raidla: Kruglovilt täitsa korralik löök! Aga kevadine muru pidurdab palli lendu piisavalt, et Telešini jõudes enam suurt jõudu löögil taga pole ja Kalju puurilukk püüab kindlalt.
17:00
Rasmus Raidla: Kimbaloula ja Kallaste kombineerisid vasakul äärel kenasti, tasuks nurgalöök.
17:01
Rasmus Raidla: Sealt aga suutsid kaljukad end suluseisu mängida. Mäng jätkub Levadia trahvilöögiga.
17:01
Rasmus Raidla: Värav JOOOOEEEEL LINDPERE!
17:02
Rasmus Raidla: Erik Listmann annab hea palli kasti Ats Purjele. Tema löögi suudab Pareiko tõrjuda, aga jätkuolukorras pääseb esimesena joel Joel "Juki" LINDPERE, kes tekkinud ruumi kasutamata ei jäta ning lükkab nahkkera 6-7 meetrilt võrku. Kalju 1:0 ees!
17:04
Külastaja junn kommentaar
tervitan marko kristalit!
17:05
Rasmus Raidla: Levadiale nüüd 35. minutil trahvilöök vasakust äärest. Kas tuleb vastus?
17:06
See,et Lindpere hea on näeb igaüks,aga kas peab orgasmieelse seisundi häälega seda kogu aeg korrutama! Tervoitan Tiislerot ja seda teist tonti!
17:06
Rasmus Raidla: Kalju klaarib kastist, Lipin pääseb 16 meetrilt löögile, aga otse õhust löök on piisavalt keeruline ning lendab mitu meetrit väravast mööda.
17:09
Rasmus Raidla: Listmann latti!
17:10
Rasmus Raidla: Kalju noormängija tsenderdus lendab pisut üle jala, aga siiski piisavalt ohtlikult, et pall Levadia latti tabab. Tundus, et Pareikol oli olukord siiski üpriski kontrolli all.
17:11
Rasmus Raidla: Hoiatus40. minutil teeb Maksim Lipin keskväljal Joel Lindperele vea ja tenib kohtumise esimese kollase.
17:11
Külastaja Tom kommentaar
Listmann on põhis korralikult hakkama saanud see hooaeg.
17:11
Kui mäng nii jätkub, siis saab Pareiko veel korjata.
17:15
Rasmus Raidla: Just hakkas 45. minut tiksuma. Kas Levadia suudab enne poolajavilet Kaljut üllatada? Praeguse mängupildi pealt tundub, et pigem mitte.
17:16
Rasmus Raidla: Ja poolaeg!
17:17
Rasmus Raidla: Riietusruumi minnakse siis Kalju 1:0 eduseisul. Võib öelda, et juubilar Terehhovi juhendatavad ka pisut teravamad on olnud.
17:17
Rasmus Raidla: Praegu aga siitpoolt väike paus, oleme tagasi, kui meeskonnad taas murul.
17:29
Rasmus Raidla: Ja läks teine poolaeg!
17:30
Rasmus Raidla: VahetusLevadia on teinud ka ründava suunitlusega vahetuse: Rasmus Peetson puhkama ja Artur Rättel väljakule.
17:34
Rasmus Raidla: Esimesed viis minutit seni rahulikult kulgenud. Nii Levadia kui Kalju episoodilised rünnakud on suudetud kiirelt peatada ning enamasti toimub mäng keskväljal.
17:39
Rasmus Raidla: Endiselt on näha, et Kaljule on seis väga sobiv, hetkel on nad ka pisut enam palli valdamas. Levadia rünnakutesse on Rätteli sekkumine teatavat uudsust toonud, aga seni Telešit tööle pole sunnitud.
17:41
Rasmus Raidla: Artur Pikale tekib nüüd löögikoridor ja vasakkaitsja ka ligi 30 meetrilt Telešit testib. Taaskord võtab kevadine muru aga piisavalt pallilt hoogu, et lõppude lõpuks püüab Kalju puurilukk probleemideta.
17:43
Rasmus Raidla: VahetusKalju esimene vahetus 60. minutil: Reginald välja ning väravaautor Joel Lindpere teenitud puhkusele.
17:46
Rasmus Raidla: Levadia on Kalju kaitsekolmandikul oluliselt aktiivsemaks muutunud, aga löögid on enamasti Kalju kaitsjatesse mattunud.
17:47
Rasmus Raidla: HoiatusArtjom Dmitrijevile nüüd 63. minutil kollane kaart.
17:51
Rasmus Raidla: El Hussieny ja Pikk mängivad vasakul äärel suurepäraselt kokku. Viimane murrab seeläbi ka kasti, aga tsenderdusele saavad kaljukad jaole.
17:52
Rasmus Raidla: Lipin! Kastijoonelt paremäärelt löök värava suunas, aga napilt-napilt Kalju puurist mööda.
17:53
Rasmus Raidla: VahetusKalju teine vahetus: Kimbaloula 70. minutil välja ning Tarmo "Karu" Neemelo sisse.
17:54
Rasmus Raidla: Võib eeldada, et selle vahetuse tulemusena liigub nüüd Purje madalamale vasakule äärele.
17:59
Rasmus Raidla: Värav Tarmo NEEMEELOOOOOO!
17:59
Rasmus Raidla: Ats Purjelt oivaline eeltöö, leiab kastist täiesti vabaks jäetud Tarmo Neemelo ning "Karu" kindel löök saadab Pareiko valele poole, kirjutades Kalju edunumbriteks 2:0!
18:00
Külastaja asd123 kommentaar
Pall oli löögi ajal max 10cm penaltipunktist eemal.
18:00
Rasmus Raidla: Kristal üritab Kaimar Saagi sissetoomisega mängu pööret tuua.
18:01
Rasmus Raidla: Üldiselt aga tundub, et Kalju on täiseduga jätkamisele väga-väga lähedal.
18:02
Rasmus Raidla: Vahetus Ja tulebki Saag: 78. minutil teeb talle ruumi Maksim Lipin.
18:02
Kalju peaks Listmanni välja võtma ja Järva asemele panema, võimalikult ruttu.
18:03
Rasmus Raidla: HoiatusIlja Antonov võtab 79. minutil kollase.
18:04
Külastaja Fuuu kommentaar
Listmann suht väsinud jah, aga kas Järva läheb KTM-i alla?
18:04
Rasmus Raidla: Järva KTM-ina Kaljul kirjas jah.
18:09
Rasmus Raidla: VahetusNii Kalju kui Levadia teevad viimased käigud 84. minutil : Eino Puri ja Siim Luts sisse - Wakui ning El Hussieny puhkama.
18:14
Rasmus Raidla: ANTONOV LÄHEDAL!
18:14
Rasmus Raidla: Hea tugev löök keskväljamehelt, aga Teleš toob robinsonaadiga palli ära.
18:15
Rasmus Raidla: Kolm lisaminutit. Kalju võit on nüüd juba vormistamise küsimus.
18:15
Külastaja Jass kommentaar
Parim mees väljakul täna vaieldamatult isand Saag. Palju õnne! Sünnipäevalastele ka palju õnne!
18:17
Rasmus Raidla: Ja läbi!
18:18
Rasmus Raidla: Kaljule teenitud 2:0 võit. Sergei Terehhovile ilus sünnipäevakink ja nõmmekad jätkavad täiseduga.