Kasper Elissaar: Paides on meeskonnad juba väljakul ja kätlevad.
Kasper Elissaar: Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Michael Lilander, Sander Sinilaid, Andre Mägi, Lauri Varendi, Lauri Välja, Martin Ustaal, Liivo Leetma, Jasper Chibueze Uwaegbulam, Vjatšeslav Zahovaiko, Rasmus Tomson.
Varus: Andrei Veis, Rene Puhke, Aleksandr Vassiljev, Edgars Butlers, Kennet Kukk, Kaspar Paur, Sander Rõivassepp.

Tammeka: Karli Kütt, Jürgen Lorenz, Martin Jõgi, Martin Naggel, Andre Paju, Heiko Tamm, Kristjan Tiirik, Tauno Tekko, Geir-Kristjan Suurpere, Rasmus Tauts, Martin Hurt.
Varus: Karl Johan Pechter, Johannes Theodor Kollist, Tristan Koskor, Kevin Rääbis, Mihail Gutak, Kristjan Moks, Temari Nuuma.
Kasper Elissaar: Koosseisud on üsna ootuspärased. Paide poolelt on tänavu üsna head hoogu näidanud Kaspar Paur pingil. Tammeka koosseis on ilmselt parim, mis neil hetkel võtta.
18:45
Kasper Elissaar: Väravas auk - seetõttu avavile viibib.
18:47
Kasper Elissaar: Ei kipu veel mänguks minema - võrk täitsa lahti raamide küljest.
18:48
Kasper Elissaar: Tammeka pani palli mängu!
18:53
Kasper Elissaar: Mängu algus seni rahulik. Mõlemad meeskonnad otsivad ja kompavad.
18:53
Külastaja ee kommentaar
Palju umbes pealtvaatajaid?
18:53
18:54
Kasper Elissaar: No sajast inimesest võib vast rääkida. Väga palju rohkem ei julge lubada, aga no ega see silma järgi hindamine üsna keeruline ole ka. Tribüün ikkagi selgelt tühjemapoolne.
18:55
Kasper Elissaar: VäravTammeka läheb juhtima! Suurpere!
18:56
Kasper Elissaar: Pall värava ette ning Geir-Kristjan Suurpere vajutas kindlalt ühe puutega palli võrku.
18:56
Kasper Elissaar: Zahovaiko teisel pool Kütiga vastamisi, aga väravavaht tõrjub ületõste!
18:57
Kasper Elissaar: Selles suhtes lõi Suurpere ühe puutega, et võttis äärelt tulnud palli üles õhku ja virutas õhust palli tagumisse nurka. Kaunis tabamus see igatahes oli!
18:59
Kasper Elissaar: Tammeka otsib juba teist, aga suluseisu jäi praegu ründaja.
19:00
Kasper Elissaar: Uh! Zahovaiko on ikka terav. Vasaku jalaga kastijoonelt löök, aga lendas veidi mööda.
19:02
Kasper Elissaar: Paide saab esimese nurgalöögi, kui kellal tiksumas 15. minut.
19:03
Kasper Elissaar: Oi kui kavalalt mängiti! Tundus, et Ustaali pall oli lihtsalt kehv, kuid oligi nii mõeldud, et see tuleb madalalt etteposti, kust Leetma Zahovaikole jätkas, kelle löök oli ebatäpne.
19:05
Kasper Elissaar: Tammekal nüüd vasakult äärelt karistuslöök. Tiirik lasi palli kasti, aga otse väravavahile kätte.
19:07
Kasper Elissaar: Paide saab 20 meetri pealt karistuslöögi. Magus koht!
19:07
Kasper Elissaar: Suhteliselt keskel ka. Mida Zahovaiko välja mõtleb? Välja ja Sinilaid annavad ka oma sisendi sooritusele.
19:07
Kasper Elissaar: VäravVÄRAVA mõtlevad välja!
19:08
Kasper Elissaar: Sinilaid läks kaugemale, teeseldes, et tuleb hooga järgi. Välja ja Zahovaiko seisid palli juures. Välja mängis lahti ning Zahovaiko virutas seistes palli vasaku jalaga parema posti põrkest väravasse. 1:1!
19:10
Kasper Elissaar: Jasper otsib juhtväraavt, aga üle!
19:13
Kasper Elissaar: Kristjan Tiirik otsis ristnurka! Pall läheb siiski üle ja mööda.
19:15
Kasper Elissaar: Suurpere lõi ka peale, aga löök lendas mööda. Niinepuu pahandas seepeale kaitsjatega, et miks nad lasevad nii vabalt.
19:15
Kasper Elissaar: Kohe teisel pool elu! Rasmos Tomson virutas palli üle lati. Käib ühelt poolt teisele poole see mäng.
19:21
Külastaja RR kommentaar
Kas mäng toimub liivaväljakul?
19:21
Kasper Elissaar: Muru-liiva, jah.
19:23
Kasper Elissaar: Hoiatus35. minutil saab Martin Jõgi Zahovaikole sisselendamise eest kollase.
19:26
Kasper Elissaar: Pall käib endiselt ühelt poolelt teisele.
19:32
Kasper Elissaar: Värav44. minut ning Vjatšeslav Zahovaiko jätkab oma supermängu! Sai Karli Kütiga silmitsi, mängis temast mööda ja lükkas palli kindlalt tühja väravasse. Suurepärane sööt Jasperilt!
19:34
Kasper Elissaar: Oi kui hea terav pall Paide värava eest läbi, aga ühtegi Tammeka meest ei olnud jaol.
19:35
Kasper Elissaar: Avapoolaeg sai nüüd ka oma lõpu!
19:35
Kasper Elissaar: Tammeka alustas hästi ja läks juhtima, Paide veidi aktiviseerus, aga Tartu jätkas ka hästi. Pall käis ühelt poolt teisele poole ning avapoolaja lõpuks vedas Zahovaiko oma klassi ja kvaliteediga Paide ikkagi 2:1 ette. Põnev ja lahtine mäng. Ilmselt näeme veel väravaid.
19:42
Külastaja Jaan kommentaar
Sillamäel on nüüd hammaste kiristamist, et Zahovaiko minema löödi.
19:46
Külastaja Ints kommentaar
Kelle fänne rohkem kuulda on?
19:47
Kasper Elissaar: Tammeka.
19:48
Kasper Elissaar: Meeskonnad on tagasi väljakul!
19:49
Kasper Elissaar: Käib!
19:49
Kasper Elissaar: Poolajal vahetusi tehtud ei ole, tundub mulle.
19:55
Kasper Elissaar: Hoiatus51. minutil saab Jasper kollase. Pani selja tagant veidi tahtmatult jala taha Tautsile.
19:56
Kasper Elissaar: Niinepuu! Hea tõrje!
19:56
Kasper Elissaar: Vilistati siiski seal olukorras ka suluseis.
20:02
Külastaja Koopia kommentaar
Palju Suurperel väravaid on?
20:03
Kasper Elissaar: Flora vastu lõi ka ehk nüüd kaks.
20:04
Kasper Elissaar: Nüüd täiesti üllatavalt ei vilistatud Lauri Välja kasuks viga. Vajus tartlane talle väga selgelt selga. Oleks hea koha pealt karistuslöök võinud ja äkki isegi pidanud Paidele tulema.
20:04
Kasper Elissaar: Tund aega saab mängitud!
20:05
Kumb võistkondadest domineerib?
20:06
Kasper Elissaar: Mõlemad üritavad võrdselt. Kord veeretab Tammeka ja otsib, kord Paide.
20:06
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil saab Jasper puhkama ning Paur tuleb sisse. Täiesti hea mäng nigeerlase poolt. Tundub, et on talve jooksul Eesti paremini kohanenud.
20:07
Kasper Elissaar: Oi mis kaitse Paide poolt!
20:07
Kasper Elissaar: Joonepealt klaarisid kaitsjad palli ära.
20:07
Kasper Elissaar:  Vahetus64. minutil Suurpere välja ja Rääbis sisse Tartu poolelt.
20:09
Kasper Elissaar: Vahetus65. minutil Ustaal välja, Puhke sisse.
20:15
Kasper Elissaar: Hoiatus71. minutil Kaspar Paurile kollane ja Tartule penalti!
20:16
Kasper Elissaar: Värav2:2! Tauno Tekko lööb kindlalt vasakusse alumisse nurka. Niinepuu hüppab paremale.
20:19
Külastaja KK kommentaar
Kas Paide fänne ka kuulda on?
20:19
Kasper Elissaar: No sisuliselt ei ole.
20:20
Kasper Elissaar: HoiatusLauri Varendi saab 76. minutil Rääbise niitmise eest karistada.
20:20
Kasper Elissaar: 147 pealtvaatajat protokollis.
20:21
Kasper Elissaar: Zahovaiko lööb värava, aga suluseisust! Ei loe!
20:21
Kasper Elissaar: Aus otsus, tundub.
20:22
Kasper Elissaar: Rääbis tormas kiirrünnakule ja kukkus keha saamise järel. Kohtunik viga ei vilistanud.
20:24
Kasper Elissaar: Sinilaiu löök lendas kindlalt mööda.
20:24
Kasper Elissaar: Kümme minutit jäänud.
20:28
Kasper Elissaar: VäravRääbis! Kevin Rääbis 84. minutil! Tartu 3:2 ees!
20:29
Külastaja junn kommentaar
Kas Rääbis on miski ususektiga seotud,et tänab taevaseid jõude!
20:29
Kasper Elissaar: Ei oska öelda.
20:30
Kasper Elissaar: Vahetus86. minutil Zahovaiko puhkama, Rõivassepp sisse.
20:31
Kasper Elissaar: Aga väravast ka veel: Tiiriku läbiminek ebaõnnestus, pall veeres 20 meetri peale, kust Rääbis ühe puutega ristnurka selle vajutas. Kaunis värav!
20:32
Külastaja Oioi kommentaar
Pinge suht suur. See seis mulle meeldib, võiks lõppeda nii...
20:32
Kasper Elissaar: Paidele nurgalöök, kui kaks minutit jäänud.
20:32
Kasper Elissaar: Tammeka klaaris ära!
20:33
Kasper Elissaar: Viimane minut käimas! Tammeka 3, Paide 2.
20:34
Külastaja tartu kommentaar
TAMMEKA TAMMEKA
20:34
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit!
20:35
Kasper Elissaar: HoiatusKarli Kütt rääkis omale kollase välja.
20:36
Kasper Elissaar: HoiatusSinilaid ja Hurt lähevad tõuklema! Hurt saab kindlasti kollase ning ka Sinilaid saab.
20:36
Kasper Elissaar: HoiatusEemaldamineHurt saab teise kollase ka veel ja punane!
20:37
Kasper Elissaar: VahetusTauts puhkama, Koskor sisse. Kolm üleminutit juba täis.