Varus: Siim-Sten Palm, Tarmo Neemelo, Eino Puri, Allan-Axel Kimbaloula, Nicolas Galpin, Erkki Junolainen, Andre Järva.

Infonet: Mihhail Lavrentjev, Andrei Kalimullin, Aleksandr Semahhin, Aleksandr Volodin, Tanel Melts, Jevgeni Harin, Jüri Jevdokimov, Kassim Aidara, Trevor Elhi, Aleksandr Dmitrijev, Nikolai Mašitšev.
Varus: Matvei Igonen, Vladimir Avilov, Deniss Malov, Jevgeni Gurtšioglujants, Eduard Golovljov, Nikita Brõlin, Vladislav Kozlovs.

Kasper Elissaar: Meeskonnad on juba väljakul. Kalju mustades särkides ja Infonet valgetes.
Kasper Elissaar: Infonet pani palli mängu!
Kasper Elissaar: Elhi sooritas kaugelt esimese pealelöögi, mis oli väga ebatäpne.
16:33
Kasper Elissaar: Infonet on esimesed minutid palli hoidnud.
16:34
Kasper Elissaar: Joel Lindpere jaoks on täna tegemist muide esimese mänguga kunstmurul põhikoosseisus.
16:36
Kasper Elissaar: Publikut on täna Nõmmel palju. Nende parim publikunumber on kindlasti tulemas.
16:37
Kasper Elissaar: Kaljule esimene karistuslöök. Vasakust äärest.
16:37
Kasper Elissaar: Tsenderdusest lendas pall üle otsajoone.
16:40
Kasper Elissaar: Lindpere ja Purje heast koostööst jõudis pall hätsi Möölile, kelle terav tsenderdus tõi värava ette veidi elevust.
16:43
Kasper Elissaar: Elhi jõudis nüüd Harini söödust löögile, aga kaitsjad blokeerisid.
16:45
Kasper Elissaar: Milline eksimus! Lindpere tegi imeliselt kaitsjatele ära ja andis Artjom Dmitrijevile sellise mammu pea peale. Ründajal oli tühi värav ees, aga pani mööda. Dmitrijevi õnneks oli ta suluseisus ehk mõneti vedas tal. Muidu ei oleks sellist eksimust andestatud.
16:52
Kasper Elissaar: Artjom Dmitrijev teenis nurgalöögi Kaljule.
16:53
Kasper Elissaar: Lindpere palli taga.
16:53
Kasper Elissaar: Kalju mehed tegid kastis vea.
16:54
Kasper Elissaar: HoiatusAlo Bäregnrub saab selles olukorras mängu esimese kaardi.
16:54
Kasper Elissaar: 25 minutit nüüd täis tiksunud.
16:56
Kasper Elissaar: Aidara löök võttis rikošeti ja Infonetile nurgalöök.
16:57
Kasper Elissaar: Nurgalöögist löödi pall kastist välja, aga see jäi Infonetile, Meltsi ja Mašitševi hea ja efektne koostöö tulemusel lendas pall uuesti kasti, Jevdokimov sai peaga löögile, aga Teleš püüdis nahkkera.
16:58
Kasper Elissaar: Lindpere teenib vasakult äärelt karistuslöögi.
16:58
Kasper Elissaar: Lavrentjev püüdis Wakui jalalt tulnud palli.
16:59
Kasper Elissaar: Infonet sai kohe kontrarünnakusse, aga Mašitševi tsenderdus jäi Jevdokimovi jaoks liiga kaugele.
17:01
Kasper Elissaar:  Pool tundi mängitud, seis püsib viigis.
17:04
Kasper Elissaar: VäravHidetoshi Wakui viib Ats Purje tsenderdusest Kalju 34. minutil juhtima!
17:05
Kasper Elissaar: Purje tegi vasakul äärel kaitsjatele ära, pall värava ette ja Wakui saatis samuraihüppe toel oma jalaga palli tühja võrku.
17:11
Kasper Elissaar: Milline olukord! Lindpere pani Purjele imelise söödu liini taha, aga Lavrentjev tõrjus Purje löögi!
17:12
Kasper Elissaar: Jevdokimov proovib Telešit üle mängida, aga väravavaht püüab.
17:15
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud Kalju 1:0 võiduga!
17:16
Kasper Elissaar: Mäng on mõlemalt poolt üsna tagasihoidlik olnud, aga Kalju ilmselt väärib seda juhtväravat.
17:16
Kasper Elissaar: Teeme siit aga lühikese pausi ja jätkame teise poolaja eel.
17:30
Kasper Elissaar: VahetusInfonet teeb poolajal vahetuse: Harin välja, vigastusest naasnud Kozlovs sisse.
17:30
Kasper Elissaar: Mäng käib!
17:31
Kasper Elissaar: Infonet nüüd kahe ründaja peal.
17:31
Kasper Elissaar: Melts liikus äärele.
17:34
Kasper Elissaar: Teleš jättis nüüd korra värava tühjaks ja Jevdokimov proovis palli tühja väravasse tõsta, aga läks see tõste mööda.
17:37
Kasper Elissaar: Jevdokimov sai nüüd põlvele viga.
17:37
Kasper Elissaar: Tundub, et üsna tõsine olukord.
17:38
Kasper Elissaar: Golovljov on ründaja asemel mängu ka tulemas.
17:38
Kasper Elissaar: Infonetil oli nüüd kaks nurgalööki ja viimase järel tuli Teleš väravast ülikaugele välja ning hakkas kukkunud Aidara alt palli välja kaevandama. Väga kummaline olukord.
17:40
Kasper Elissaar: Vahetus55. minut. Jevdokimov, kellel varemgi tõsine põlvevigastus olnud, lahkub nüüd taas põlvetraumaga ja Golovljov tema asemel sisse.
17:40
Külastaja Jaan kommentaar
Aidara kukkus kui Lindpere käest tõmbas.
17:41
Külastaja junn kommentaar
kaua lindpere platsil vaevleb?
17:41
Kasper Elissaar: Kuni seis selline püsib, seni ilmselt võimalikult kaua.
17:46
Kasper Elissaar: HoiatusElhi saab nüüd 62. minutil tagantjärgi kollase.
17:50
Kasper Elissaar: Listmanni tsenderdused on täna ikka tõeliselt kehvad. Kui seda KTM-i reeglit ei oleks, siis ilmselt täna teda platsil ka ei näeks.
17:52
Kasper Elissaar: Golovljovil oli võimalus viiekasti joonelt löök sooritada, aga Telešile täpselt kätte.
17:56
Kasper Elissaar: Kas penalti Infonetile?
17:57
Kasper Elissaar: Kozlovs lendas kasti nurgas Kallastele sisse ja Infonet saab meeter kastist väljaspoolt karistuslöögi.
17:57
Kasper Elissaar: Hoiatus72. minutil räägib Wakui omale kollase välja.
17:57
Kasper Elissaar: Infonet mängis karistuslöögi lahti, aga Mašitševi löök blokeeriti.
17:58
Kasper Elissaar: Vahetus74. minutil Wakui puhkama, Eino Puri sisse.
18:01
Kasper Elissaar: Lindpere lendas nüüd Aleksandr Dmitrijevile sisse.
18:01
Külastaja kuri kommentaar
Kas Wakui tonkab Eesti keelt
18:01
Kasper Elissaar: Väga mitte.
18:02
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil Lindpere puhkama ja Neemelo sisse.
18:03
Kasper Elissaar: Volodini karistuslöögist lendas pall otse müüri.
18:04
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil Ats Purje puhkama ning Kimbaloula sisse.
18:07
Külastaja KTM kommentaar
Mis siis juhtuks kui Listmann saaks vigastada ning ei saaks mängu jätkata. Kuidas on see reegel KTMiga. Vahetusi pole alles ka
18:08
Kasper Elissaar: Siis ei juhtuks enam midagi. Kalju mängiks lihtsalt kümne mehega lõpuni. KTM-i reegel on punkt, mis sätestab, et vigastuse ja eemaldamise puhul, kui kõik vahetused on tehtud, võib ilma KTM-ita jätkata.
18:08
Kasper Elissaar: Mäng on hetkel pingeline, aga võimalustevaene.
18:08
Kasper Elissaar: Kuus minutit normaalaega jäänud.
18:10
Allan oleks ju Norwichiga nüüd Premieri saanud!
18:11
Kasper Elissaar: Muide praeguseks tundub, et rääkimise eest sai enne kollase siiski Lindpere, mitte Wakui.
18:13
Kasper Elissaar: Infonet oli nüüd kastis pikalt, aga lõpuks löögini ei jõudnudki.
18:13
Külastaja ... kommentaar
kas keegi teab kuhu see Quinteri Kaljust läks?
18:14
Kasper Elissaar: Ametlikult on vist klubita veel.
18:14
Kasper Elissaar: 875 pealtvaatajat tänavu Hiiul.
18:15
Kasper Elissaar: Paljas mees jooksis nüüd üle väljaku!
18:15
Kasper Elissaar: Vahetus90+1. ning Mašitšev välja, Avilov sisse.
18:16
Kasper Elissaar: Neli üleminutit.
18:17
Kasper Elissaar: Infonetile nurgalöök!
18:17
Kasper Elissaar: Kõik jõud kastis peale Lavrentjevi.
18:18
Kasper Elissaar: Aga ei saadud löögile.
18:20
Kasper Elissaar: Läbi! Kalju jätkab täiseduga! 1:0 võit, küllaltki teenitud võit Infoneti üle!
18:22
Kasper Elissaar: Puštov: "Võrdne mäng oli, aga momente Infonet lõi, aga ära ei suutnud neid lüüa ja see jääb kripeldama. Täna nii."
18:23
Kasper Elissaar: Purje: "Esimene poolaeg mängisime oma mängu, liigutasime palli, lõime olukordi, lõime värava. Teisel poolajal võtsime kaitsavamalt.

Minu töö oli äärest kaitse ette võtta, tast mööduda ja pall värava ette toimetada, see õnnestus ja Wakui tuli hea hooga ja lõi sealt ära."
18:25
Kasper Elissaar: Terehhov: "No väga raske mäng ikkagi. Infonet oli täna võrdne vastane ja esimene poolaeg mängis kontra peale, tekitas ka meile peavalu. Teine värav jäi meil tulemata ja pinge säilis lõpuni. Aga Infonet on võrdne vastane ja ei oodanudki, et midagi kergelt tuleb."