Laupäev, 25. aprill 2015
18:56
Rasmus Raidla: Tere õhtust, vutisõbrad!
18:57
Rasmus Raidla: Täna juba ühe kõva üllatuse pakkunud Premium liiga mänguvoor on peagi saamas lõppakordi, kui Narvas lähevad Ida-Viru derbis vastamisi kohalik Trans ja Sillamäe Kalev.
18:58
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt, aga olud nad ka siin eraldi välja toodud:
Trans: Roman Smiško, Roman Nesterovski, Pavel Avdejev, Marek Kaljumäe, Volodõmõr Kilikevitš, Artjom Škinjov, Vitalijs Zils, Vladislav Fjodorov, Roman Protassov, Aleksei Jahhimovitš, Tanel Tamberg.
Varus: Aleksei Matrossov, Dmitri Smirnov, German-Guri Lvov, Andrei Jõgi, Deniss Kulikov.
18:58
Rasmus Raidla: Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Igor Tšeminava, Igor Dudarev, Marius Cinikas, Andrei Sidorenkov, Darius Miceika, Denis Vnukov, Aleksandr Dubõkin, Janar Toomet, Daniil Ratnikov, Jaroslav Kvassov.
Varus: Eduard Usikov, Tihhon Šišov, Viktor Plotnikov, Aleksandr Ivanjušin, Deniss Tjapkin, Aleksandr Volkov, Kirill Novikov.
18:59
Rasmus Raidla: Ja läks!
19:00
Rasmus Raidla: Koosseisudes suuremaid šokke ei tundu olevat. Transi poolelt jääb eemale mängukeeluga Vitali Andrejev. Sillamäe on keskväljal Deniss Tjapkini asemel tänavu esimest korda algkoosseisu usaldanud Denis Vnukovi.
19:01
Rasmus Raidla: Kvassov ja Smiško põrkavad kohe kokku, aga tundub, et saavad mõlemad mängumehed jätkata.
19:03
Rasmus Raidla: Sillamäe fännid juba omasid ka valjuhäälselt toetamas. Mäng ise veel tuure kogumas.
19:05
Rasmus Raidla: Sillamäe hetkel pisut enam palli valdmas, aga Smiškod tõrjetööle veel sunnitud pole.
19:08
Rasmus Raidla: Sillamäel teenis järjest kaks nurgalööki, aga esimene Sidorenkovi üritus läks pikaks ja teise püüdis Smiško probleemideta.
19:10
Rasmus Raidla: Narva esimest korda ohtlik, aga üritus maandub Sillamäe värava katusel.
19:12
Rasmus Raidla: Toometilt terav pall alla, värava ees võitlevad Kvassov ja Smiško ning kuigi sadamalinlased nurgalööki nõudsid, määrab peakohtunik Andrei Karhu väravavahi väljalöögi Transile.
19:13
Rasmus Raidla: Tšeminava proovib nüüd kastist keerulisest löögiasendist Transi väravat ohustada, aga üritus lendab napilt Smiškoni välja.
19:16
Rasmus Raidla: Värav SILLAMÄE EES! KVASSOV!
19:17
Rasmus Raidla: Pikk pall kasti, Daniil Ratnikov lööb väravale, see üritus blokeeritakse ära, aga jätkuolukorras põrkub pall otse Kvassovile, kes nahkkera omaks võtab ning seejärel probleemideta 1:0 tabloole kirjutab.
19:20
Rasmus Raidla: Kodumeeskond Trans nüüd värava järel ka ärganud. Viimased kolm minutit mäng nende pallivaldamise tähe all möödunud.
19:21
Rasmus Raidla: HoiatusKohtumise esimene kollane kaart Aleksandr Dubõkinile (Sillamäe), kes 22. minutil paremal äärel Fjodorovi maha võttis.
19:22
Rasmus Raidla: Värav 2:0 Sillamäele! Iluvärav DUBÕKINILT!
19:23
Rasmus Raidla: Kontrarünnakust pikk pall Dubõkinile, kes kasti ääres pikalt mõtlemata efektse ülepuusa löögi üle Smiško postipõrkest võrku saadab!
19:24
Rasmus Raidla: Trans nüüd nurgalöögist ohtlik, aga suunatakse pall täpselt Starodubtsevi käte vahele.
19:25
Rasmus Raidla: Vahetus Ja sunnitud vahetus Sillamäel: 26. minutil kerge trauma saanud Janar Toomet välja ning Viktor Plotnikov tema asemel kunstmurule.
19:29
Rasmus Raidla: Võib öelda, et Sillamäe on küll domineerivam pool olnud, aga kas nad nüüd päris 2:0 eduseisu väärivad? Enda olukorrad on igatahes edukalt ära lahendatud ja eks näis, kas Aleksei Jagudini juhendatavad suudavad sellele vasturohtu leida.
19:33
Rasmus Raidla: Trans jälle keskväljal kiigutamas, aga Sillamäe kaitsekolmandikul kaovad punasärkide ideed ja otsutavus ära.
19:35
Rasmus Raidla: Vitalijs Zils üritas ligi 20 meetrilt karistuslööki välja kalastada, aga Karhu vile vaikib.
19:35
Rasmus Raidla: Kontrarünnakust leiab Ratnikov kohe Kvassovi, aga Smiško teeb end piisavalt suureks ning toob 1-1 olukorra ära!
19:38
Rasmus Raidla: Transile juba mitmes lubavast kohast karistuslöök, aga tsenderdus on ideetu ja raisatud palli nopib Starodubtsev.
19:40
Rasmus Raidla: Penalti? EI! Kollane sukeldumise eest! Kilikevitš (Trans) murrab kasti ning teeb pöörde paremale, misjärel ta Miceika kontakti järel murule viskub. Penalti asemel näitab Karhu aga hoopis hoiatuskaarti.
19:41
Rasmus Raidla: Kilikevitš taas aktsioonis! Saab tsenderduse järel peaga löögile, aga Starodubtsev toob reflekstõrjega palli ära.
19:44
Rasmus Raidla: Poolaja viimane minut, kas Trans suudab enne vilet veel midagi päästa?
19:45
Rasmus Raidla: Ja kõlab vile poolaja lõpu märgiks!
19:46
Rasmus Raidla: Minnakse riietusruumi siis Sillamäe 2:0 eduseisul. Võib öelda, et väga tempokas ja derbile vääriline tuline mäng.
19:47
Rasmus Raidla: Trans ei mänginud üldse halvasti, aga kaks tähelepanematust kaitses karistati kiirelt ära. Kui nüüd kodumeeskond suudaks ühe kiirelt tagasi lüüa, siis kindlasti saab täna veel kirgi kuhjaga näha.
19:47
Rasmus Raidla: Hetkel teeme väikese pausi, oleme tagasi, kui tiimid taas kunstmurul.
19:58
Külastaja junn kommentaar
Palju ka rahvast on?
19:59
Rasmus Raidla: Pakuks midagi 200-300 vahele. Väärib ka mainimist, et juba Sillamäe fännirühmitus on ligi 20-pealine.
20:00
Rasmus Raidla: Ja kõlas vile teise kolmveerandtunni alguse märgiks!
20:01
Rasmus Raidla: Tundub, et kumbki pool vahetusi poolajal ei teinud.
20:03
Rasmus Raidla: Hea võimalus Dubõkinil! Aga löök lendab napilt Transi puurist mööda.
20:05
Rasmus Raidla: Cinikase tsenderdus leiab kastis uhkes üksinduses seisva Kvassovi, aga ukrainlasest ründaja pealöök Smiško väravat ei ohusta.
20:07
Rasmus Raidla: HoiatusRoman Nesterovski (Trans) võtab värava poole suundunud Ratnikovi maha ning teenib selle eest 52. minutil kollase kaardi.
20:07
Külastaja Jass kommentaar
Tabeliseis na omamoodi. Kaksik, kolmik ja tagumine viisik. Mehed, rünnakule!
20:09
Rasmus Raidla: Kaljumäe karistuslöök 25 meetri pealt lendab ilusti Sillamäe värava suunas, aga jääb pisut nõrgaks ning Starodubtsev püüab suuremate probleemideta.
20:13
Rasmus Raidla: VahetusSillamäe peab juba teise sunnitud vahetuse tegema: võitluses Avdejeviga saab Marius Cinikas niivõrd pahasti viga, et enam mängu jätkata ei saa. Tema asemel tuleb väljakule 42-kordne koondislane Tihhon Šišov, kes muide teenib oma esimesed mänguminutid tänavuses Premium liigas.
20:15
Rasmus Raidla: Hoiatus Vnukov (Sillamäe) võtab 60. minutil keskväljal tehtud vea eest kollase.
20:16
Kas sarnase meistrivõistluste süsteemi juures on hooaja lõpuks keegi ka 100 punkti piiri ületanud? Teoorias ju võimalik.....
20:17
Rasmus Raidla: Viimati oli säärasele tähisele kõige lähemal Levadia, kes 2009. aastal meistriks 97 punktiga krooniti.
20:18
Rasmus Raidla: VahetusKahju, veel üks vigastusest tulenev vahetus: Aleksei Jahhimovitš lonkab väljakult minema, tehes ruumi Dmitri Smirnovile.
20:18
Rasmus Raidla: Trans peab nüüd lootma, et nende keskkaitsja vigastuspaus väga pikaks ei kujune. Muidu võivad nende edasised mängud vägagi keerukaks kujuneda.
20:19
Rasmus Raidla: Vigastuste vahel mängupildist nii palju, et esimese poolaja lõpus nähtud Transi duhh on vähemalt senise 20 minuti põhjal kadunud. Eks näis, kas suudetakse viimase 25 minutiga veel midagi päästa.
20:24
Rasmus Raidla: Täna mitmel puhul aktiivsust üles näidanud Dubõkini tsenderdus leiab teiselt äärelt Viktor Plotnikovi, aga vasakääre puude läheb pikaks, tulemuseks väravalöök Transile.
20:25
Rasmus Raidla: Škinjov üritab Dubõkini iluväravat kopeerida ja terava nurga alt tähti taevast alla tuua, aga nooruki löök lendab Narva õhtusse.
20:26
Rasmus Raidla: Trans värava all ohtlik! Aga segaduse suudab esimesena klaarida Igor Dudarev.
20:28
Rasmus Raidla: Hetkel väga keeruline Transi comebacki näha, aga noh..kui üks värav lähima 10 minuti jooksul tagasi löödaks, oleks kõik võimalik.
20:30
Rasmus Raidla: Värav OPPAAA! TRANS VASTAB! KILIKEVITŠ!
20:30
Külastaja 1 kommentaar
ja 1 olemas!!!
20:31
Rasmus Raidla: Sööt-löök leiab kastist Volodõmõr Kilikevitši, kes oivalise esimese puute järel kukkumise pealt nahkkera värava poole saadab, Starodubtsevi kunstmurule naelutab ning 2:1 tabloole kirjutab!
20:31
Rasmus Raidla: Viimased 15 minutit tõotavad nüüd oi kui tulised tulla.
20:34
Rasmus Raidla: Sillamäe on nüüd küll enda kaitsekolmandikule surutud. Kas peetakse viimased kuraditosin minutit vastu?
20:35
Rasmus Raidla: VahetusSillamäe viimane vahetus: Jaroslav Kvassov välja ja Deniss Tjapkin sisse. Selgelt kaitsva suunitlusega käik.
20:40
Rasmus Raidla: Denis Vnukov (Sillamäe) üritab 20 meetrilt tõnisvannalikku pommlööki, aga üritus julgelt üle värava.
20:42
Rasmus Raidla: Kilikevitšil võimalus sangariks tõusta! Aga löök viiekasti nurgast lendab meetreid väravast üle.
20:42
Pikk see tjapkin on?
20:43
Rasmus Raidla: Kaks minutit normaalaja lõpuni. Kas Trans päästab viigi?
20:45
Rasmus Raidla: Ja nüüd hea koha pealt Narvale trahvilöök! Vasakult äärelt suurepärane võimalus pall alla panna.
20:45
Rasmus Raidla: Lisati kolm üleminutit.
20:46
Rasmus Raidla: Nurgalöögi võlus Trans antud olukorrast välja.
20:46
Rasmus Raidla: Sealt aga hoopis kontra Sillamäele. Selle olukorra suutis Smiško siiski neuerlikult välja tulles ära nullida.
20:47
Rasmus Raidla: Minut ja 30 sekundit lõpuni. Sillamäe võidupunktidele väga lähedal.
20:48
Rasmus Raidla: SMIŠKO paneb palli maha ja hakkab ise tulema!

20:48
Rasmus Raidla: Leiab vasakult äärelt Andrei Jõgi, aga sealt edasi lahendust ei tule. Ja kõlab ka lõpuvile!
20:50
Rasmus Raidla: Seega väga-väga magused võidupunktid Sillamäele. Ida-Viru tiimid pakkusid väga huvitava ja tulise duelli, kus võrdsete heitluses tõmbas sedapuhku pikema õlekõrre külalismeeskond.
20:50
Rasmus Raidla: Oli põnev vutilaupäev, mina tänan jälgimast. Olge lainel, peagi järelkaja ja ülevaade tulemas. Uute kohtumisteni!