Teisipäev, 28. aprill 2015
18:52
Rasmus Raidla: Ilusat teisipäeva, vutisõbrad!
18:53
Rasmus Raidla: 7 minuti pärast saab avavile Evald Tipneri veerandfinaalkohtumine FC Flora ja Sillamäe Kalevi vahel.
18:54
Rasmus Raidla: Teine tänane veerandfinaal Paide ja Infonet II vahel on juba alanud. 11 minuti järel on kodumeeskond Paide juba 1:0 juhtimas. Skooritegijaks 2. minutil Jasper Uwaegbulam.
18:56
Rasmus Raidla: Olgu ka öeldud, et kui hooaja eel sahistati veel, et Infonet võib duubli kaudu eurokohta püüda ning oma talvised täiendused Evald Tipneris mängima saata, siis on täna peale mindud täiesti tavalise duubelsatsiga ning see lubab eeldada, et Paide sealt paarist edasi läheb. Aga eks seal on veel ligi 80 minutit mängida ja kõike võib juhtuda.
18:57
Rasmus Raidla: Meie aga keskendume peamiselt A. Le Coq Arenal toimuvale. Selle mängu koosseisud on ka uudise üleval ära toodud. Peagi käime need ka siin pisut lähemalt läbi.
18:57
Rasmus Raidla: Meeskonnad Lillekülas murule astumas!
18:58
Rasmus Raidla: Aga koosseisudest siis: Flora: Mait Toom, Markus Jürgenson, Madis Vihmann, Enar Jääger, Gert Kams, German Šlein, Zakaria Beglarišvili, Andre Frolov, Sakari Tukiainen, Irakli Logua, Maksim Gussev.
Varus: Magnus Karofeld, Nikita Baranov, Mihkel Ainsalu, Janar Õunap, Kevin Aloe, Joseph Saliste, Rauno Alliku.
18:59
Rasmus Raidla: Ehk suurimad üllatused siin Baranovi ja Alliku pingile jäämine. Samuti on tribüünilt mängu jälgimas Rauno Sappinen, keda asendab keskväljal German Šlein.
18:59
Rasmus Raidla: Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Igor Tšeminava, Igor Dudarev, Marius Cinikas, Andrei Sidorenkov, Denis Vnukov, Darius Miceika, Aleksandr Dubõkin, Janar Toomet, Daniil Ratnikov, Jaroslav Kvassov.
Varus: Eduard Usikov, Tihhon Šišov, Aleksandr Ivanjušin, Deniss Tjapkin, Kirill Novikov, Viktor Plotnikov, Aleksandr Volkov.
19:00
Rasmus Raidla: Sillamäe koosseisus ühtegi suuremat üllatust pole. Märkimist väärib asjaolu, et laupäeval Transi vastu traumadega väljakult lahkunud Janar Toomet ja Marius Cinikas täna algrivistuses alustamas.
19:01
Rasmus Raidla: Ja Flora pani palli mängu!
19:01
Külastaja ... kommentaar
Kus on pealtvaatajad? Kas 2000 vähemalt olemas:)
19:02
Rasmus Raidla: Flora fänne tavapäraselt palju ja lasid nad juba ka laulu lahti. Peatribüünil, tõsi, inimesi hetkel vähevõitu. Aga eks tööpäev ja loodetavasti eestlastele omase hilinemisega publikut ka juurde voorib.
19:04
Rasmus Raidla: Esimene nurgalöök Florale.
19:04
Rasmus Raidla: Aga Frolovi tsenderdus madalalt esiposti ja Ratnikov klaarib.
19:05
Rasmus Raidla: Olgu karikavõistluste kohta veel siis nii palju öeldud, et kui täna leiab aset kaks kohtumist, siis ülejäänud duellid saavad lahenduse homme. Kolmapäeval vastamisi Nõmme Kalju-Jõhvi Lokomotiv ning FCF TLÜ ja FC Flora II.
19:06
Külastaja Tere kommentaar
kas keegi ka rulliga on juba põmmutanud
19:06
Rasmus Raidla: Vanad head "rulli" veel tulnud pole. Jääme ootama, kuigi see pigem madalamate liigade nähtus.
19:07
Külastaja mart kommentaar
kas flora ja flora II saavad enne finaali ka kokku minna?
19:07
Rasmus Raidla: Poolfinaalide loosi veel toimunud pole. Et saavad ikka jah.
19:08
Rasmus Raidla: Sillamäe nüüd kaks korda paremalt äärelt tribüünil tsenderdanud. Esimene kord patustas Dubõkin, sedapuhku Ratnikov.
19:10
Rasmus Raidla: Flora hetkel palli enam palli valdamas, aga üldiselt mõlemalt pooled seni vägagi otsivad. Kuna mängupilt palju kõneainet ei paku, olgu öeldud, et muru A. Le Coq Arenal kenasti kevadiselt roheliseks värvunud.
19:10
Külastaja aksel kommentaar
Kuhu on kadunud Flora 1500+ publik?
19:11
Rasmus Raidla: Florale nüüd paremalt äärelt hea võimalus karistuslöök värava alla saata.Hoiatus Tehtud vea eest võttis Janar Toomet 8. minutil ka kollase kaardi.
19:11
Rasmus Raidla: Aga Beglarišvili kaarpalli püüab Starodubtsev probleemideta.
19:13
Rasmus Raidla: Värav FLORA JUHIB! SAKARI TUKIAINEN!
19:13
Rasmus Raidla: Mõnevõrra ootamatult leitakse soomlane kastist täiesti vabalt ning tekkinud ruumi ründaja ka kasutamata ei jäta, veeretades nahkkera kindlalt allanurka. 1:0 Florale!
19:14
Rasmus Raidla: Flora fännid tänavad väravakütti lauluga "Lenda, Sakari, lenda!"
19:15
Rasmus Raidla: Sillamäe vastusele lähedal! Ratnikov riivab nurgalöögist tulnud palli ning nahkkera lendab Mait Toomi värava poole - puurilukk siiski mees omal kohal ja toob olukorra altnurgast ära.
19:19
Rasmus Raidla: Flora otsib teist! Terav pall värava eest läbi, aga Tukiainen ei küündi selleni.
19:19
Külastaja pets kommentaar
Kas on mingi kindel põhjus ka, miks Ratnikov koondises ei mängi ? Oskused on kutil ju olemas.
19:21
Rasmus Raidla: Oi kui hästi Logua nüüd vasakul äärel ette võtab ja kasti murrab. Seal abhaasilt ka terav löök, aga paraku kedagi tagapostis löök-söötu sisse suskamas pole.
19:22
Rasmus Raidla: Nüüd omakorda Sillamäel ohtlik trahvilöök paremalt.
19:23
Rasmus Raidla: Värav VÕTKE VÄLJA POISID! SIDORENKOV!
19:23
Rasmus Raidla: Suurepärane keerutus etteposti - Mait Toom on võimetu!
19:23
Rasmus Raidla: Tõeline iluvärav ja 1:1 viigiseis on tõsiasi.
19:25
Rasmus Raidla: Flora nüüd viigivärava järel taas näljaselt tabamust otsimas. Ausalt öeldes oli neil 1:0 juhtseisus mitu head võimalsut edu duubeldada ning mäng sisuliselt otsustada.
19:25
Külastaja Talupoiss kommentaar
Kas sellele mängule tulb ka korduskohtumine või selgub edasipääseja täna?
19:26
Rasmus Raidla: Edasipääseja selgub igal juhul täna jah. Et võime ka penalteid näha.
19:28
Rasmus Raidla: Suurepärane sööt liini taha Kvassovile, kes kasti joonelt ka lööki proovib. Üritus korralik, aga pisut liialt keskele ning Toom suudab pareerida.
19:29
Külastaja r kommentaar
Kas Floral ja Sillamäel sõltub sellest mängust ka kes euromängudele saab ja kellel peale Levadia on klubidest eurokoht olemas?
19:37
Rasmus Raidla: Vahepeal tehnilised viperused. Loodetavasti need nüüd seljatatud.
19:37
Rasmus Raidla: Õnneks midagi põrutavat vahepeal ei toimunud. Just lõi Beglarišvili peale, aga Starodubtsev püüab keskele tulnud palli.
19:37
Kalju pääseb ikka vast edasi.
19:37
Vabandust euromängudele.
19:38
Rasmus Raidla: Aga eurokohad on jah mullustel medalitiimidel kindlustatud. Pisut lahtine on see veel eelmisel hooajal neljandaks jäänud Kalju jaoks, aga kui nende peamiseks ohustajaks peeti Infoneti võimalikke vangerdusi, siis tundub, et praegune ainuliider saab ka suvel ilusti rahvusvahelisel areenil mängida.
19:41
Rasmus Raidla: Eemaldamine PUNANE SILLAMÄELE!CINIKAS VÕTAB VIIMASE LOOTUSE VEANA TUKIAINENI MAHA!
19:41
Rasmus Raidla: Teenitud karistuslöögi saadab Beglarišvili keskele ja Sillamäe puurilukk Starodubtsev püüab.
19:42
Rasmus Raidla: Aga punase kaardi olukorras saadeti siis pall liini taha Tukiainenile, kelle värava peale minnes Cinikas õlast maha tõmbas ning rumala punase kaardi võttis.
19:43
Rasmus Raidla: Vahetus Sillamäe teeb vähemusse jäämisest tulenevalt kohe ka vahetuse - tipuründaja Jaroslav Kvassov 42. minutil välja ning paremkaitsja Tihhon Šišov sisse.
19:43
Rasmus Raidla: Väga raskeks läheb Sergei Frantsevi juhendatavatele mäng nüüd.
19:44
selline kõhutunne on, et paide võidab karika
19:44
Külastaja asd kommentaar
Teemaväliselt, kas viljandi vs paide mäng toimub 2.mail pärnus või viljandis ? soccernet näitab viljandit kodumeeskonnana aga jalgpall.ee näitab et toimub paides ??
19:44
Rasmus Raidla: Peaks ikka Paides see kõnealune mäng toimuma.
19:46
Rasmus Raidla: Esimesele poolajale lisati üks minut.
19:47
Külastaja euro kommentaar
Paide saab ka karikavõidu korral Euroopasse.
19:48
Rasmus Raidla: Ja poolajavile!
19:48
Rasmus Raidla: Mängu domineeris kohtumist juhtima asunud Flora. Sillamäe suutis aga Sidorenkovi iluvärava järel vastata. Lõpu eel külalistele väga valus punane, mis teise kolmveerandtunni nende jaoks väga keeruliseks teeb.
19:49
Rasmus Raidla: Aga jalgpall on ümmargune ja hetkel seisab tablool viik. Jääme ootama, mida teine poolaeg toob. Praegu lühike paus.
19:50
Floral on ju nkn eurosarja koht käes, seega nende karikavõit viiks Kalju Euroopasse või siis selle, kes finaalis teine oleks?
19:50
Rasmus Raidla: Uute reeglitega saab karikavõistluste kaudu Euroopa-pääset lunastada vaid võites. Finaali pääsemisest enam ei piisa.
19:52
Külastaja 4 kommentaar
Seega Flora karikavõit viib Kalju euroopasse?
19:53
Rasmus Raidla: Jah.
19:55
Külastaja Henri kommentaar
Nõme reegel, kuigi üldiselt hoian pöialt Florale, siis seekord loodan, et karika võidab Kalju, vähemalt oleks sellest mingit kasu.
20:02
Rasmus Raidla: Meeskonnad taas murul ja läks teine poolaeg
20:03
Rasmus Raidla: Teises tänases karikamängus vahepeal Paide 3:0 juhtima läinud. 52. ja 53. minutil täpsed Jasper Uwaegbulam ning Lauri Varendi.
20:03
Külastaja Jass kommentaar
Flora ülemfilosoof unustab elementaarse vutitõe! Pall tuleb alati viia võimalikult kiiresti eemale oma väravast! Lõpmatult "juulitada" võib vastaspoole kolmandikus. Jäärapäisusele leitakse kindlasti hea rohi. Mõnes mängus kolm tükki sisse lasta (nagu tänagi juhtus), küll siis vutikruvid paika keeratakse. Ilusat jalgpallimängu!
20:06
Rasmus Raidla: Sillamäe selgelt mängu tapma tulnud ja üritavad selle kohtumise lisaajale viia.
20:07
Rasmus Raidla: Oi kui hea ja terav pall Maksim Gussevilt alla, aga paraku jääb Tukiainenil löögile pääsemisest napid sentimeetrid puudu.
20:09
Rasmus Raidla: Vahetus52. minutil Sillamäe teine vahetus: Toomet välja ja Kirill Novikov sisse.
20:10
Rasmus Raidla: Ilmselt jällegi selle tagamõttega tehtud, et Toometi suurim trump just kaitsemäng ei ole, aga just kaitsta hetkel sadamalinlastel on vaja. Lisaks oli vasakäärel ka kollane kaart all.
20:13
Külastaja . kommentaar
viigi korral lisaaeg ja penaltid?
20:13
Rasmus Raidla: Nii on. 33 minutit + üleaeg veel selleni minna.
20:15
Rasmus Raidla: Igor Dudarev proovib 35-40 meetrilt tähti taevast alla tuua, aga napilt oleks tulemuseks hoopis "Tafka-pomm" tulnud - julged 9-10 meetrtit väravast mööda.
20:20
Rasmus Raidla: Vahetus Nii Sillamäe kui Flora vahetavad: 63. minutil Gussev ning Vnukov välja. Alliku ja Tjapkin vastavalt sisse.
20:23
Külastaja Keeks kommentaar
Kus Aland kadunud on? Kas mingi vigastus või on surutud duublisse?
20:30
Rasmus Raidla: Ei taha see nett siin pressisektoris kuidagi püsida.
20:31
Rasmus Raidla: Igatahes vahepeal oli Flora väga lähedal väravale, aga nii Tukiaineni kui Logua löögid tõi Starodubtsev osavate reflekstõrjetega ära.
20:31
Rasmus Raidla: Nüüd viimastel minutitel ka Alliku korralikult ärevust tekitanud, aga napilt tema üritused väravast mööda lennanud.
20:32
Rasmus Raidla: 75. minut hetkel tiksumas. Kas Sillamäe suudab asja lisaajale venitada?
20:33
Rasmus Raidla: Darius Miceika hetkel platsi kõrval ravi saamas, nii et praegu Flora 11 meest Sillamäe 9 vastu.
20:33
Külastaja junn kommentaar
sillamäe on ikka korralikult ära surutud!
20:35
Rasmus Raidla: Logua proovis 20 meetrilt karistuslööki, aga madal pomm meetrike Starodubtsevi puurist mööda.
20:35
Rasmus Raidla: Ja Miceika ei saagi mängu jätkata! Nii et Sillamäe olukord ülimalt keeruline. Neil ju ka kõik vahetused tehtud.
20:41
Külastaja jake kommentaar
Publikut vist 100 kuni 150?
20:41
Külastaja Wow kommentaar
Kui nüüd Sillamäe võidaks, siis müts maha!
20:41
ei noh Flora peaks Levadiaga mängu eel ikka katsuma asja kiirelt ära tegema!
20:41
Külastaja katakomb kommentaar
kalev nüüd kahega vähemuses?
20:42
Rasmus Raidla: Sillamäe kahega vähemuses jah. Publikut loendasime enne 200 kanti.
20:42
Rasmus Raidla: Värav FLORA VÕTAB ÄRA!!! LENDAV SOOMLANE TUKIAINEN!
20:43
mitmes värav see tänavu juba tugiainele on?
20:43
Rasmus Raidla: 86. minutil põrkab pall kasti, Logua tulistab peale, see tuuakse joonelt ära, aga "lauas" on esimesena ei keegi muu, kui Tukiainen, kes palli mõnelt meetrilt värava lakke virutab ning Flora 2:1 ette viib!
20:44
Rasmus Raidla: Soome Kakkonenist tulnud soomlane tänavu Premium liigas 4 tükki löönud.
20:46
Rasmus Raidla: VahetusFlora vahetab: 89. minutil Andre Frolov välja ja Mihkel Ainsalu sisse.
20:47
Rasmus Raidla: Aland peaks hetkel vigastatud olema.
20:47
Kus Richard Aland on?
20:47
Külastaja oll kommentaar
Tšisov on ikka täiega alla käinud.
20:48
Rasmus Raidla: Kolm üleminutit - kas Sillamäe suudab kahega vähemuses veel midagi päästa?

20:49
millal poolfinaalide loos on?
20:49
Rasmus Raidla: VahetusFlora viimane vahetus: Logua välja ning Joseph Saliste sisse.
20:51
Rasmus Raidla: JA LÄBI! FLORA POOLFINAALIS!
20:52
Rasmus Raidla: Sillamäe pidas vähemuses küll vapralt vastu, aga lõpuks tõi Flora surve tulemuse ja 2:1 võit on tõsiasi. Mängupall läheb täna kindlasti ei kellelegi muule kui Sakari Tukiainenile.
20:52
Rasmus Raidla: Mina tänan jälgimast, oli huvitav vutiõhtu. Peagi järelkaja ja ülevaade tulemas.