Teisipäev, 5. mai 2015
21:33
Tanel Tursk: Tere õhtust!
21:34
Tanel Tursk: Mida täna tulemuseks pakume? Kas Soccernet.ee külastajad näevad Juventusel võimalusi?
21:36
Tanel Tursk: Mina isiklikult nende koosseisu võimetes väga ei kahtleks. Pigem on küsimus selles, kas Meistrite liiga suure vastase tempoga kohaneda suudetakse? Serie A on Juventuse jaoks veidi mõtetuks sõtkumiseks muutunud ning tänavusel hooajal pole suutnud keegi neid väga sundida ka. Siis on kodumaal asju rahulikult võetud ning pea igas mängus umbes 50%-75% oldud. Samamoodi tundus, et mängiti ka näiteks Monaco vastu. Reali vastu aga seda luksust lubada ei saa.
21:37
Tanel Tursk: Real näitas vähemalt Sevilla vastu, et nende puhul on raske öelda, mis sealt välja tuleb. Mul endal jäi küll kohtumine nägemata, kuid kuuldu põhjal oli Reali kaitseliin olnud üsna sõelapõhi.
21:40
Tanel Tursk: Real siis muideks viimastes mängudes üsna mitu väravat löönud Chicharito pingile jätnud nagu ma päeval Hispaania meediast ka aru sain ning eelvaatesse postitasin. Gareth Bale ja Cristiano Ronaldo rünnakul, viimane siis ilmselt duost kõige kõrgemal.
21:41
Külastaja Jako kommentaar
Reaalllll Vamos
21:42
Tanel Tursk: Itaalia klubide mängueelsed hümnid tekitavad staadionil alati hea atmosfääri. Juventusel, Interil, Romal, Fiorentinal ja Milanil kõigil korralik enesekindlusetõstja.
21:43
Külastaja ... kommentaar
Juventus võidab 2:0
21:45
Külastaja saarlane kommentaar
Tarvas üllatas Tartut korvpallis ja nüüd Juventus üllatab võiduga Reali..
21:45
Tanel Tursk:  Mängu algus veidi viibib tundub. Alles kätlevad mehed.
21:46
Tanel Tursk: Juventuse kodustaadion täna täiesti täis otseloomulikult. Kuigi tippklubi oma kohta mahutab see üsna vähe ning on vaieldamatult üks modernsemaid, siis tänavuse hooaja Serie A matšide ajal, eriti lõpu poole, on seal samas üsna palju tühje kohti olnud.
21:47
Tanel Tursk: Isegi Antonio Conte oli tribüünil näha. Mees, kes Juventuse praeguseks jõuks ehitada aitas.
21:48
Tanel Tursk: Mäng on ka alanud!
21:50
Tanel Tursk: Alguse tempo on olnud väga paljulubav. Juventus on juba paar korda hambaid näidanud ja fännid on üles köetud. Saame mängu.
21:51
Külastaja mang kommentaar
Tevez lööb esimesel poolajal jalaga, balelt teinepoolaeg peavärav, marcelo tsenderdusest.
21:55
Tanel Tursk:  Värav ALVARO MORATA!!!!!! 1:0 JUVENTUS!
21:56
Tanel Tursk: Teenitud värav. Väga teenitud värav. Juventus on teravalt alustanud ja Reali eksimusi noolinud. Teveze löök tõrjuti Casillase poolt värava ette ning Morata lööb tühja. Õige otsus ka mitte suluseis määrata.
21:56
Tanel Tursk: Ancelotti nägu läks õige mossi, kui Reali endine mängija skoori tegi.
22:00
Tanel Tursk: Tähistama muideks Morata ei hakanud. Vaatas vaid seda, et kohtunik lippu ei tõstaks.
22:04
Tanel Tursk: Pärast väravat on Real palli rohkem kontrollima hakanud, kuid peale Kroosi terava kauglöögi pole veel väga ähvardatud.
22:05
Tanel Tursk: Uskumatu kui odavalt Real palli kaotab.
22:13
Tanel Tursk: Värav Real viigistab ning seis on 1:1!
22:13
Tanel Tursk: Ronaldole üks väga lihtne värav.
22:15
Tanel Tursk: James annab värava ette pehme palli, mis Buffoni mängust välja jätab ja Ronaldo lükkab meetrilt tühja. Kahe värava kokkuliidetud kaugus väravast on vist napilt üle 2 meetri.
22:15
Külastaja T kommentaar
Suht lihtsalt Juve lasi hetkel.
22:15
Millal viimati Itaalja klubi meistrite... finaalis mängis,mis aastal.
22:15
Tanel Tursk:  2010.
22:16
Tundub, et Real noolib siit ka teist väravat, viiki küll hoidma ei hakata. Mis Tanel arvad?
22:17
Tanel Tursk: Ma usun küll, et see mäng läheb tempokalt edasi. Real ja Juve tahavad mõlemad skoorida.
22:18
Külastaja .... kommentaar
Eelringe arvestamata on Ronaldol nüüd mitu CL väravat?
22:19
Tanel Tursk: Väidetavalt 76, aga ma ei tea, kas ta on eelringis mänginud või skoorinud.
22:20
Külastaja yo kommentaar
Ramos on ikka väga kehva keskväljal...
22:21
Tanel Tursk: Täna on ta tõesti kohutav olnud. Kaotab palli ning ei suuda ka oma kaitseliini turvata.
22:24
Tanel Tursk: Juventuse rünnakud olukordades, kus Real on kaitsesse jõudnud, on samas ideetud. Jäävad väga üksikuks nende ründajad mustade särkide vahele.
22:25
Loovus rünnakutel suht puudub, Real jookseb ka end kinni suht.
22:28
Tanel Tursk: Real nüüd tegi nüüd väga hea rünnaku kiirete söötudega! James latti peaga! Seejärel Marcelo löök napilt üle.
22:34
Tanel Tursk: Esimene poolaeg läbi ning korralik vaatemäng olnud seni! Seis üsnagi aus 1:1, kuigi pigem on minu silmis parem olnud Real.
22:34
See rünnak oli päris hea jh, mingi värav selles mängus veel tuleb.
22:50
Tanel Tursk: Teine poolaeg on nüüd alanud. Eks näis, tõenäoliselt võiks tempo nüüd veidi langeda.
22:52
Seni on ainus meistrite liiga võitnud klubi järgmisel aastal finaali jõudnud Manchester United (2009)
22:56
Tanel Tursk: Juventus on teist poolaega initsiatiiviga alustanud, kuid Real on hetkel teed kinni pannud.
22:59
Tanel Tursk:  PENALTI!!!!! JUVENTUSELE!
22:59
Tanel Tursk:  Realilt korralik käkk kaitsmine terve Juventuse kontrarünnaku ajal.
22:59
Tanel Tursk: Carvajal tõmbas Teveze maha. Viimane mees oli, kaarti ei järgnenud???
23:00
Tanel Tursk: Marcelole kollane Morata maha võtmise eel eelnevalt. Vidal sai omakorda kaardi nõudmise eest kollase.
23:00
Tanel Tursk:  Värav Carlos Tevez 2:1!
23:01
Tanel Tursk: Kindlalt sisse penalti.
23:03
Tanel Tursk: Vägev poolaja algus Juventuselt. Suruvad veel!
23:05
Tanel Tursk: Mõlemad tiimid vahetust plaanimas. Chicharito ka sisse tulemas.
23:07
Tanel Tursk: VahetusStefano Sturaro välja pärast korralikku mängu. Kogenud Andrea Barzagli sisse.
23:12
Tanel Tursk: Ei oleks õige Juventuse mäng, kui Chiellinil veri ühel hetkel välja ei tuleks.
23:16
Tanel Tursk: Reali teine poolaeg on olnud hinde 2 vääriline. Üks-kaks normaalset rünnakut.
23:21
Tanel Tursk: Morata välja, Llorente sisse. Muideks Real tõi ka vahepeal Chicarito sisse, võttes välja Isco.
23:26
okei Ramose mäng on piinlik juba :D
23:27
Tanel Tursk: Ma praegu isiklikult sügan siin kukalt Bale'i viimase 5 minuti peale - rumalad pallikaotused. Kuigi kõik mehed platsil on ära väsinud, eksimusi tuleb riburadapidi.
23:29
Tanel Tursk: Mõlemad vahetasid: Juventus tõi Teveze välja ja Pereyra sisse, Real vahetas Bale'i Jese vastu.
23:32
Tanel Tursk: Juventus ähvardab Reali kontratega, aga hetkel ei ole nende jalad nii teravad, et suudaks kaitsjaid lõplikult üle mängida.
23:35
Tanel Tursk: Chiellini näeb juba välja nagu see kuulus pilt Terry Butcherist.
23:36
Tanel Tursk: Juventus võtab avamängust 2:1 võidu!
23:37
Tanel Tursk: Avamäng oli korralik heitlus ning hetkel ei julge küll pakkuda midagi selle kohta, mis Madridis juhtuma hakkab. Juventusele korralik enesekindlusesüst see. Põhimõtteliselt esimest korda tehti nüüd mõnele suurest triost ära ning seda teenitult ka.