Esmaspäev, 25. mai 2015
18:56
Raul Ojassaar: Tere õhtust! Premium liiga läheb täiel aurul edasi ning juba täna saab avavile 13. mänguvoor. Vooru avamäng toimub Paides, kus kohalik Linnameeskond võtab vastu Narva Transi.
19:02
Raul Ojassaar: Läksime!
19:03
Raul Ojassaar: Esimese pealelöögi sai kirja Liivo Leetma, kes 20 meetri pealt palli üle värava saadab.
19:06
Külastaja junn kommentaar
Tere ka minu poolt ja ennustaks kohe,et Paide kahjuks jätkab kuses olemist...Tihe graafik on meestel kummi tühjaks imenud!
19:08
Raul Ojassaar: Esimene hea moment Transile! Paremalt äärelt tulnud tsenderdus põrkab värava all Mägi ja Niinepuu jaoks ebamugavalt ning Zils saab sellele oma peanupu vastu, kuid raamide vahele pall ei kuku.
19:08
Külastaja WM kommentaar
Olen ka üsna kindel, et Paidel pole siit punkte loota. Trans teeb asja ära kuskil 3-0 vms ...
19:09
Raul Ojassaar: Zahovaiko teenib teisel pool väljakut nurgalöögi.
19:13
Raul Ojassaar: Kumbki meeskond pole oma standardolukordi veel maksma suutnud panna.
19:20
Raul Ojassaar:  Zahovaiko näitas teravust, aga saatis palli küljevõrku. Smiškol poleks võimalust olnud.
19:22
Raul Ojassaar:  Hoiatus Esimene kaart läheb 21. minutil Tanel Tambergile, kes võttis 30 meetri peal maha Jasperi.
19:24
Külastaja heipa kommentaar
Kumb teravam meeskond on?
19:25
Raul Ojassaar: Raske öelda, otsest teravust kumbki pool üles pole väga näidanud. Isegi pealelööke on olnud väga napilt, aga seni on mäng olnud suhteliselt võrdne.
19:27
Raul Ojassaar:  Värav PAIDE JUHIB! 25. Sander SINILAID!
19:27
Raul Ojassaar: Pall tuleb kasti, Sinilaid lööb korra küll pallist mööda, aga teisel korral tabab nahkkera hästi ning saadab selle Roman Smiškost mööda!
19:27
oioi, võta näpust! pean oma sõnu sööma :D
19:34
Raul Ojassaar: Sinilaid taas aktsioonis, kui tema terav pall värava ette valmistab Transi kaitsjatele väikeseid raskusi, kuid narvalased saavad palli lõpuks endale.
19:35
Külastaja Marek_T kommentaar
Pole sel hooajal nii särtsakat Paidet näinudki veel.
19:35
Raul Ojassaar: Jah, Paide on tasapisi mänguohjad enda kätte võtnud ning võib isegi öelda, et väärib nappi eduseisu.
19:36
Külastaja paidu kommentaar
eks koguvme enne karikafinaali vormi. Vaja ju euroopasse pääseda
19:39
Raul Ojassaar: Hoiatus Barkov saab endale Lombi vastu tehtud vea eest hoiatuse.
19:40
Raul Ojassaar:  Vahetus Trans teeb juba vahetuse: Lvov sisse, Smirnov välja.
19:48
Raul Ojassaar:  Poolaeg! Suhteliselt sündmustevaene kolmveerandtund, kuid Paide on olnud isegi üllatavalt asjalik. Kas teisel poolajal suudetakse vastu pidada ning oma hooaja esimene võit võtta?
20:04
Raul Ojassaar: Teine poolaeg on kohe-kohe startimas. Narva mehed on väljakul juba mitu head minutit valmis olnud, Paide ootab riietusruumist tulekuga viimase minutini.
20:04
Raul Ojassaar: Läks!
20:05
Raul Ojassaar: SINILAID POSTI! Suurepärane kauglöök 20-25 meetri pealt raksatab postist tagasi väljakule!
20:07
Raul Ojassaar:  Paide valis endale teiseks poolajaks selle väljakupoole, kus madal päike enam silma ei paista. Ilma nokkmütsita Roman Smiškol võib siin veel päris keeruliseks minna, mäletame, et kui Paides käis mängimas Viljandi Tulevik, siis piinas madal päike just Paide väravavaht Niinepuud.
20:10
Raul Ojassaar: Trans on teist poolaega alustanud ehk õige pisut särtsakamalt kui esimest. Nurgalöök külalistele.
20:12
Raul Ojassaar:  Hoiatus Andrei Jõgi saab 53. minutil selle mängu kolmanda hoiatuse.
20:13
Raul Ojassaar:  Zahovaiko kõmmutab karistusala nurga juurest trahvilöögi esimese posti juurde, aga Smiško on seal valvel ning tõrjub.
20:15
Raul Ojassaar:  Mängutempo on teisel poolajal pisut kiiremaks läinud.
20:19
Raul Ojassaar: Hoiatus Paide meeste esimese hoiatuse saab tunni aja täitudes Timo Lomp.
20:20
Raul Ojassaar: Karistuslöögi jätkuolukorrast sai Barkov löögile, kuid pall värava poole oli paras plönn.
20:22
Raul Ojassaar: Trans teenib küll aeg-ajalt standardolukordi, kuid nad ei ole isegi lähedal sellele, et nendest väravale ohtu kujutada.
20:24
Raul Ojassaar: OI-OI! Ustaali pikk pall kasti, Sinilaid jätkab madalalt värava alla ning Varendil oli superšanss pall võrku torgata, kuid mees lööb pallist mööda!
20:25
Raul Ojassaar: Barkov mängib tulega, üritades päris selgelt karistusalas penaltit välja õngitseda, kuid kohtunik mehele teist kollast andma ei rutta.
20:30
Raul Ojassaar:  Barkov teenib kena koha pealt karistuslöögi.
20:31
Raul Ojassaar: Venelane läks olukorda ise ka lahendama, kuid ei oska palli müürist üle saata.
20:34
Külastaja mull kommentaar
Zaho kollane ei tohiks ju mõjutada karikafinaali, seal peaks ta ju ikka mängida saama? PM kommentaatoritest ei saa üldse aru
20:34
Raul Ojassaar:  Hoiatus Zahovaiko võtab endale 73. minutil kollase kaardi ning ka minu teada peaks see ta jätma kõrvale järgmisest liigamängust, mitte karikafinaalist.
20:37
Raul Ojassaar:  Hoiatus Järjekordse kaardi ja mängukeelu saab endale Kilikevitš.
20:39
Raul Ojassaar:  Barkov! Kena omaksvõtt kastis ning pöördelt löök veeres napilt mööda.
20:39
Raul Ojassaar:  Vahetus Narva vahetab: Fjodorov asendab Jakovlevi.
20:42
Raul Ojassaar: Paide teenib järjest karistuslööke. Mängu seismine ning tempo alanemine on vesi nende veskile.
20:44
Raul Ojassaar: TRANS SKOORIB, AGA SULUSEISUST!
20:45
Raul Ojassaar:  Fjodorov saab söödu kaitseliini taha, paneb palli võrku ja alustab tähistamist, kuid mitmesekundilise viivituse järel tõuseb viimaks Silver Sepa lipp!
20:46
Raul Ojassaar: Selline asjade käik ajab Narva mehed muidugi pöördesse ning sõimuvalangu saavad kõik kümne kilomeetri raadiuses olevad kohtunikepaberitega inimesed, aga väravat see tagasi ei too. Paide pääses ehmatusega!
20:48
Raul Ojassaar: Vahetus Rõivassepp asendab Sillastet. Mängida jäänud veel vaid mõned minutid.