Ivar Lepik:  Nõmme Kalju pani palli mängu.
16:31
Ivar Lepik:  Publikut on meeldivalt palju staadionil ja voorib veel juurde.
16:32
Külastaja mjaasa kommentaar
Ei näe Paidel erilist võimalust täna, arvestades milline läbisõiduhoov on nad sel hooajal olnud.
16:33
Ivar Lepik:  Saab näha. Motivatsioonis täna küsimust olla ei tohiks...
16:33
Ivar Lepik:  Kalju esimene nurgalöök tekitab juba kerget paanikat, aga lõpuks on tulemuseks Niinepuu väljalöök.
16:33
Väljak on kole kuidagi.
16:37
Külastaja Mnjaa kommentaar
Kas uue karikaloosimise paarid panete ka üles kusagile?
16:37
Ivar Lepik: Jah, ikka paneme, aga sellega läheb aega.
16:37
Ivar Lepik: Ja nüüd koosseisudest!
16:37
Ivar Lepik: Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Michael Lilander, Sander Sinilaid, Martin Ustaal, Timo Lomp, Liivo Leetma, Ats Sillaste, Jasper Uwaegbulam, Andre Mägi, Vjatšeslav Zahovaiko, Lauri Varendi.
Varus: Rasmus Tomson, Lauri Välja, Sander Rõivassepp, Kaspar Paur, Kennet Kukk, Meelis Peitre, Andrei Veis.
16:38
Ivar Lepik:  Sahiseb, aga suluseis!
16:38
Ivar Lepik: Või..?
16:40
Ivar Lepik: Pressisektoris on lahti läinud tõsine arutelu, miks Artjom Dmitrijevi peaga löödud värav ei lugenud. Kindlat ja ühest vastust hetkel ei ole.
16:41
Purje oli sulus ju
16:42
Ivar Lepik: Jah, seda me kahtlustasime siin ka, sest Dmitrijev ei saanud kuidagi sulus olla.
16:43
Ivar Lepik:  Paide fännitribüüni hüüetele "Neemelo on meie mees, õnneks pole teda sees!" muheleb Kalju ründaja varumeestepingil ise ka. Neemelo siis nimelt Paide-kandi mees.
16:44
Ivar Lepik:  Väga äge, et nii Kalju kui Paide otsatribüünid üpris hästi täitunud on. Täitsa suure mängu tunne!
16:45
Ivar Lepik:  Aga üritame nüüd uuesti koosseisud ette võtta ja loodame, et Kalju vahepeal uuesti väravat ei löö...
16:45
Ivar Lepik:  Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Michael Lilander, Sander Sinilaid, Martin Ustaal, Timo Lomp, Liivo Leetma, Ats Sillaste, Jasper Uwaegbulam, Andre Mägi, Vjatšeslav Zahovaiko, Lauri Varendi.
16:47
Ivar Lepik:  Paidelt mingeid suuri üllatusi pole ja ka pink on hästi kompleteeritud, tuleb sealtki lisajõudu ehk pole karta, et Kalju peaks mingil hetkel puhtalt füüsise pealt suurt edu saama.
16:48
Ivar Lepik: Põnevamad nimed muidugi Vjatšeslav Zahovaiko ja Liivo Leetma, keda ilmselt tutvustama ei pea. Neil on varasemast ka karikavõidukogemus olemas, teistel vist mitte.
16:48
Külastaja Asd kommentaar
Miks paur viimasel ajal nii palju pingilt alustab ? On mingit infot akki ?
16:49
Ivar Lepik: Meelis Rooba on üpris palju roteerinud. Ju näeb ta teiste meestega paremat võimalust: kahtlen, et sealt midagi väga tõsist tasub otsida.
16:50
Ivar Lepik: Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Alo Bärengrub, Jorge Manuel Ferreira Rodrigues, Ken Kallaste, Joel Lindpere, Artjom Dmitrijev, Ats Purje, Allan-Axel Kimbaloula, Erik Listmann, Hidetoshi Wakui.
Varus: Siim-Sten Palm, Eino Puri, Reginald, Tarmo Neemelo, Nicolas Galpin, Henrik Pürg, Andre Järva.
16:52
Ivar Lepik: Kalju poolel tasub ehk välja tuua, et Sergei Terehhov on eelistanud tipus kasutada Artjom Dmitrijevit ja seetõttu on Reginald pingil. Päris täpselt pole formatsiooni veel tabanud, hetkel on Wakui poolkaitsjatest all ja ka Ats Purje väga ette ei roni.
16:55
Ivar Lepik:  Joel Lindpere vasakut jalga tohterdatakse 25. minuti paiku. Valuvaigistid ka sisse.
16:57
Ivar Lepik: Võib julgelt öelda, et seni on mäng olnud nime vääriline. Paide pole sugugi rongi alla jäänud ja võitja ennustamine on tänamatu töö!
16:58
Külastaja Tomo kommentaar
Kas rahvast on varjus ka või ainult üks külg ja otsad?
16:58
Ivar Lepik:  Üks külg ja otsad. Varju jääb meedia, minust vasakul jalutav Tarmo Rüütli ja veel mõned üksikud inimesed.
16:59
Ivar Lepik:  Nagu Lindpere, nii ka Purje: mõlemad valuvaigistite all nüüd.
17:00
Ivar Lepik:  Paidele karistuslöök 25-30 meetri pealt. Martin Ustaal serveerima.
17:01
Ivar Lepik:  Tsenderdus ebaõnnestub. Siiski on Paide viimasel kümnel minutil ehk paremgi meeskond platsil olnud.
17:02
Ivar Lepik:  Eino Puri võtab soojendusdressi maha!
17:02
Ivar Lepik: Kas see tähendab, et Joel Lindpere päev on läbi?
17:03
Ivar Lepik:  Jah, Joel vaatab juba pingi poole. Otsustaja täna ei otsusta!
17:04
Ivar Lepik:  Vahetus34. minutil tuleb Joel Lindpere pingile!
17:05
Ivar Lepik:  Pikka pidu siin ei ole, jalga uuritakse praegu pingil päris tõsiselt. Joel Lindpere ei ole kunagi Eesti karikat võitnud ja nüüd ei ole enam tema teha, kas täna see lünk täitub.
17:13
Ivar Lepik: Üle pika aja Kalju moment, aga raamide peale pall ei lähe. Poolajani jäänud mõned minutid!
17:15
Ivar Lepik: Värav  KALJU ON JUHTIMA LÄINUD!
17:15
Ivar Lepik:  Esimese poolaja üleminutil!
17:15
Ivar Lepik:  Artjom Dmitrijev on mees, kes kahelt meetrilt palli võrku toksab!
17:16
Ivar Lepik:  Oi kui magus värav Kaljule! Vahetult enne poolajavilet!
17:17
Ivar Lepik:  Ja nüüd lähevadki meeskonnad riietusruumi. Paide poolajajutud said hoopis uue ilme!
17:19
Ivar Lepik:  Kuni väljakul trummi mängitakse, teen mina väikese pausi siit.
17:29
Ivar Lepik:  Ja meeskonnad on tagasi väljakul, et teisele poolajale hoog sisse lükata!
17:31
Ivar Lepik:  Ja teise poolaja alguses on kohe Paidel hea võimalus, aga karistuslöögi lükkab Teleš rusikatega eemale ja jätkuolukorras panevad kaitsjad Sillaste üritusele jala vastu!
17:41
Ivar Lepik:  Esimesed kümme minutit teisest poolajast möödas ja mingit suurt muutust mängu tulnud ei ole. Võrdsete heitlus jätkub, aga Paidel jääb puudu momentide loomisest. Eks Kaljul on palju mängus ja uisapäisa ennast ei avata, eriti 1:0 eduseisus.
17:47
Ivar Lepik: Vahetus Kalju vahetab: Ats Purje välja ja Tarmo Neemelo sisse. Purjegi täna läbi vigastuse mängis ja ülemäära rõõmsana ta pingile ei tulnud.
17:48
Ivar Lepik:  2441 pealtvaatajat kuulutatakse ametlikuks numbriks.
17:53
Külastaja R. kommentaar
No mitte kuidagi ei meeldi Zahovaiko suhtumine ja platsil liikumine..
17:56
Ivar Lepik: Alla 20 minuti on normaalaega jäänud. Kuni seis on 0:1... Zahovaikol ei ole palju vaja ja Paidel ohtlikke mehi jagub teisigi.
17:56
Ivar Lepik:  Kalju vajaks hirmsasti teist, kindlustavat väravat. Praegu kõnnitakse ikka väga õhukesel jääl.
17:58
Ivar Lepik:  Ja Wakui paneb hea palli väravale. Üllatuslik löök, aga Niinepuu oli ülesannete kõrgusel.
18:01
Raul Ojassaar: Värav KALJU TEINE! Allan KIMBALOULA!
18:01
Raul Ojassaar: Nurgalöök värava alla, sealt Neemelo jätkab ning Kimbaloula lööb paarilt meetrilt palli võrku!
18:02
Raul Ojassaar:  Vahetus Paide toob Pauri sisse, lahkub Varendi.
18:03
Raul Ojassaar: Hoiatus Zahovaiko teeb frustratsioonist Rodriguesele päris karmi vea ning saab hoiatuse.
18:04
Raul Ojassaar:  Vahetus Kalju toob Kimbaloula asemele Järva.
18:06
Raul Ojassaar: Jasper ja Paur mängivad kenasti kokku, viimane paneb madala palli värava alla ja sealt lööb Zahovaiko küljevõrku! Kogenud tormaja nõuab sealt ka nurgalööki, kuid seda ei tule ning mehe reaktsioon on küll paras tulega mängimine, arvestades, et kollane kaart on tal värskelt all.
18:07
Raul Ojassaar:  Nüüd saab Paide aga paar kornerit jutti.
18:09
Raul Ojassaar: Paide ründab hetkel päris korralikult. Nurgalöögi järel sai paar meest proovida, kuid löögid blokeeriti ning jätkuolukorrast tulistas Lomp üle.