Raul Ojassaar: Tere õhtust, siin Tallinn, siin Lilleküla! Eesti ja San Marino EM-valikmänguni on jäänud umbkaudu kolmveerand tundi.
18:14
Raul Ojassaar: Eesti: 12-Mihkel Aksalu, 23-Taijo Teniste, 18-Karol Mets, 15-Ragnar Klavan, 19-Ken Kallaste, 6-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 2-Joel Lindpere, 7-Rauno Alliku, 9-Ats Purje, 10-Sergei Zenjov.
Varus: 1-Sergei Pareiko, 22-Pavel Londak, 3-Artur Pikk, 4-Maksim Gussev, 5-Dmitri Kruglov, 8-Henri Anier, 11-Ingemar Teever, 13-Siim Luts, 16-Ilja Antonov, 17-Markus Jürgenson, 20-Gert Kams, 21-Artjom Dmitrijev.
18:15
Raul Ojassaar: Praegu kohtunike soojendussörki tehes tabasin end mõttelt - miks teevad sooja ka otsajoonekohtunikud, aga mitte neljas kohtunik?
18:20
Raul Ojassaar: Mõlemad meeskonnad on ka täies koosseisus end murule soojenduseks kohale ajanud.
18:28
Külastaja kx kommentaar
kas enam ei peagi 2 kollasega mängu vahele jätma ?
18:28
Raul Ojassaar: Selles valiktsüklis on tõesti kolmas kollane kaart mängukeeldu kaasa toov.
18:28
Külastaja lenks kommentaar
Kuidas ilm on
18:29
Raul Ojassaar: Ilm on niiske, kuid vihma otseselt taevast praegu ei tule.
18:37
Raul Ojassaar: Sain trükitud ka San Marino koosseisu:

San Marino: 1-Aldo Simoncini, 4-Cristian Brolli, 5-Alessandro Della Valle, 2-Giovanni Bonini, 3-Manuel Battistini, 6-Mirko Palazzi, 8-Luca Tosi, 9-Lorenzo Gasperoni, 7-Jose Hirch, 10-Danilo Rinaldi, 11-Matteo Vitaioli
Varus: 12-Elia Benedettini, 23-Giacomo Muraccini, 13-Marco Berardi, 17-Davide Cesarini, 18-Matteo Colonna, 19-Alex Della Valle, 22-Carlo Valentini, 14-Maicol Berreti, 16-Michele Cervellini, 20-Alex Gasperoni, 15-Alessandro Bianchi, 21-Mattia Stefanelli.
18:37
Külastaja asd kommentaar
Allikul nii hea vorm et olulises mängus põhisse sai?
18:37
Raul Ojassaar: Eks ta on Pehrssonile viimastes koondisemängudes samuti silma jäänud ning heade esitustega end koosseisu võidelnud.
18:37
Külastaja OLee kommentaar
Kui palju rahvast on?
18:38
Raul Ojassaar: Praegu veel tuhatkond, kuid eks eestlased jõuavadki viimasel minutil, eriti sellise ilmaga.
18:38
Raul Ojassaar: Huvitav eksimus UEFA protokollis: Pavel Londaku asemel on millegipärast varupingile nimetatud Marko Meerits. Tegelikult on seal loomulikult Londak.
18:39
huvitav kas täna tuleb täismaja ?
18:40
Raul Ojassaar: Ei usu. Pakun, et lõplik arv jääb natuke üle seitsme tuhande.
18:40
Külastaja .... kommentaar
Ei saa aru sellest Alliku fenomenist.
18:43
Raul Ojassaar: Staadioni teadustaja: "Algab EM-valikmäng Eesti ja Inglis... San Marino vahel".
18:44
Raul Ojassaar: Eesti koondislastest saavad nimede ettelugemise ajal kõige suuremad aplausid oodatult Kostja ja Raku.
18:49
Raul Ojassaar: Riikide lipud on väljakul, tribüünidel juba umbkaudu neli-viis tuhat inimest. Hakkab looma!
18:52
Raul Ojassaar:  Ja sealt nad tulevad!
18:53
Raul Ojassaar: Esmalt autasustatakse oma sajandat mängu pidavat Joel Lindperet.
18:54
Raul Ojassaar: Nüüd hümnid.
18:59
Raul Ojassaar: Eesti täna traditsioonilises sinimustvalges, San Marino valgevalgesinises.
19:00
Raul Ojassaar: Enne mängu veel leinaseisak juuniküüditamise aastapäeva puhul.
19:01
Raul Ojassaar: Läksime!
19:02
Raul Ojassaar:  Eesti täpset formatsiooni on täna Pehrssoni täpseid juhiseid teadmata suhteliselt keeruline määratleda. Kohati tundub lausa, et mängime nelja ja poole ründajaga.
19:04
Raul Ojassaar: Kaheminutilise kiigutamise järel saavad sanmarinolased korra karistuslöögi oma kasti juurest, kuid eestlased võidavad palli kärmelt tagasi.
19:06
Raul Ojassaar:  Plats on täna väga libe ning eestlased on juba paaril korral libastunud, loodetavasti ei saa midagi taolist täna saatuslikuks.
19:06
Raul Ojassaar: Nurgalöök Eestile.
19:07
Raul Ojassaar: Eesti tõuseb rünnakutel kohati koguni kõigi väljakumängijatega vastase kolmandiku piirile. Surve on kõva.
19:09
Raul Ojassaar: Mingisugune San Marino dressis koosseisust väljajäänud mängija ilmega mees tõmbab meie ees pressisektoris rahulikult suitsu.
19:11
Raul Ojassaar: Dmitrijev sai kokkupõrkes vastasega viga ning verine sokk võetakse jalast ära. Kas peame juba vahetama?
19:14
Raul Ojassaar:  Sooja teevad Pikk ja Gussev, Dmitrijevit endiselt tohterdatakse. Ain Tammus viib Dmitrijevi suunda aga uued valged sokid, nii et tundub, et mees saab ikkagi jätkata.
19:14
Raul Ojassaar: Samal ajal on mängitud 14 minutit ning pealelööke endiselt ümmargune null.
19:16
Raul Ojassaar: OIOIOIOIOI!!!! Vitaioli lajatab 25 meetrilt peale ning vaid Aksalu võimas pantrihüpe päästab meid kaotusseisust!
19:17
Raul Ojassaar: Nurgalöögist saab peaga löögile Gasperoni, teine nurgalöök puhastatakse.
19:17
Raul Ojassaar: Aksalut venitanud löögi tegi siiski Palazzi.
19:18
Raul Ojassaar: Kui see eestlasi üles ei ärata, siis mis veel?
19:19
Külastaja oll kommentaar
Ei saa hetkel rahul olla. Ootan vähemalt 3 väravat Eesti poolt.
19:19
Raul Ojassaar: Teenime nurgalöögi. Kas nüüd?
19:19
Raul Ojassaar: Alliku saab peaga löögile, aga selgelt üle. 19 minutit kohe täis ja Eesti esimene pealelöök.
19:20
Raul Ojassaar: Eesti saab nüüd natuke kaheldava väärtusega vea karistusala paremalt poolt. Lindpere palli taga.
19:21
Külastaja Fuuu kommentaar
Teine, Vassiljev proovis kaugelt ka korra
19:22
Raul Ojassaar: Eesti esimene pealelöök raami, kuid enne tõusis ka suluseisulipp, nii et statistikasse see löögina kirja ei lähe.
19:22
Raul Ojassaar: Eesti natuke ärevamat sorti rünnakud on seni tekkinud vasturünnakutest, kuid söödutäpsus jätab soovida.
19:23
Külastaja makaron kommentaar
Nurgalöögist suluseis? Tiisler ei tunne reegleid?
19:23
Raul Ojassaar: Veel üks korner. Eesti, kallis...
19:25
Raul Ojassaar: Ei tule nendest Eesti rünnakutest midagi ohtlikku, lihtsalt ei tule. San Marino kükitab kaitses kenasti.
19:28
Raul Ojassaar: San Marino ründab vasakult äärelt ning pall käib väga ohtlikult värava eest läbi. Külalised on seni olnud ohtlikumad kui meie.
19:29
Külastaja ok kommentaar
no eesti koondis mis toimub ?
19:29
Raul Ojassaar: Vaikselt tullakse vastaste väravale lähemale, kuid läbisöödud seni tulemust toonud pole.
19:32
Külastaja das.hf kommentaar
Zenjov, Purje ja Dmitrijev kehvad olnud.
19:32
pmst me üle 1 küll ei löö ja see ka pennu :D
19:32
19:32
19:32
Raul Ojassaar: Kas eestlased pole varem märja väljaku peal mänginud?
19:33
Raul Ojassaar: Zenjov pääseb vasakult poolt kasti ning tulistab (vist?) peale, Simoncini pareerib.
19:34
meil siuke koondis kes aint tugevamate vastu kannatab mängida kuna me ei suuda ennast maksma küll panna vastastele :(
19:35
Raul Ojassaar:  Värav Huhh. Huhh. Huhh...
19:36
Raul Ojassaar: Sergei ZENJOV viib Eesti 35. minutil juhtima!
19:36
Raul Ojassaar: Lindpere kross paremalt äärelt, Purje jätab kavalalt palli puutumata ning Zenjov torkab tagumise posti juurest palli võrku!
19:37
Raul Ojassaar:  125 minutit läks aega, et väravalukk lahti muukida. Kaks tundi ja viis minutit!
19:37
milline! nüüd taga 0 ja olemas
19:37
Külastaja asd123 kommentaar
Sergei Žahhovaiko, Tiisler?
19:38
Raul Ojassaar:  Zenjov lõpetas ühtlasi oma pika väravapõua - keegi kirjutas meie foorumis mõned päevad tagasi, et klubi ja koondise eest kokku oli mees olnud 36 mängu järjest kuival.
19:38
mis sel tiisleril toimub täna?
19:38
hahahaha sergei zahhovaiko on koondises
19:39
Raul Ojassaar: Dmitrijevilt keskväljal suhteliselt rumal viga üksinda nelja-viie sinisärgi vastu rünnakule läinud Rinaldi vastu.
19:41
Raul Ojassaar: Mängu jälgitakse ka Augsburgis:

19:43
Raul Ojassaar: Läbisöötu nooliv Zenjov võetakse jooksu pealt maha, aga kohtunik kastis viga ei anna.
19:44
Raul Ojassaar: Alliku kross tekitab värava all segadust, aga Purje vastu vilistatakse viga.
19:45
noo noh Zenjov ärkas ellu , panustaks ,et lööb 1 veel
19:46
Raul Ojassaar:  Kaks lisaminutit.
19:48
Raul Ojassaar: Lindpere sai taas krossi proovida, kuid seekord ebatäpselt. Ime, et Vitaidi juba kollast kaarti pole saanud.
19:48
Raul Ojassaar:  Poolaeg! Libe plats on olnud täna Eesti nuhtluseks, kuid lõpuks on vähemalt see värav ära löödud.
Külastaja nah kommentaar
Alliku ikka täielik kaos, aga kuna papa sòna maksab, siis on selline mees algkoosseisus ja jaurab tühja lihtsalt terve mäng. Olematud söödud ja oskus yksi 5m pealt yle värava lyya. Hämmastav.
20:03
Nah, keda sa Alliku asemele paneksid?
20:03
Kuni väravani oli Alliku kindlalt parem kui Zenjov teisel äärel. Täitsa korralik mäng minu arust temalt.
20:04
20:04
Külastaja Jass kommentaar
Peksavad pikka ette. Hea küll, meeldib neile. Pangu ründesse siis Teever! Siiski meie parim ründemees momendil. Ainult tema puht karistusala proff, teised tõmblevad seal rohkem umbes.
20:07
Külastaja Kalev kommentaar
Loodame, et teisel poolajal näeb mängu ka. Esimene pa. oli suht igav.
20:07
Raul Ojassaar:  Teniste seilab näilise kergusega karistusalasse sisse, kuid teenib vaid nurgalöögi.
20:09
Raul Ojassaar: Kaitsja halvast puutest saab Zenjov VIIE MEETRI PEALE, KUID EI LÖÖ PEALE!
20:11
Raul Ojassaar: Eestile nurgalöök. Lööks selle teise ka ära, oleks hing rahulikum...
20:11
Raul Ojassaar: MIDA OLUKORDA! MIDA OLUKORDAAAAAA!
20:12
Raul Ojassaar: KALLASTE LÖÖB 20 MEETRILT PEALE, TABAB TAGUMIST POSTI, SEALT PÕRKAB PALL ESIMESSE POSTI NING ZENJOV TULISTAB SISULISELT TÜHJAST VÄRAVAST ÜLE!
20:13
Raul Ojassaar:  Kallaste värav oleks olnud Hõbepalli kandidaat, Zenjovi eksimus läheb ilmselt mingisse blooper'ite videosse.
20:14
Inglismaa viigistas
20:15
Külastaja Johhny kommentaar
1:1 Inglismaa, wilshere
20:15
Raul Ojassaar: Alliku jätab palli suurepäraselt Vassiljevile, kes vasaku jalaga 16 meetri pealt mööda virutab. Teine värav on olnud nii lähedal!
20:15
Külastaja Madis kommentaar
Zenjov oli vist sulus ka.
20:16
Raul Ojassaar: Mulle tundus, et ei olnud. Kordust tahaks aga samuti veel näha.
20:16
Raul Ojassaar:  Hoiatus Lõpuks tuleb ära ka esimene kaart - Battistini võtab Vassiljevi maha.
20:17
Külastaja asdfas kommentaar
suluseis vilistati igatahes
20:18
Raul Ojassaar: Karistuslöök meile. Kostja palli taga...
20:19
Raul Ojassaar: Kaks meetrit üle.
20:19
Raul Ojassaar:  Publikuarv on täna 6131.
20:20
Külastaja hipper kommentaar
kohtunik näitas sanmariinlasele punast vilet
20:20
Raul Ojassaar: Kallaste teenib korneri.
20:21
Raul Ojassaar:  Värav TEINE OLEMAS! KOTIIIIIS!
20:22
Raul Ojassaar: 63. minut - Pika ja kena rünnakulaviini lõpetab Kallaste kena tsenderdus ning värava ees torkab palli võrku ZENJOV!
20:23
ja mis ma ütlesin ,et paneb 1 veel :D krt oleks siiski pidanud panustama :D noo kurjam
20:24
Raul Ojassaar: Viimane kübaratrikk Eesti särgis - Indrek Zelinski 1996. aasta novembris Indoneesiale. Mõni päev varem lõi Argo Arbeiter Andorras neli.
20:24
Raul Ojassaar: Zenjovi tänaseid raisatud võimalusi arvestades on kübarašanss väike, aga ikkagi olemas. Kas tuleb ära?
20:26
Raul Ojassaar: Teisel poolajal on San Marino seni kenasti kinni pandud. Ptüi-ptüi-ptüi...
20:26
Raul Ojassaar: San Marino on peagi tegemas kohtumise esimest vahetust - väljakule tuleb Michele Cervellini.
20:28
Raul Ojassaar: Kostja kõmmutab kaugelt üle.
20:29
Raul Ojassaar:  Vahetus San Marino vahetab: Tosi välja, Cervellini sisse.
20:32
Raul Ojassaar: Inglismaa on samal ajal Sloveenias 2:1 juhtima asunud. Meie teoreetilisi edasipääsuvõimalusi arvestades hea uudis.
20:33
Raul Ojassaar: HIRSCH! USKUMATULT HEA VÕIMALUS SAN MARINOLE!
20:33
Raul Ojassaar: Vasakult äärelt tuleb tsenderdus ja Hirsch ei suuda palli võrku toksata!
20:33
Raul Ojassaar: Ilja Antonov ja Mattia Stefanelli on mängu sekkumas.
20:35
Raul Ojassaar: Nurgalöök Eestile, Purje poolt teenitud.
20:37
Raul Ojassaar: Vahetus Vahetus Eestile: Vassiljevi asemele Antonov. Teps ootamatu.
20:37
Raul Ojassaar:  Vahetus San Marino toob Rinaldi asemele Stefanelli.
20:38
Raul Ojassaar:  Dima Kruglov on valmis mängu sekkuma.
20:41
Raul Ojassaar: Eesti on nüüd mängu täiesti domineerimas. Söötu kiigutatakse rahulikult.
20:42
Raul Ojassaar: Sloveenia viigistas Inglismaa vastu...
20:42
Inglismaa sloveenia 2-2
20:42
2:2 Sloveenia
20:42
Raul Ojassaar:  Vahetus Kruglov sisse, Lindpere välja.
20:44
Rooney 3:2
20:44
Lindperel oleks ammu 100 mängu täis, kui ta vahepeal poleks ennast koondise jaoks liiga heaks pidanud.
20:44
Raul Ojassaar:  Vitaoli purjetab keskjoonelt karistusalasse välja, aga Aksalu püüab löögi.
20:46
Raul Ojassaar: Mängu on tulemas Ingemar Teever!
20:47
Raul Ojassaar: Teeveri jume järgi võiks arvata, et tegu on San Marino mängijaga.
20:48
Raul Ojassaar: Vahetus Teever Zenjovi asemele, Bianchi San Marino kõige ohtlikuma mängija Vitaioli asemele.
20:48
Raul Ojassaar:  Kolm lisaminutit.
20:52
Raul Ojassaar: KÕIK! Eesti võtab Lillekülas selle, mis novembris võtmata jäi ning alistab San Marino 2:0!
20:54
Raul Ojassaar: Hinnake mängijaid!
20:56
Raul Ojassaar: Tehtud, kurat! Mina pakin siit vaikselt otsad ja suundun pressikonverentsile. Kohtumiseni!