Rasmus Raidla: Reedeõhtused tervitused, vutisõbrad!
18:57
Rasmus Raidla: Kohe-kohe on pärast mõnenädalast pausi taas algamas Premium liiga, kus esmalt lähevad vastamisi Tartu Tammeka-FC Levadia ning FC Infonet-Narva Trans.
18:57
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt, peagi käime need ka siin lähemalt läbi.
18:59
Rasmus Raidla: Ja Tartus mäng läks!
19:00
Rasmus Raidla: Ja nüüd ka Tallinnas!
19:00
Rasmus Raidla: Aga koosseisudest siis: Tammeka: Karl Johan Pechter, Kristjan Tiirik, Jürgen Lorenz, Markus Jõgi, Tauno Tekko, Martin Naggel, Kevin Rääbis, Tristan Koskor, Martin Jõgi, Martin Hurt, Kevin Anderson.
Varus: Karli Kütt, Eric Pärn, Martin Miller, Rasmus Tauts, Temari Nuuma, Janno Saks.
19:01
Rasmus Raidla: Siin torkavad esmapilgul silma Andre Paju, Geir-Kristjan Suurpere ning Kaarel Kiidroni puudumine. Samuti alustab pingilt Rasmus Tauts. Ehk päris olulised puudujad taaralinlastel.
19:02
Rasmus Raidla: Külalised Tallinnast - Levadia: Priit Pikker, Juuso Laitinen, Ivan Pecha, Artjom Rahmanov, Artur Pikk, Ilja Antonov, Omar El Hussieny, Siim Luts, Dmitri Kruglov, Pavel Marin, Ingemar Teever.
Varus: Aleksei Širokov, Taavi Rähn, Artjom Artjunin, Kaimar Saag, Artur Rättel, Rasmus Peetson, Igor Subbotin.
19:02
Rasmus Raidla: Kristjan Tiirikult juba ka korralik karistuslöök! Aga napilt lendab üritus üle lati.
19:03
Rasmus Raidla: Levadia koosseisus siis näha, et postide vahel tänavu esmakordselt Priit Pikker. Sergei Pareiko jääb täna üldse eemale. Samuti alustavad pingilt Levadiasse naasnud Artjom Artjunin ja Igor Subbotin. Muud üllatused puuduvad.
19:04
Rasmus Raidla: Tallinna koosseisud ka - Infonet: Mihhail Lavrentjev, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Deniss Malov, Aleksandr Volodin, Tanel Melts, Jevgeni Harin, Ermal Hajdari, Kassim Aidara, Trevor Elhi, Nikolai Mašitšev.
Varus: Matvei Igonen, Aleksandr Semahhin, Jevgeni Gurtšioglujants, Vadim Aksjonov, Pavel Dõmov, Denis Danilin, Vladislav Kozlovs.
19:05
Rasmus Raidla: Siin ehk huvitavaim Vladislavs Kozlovsi pingile jäämine. Muud üleliia šokeerivat silma ei torka.
19:05
Rasmus Raidla: Värav Aga LEVADIA JUBA EES! TEEVER!
19:06
Rasmus Raidla: Siim Lutsu nurgalöögi suunab Levadia tänane kapten kindlalt võrku ja kogenud ründaja hooaja 13. liigavärav on tõsiasi! Minuteid oli kulunud tabamuse ajaks viis ja pool.
19:06
Rasmus Raidla: Eks näis, kuidas oluliste puudujatega Tammeka sellele vastata suudab.
19:06
Rasmus Raidla: Ja lõpetuseks ka Narva koosseis -  Trans: Roman Smiško, Roman Nesterovski, Pavel Avdejev, Dmitri Smirnov, Marek Kaljumäe, Volodõmõr Kilikevitš, Artjom Škinjov, Vitalijs Zils, Kirill Nesterov, Svjatoslav Jakovlev, Aleksei Jahhimovitš.
Varus: Aleksei Matrossov, German-Guri Lvov, Vladislav Fjodorov, Vadim Mihhailov.
19:07
Rasmus Raidla: Siin jäävad mängukeeluga eemale Dmitri Barkov, Tanel Tamberg ja Andrei Jõgi. Samuti märkimisväärsed eemalejääjad ja seda on tunda ka asjaolust, et pingil neil täna vaid neli meest, neist üks - Matrossov - väravavaht.
19:08
Rasmus Raidla: HARIN LÄHEDAL!
19:09
Rasmus Raidla: Viimases mängus Infoneti Tammeka vastu kahe väravaga võiduni aidanud noormees purjetab keskväljalt Transi kasti ning lööb väravale, aga napp pool meetrit lendab see üritus Smiško puurist mööda.
19:10
Rasmus Raidla: Eelmainitud Pareiko eemalejäämisest veel nii palju, et veterankiiper jääb eemale, kuna kannab eurosarjas kolmemängulist keeldu ning seega annabki Kristal praktikat teistele - täna siis Pikkerile. Usun, et see tähendab, et sama mees seisab postide vahel ka Põhja-Iirimaa meistrite Crusaders FC vastu.
19:12
Rasmus Raidla: Üldiselt aga Levadia väga kindlalt ja domineerivalt tartlaste vastu alustanud. Mitu korda on ohtu tekitatud nurgalöökide kaudu, kuid seni on rohesärkide ebatäpne löök või Pechteri hea tegutsemine Tammeka kaotusseisu minimaalsena hoidnud. Tammeka parim võimalus kukkus samuti nurgalöögiolukorrast Tauno Tekko jalale, kuid ka see katse lendas meetreid kolm üle Pikkeri valvatava värava.
19:12
Külastaja pagulasapologeedistajakir kommentaar
kuidagi selline tunne jääb, et tammeka ei proovigi kaitses midagi parandada ehkki seal logiseb juba suure kolinaga enamus hooajast... kole vaadata sellist peataolekut, mis valitseb niipea kui levadia palliga karistusala joonele läheneb. meenutab floralt saadud kolakat... ja hurt kah juba laiab... mis sel mehel viga on???
19:13
Külastaja Marts kommentaar
Pareiko eemalejäämine langetab kindlasti Levadia konkurentsivõimet euromängu(de)s.
19:14
Rasmus Raidla: Hoiatus Markus Jõgi (Tammeka) võtab 14. minutil Siim Lutsu maha ning teenib tänase päeva esimese hoiatuskaardi.
19:14
Külastaja pagulasapologeet kommentaar
helistage keegi palun uibolehele ja öelge, et istugu mikrofonijuhtme pealt ära
19:15
Rasmus Raidla: Hoiatus Järgmine kaart Tammekale - seekord rikub keskväljal määrusi Tauno Tekko.
19:16
Ülekande helikvaliteet jätab jah soovida.
19:16
Rasmus Raidla: Trans nüüd ohtlik! Nesterovski pääseb nurgalööki suunama ning kuigi Lavrentjev laias laastus olukorda kontrollib, riivab kõrge kaarega lennanud mänguvahend Infoneti latti.
19:19
Rasmus Raidla: Nüüd ulatub vihmases Tallinnas standardolukorda suunama Vitalijs Zils, kuid ka tema katse lendab meeter-kaks Lavrentjevi väravast mööda. Tartus omakorda on Levadia surve totaalne.
19:23
Rasmus Raidla: Infonetile esimene nurgalöök, aga seegi üleliia Roman Smiško pulssi ei tõsta. Kodumeeskonna mängupilt Tallinnas jätkab hetkel tugevalt soovida. Eks oma rolli mängib siin ka fakt, et keskväljal ei ole sedapuhku palli kõigutamas Aleksandr Dmitrijev.
19:25
Rasmus Raidla: Kilikevitš (Trans) proovib optimistlikult 25-30 meetrilt, aga helesinises särgis Infoneti mehed ees ning Lavrentjevil jääb üle vaid veerev pall endale kahmata.
19:27
Rasmus Raidla: Huvitav asjaolu, et narvakaid on piirilinnast toetama tulnud ka 7-pealine fännirühmitus. FC Flora vastu nende toetus 3 punkti tõi, eks näis, kuidas täna.
19:29
Rasmus Raidla: Narva uus täiendus Kirill Nesterov võtab selja tagant maha Deniss Malovi ning Infonet teenib selle eest heast kohast karistuslöögi. Hoiatus  Samuti 30. minutil vea eest Nesterovile kollane kaart.
19:30
Rasmus Raidla: Jevgeni Harin asus siis palli taha, aga vasaku jalaga sooritatud keriv löök õigel ajal langema ei hakanud ning Smiško tõrjetööd tegema ei pidanud.
19:31
Rasmus Raidla: Artur Pikk pääseb Karl Johan Pechteriga silmitsi, aga Tammeka noor puurivaht on mees omal kohal ning hea tõrje hoiab Tartut veel pinnal.
19:34
Rasmus Raidla: Zils taas! Vladimir Avilovi (Infonet) puhastamine enda kastis kõige paremini ei õnnestu ning pall lendab õnnelikult lätlaseni, kes kohe ka ühe puutega lööki proovib - hea tugev pauk sealt ka tuli, aga täpsusest jäi seekord vajaka.
19:35
Rasmus Raidla: MELTS! Hea löök Infoneti poolkaitsjalt kasti joonelt, nahkkera lendab vastu Jahhimovitši selga ning sealt juba Smiško suunas, kust ukrainlane reflekstõrjega jalgu kasutab ning palli klaarib. Oli Infoneti avarärav väga lähedal.
19:37
Rasmus Raidla: Nüüd teisel pool väljakut Nesterovil sarnane võimalus, aga sellelegi üritusele viskub kaitsja Andrei Kalimullini näol ette. Mäng on Lasnamäel ellu ärganud!
19:37
tammeka konkreetselt lihtsalt ei viitsi mängida. tujutu, isutu palli minema peksmine, sihita ja adressaadita. vähestele ründevõimalustele lontsitakse omas sammus tasakene järele. keskväli konkreetselt ei saa mitte millegagi hakkama... halb vaadata... aga noh, kuidagi on see leva ainult ühe värava peal hoitud... veel...
19:38
Rasmus Raidla: Trans ikka veel ohtlik! Kilikevitšilt madal pall alla ning mänguvahend lendab tahaposti, kust üles tõusnud Pavel Avdejev ka lööki saab proovida, aga nagu täna ikka kombeks, lendab seegi üritus sihtmärgist mööda.
19:39
Rasmus Raidla: Ka Tartus teravus! Pavel Marin murrab hästi paremalt äärelt kasti, annab madala söödu Ingemar Teeverile, kuid libedal murul lendab Premium liiga parima väravaküti löök julgelt üle värava.
19:40
Rasmus Raidla: Nüüd Luts! Hea katse otse õhust, Pechter hüppab löögile ka järgi, aga tema ja Tammeka õnneks lendab vasakääre katse napid sentimeetrid postist mööda.
19:41
Rasmus Raidla: Kui Tammeka suudaks riietusruumi minimaalses kaotusseisus minna, võiksid nad oma õnnega ilmselt üpris rahul olla.
19:41
Rasmus Raidla: Lasnamäel aga Avdejev taas ohtu tekitamas - murrab keskele, paneb ka löögi teele, kuid pisut liialt keskele ning Infoneti kindamees tõrjub rusikatega.
19:42
Rasmus Raidla: 43. minutid tiksumas mõlemas kohtumises. Kas näeme veel sahinaid enne poolaegu?
19:44
Külastaja juu kommentaar
palun infot, mille eest Pareikol 3-mänguline eurokeeld?
19:44
Rasmus Raidla: Ja poolaeg Tartus!
19:45
Rasmus Raidla: Levadia valdas pidevalt palli ning omas arvukalt väravavõimalusi, aga Tammeka suutis kaotusseisu minimaalsena hoida. See jätab taaralinnas veel kõik lahtiseks ning on põnev näha, mida Indrek Koseri juhendatavad teisel kolmveerandtunnil proovima hakkavad.
19:46
Rasmus Raidla: Poolaeg ka Tallinnas!
19:47
Rasmus Raidla: Kuigi Transi mängukeelud vaevamas, siis võib öelda, et paremad võimalused kukkusid isegi neile. Kerge favoriidina kohtumisele vastu tulnud Infonet küll enam palli valdamas, aga ründekolmandikul seda ära realiseerida pole suudetud. Piisavalt põnevust ja intriigi jätkub ka siin.
19:48
Külastaja Meintz kommentaar
Wisla Eurosarja play-offist belglaste vastu. Räuskas seal korralikult
19:49
Rasmus Raidla: Pareiko teenis jah keelu 2012. aasta algul, kui Standard Liege'i mängija tema vastu ohtlikult mängis ning eestlane selle peale rüselusse sattus ja valjult arvamust avaldas.
19:50
Rasmus Raidla: Aga siit praegu väike paus, oleme tagasi, kui meeskonnad taas murul.
19:59
Rasmus Raidla: Ja teine kolmveerandtund läks Tartus!
19:59
Rasmus Raidla:  VahetusPoolajal Tammeka ka ühe vahetuse teinud: Tristan Koskor läks puhkama, sisse tuli Rasmus Tauts.
20:01
Rasmus Raidla: Siim Luts proovib nüüd lööki, aga selgelt nõrgaks jääb see ja Pechter püüab probleemideta.
20:01
Rasmus Raidla: Tartus publikut täna staadionil 368.
20:02
Rasmus Raidla: Ja ka Lasnamäel jätkub mäng! Seal esialgu vahetusi pole tehtud.
20:03
Rasmus Raidla: TAMMEKA VIIGISTAAAB! RASMUUUS TAUTSS!!!
20:03
no võeti kokku end. hoidke nüüd tammeka kurat küll. esimene poolaeg olite kohutavad. edasi nüüd!
20:04
Rasmus Raidla: Artjom Rahmanovilt lubamatu eksimus, seejärel võtab palli endale Martin Hurt, kes pikalt edasikäiku otsib, lõpuks paremalt äärelt tõusnud Tautsi leiab ning vahetusest sekkunud noortekoondislane tulistab mänguvahendi pikalt mõtlemata allanurka - 1:1!
20:05
Rasmus Raidla: Football, bloody hell!  Kõik senised 47-48 minutit kuulusid Levadiale, aga piisab ühest eksimusest ning mäng on taas viigis. Saavad väga põnevad viimased 40 minutit tulema.
20:06
Rasmus Raidla: Aga Levadia juba vastab! Pavel MARIN lööb 2:1!
20:07
Rasmus Raidla: Artur Pika tsendedrus leiab kastist paremäär Marini ning sealt virutab Levadia algkoosseisumeheks tõusnud  nooruk tabloole Levadia juhtnumbrid 2:1!
20:07
oeh.
20:08
Rasmus Raidla: Marin nüüd taas aktsioonis ning Kruglov on värava eest lähedal Levadia kolmandale, aga Martin Jõgi ennetab koondislast ja hetkel seis püsib.
20:09
Rasmus Raidla: Marko Kristal soovib kahtlemata peagi näha ka Levadia kolmandat, et tema juhendatavad enne 30. juuni euromängu natukenegi juba täna puhata saaks ning päris kõik 90 minutit veri ninast väljas jooksma ei peaks.
20:10
Külastaja Voldemar bin Ali kommentaar
Tiirik ei jäta ka kordagi kukkumata, kui löök jalga tuleb..
20:11
Rasmus Raidla: KILIKEVITŠ!! Hea löök kasti joonelt, aga Lavrentjev tõrjub enda ette, sealt on võimalus Škinjovil, aga Kalimullin suudab noort ründajat ennetada ja 0:0 püsib.
20:13
Rasmus Raidla: Ermal Hajdari proovib Lasnamäel kodumeeskonna särgis, aga seegi löök liiga keskele ja Smiško püüab. Üldiselt Tallinnas mäng päris lahtiseks läinud ja olukorrad vahelduvad kiiresti.
20:14
Rasmus Raidla: Teever jätab palli Laitinenile ning tugeva löögiga soomlane ei jäta 20 meetrilt ka proovimata - seekord siiski meeter-kaks Tammeka väravast mööda.
20:15
seletage mulle keegi ära martin hurda fenomen? miks see mees premium liigas mängib? ja veelgi enam - miks ta ise endast nii heal arvamusel on? ebasümpaatne tüüp ja kehv jalgpallur sealjuures pealegi... täna täiesti masendav esitus, 4.liiga parimal juhul...
20:16
Rasmus Raidla: Vahetus Hulga vahetusi nüüd: 62. minutil Levadia poolelt El Hussieny välja ja Subbotin tänavuseks Premium liiga debüüdiks sisse! Lasnamäel omakord tuli 59. minutil puhkama Dmitri Smirnov, teda asendab Vladislav Fjodorov. Samuti vahetas 62. minutil Tammeka, kelle poolelt tuli välja kollase kaardiga Markus Jõgi, kes tegi ruumi Martin Millerile.
20:17
Rasmus Raidla: MIS TOIMUB TARTUS?!?!?!? 2:2 VIIIK!!
20:17
seletas ise, selge. rohkem küsimusi pole.
20:17
Külastaja Ants Harjumaalt kommentaar
Teever on ilus mees ja osava jalaga. Loodan teda näha ka koondises, kua ta võiks oma suure peaga nii mõnegi ilmetu värava lüüa. :)
20:18
Rasmus Raidla: Pikker eksib väljatulekul, saadab palli otse Martin Hurda pea peale, kust viimane kõrge kaarpalli Levadia võrku lennutab ning viigiseis on tõsiasi!
20:19
Tundub, et Levadia eurohooaeg jääb sel korral päris lühikeseks.
20:20
naljakas hakkab. palju õnne tartlased. osav kaitse.
20:21
Rasmus Raidla: Värav AGA LEVADIA VASTAB TAAS! 66. minutil vajutab Siim Luts ilusa väravaga tabloole numbrid 3:2!
20:22
Rasmus Raidla: HoiatusSubbotin jõudis väljakul napid minutid olla, kui Kristjan Tiirikul vea teeb ning 69. minutil kollase kaardi võtab.
20:23
Rasmus Raidla:  Tundub, et Tammeka ei taha kuidagi Levadia pakutavaid kingitusi vastu võtta. Mõlema viigivärava järel püsiti kaitses 2-3 minutit, enne kui pall taas enda võrgus kougiti ning kaotusseisu taas jäädi.
20:23
Hurt on mõlema tammeka väravas oluline osa olnud. Noorte poiste kõrvale natukenegi kogemust ja külma pead.. Lisaks pikka palli mängides mingigi võimalus palli ees pidama saada.
20:24
Külastaja junn kommentaar
tartlased lihtsalt mängivad kristaliga,lõpus löövad ise ära!
20:24
Rasmus Raidla: Levadia jaoks tänane euromängude eel kindlasti hea enne pole, aga ehk oligi neil enne üliolulisi kohtumisi kerget värskendust vaja. Parem eksida täna, kui Põhja- Iirimaal.
20:24
Hurdal külm pea? Ilmselge liialdus...
20:25
Rasmus Raidla: Pikk murdis nüüd osavalt kasti ja sai sealt ka vabalt löögile, paraku jääb see katse nõrgaks ning lendab Pechteri sülle.
20:25
Külastaja Timmo kommentaar
vaadates mängu võin kindlalt öelda et levadia tunneb puudust martin ustaalist kelle vajalikud tiagonaal söödud nad juba ammu pingetest vabastanud oleks, kahju et selline mees maha müüdi, forza levadia!
20:26
Rasmus Raidla:  Lasnamäel omakorda 71. minut tiksumas ning seal esialgu näidatud elav mängupilt on nüüd aina ettevaatlikumaks muutunud. Tugevate kaitsetiimide jaoks 0:0 midagi katastroofilist poleks ja tundub, et enam väga riskida ei soovita. Muidugi seab oma piirangud ka ideetus ründefaasis.
20:30
Rasmus Raidla: Hoiatus Kevin Rääbis võtab 76. minutil Artur Pika vasakul äärel maha ning võtab selle eest hoiatuskaardi.
20:30
Rasmus Raidla: Värav INFONET LÄHEB TRANSI VASTU 74. MINUTIL JUHTIMAAA! DENISS MALOOOOOOOVVVV!
20:32
Rasmus Raidla:  Vasakult äärelt annab hea mängu teinud Jevgeni Harin madala palli alla, kus tagapostis Deniss Malov Pavel Avdejevit ennetab ning mõnelt meetrilt palli võrku libistab - 1:0 eduseis ja kodumeeskonna siiras rõõm on tõsiasi!
20:33
Rasmus Raidla: Oi kui lähedal Subbotini naasmisvärav! Pechter tõrjub palli enda ette, sealt saab Tšehhist naasnud ründaja proovida, aga Anderson klaarib selle ürituse joonelt!
20:34
Rasmus Raidla: VahetusTammeka vahetab: 80. minutil Tauno Tekko välja ning hooaega Flora duubelmeeskonnas alustanud Eric Pärn sisse.
20:37
Rasmus Raidla: Veel Levadia euromängudest rääkides on huvitav näha, keda Marko Kristal uuel nädalal eurosarjas postide vahele usaldab. Nagu öeldud, kannab Pareiko mängukeeldu, Pikker on täna eksinud ning Aleksei Širokov pole üldse esindustiimis mängupraktikat saanud. Kahtlemata sooviks Levadia loots, et tal oleks veel üks mäng katsetamisteks.
20:37
Ivar Lepik: Vahepeal põnevaid uudiseid mängust, mille alguseni kaheksa minutit: Nõmme Kalju pingil on tagasi Vladimir Voskoboinikov!
20:40
Pikk-Jõgi kokkupõrge väga valus. Külje pealt ja Jõgi ei osanud seda oodata..
20:41
Rasmus Raidla: Hoiatus Eemaldamine Ja Trans kümnekesi! Keskväljal tegi rumala vea alles eile Transiga (taas)liitunud Kirill Nesterov.
20:42
Rasmus Raidla: Seejärel hea võimalus Ermal Hajdaril, kuid Smiškoga silmitsi olles saadab mänguvahendi ukrainlase jalgadesse, tagasipõrkanud pallist proovida saanud Vadim Aksjonovi ürituse toob omakoda joonelt Marek Kaljumäe.
20:42
Duubli mängus saab ju katsetada mehi veel. ;)
20:42
Külastaja Tom kommentaar
See Pareiko mängukeeld on Levadiale üllatuseks või? Kui nii siis taaskord ehe näide eesti klubide asjaajamisest.
20:43
Rasmus Raidla: Svjatoslav Jakovlev (Trans) üritab narvakaid viigile keerutada, aga üritus jääb nõrgaks ja Lavrentjev püüab probleemideta.
20:44
Külastaja D kommentaar
Kus Lipin on ?
20:44
Rasmus Raidla: Tartus kaks lisaminutit. Kas Tammeka suudab veelkord nõelata?
20:45
Rasmus Raidla: HAJDARI LÖÖB LÕPUKS ÄRA! INFONET 2:0!
20:46
Rasmus Raidla: Aksjonovi ürituse toob mõnelt meetrilt Smiško ära, aga seejärel pääseb löögile Albaania-Rootsi taustaga ründaja, kes tühja värava eest ei eksi ning kauapüütud värava ära lööb. Tundub, et nüüd ka asjad Tallinnas otsustatud.
20:46
Ivar Lepik:  Ja Viljandis on pall mängu pandud!
20:46
Rasmus Raidla: Ja asjad Tartus läbi! Levadia võtab oodatust raskema 3:2 võidu!
20:46
Rasmus Raidla: Vahetus Infonet tegi veel omakorda vahetuse: 90. minutil äsjane väravaautor Hajdari välja ning Pavel Dõmov sisse.
20:46
Külastaja ei ole kommentaar
Ei olnud see Levadiale üllatuseks, mängis ju ka karikamängus Pikker ja Shirokov oli pingil. Vimane oli pikalt vigastatud, ju see on ka põhjus, miks Krstal Pikkerit hetkel eelistab
20:47
Rasmus Raidla: Värav JEVGENI HARIN MATAB TRANSI!
20:48
Rasmus Raidla: Terve mängu aktiivne olnud nooruk petab Nesterovski ära ning lööb 91. minutil Infoneti 3:0 ette.
20:49
Rasmus Raidla: Ja Tallinnas ka mäng läbi!
20:50
Rasmus Raidla: Infonet võtab raske võidu, mida 3:0 seis küll päris ei kajasta. Trans avaldas visa vastupanu, aga punane kaart murdis nad lõplikult ning viimaks rühkis kodumeeskond end kolme punktini.
20:52
Ivar Lepik: Esimesed minutid Viljandis on Kalju auku. Kodumeeskond on pärast Joonas Tamme lahkumist ka päris kaitsva asetusega väljas, saab näha, kas avamängu suudetakse vältida: toona tegi Kalju Hiiul ehk hooaja parima esituse ja võitis 6:2.
20:53
Ivar Lepik:  Vaatame koosseise ka...
20:54
Ivar Lepik: Tulevik: Martti Puolakainen, Indrek Ilves, Sander Post, Kaarel Henn, Gerdo Juhkam, Karel Kübar, Tanel Lang, Sander Kapper, Rainer Peips, Oskar Berggren, Siim Saar.
Varus: Karl-Romet Nõmm, Jaagup Luhakooder, Martin Allik, Hegert Heil, Roger Teor, Raiko Mutle.
20:57
Ivar Lepik:  Tuleviku poolel on siis näha, et ainus "ründaja" Sander Post on täna keskkaitses nagu ta enamasti sel hooajal olnud on. Kolme keskkaitsjaga siiski otseselt väljakul ei olda, sest Juhkam on kaitsvas poolikus, jagades kolmikut Kübari ja Langiga. Tipus on täna Rainer Peips, Florast laenatud Martin Kase ei saa veel Viljandi särki selga tõmmata.
20:57
Ivar Lepik: Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Ken Kallaste, Henrik Pürg, Borislav Topic, Joel Lindpere, Hidetoshi Wakui, Eino Puri, Allan-Axel Kimbaloula, Tarmo Neemelo, Andre Järva.
Varus: Siim-Sten Palm, Ats Purje, Reginald, Erik Listmann, Vladimir Voskoboinikov, Erkki Junolainen, Henrik Kummer.
20:59
Ivar Lepik:  Kalju poolel on aga uus mees rivis ja Borislav Topici asumine vasakkaitsesse nihutab Ken Kallaste keskkaitsesse, pausieelne tavapaar Rodrigues-Bärengrub on täna mõlemad eemal. Huvitavaid valikuid on teisigi - tundub, et nii mõnigi mees näitas ennast treeningutel heast küljest. Ats Purjet vaevab tõenäoliselt endiselt pisivigastus, Voskoboinikov on aga nii palju tervenenud, et mahub täna juba pingile.
21:01
Ivar Lepik:  Veerand tundi mängitud ja kuigi Kalju on seni selgelt aktiivsem pool, ei ole märkimisväärseid momente veel luua suudetud.
21:09
Ivar Lepik:  Topic on esialgu üpris sümpaatse mulje jätnud, aga kaitsetööga ta väga silma pole paistma pidanud veel. Samas on Kalju ka rünnakul seni üsnagi hambutu olnud.
21:12
Ivar Lepik:  Esimene teravam moment! Kallaste pani 35 meetri pealt vasakuga sellise puraka, et Poulakainen pidi näppudega üle lati panema.
21:13
Ivar Lepik:  Aga see vaevalt see rünnakulahendus on, mida näha tahetakse.
21:19
Ivar Lepik:  Tulevik seisab kaheksakesi karistusala joonel, aga see toimib. Ei ole Kalju seni läbikäiku leidnud.
21:20
Ivar Lepik:  Nüüd on ohtlik! Mööl tsenderdab paremalt sisse, aga Henni rikošetist põrkab pall üle Neemelo ja tagumises postis Kimbaloula virutab hoo pealt üle.
21:20
Külastaja asd123 kommentaar
Topic on viimaste minutite põhjal tõeline seinasööduekspert.
21:21
Külastaja nike kommentaar
Ilves tulevikul liikumuas kõrgemale kindlasti.
21:22
Ivar Lepik:  Puolakainen toob Kimbaloula löögi esimesest ristist ära! 28 meetri pealt umbes.
21:25
Ivar Lepik:  40 täis ja kodumeeskond võib praegu rohkem rahul olla. Rünnakul pole küll midagi pakutud, aga kaitses seistakse üpris kindlalt.
21:29
Ivar Lepik: Tulevikul olid nüüd isegi poolvõimalused, aga mingit Telešt reaalselt ohustavat sooritust teha ei suudetud.
21:42
Külastaja Mart kommentaar
Miks Bärengrubi koosseisus pole?
21:43
Ivar Lepik: Hea küsimus. Et ta jäi napid 15 päeva tagasi koondisest Eestisse maha, võiks eeldada, et põhjus on samalaadne: Bärengrub sai vist vahepeal isaks.
21:45
Ivar Lepik:  Ja Viljandis mängus jälle! Vahetusi tehtud pole.
21:50
Ivar Lepik:  Topici tsenderdust saab Neemelo peaga lükkama, aga Puolakainen püüab!
21:52
Ivar Lepik:  Post võidab vähemalt iga teise peapalli. Kaljul täiesti lootusetu neid palle sinna kasti peksta.
21:53
Ivar Lepik:  Järva paneb Neemelole hästi teise lainesse, aga Neemelo virutab kogu hingest ja raame ei leia.
21:54
Ivar Lepik: Vahetus  54. minutil Järva välja ja Ats Purje sekkub.
21:58
Ivar Lepik: Hoiatus  58. Karel Kübar. Samal ajal on Vosko valmis sekkuma!
21:58
Ivar Lepik: Vahetus  59. minut ja Vosko on esimest korda pärast 4. aprilli taas platsil. Neemelo välja.
22:00
Ivar Lepik:  350 on pealtvaatajanumber Viljandis.
22:00
Külastaja asd kommentaar
Kuramus, Maari läheks hetkel vaja. Peips välja, Maar sisse. Samas las olla nüüd vigane kui nõrgemate vastu. Ei tea kuidas Mutle treeninud on, aga vahetusest tooks varsti Mutle sisse. Kas Langi või Kübara asemele. Natukene kaitsvam
22:01
Ivar Lepik: Hoiatus  61. saab Ilves üpris kergekäeliselt kaardi.
22:02
Külastaja Sven kommentaar
Ivar, mis mulje sulle kohtunik jätnud on?
22:02
Ivar Lepik:  Suures plaanis ei ole Ošomkovil täna mingeid suuri otsuseid teha olnud veel. Üsnagi palju on mängida lasknud, üsna hea vile.
22:03
Ivar Lepik:  OHTLIK! Lang saab proovida, aga üle.. mängu ehk parim võimalus.
22:04
Ivar Lepik:  64. minuti alguses pääseb Tulevik kontrale ja ootamatult leiab Lang ennast karistusala joonel. Ta saab endale palli veel ette sättida, aga löök ei lähe mitte posti kõrvale, vaid üle lati...
22:06
Külastaja .... kommentaar
Kuidas ilm Viljandis? Sarnaselt pealinnale tuleb paduvihma?
22:07
Ivar Lepik: Üsna tavaline halva suusailmaga suveõhtu.
22:08
Ivar Lepik: Vahetus  Ja Kalju viimane vahetus: Eino Puri välja, Reginald sisse. 69. minut, seega 20 ja natuke peale veel.
22:08
Külastaja marcco reicop kommentaar
Kes nõmme parim siiamaani?
22:09
Ivar Lepik:  Raske valik. Tahaks Kallaste öelda, sest kõrgemal keegi otseselt silma pole paistnud ja Kallaste on kõvasti rünnakut toetamas käinud.
22:10
Ivar Lepik: Vahetus70. Peips välja ja Teor sisse.
22:11
Ivar Lepik: Purje on aktiivselt sekkunud, Topic ja Järva paistsid esimesel poolajal ehk veidi silma.
22:11
Külastaja Triip kommentaar
Mida kõrgemalt pallid üle värava lähevad seda paremas vormis vosko on!
22:11
Külastaja Suur kommentaar
Viljandi võiks ära teha ,väga sümpaatne meeskond minu meelest.
22:15
Ivar Lepik: Vahetus76. tuleb Kapper välja ja Rasmus Luhakooder sisse.
22:15
Pisut raske on sümpaatne õelda meeskonna kohta kes 7-mehega omas kastis mängib 90% ajast.
22:15
Ivar Lepik: Eks sümpaatsus ole vaataja silmis. Loeb tulemus ja Tulevik on praegu liiga liidrilt punkti võtmas.
22:17
tuleb loota, et täna raskustes olnud-olevad Levadia ja Kalju järgmine nädal võõrsilt head tulemused toovad..
22:17
Eiei. Rasmus olevat ikka Austraalias või kusagil seal võõral maal. Ikka Joosep tuli.
22:17
Ivar Lepik:  Jah, minu paha. Jaagup tõesti.
22:18
Ivar Lepik:  79. minutil teeb nüüd Post Wakui vastu vea karistusala kaare peal. Väga ohtlik koht. Sealt võib mõlema jalaga vajutada ka...
22:18
Ivar Lepik:  Wakui on, Kimbaloula on, Kallaste on.
22:19
Ivar Lepik:  Purje ka.
22:19
Ivar Lepik:  Wakui lööb LATTI!
22:19
Ivar Lepik:  Lõpuks jäid Wakui ja Kallaste kahekesi ja jaapanlane saadab palli latti, kust see tagasi väljakule tuleb...
22:20
Ivar Lepik: Värav  80! ROGER TEOR VIIB VILJANDI JUHTIMA! STSEENID! STSEENID!
22:20
Ivar Lepik:  VILJANDI ON EEEEEEES!
22:21
Ivar Lepik: Teor saab läbisöödu, Reginald ja Topic üritavad takistada, aga Teor ei kuku Reginaldi kerge kõksu peale, viib Teleši ühele poole ja saadab palli ise teisele! Viljandi elab!
22:21
TEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR!!! MINE PEKKI!!! MILJONIVÕTE!!!
22:21
Ivar Lepik:  Hoiatus82. Pürg võtab kollase. Viljandi möllab. Kõva!
22:21
Tundub,et Terehhov või terja peab suurvürst Kuuno vaibale minema!
22:22
Ivar Lepik: Hoiatus  83. Teor võtab Reginaldi keskväljal maha.
22:25
no kes seal kahtleb Viljandi sümpaatsuses
22:25
Külastaja Kaljukas kommentaar
Kas me sellist Kaljut tahtsime?
22:26
Ivar Lepik:  See võib olla kole, see võib olla Mourinho, aga see on hiilgav näide sellest, et ka Eestis pole esimese ja tagumise viie vahe nii suur. Hiilgav esitus, kui Viljandi siit punktid ära võtab.
22:27
Ivar Lepik: 88. minut tiksub. Kas Kaljus on veel midagi?
22:27
Külastaja kus on kommentaar
joel otsustaja lindpere
22:28
No ei ole tuleviku mäng sümpaatne, mängu on ära teinud kalju lõtvus. Värav oli ilus, aga ülejäänud tuleviku mäng...
22:28
Millega see Topic ka silma paistnud on? Uus mees ikkagi?
22:28
Ivar Lepik: Vahetus  89. Juhkam ära, Martin Allik sisse.
22:28
Ma väga loodan, see hooaeg on väga huvitav ,iga nö liider on punkte kaotanud.
22:28
Ivar Lepik:  Jah, täna tundub küll vägisi, et saame uue liidri. Levadia on tippu minemas.
22:28
Külastaja Iceman kommentaar
Joel otsustab asja ära, olge rahulikud, ei tule siit mingit üllatust! v noh viik tuleb aga ei enamat.
22:29
Ivar Lepik:  Topic ei ole otseselt kaitses midagi näidata saanud. Rünnakul okei. Palju temast Euroopas abi on, hetkel küll arvata ei julge.
22:29
kas otsustaja kumm on tühi?
22:30
Ivar Lepik:  Viis lisaminutit.
22:32
Ivar Lepik:  Kõva andmine käib Viljandi kastis! Nurk mängitakse lühidalt lahti ja üks pall suudetakse lõpuks üle Sander Posti pea mängida, aga ei! Ja järgmises olukorras on jälle pall mitmes kohas näiliselt lahti, aga ei tule kuskilt seda...
22:32
Külastaja marabu kommentaar
Midagi pole see ongi Eesti liiga tase ,mis saab Euro liiga mängudes masendav iga aasta ja midagi. Oleme realistid
22:34
Külastaja KL kommentaar
8 vooru järel oli Levadia Kaljust 11 punkti maas, 8 vooru hiljem on 2 punktiga ees... :)
22:34
Ivar Lepik:  Nüüd on vist kõik ka...
22:35
Ivar Lepik: Kell on halastamatu! Kalju saab keskväljalt veel ühe vea kätte, pikk pall kasti...
22:35
Ivar Lepik: Hoiatus  90+5. Kallaste räägib välja.
22:37
Ivar Lepik:  Joonas Tammest ilma jäänud Viljandi Tulevik naaseb pausilt 1:0 võiduga Nõmme Kalju üle, kes veel hommikul liidrikohta hoidsid!
22:37
See koondise paus mõjus hästi ainult Eesti liigale ja näha on, et esimene ring saab see aasta saatuslikuks